Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Ще им се размине на циганите

Очевидно е обаче,че с  действията си са искали смъртта му.

Естествено, че ще им се размине, щом нямат предишни криминални прояви. Доколкото четох най-много за средна телесна да им повдигнат - глоба и условна или пробация... За да сериозна присъда трябва да им повдигнат за тежка телесна, но това означава, че трябва да е имало опасност за живота на военния или да му нанесат трайно увреждане... Даже пак щом има счупвания отива на средна, иначе могат да те разбият от бой, но ако внимават да не ти чупят кости и зъби и да остане законово в лека телесна!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Естествено, че ще им се размине, щом нямат предишни криминални прояви.

Това не е нормално!Отваря път към масово извършване на криминални прояви.

глоба и условна или пробация

100 процента липса на справедливост и наказание.

опасност за живота на военния или да му нанесат трайно увреждане

 

Май не си разбрал,че главата му е размазана и сега се опитват да го възстановят.Но от прочетеното мисля,че няма да се върне в предишното състояние потърпевшия и ще загуби досегашната си работоспособност.

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХА

Тая куха кратуна ще се окаже циганка май! Това е чисто циганска схема! То бива да си тъп, ама тука чак вдлъбнатост се наблюдава...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХА

 

Тая куха кратуна ще се окаже циганка май! Това е чисто циганска схема! То бива да си тъп, ама тука чак вдлъбнатост се наблюдава...  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Не е бе, раковска пръчка е, познавам нейни съученички от училище, ама е проста като за трима! Просто и тя си е повярвала, че е ВИП и е много хитра и няма какво да и се случи...

 

КРАЛЕВ ЗА СЪРБИЯ: БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ ГО ЗАБОЛЯ КРАКЪТ, СТОЯХМЕ ЧАС И ПОЛОВИНА ПРАВИ - пияната перука я заболяло крачето, затова се олюлявала :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чудя каво точно си е мислела звездата Мегз- че ще го обяви за откраднат и след 3 месеца, ще го изкара и ще продължи да се разкарва с него. 

Link to comment
Share on other sites

Не е бе, раковска пръчка е, познавам нейни съученички от училище, ама е проста като за трима! Просто и тя си е повярвала, че е ВИП и е много хитра и няма какво да и се случи...

 

КРАЛЕВ ЗА СЪРБИЯ: БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ ГО ЗАБОЛЯ КРАКЪТ, СТОЯХМЕ ЧАС И ПОЛОВИНА ПРАВИ - пияната перука я заболяло крачето, затова се олюлявала :lol:

 

Ни мож ма убеди - тая е циганка  :laughing1: 

За проста изобщо две мнения не може да има. Даже не проста, защото прост човек има мегдан да се образова и развива - тая е ТЪПА, малоумна кокошка (да ме прощават кокошките)

 

Чудя каво точно си е мислела звездата Мегз- че ще го обяви за откраднат и след 3 месеца, ще го изкара и ще продължи да се разкарва с него. 

 

Виж че са сменили двигателя! На нова кола! Много ми е интересно що за дебилщина е това! Какво ли са направили с оригиналния нов двигател, къде пък са намерили друг, колко пари е той, кой и къде го смени и какви пари струва цялата тая операция... Въобще такава тъпащина не съм чувал и виждал откак се помня. От зората на бандитщината подобни далавери се вършат по два начина - единият е deep diving в Антона, другият е бърз курс до Варна/Бургас, в контейнера и към республиките. Толкова безумно тъпа дебилщина изобщо не виждам как е съчинена и само кух пън като тая и явно и приближените й могат да си помислят, че ще сполучат... 

Link to comment
Share on other sites

Гаджето ѝ я е измислило схемата сигурно.

 

 

Значи гажето ѝ е още по-тъп. Какво е това гадже?! Вместо да ѝ каже" Аз ще поема лизинга". :D

Link to comment
Share on other sites

 

Ром заплашва: Воеводци, ще пострадате много, крайни къщи ще горят, ще ви разкажем играта ВИДЕО 18+  тоя грозен мангал нещо и той се е помислил за за нещо много повече, отколкото е

Link to comment
Share on other sites

Аудиото се разминава с видеото.Акцента нещо не е на циганин.

П.С.На такиви ербапи ще им бъде последната грешка в живота-щом вече публично навсякъде ги упоменават за цигани следващия път жандармерията с полицията леко ще закъснее,а като се включи няма да е в тяхна полза.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Аудиото се разминава с видеото.Акцента нещо не е на циганин.

П.С.На такиви ербапи ще им бъде последната грешка в живота-щом вече публично навсякъде ги упоменават за цигани следващия път жандармерията с полицията леко ще закъснее,а като се включи няма да е в тяхна полза.

Малумниците от трафика са прецакали нещо пак сигурно :D

 

Рапторе я виж тук накъде тръгнаха нещата :lol: 

Румен Рончев: Мегз иска да ми вземе бизнеса, натопен съм! ВИДЕО
Link to comment
Share on other sites

Аудиото се разминава с видеото.Акцента нещо не е на циганин.

П.С.На такиви ербапи ще им бъде последната грешка в живота-щом вече публично навсякъде ги упоменават за цигани следващия път жандармерията с полицията леко ще закъснее,а като се включи няма да е в тяхна полза.

Циганин е! Живея във Войводиново и го познавам.

Лошото е, че е от по-белите цигани, уж цивилизован, а сега се вижда и доказва за пореден път, циганина каквото и да го правиш, както и да живее си остава циганин!

Link to comment
Share on other sites

 

Малумниците от трафика са прецакали нещо пак сигурно :D

 

Рапторе я виж тук накъде тръгнаха нещата :lol:

Румен Рончев: Мегз иска да ми вземе бизнеса, натопен съм! ВИДЕО

 

 

Ей го и тоя - чист мангал... Интересно как се разпорежда тъпата патка с фирми, дялове, офиси и сметки без пълномощно, че нещо не ги разбирам тия работи аз  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ей го и тоя - чист мангал... Интересно как се разпорежда тъпата патка с фирми, дялове, офиси и сметки без пълномощно, че нещо не ги разбирам тия работи аз  :laughing1:

Влез във фейсбук в профила и да се посмееш :lol: Тя говори за него като "мъжа ми" 

 

 

Преди около 2 месеца мъжът ми ме покани да управлявам бизнеса му заедно с него. Някой друг път ще ви разказвам колко трудно решение беше това....

Тоя галош доколкото разбрах си е женен иначе, какво е харесал в това плашило не ми е много ясно, ама и той е прост мангал тук съм съгласен :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Че ти жена му видя ли? Която пред камери казва как Мегз била любовница на мъжа ѝ преди. Тва жените, които са се омъжили по сметка са страшно тъжни същества.

Link to comment
Share on other sites

Че ти жена му видя ли? Която пред камери казва как Мегз била любовница на мъжа ѝ преди. Тва жените, които са се омъжили по сметка са страшно тъжни същества.

Видях и грам, ама грам не ги съжалявам тия боклуци! Като си професионален парцал ще търпиш да се отнасят с теб като с такъв!

 

Мангала казал, че направили беля и се извинявал, имал завършен 8 клас, обаче не можел да чете и пише! Защо не натиснат сега директора и училището, което създава такива кадри?!

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с Любо!

Има много стойностни деца, но има откровено тръгнали по пътя за затвора. И като ти зависи бюджета както от първите, така и от вторите, ги буташ. Те вземат дипломата и идват следващите. Толкова е просто.

А да не ви казвам наказанията в какво са се превърнали - не наказваш ученика, а себе си ако го изгониш например.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...