Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От коментарите под статията:

 

Не знам какво става, но знам много добре какво видях:

1. Пищака беше празен, ако беше истински – жална му майка от упор. )

2. Момчето е боксьорче и каратистче, а реагираше като статуя, вместо да му прасне един.

3. Имал 2 ножа, пък не ги извади.

4. 10 човека го биха много яростно пред камерите – имал само дребни охлузвания.

5. Лютви Местан беше твърде подготвен за речта си....

 

За мен това е цирк по предварително подготвен Сценарий, цел - самореклама на конгреса на ДПС, както и предизборно сплотяване на електората. Който електорат все по-очевидно се отърсва от мъртвешката хватка на ръководството на ДПС - до един все бивши ДС-ченгета и/или терористи!

Link to comment
Share on other sites

Това беше трейлър, чакаме премиерата.

 

 

да,а това е вторият teaser :

 

http://www.youtube.com/watch?v=9iC45-tMR34&feature=share :laughing1:

 

-

 

и да не съм оф. :

 

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1145524542 .Излишно е да публикувам заглавието :: D

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

и да не съм оф. :

 

Точно това пък как можа да го напишеш, при такава грандиозна новина за извънземна инвазия...ама...късно е чадо, тия от Гутан вече кацнаха и даже тая вечер Виден яде и пие с един от тях - Гадин се казвал, ама Виден му викал на галено Гадо, щото имената на всички от Гутан трябвало да започват с "Г". Целта на задачата била така да го напие, че оня да забрави за какво е кацнал на Земята. :alien:

Link to comment
Share on other sites

17 ранени българи при катастрофа в Сърбия

От сега мога да кажа кой е виновен. Първото пътят там не е магистрала. Единствено има един 3-4 километров участът на който ограничението е 100км/ч. Там обаче няма депо за отпадъци и има огромна видимост. На останалите места ограничението е 80км/ч. Аз до момента не съм видял български рейс да спазва тези ограничения. Редовно карат с над 100км/ч.

Link to comment
Share on other sites

По-малко инфаркти и деца с астми след цигареното вето в Англия

 

Спад на хората, приети в болница с инфаркт, и децата с остра астма, отчитат в Англия след приемането на забрана за пушене в закрити обществени места. Цигареното вето е в сила на Острова от юли 2007 година.Само за първата година децата, приети в болница с тежка астма, са с 12% по-малко, а следващите две години - с по 3% по-малко. Това прави общо около 6 800 деца. До влизането на забраната в сила децата с астма са се увеличавали всяка година с 2%.

 

Преди 2007 година дебатът се фокусираше предимно върху запазването на работниците в заведенията от пасивното пушене. Авторите на изследването посочват още, че все повече стават и хората, които не пушат и в дома си.

 

 

И все още има бай ганьовци които пискат как им се били нарушавали правата да тровят останалите хора.

Link to comment
Share on other sites

По-малко инфаркти и деца с астми след цигареното вето в Англия

 

 

 

И все още има бай ганьовци които пискат как им се били нарушавали правата да тровят останалите хора.

Ъхъм. И ще продължавам да го правя докато ми се влиза с бутоните!

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм. И ще продължавам да го правя докато ми се влиза с бутоните!

 

+1

Напоследък ме дразни нещо в тази връзка и то много. Нямам проблем със забраната и си я спазвам, но... Когато изляза на заведение с приятелка пушачка, сядаме си, говорим си, всичко е прекрасно, в един момент ни се допушва, излизаме, пушим и т.н. А когато изляза с приятелка непушачка и насред разговора се ряпна да изляза и да си задоволя долната страст, усещам упрек в погледа й. Сякаш казва: "Какво ще правя вътре сама? И защо прекъсваш разговора?"

Това е.

Link to comment
Share on other sites

По повод горното...гледахте ли предаването, за театъра, дето една от публиката се качила на сцената по средата на представлението и поискала главната героиня в спектакъла да загаси цигарата, която трябвало да изпуши по сценарий? Извинявайте, ама това е нелепо, смешно...и жалко. :(

 

Едит: Ето всъщност резюме от това предаване.

Link to comment
Share on other sites

"Булсатком" се споразумя с Би Ти Ви и ТВ7 часове след съобщението за намеса на премиера

 

 

 

По-рано днес стана ясно, че премиерът Бойко Борисов се е намесил за решаването на спора между сателитния оператор "Булсатком" и Би Ти Ви и ТВ7. "По настояване на министър-председателя Бойко Борисов последните няколко дни под егидата на министерството на транспорта заедно с Комисията за регулиране на съобщенията положихме много усилия, за да бъде решен спорът между "Булсатком", Би Ти Ви и ТВ7", обясни пред журналисти министърът на транспорта Ивайло Московски.

 

Абе нашия премиер толкова ли си няма работа ми трябва да се намесва в спор между 2 частни фирми? Това да не са преговорите в близкия изток егати? И откъде накъде държавата ще се меси в делата на частни фирми? Голяма драма...

Link to comment
Share on other sites

Бойко Борисов:

"Не можете така да ми спирате канала. Аз съм абонат на Булсатком, и съм си платил за да си се гледам по BTV новините."

Link to comment
Share on other sites

Да бе, да . . .

 

http://trinixy.ru/2007/06/18/pravda_ili_lozh_chast_2_100_foto.html

 

История: Американка, которая не привыкла к машинам с ручной коробкой передач, проехала в Венгрии 220 км. на первой передаче в арендованной машине.

Вердикт: ЛОЖЬ. Во-первых, не женщина, а мужчина, во-вторых, дело не в передаче, а в неисправном двигателе. Фотографии сделал работник SIXT, для страховой компании и Ситроена.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях и аз да кажа, че като се позагледах, капакът е прогорен изцяло - дупка има. Това няма как да стане незабелязано. Освен това пластмасите ще пушат така, че могат да отровят някой в купето... Подозирам, че това е пожар и нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

КЛАСИЦИ!

 

Аз явно съм роден за чех... laughing1.gif

 

 

 

 

Ех тая бира...tongue.gif...преди няколко дена те бях поздравил с едно тематично клипче, ама netrootbg го изтри по погрешка от телефона си...

 

http://www.youtube.com/watch?v=ASG5LiUBQPs

 

 

 

 

В Египет обаче не си поплюват - 21 футболни запалянковци са осъдени на смърт заради предизвикване на безредици на стадиона.

Link to comment
Share on other sites

Жена опита да убие мъжа си с отрова във вагината

 

Тц, тц, тц...какви жени се нароиха, добре поне, че все още не са мутирали като оная във филма, дето имаше зъби долу и който не й харесваше - кръц...и оня оставаше без 'достойнството' си по доста болезнен начин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Неуспех срещу Доган, неуспех срещу Баретата - извода е, че не трябва да се наема най-евтиния freelancer...

(via Shmatko)

 

Василий Зайцев rulezzzz! :punk Скоро пак гледах филма за него - абсолютен ас с обикновена винтовка -> 6 от 6 и то бързи. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...