Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При настаняването му в "Пирогов" достъпът до болницата е бил прекъснат от охранители и близки на простреляния, като за кратко не са били допускани дори и линейки, съобщи Би Ти Ви. По-късно нормалната атмосфера в болницата е била възстановена.

WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

И най-показателното е, че Баретата бил осъден на първа инстанция на 7 години (доколкото чух), но продължава спокойно да си се разхожда на свобода, докато оня нещастник, дето се опита да пукне с фишек по Доган и не успя, че и даже отнесе сумати ритници, бил толкова "опасен", че изобщо не възнамерявали да го пуснат от ареста, засега било предявено обвинение, за което може да лежи до 5 години, но съдебният състав намекнал, че най-вероятно ще му бъдат предявени и други обвинения, за които вече щял да лежи доста повече. ДПС упорито се опитват да изкарат, че това е явен опит за политическо убийство, поръчано от управляващите, а ония го ритали, защото си мислили в тоя момент, че оня вече бил убил Доган - хем не гръмнал, хем го убил с вълшебния куршум, хем никой не видял, че Доган си е жив и здрав....абе...пародията е пълна...

Link to comment
Share on other sites

... ДПС упорито се опитват да изкарат, че това е явен опит за политическо убийство, поръчано от управляващите ...

 

Ама те верно си вярват. Толкова е смешно всичко, че трябва да си посипят главата със пепел и да я закрият тази партия, те продължават да се пенят.

 

А онзи малоумник заслужава затвор. Вместо наистина да го очисти той театро разиграва

Link to comment
Share on other sites

WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Аз ако ти кажа навремето Цеко като треснаха в Кулата, вуйчо ми с дежурния какво преживяха докато му извадят куршума.... Тва е като детска приказка - напълно нормално. Между другото за недопускането на линейки съм сигурен, че е пълна лъжа. Иначе една армия веднага се изсипва в болницата като има такъв пациент.

Link to comment
Share on other sites

...да добавя само, че обвинението "опит за убийство" на Доган било с довода, че убийство би могло да се осъществи и с детски пистолет, ако се предизвика уплаха в отсрещния. :Facepalm: :bowdown: :Facepalm:

 

Тия съвсем ни взеха за малоумници, кръвно съм им обиден, знам че съм тъп, но да ме подценяват чак толкова - това не мога да понеса. :woot

Link to comment
Share on other sites

Тия съвсем ни взеха за малоумници, кръвно съм им обиден, знам че съм тъп, но да ме подценяват чак толкова - това не мога да понеса. :woot

 

Много голям кеф би ми направило ако съдията вземе да се хили и ги изгони. Няма шанс, но би ми оправило настроението за седмици напред.

Link to comment
Share on other sites

Това обаче доколкото разбрах, било споменато от член на съдебния състав....нъл' съ сещаш накъде отива работата - новият лидер на партията вече започна да действа с връзките си...

Link to comment
Share on other sites

Кой прави покушение от разстояние с Калашников? В случай, че иска покушението да е успешно, разбира се.

Никой, освен журналистите. Една камара снайпери използват калибър 7.62, включително този на Драгунов.

Link to comment
Share on other sites

Прекратиха делото за възобновяване на процеса срещу Галеви

 

....

 

Процесът за конфискацията на имуществото им не може да започне, защото няма посочени адреси у нас или в чужбина на двамата и те няма как да бъдат призовани.

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Вижте с какви закони демокрацията се бори с престъпността. Галеви са избягали от изпълнение на присъда, напуснали са незаконно страната , но закона пази имуществото им придобито кой знае как!
Link to comment
Share on other sites

Прекратиха делото за възобновяване на процеса срещу Галеви

 

....

 

Процесът за конфискацията на имуществото им не може да започне, защото няма посочени адреси у нас или в чужбина на двамата и те няма как да бъдат призовани.

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

 

 

Аааа, да - това също го чух и е едно от най-нелепите неща, които съм чувал напоследък....работата отива доста на зле май....

Link to comment
Share on other sites

Никой, освен журналистите. Една камара снайпери използват калибър 7.62, включително този на Драгунов.

 

Глупости, От много време се ползва и "Калашник" със снайперски прицел, а килърите с повечко пари ползват "Вал" или "Винторез". Професионалните убийци обаче(като тия по филмите) ползват малокалибрено оръжие - там всеки балистик може да се хване за кура и да се преметне през рамо, докато докаже откъде и с какво е стреляно.

 

Да не говорим, че вече и снайперски картечници ползват някои идиоти...

Link to comment
Share on other sites

Глупости, От много време се ползва и "Калашник" със снайперски прицел

Танасе, язък ти за познанията по оръжия. Обясни как един най-обикновен калашник, с който трудно може да уцелиш дори тлъсто прасе от 50 метра, може в един момент да се превърне в професионален снайпер само с поставянето на какъвто и да е прицел.

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че сега Танас ще се включи доста активно, Кръстника ще му отвърне и...отиде работата....съветвам ви да прехвърлите спора в другата тема, че тая е само за новини (само да напомня). ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма да се впускам в полемики. С най-обикновен кавак може и крака си да не улучиш. Но със доработен, настроен и пристрелян "Калашник" се правят чудеса. Самата "Драгунов" си е кавак, само с по-мощни патрони и по-дълга цев.

Link to comment
Share on other sites

Танасе, язък ти за познанията по оръжия. Обясни как един най-обикновен калашник, с който трудно може да уцелиш дори тлъсто прасе от 50 метра, може в един момент да се превърне в професионален снайпер само с поставянето на какъвто и да е прицел.

Ъъъъ... Не, че нещо... ама ти... сериозно ли тва?

Link to comment
Share on other sites

Танасе, язък ти за познанията по оръжия. Обясни как един най-обикновен калашник, с който трудно може да уцелиш дори тлъсто прасе от 50 метра, може в един момент да се превърне в професионален снайпер само с поставянето на какъвто и да е прицел.

 

Олеле майко! Ти в казарма бил ли си? С Калашник стрелял ли си? Я не се излагай, Момчиле!

Link to comment
Share on other sites

http://offnews.bg/index.php/155062/ksns

 

Цветан Цветанов току-що вкара България и Европа във война.

 

Нямам представа какво е казал и какво пишат медиите, но ако разследванията наистина са довели до тези връзки, какво точно трябваше да каже?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...