Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Задавам въпроса, защото това е първата статия свързана със Слави, която прочитам от 5-6 години.

 

Видя ли какво пише на блузката на "великият" българин Трифонов? Пише USA. С една педя големи букви. Ама плаче за българското. Лицемер.

Link to comment
Share on other sites

Видя ли какво пише на блузката на "великият" българин Трифонов? Пише USA. С една педя големи букви. Ама плаче за българското. Лицемер.

 

Това сарказъм ли е?

Link to comment
Share on other sites

Това сарказъм ли е?

 

Моето не знам дали е сарказъм, но това е цинизъм:

 

6444fd72ace229fd9b5f55fdbd73fa59_medium.

 

И не само надписа на блузката. Отишъл по Ханцуг. Като руска мутра в ресторант.

Иначе се кипри с костюмче и вратовръзка в пошлото си предаване. А, именно в него трябва да е по анцуг и джапанки.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Ти с блузи, на които пише БЪЛГАРИЯ ли се разхождаш?
Мисля, че надписът е просто съвпадение.

За анцунга не мога да кажа нищо, защото дори не прочетох новината и не знам къде се развива действието.

Link to comment
Share on other sites

Ти с блузи, на които пише БЪЛГАРИЯ ли се разхождаш?

Мисля, че надписът е просто съвпадение.

За анцунга не мога да кажа нищо, защото дори не прочетох новината и не знам къде се развива действието.

Като не си чел и не знаеш за какво става въпрос, защо се включваш с глупави коментари?

Айде прочети статията.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох статията и не пише нищо смислено, заради което да трябваше да чета статията. Определено не пише от къде е тая снимка и при какви обстоятелства е снимана. Ще ми покажеш ли, че аз нещо май пропускам. Може да не съм видял от тия банери.

Link to comment
Share on other sites

Може би този концерт щеше да бъде отразен, ако в него не участваха Фолклорен ансамбъл „Филип Кутев“ и Златните момичета на българската художествена гимнастика, а участваше кравата Пенка.

Малко са я поорязали...

 

35102759_2171883416161233_67617650550348

 

По-подробно за източника на снимката

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

И това, че после е сложил някаква тениска, на която пише USA е голяяяяяяям проблем? Освен това не се вижда какво пише отдолу с малките букви. Може да е друга абревиатура (най-вероятно не е, но не е 100% сигурно.)

На вашите тениски, господин националист, само на Български език ли пише?

Въпросът е към биодизайн.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Тази тениска изключително точно отразява обстоятелствата-един спорен човек си е сложил тениска с абревиатура на една спорна страна...

Link to comment
Share on other sites

Божее... от мухата - слон. Като го гледам колко се е постарал върху външния си вид, нищо чудно да се е облякъл като мен - грабва най-горната тениска от рафта и най-горното долнище от рафта и излиза.... Тая тениска да му е кусура на Слави...

Link to comment
Share on other sites

Божее... от мухата - слон. Като го гледам колко се е постарал върху външния си вид, нищо чудно да се е облякъл като мен - грабва най-горната тениска от рафта и най-горното долнище от рафта и излиза.... Тая тениска да му е кусура на Слави...

Според мен просто си е релаксирал в лоби бара на хотела и са го хванали за снимка.

Теориите за конспирации обаче веднага са на лице. Някои хора просто постоянно търсят валидация за нещата, които не харесват.

Link to comment
Share on other sites

 

Започнаха разследване срещу Силвестър Сталоун - тия курви взеха да прекаляват! Видяха, че може да се изкара някой лев и сега ще обвинят всички актьори... Ще те изнасилят 87 година и след 31 години ще подадеш жалба?!?! Баш в САЩ, където се съдят за щяло и нещяло...

 

Link to comment
Share on other sites

Божее... от мухата - слон. Като го гледам колко се е постарал върху външния си вид, нищо чудно да се е облякъл като мен - грабва най-горната тениска от рафта и най-горното долнище от рафта и излиза.... Тая тениска да му е кусура на Слави...

 

Абсoлютно! Боклука си е боклук, дори и червено сако да сложи с шарени чорапи!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ВЛАДИ ВАСИЛЕВ УПОРИТО ТЪРСИ ОТГОВОРИ ОТ ТОПЛОФИКАЦИЯ ЗА ДВА ПЪТИ ОСЪДЕНАТА ЖЕНА, ЗАРАДИ СМЕТКИТЕ НА СЪСЕДИ - това ако имаше нормално правораздаване в България, тази жена трябваше да може да ги разсипе от съд и обещетения тия наглеци!

Link to comment
Share on other sites

Такси се вряза в тълпа пешеходци в централната част на Москва днес.

Пострадали са осем души, съобщиха руската полиция и очевидци, цитирани от Ройтерс.

Водачът на таксито има шофьорска книжка, издадена в Казахстан.

Мъжът се опитал да избяга от мястото на инцидента, но бил задържан от полицията, допълва Ройтерс.

 

Първоначално помислих, че пак някакъв "Аллах акбар" е решил да става мъченик, но преди малко попаднах на едно видео в Туитър от охранителна камера и много не ми прилича на терористичен акт. ;)

 

...тоя обаче когато са го хванали всичките тия дето почнаха да го гонят, не ми се мисли какво точно му се е случило... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Първоначално помислих, че пак някакъв "Аллах акбар" е решил да става мъченик, но преди малко попаднах на едно видео в Туитър от охранителна камера и много не ми прилича на терористичен акт. ;)

 

...тоя обаче когато са го хванали всичките тия дето почнаха да го гонят, не ми се мисли какво точно му се е случило... :bgrin:

Не прилича на терористичен акт ниска скорост за такава дейност...Ама евала на руснаците колко народ го подгони тоя...

Link to comment
Share on other sites

Абсурд! Тая клоака трябва да се рине с Комацута, каквито съм виждал само в Либия...

 

Но тая тъпотия с най-оборотните заведения, особено пък Какао Бийч, където идват световните диджеи - bitch please...

 

 

Е, прав се указа:

Петте дискотеки на плажа са поставени съгласно одобрената схема от министър Ангелкова, е установила проверката на Дирекция "Национален и строителен контрол" (ДНСК), съобщи принципалът ѝ - Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ). https://www.mediapool.bg/molovete-na-plazha-v-slanchev-bryag-sa-zakonni-32-obekta-sa-s-narusheniya-news280442.html

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...