Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Пламене ше фалирате за боеприпаси. Преполагам, че на снайперите не са евтини мунициите, а целите са ужасно много....

 

Вече толкова ми е писнало от боклуци, че съм склонен да си разпродам имуществото в името на общото благо и даже да се присъединя към "ловните дружинки". Sniper_V2_by_Davidgtza2.gif

 

 

Стига вече сме обсъждали тая тема, ами да минем на някоя друга. Сега покрай "дюни гейта" бях гледал едно интервю с тъста на Боби Михайлов, дето се обясняваше, че с неговата сделка (за незапознатите: купува държавна земя между Слънчев бряг и Свети Влас за 580 хиляди лева и на следващия ден я препродава за 4 милиона)...та...всичко било законно по документи, а когато го попитаха за Б.Михайлов, най-лицемерно отговори "каква връзка имало това, че бил тъст точно на Борислав Михайлов". Да, ама сега се оказва, че и Б.Михайлов е бил подал заявление да си купи малко декарчета от въпросните дюни....деба и далаверите в тая държава, край нямат ли...:pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.blitz.bg/news/article/175108

 

 

Как така ще спестят на населението мозъчните промивки, които босфор ТВ излива постоянно в главите на хората.

Идат избори, а най-големите правителствени гъзолизци трябва да могат да облъчват максимален брой хора...

Link to comment
Share on other sites

Уффф, кво толкова мрънкате за тва бТВ не мога да разбера. Булсатком не си плащали, бТВ ги спрели. Не разбирам ква е тая драма и истерия покрай тва бТВ. Това е телевизия. Избирателно е гледането ѝ.

 

Да не говорим, че не е спомената причината за тва "нахлуване".

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че не е спомената причината за тва "нахлуване".

 

Подали са сигнал за да се задействат и определено са намерили "връзки". Сега пък другите ще изкарат връзки, щото Булсатком не сме аз или ти ами са голяма фирма с много кинти... След това пък ако са им достатъчно големи връзите ще влезнат същите в офиса на БТВ и така.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Подали са сигнал за да се задействат и определено са намерили "връзки". Сега пък другите ще изкарат връзки, щото Булсатком не сме аз или ти ами са голяма фирма с много кинти... След това пък ако са им достатъчно големи връзите ще влезнат същите в офиса на БТВ и така.

 

Може недоволен служител да е подал сигнала?

Link to comment
Share on other sites

Може недоволен служител да е подал сигнала?

 

Да бе да. Недоволен от твърдостта на стола, нали? Убивали са му пачките, които е прибрал от бТВ нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе да. Недоволен от твърдостта на стола, нали? Убивали са му пачките, които е прибрал от бТВ нали? :)

 

Недоволен от лошо отношение? Да не мислиш, че всички пеят песни във възхвала на Булсатком?

Все едно. Няма какво да спекулираме. Мен лично изобщо, ама изобщо не ме интересува кой на коя телевизия какво е платил да излъчи. Турски сериали дават и по НОВА ТВ.

Едно и също ми е дали ще гледам Приятели/Малкълм/От Местопрестъплението/Някой Филм по бТВ, по НОВА, по Евро Спорт или по ТВ ЕВРОПА.

Да се спасяват.

Link to comment
Share on other sites

Къде било то...

 

То винаги е някъде и във формата на нещо...я като заек зад храст, я дим от огън, я опашка от круша...ама аз затова не вярвам на това, дето ми разправят тук и там, защото знам, че каквото и да ми говорят, винаги става дума за 100rotate_e0.gif или в краен случай за :hump:.

Link to comment
Share on other sites

Да бе да. Недоволен от твърдостта на стола, нали? Убивали са му пачките, които е прибрал от бТВ нали? :)

 

Видиш ли дедо? Казах ти, че няма нищо общо с бТВ тва нахлуване и може да е сигнал на служител.

 

http://standartnews.com/balgariya-obshtestvo/gotvyat_obvineniya_za_sobstvenitsite_na_tv-173830.html?unmobile=1

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Видиш ли дедо? Казах ти, че няма нищо общо с бТВ тва нахлуване и може да е сигнал на служител.

 

http://standartnews.com/balgariya-obshtestvo/gotvyat_obvineniya_za_sobstvenitsite_na_tv-173830.html?unmobile=1

 

На какво на бас, че е внедрен кадър и основно е бил там за да търси нередности?

 

Я отговори на този въпрос: дадената телевизия не е от няколко месеца, едва ли отскоро са почнали да правят така, как точно в този момент решава да се оплаче някой?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Защо шефа на СЕМ си позволява да изказва неверни и заблуждаващи твърдения?

 

- ТВ+ се излъчва само за абонатите на Булсатком?

- Да, другите оператори не го предлагат.

Link to comment
Share on other sites

На какво на бас, че е внедрен кадър и основно е бил там за да търси нередности?

 

Я отговори на този въпрос: дадената телевизия не е от няколко месеца, едва ли отскоро са почнали да правят така, как точно в този момент решава да се оплаче някой?

 

Няма на какво да се хващам на бас, защото няма как да го докажем.

 

Я ти отговори на тоя въпрос. Колко то хората оплакали се в тая тема в нашия форум:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=106744

 

Са се оплакали от работодателите? Колко от недоволните работници в rabotodatel bg са се оплакали там, където трябва?

Много, много, много, много малко, защото "Няма смисъл", "Не ми се занимава" и т.н.

 

Защо шефа на СЕМ си позволява да изказва неверни и заблуждаващи твърдения?

 

Нали трябва да стане интригата?

Link to comment
Share on other sites

Защото е пооочти прав. Близу нямат в пакета са ТВ+...няма и да имат. Не вярвам да са само Близу

 

Coolbox предлагат и TV+, и FILM+, и FILM+ HD. Вече няколко пъти засичам Формулата на HD канала.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Баси...тоя свят съвсем откачи - 5 човека застреляни в апартамент в София. :cry

 

Ще е много интересно да разберем ( ако изобщо разберем) ЗАЩО... Защото може и да са го организирали хората от немотия...

Link to comment
Share on other sites

Определено, както и предполагах, в града си имаме гумаджийска БАНДА. Схемата е абсолютно същата - колите са на тухли четворки. По същия идентичен начин бе увиснал и Мерцедесът, който видях на улица Богомил

 

По повод оня твой пост, само ще добавя, че това изобщо не е наш патент...

Link to comment
Share on other sites

http://sofialive.bg/city/drugi-istorii/30-teche-vsichko-teche.html

 

Много правилна статия...

 

" На езерата как правят- бачка шибания лифт цело лято, одят ония с анцуите, серат, цапат, правят скара горе, къпят се в езерата и накрая Риласпорт викат на края на сизоня: "Ха сега тез дет обичате планината да дойдете да изчистите. От нас чувалите и извозването на боклука!" Е те тва е!!!"

Link to comment
Share on other sites

Още един повод за гордост на всички ботевисти!Димитър Данчев спечели супертурнира PokerStars Caribbean Adventure. Данчев, който никога не е крил пристрастията си към Ботев, победи след уникален 7 часов маратон в последния ден. Ботевистът ще прибере $1,859,000 от наградния фонд. Данчев е първият българин, който печели турнир от подобен световен ранг.

 

537437_10151447514487625_1623286208_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...