Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

То спокойни места има колкото искаш по морето. Слънчев бряг от много години е място за купон и забавление. Хората затова и ходят там. Толкова е презастроен, че дори и да затвориш дискотеките, няма как да стане спокойно място.

 

Работата е, че много хора накупиха апартаменти там през годините и си ходят да почиват през определени периоди. Дискотеките пречат точно на тези хора. Кой тийн, отишъл да купонясва в Сл. Бряг, ще си наеме апартамент за 300лв на вечер?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Работата е, че много хора накупиха апартаменти там през годините и си ходят да почиват през определени периоди. Дискотеките пречат точно на тези хора. Кой тийн, отишъл да купонясва в Сл. Бряг, ще си наеме апартамент за 300лв на вечер?

Който си е купил апартамент там, за да ходи на тиха спокойна семейна почивка е рядко тъп, за мен!!!

Link to comment
Share on other sites

Който си е купил апартамент там, за да ходи на тиха спокойна семейна почивка е рядко тъп, за мен!!!

 

Изключително грозно и същевременно глупаво изказване. 

 

Повечето хора там именно затова са си ги купили тия апартаменти. И огромното болшинство са чужденци, които не са имали понятие, че това ще стане тотална, отвратителна клоака само за няколко години. Тия хора са изключително нещастни, но нямат никаква вина. Познавам и чужденци - бизнесмени, сериозни хора от Германия, от Англия, които са ми казвали в прав текст как са идвали редовно с предварителни резервации в лукс по 20 дни, но откакто стана непоносима свинщината вече не стъпват там и не искат да чуят. Наш близък построи огромен апарткомплекс и го разпродаде до шушка, но в момента мисля, че не стъпва в апартамента, който си запази. Представям си какво им е на редовните там. Аз лично ходех семейно в затворения комплекс на Министерски Съвет, но и там вече няма да стъпя, тъй като отдясно ми е Какао, отляво има някакъв боклук в сърцето на комплекса и буквално вибрират стъклата до сутринта. 

Не знам някой от хашлаците, които отиват да с налеят като свине и да повръщат да има собственост там... Всъщност съм абсолютно сигурен, че нямат. На практика всички тези нещастни хора страдат заради пиянските вакханалии на изметта на Европа, което всяка година виждаме какво значи. 

 

Естествено продължавам да не вярвам, че ще разбутат заведенията на мафията - това трябва да го видя...  

Link to comment
Share on other sites

Изключително грозно и същевременно глупаво изказване. 

 

Повечето хора там именно затова са си ги купили тия апартаменти. И огромното болшинство са чужденци, които не са имали понятие, че това ще стане тотална, отвратителна клоака само за няколко години. Тия хора са изключително нещастни, но нямат никаква вина. Познавам и чужденци - бизнесмени, сериозни хора от Германия, от Англия, които са ми казвали в прав текст как са идвали редовно с предварителни резервации в лукс по 20 дни, но откакто стана непоносима свинщината вече не стъпват там и не искат да чуят. Наш близък построи огромен апарткомплекс и го разпродаде до шушка, но в момента мисля, че не стъпва в апартамента, който си запази. Представям си какво им е на редовните там. Аз лично ходех семейно в затворения комплекс на Министерски Съвет, но и там вече няма да стъпя, тъй като отдясно ми е Какао, отляво има някакъв боклук в сърцето на комплекса и буквално вибрират стъклата до сутринта. 

Не знам някой от хашлаците, които отиват да с налеят като свине и да повръщат да има собственост там... Всъщност съм абсолютно сигурен, че нямат. На практика всички тези нещастни хора страдат заради пиянските вакханалии на изметта на Европа, което всяка година виждаме какво значи. 

 

Естествено продължавам да не вярвам, че ще разбутат заведенията на мафията - това трябва да го видя...  

Значи там не е такова от вчера, ония ден или миналата година! Аз ходя там от 2003 някъде и вече се беше като сега - купони, заведения и пияни хора навсякъде! Може да е вдигнало някой левъл ама не се е променило особено! Тия хора кога са си купили апартаментите - 90те години?

Link to comment
Share on other sites

По бтв имаше филм за Слънчев Бряг, мисля че беше бтв репортерите, моля сърчнете и гледайте - замисъла и изпълнението, има много документални кадри също.

 

Бтв Документите: бетонни градини - Слънчев Бряг

 

http://www.dokumentalni.com/archives/2267

Link to comment
Share on other sites

Те всичките филми ги има в тубата. И наши и чужди. Само тия на Галицин ги няма, защото така и един клип не направи, мисир с мисира... Един за мерудия... 

Link to comment
Share on other sites

Не разполагам с ПТС, нито пък имам време или желание да запечатвам за историята какви ги върши, ъъъ... цветът на Европа. Просто трупам спомени и лакърдии за споделяне на софра. Наречи ме хипстър ако щеш, хич ми и не пука. ама ако държиш, мога да си направя едно секуро.

Инак слънчака е едно наистина вонливо образувание, което заслужава напалм и булдозери! Ама пък точно като такова ме храни, та за това и ми не дреме особено, аз съм на село, та да му мисли "цветът", ако е способен на мисъл, де....

Колкото до лакърдиите по Какао. За другите дупки не мога да изкажа компетентно мнение, но за Ла Кубанита.... Мога да твърдя (аргументирано при това), че се държи от човек, от когото българският бизнес може да взима само пример! Абсолютен прусак като поведение и очаквания към хората работещи с него. Но и не по-малко коректен и точен. Както към служителите си, така и към контрагентите си.

 

П.п. И... Ах, да! Изненада! какао се намира в територията на Очите. Така че, дъвкането от страна на журналята за Брендовци и Маджовци са просто проветрявка на и без това вмирисаните им на сперма усти.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

 

Аз по принцип съм толерантен, но това ми идва в повече - вече няма да смея да попитам някого "Ти женен ли си?", щото може да ми отговори "Не, омъжен съм и съм съпругата...". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Във фирмата, в която работи Жоро, получили CV на мъж, на което пишело "неомъжен", а на снимката бил с червено червило :D

Link to comment
Share on other sites

...на снимката бил с червено червило :D

 

Банално...трябваше да избере по-екстравагантен цвят. :P

 

А иначе Владимир Пелов - оня, дето избяга от затвора и чистачката тръгна да го гони, снощи го намерили застрелян в центъра на Ботевград след престрелка с друг криминално проявен. Голямо "търсене" са му правили през това време както гледам...да се разхожда спокойно из родния си град и пак никой нищо не е разбрал. :Facepalm:

 

 

Edit: Цитат от брифинга, който тече в момента:

 

Въпрос: - След като през цялото време си е бил в родния Ботевград, защо не е бил заловен досега?

Отговор: - Амиии...не знаехме, че е с променен външен вид - беше облечен със суичър с качулка и си беше пуснал брада...

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Банално...трябваше да избере по-екстравагантен цвят. :P

 

А иначе Владимир Пелов - оня, дето избяга от затвора и чистачката тръгна да го гони, снощи го намерили застрелян в центъра на Ботевград след престрелка с друг криминално проявен. Голямо "търсене" са му правили през това време както гледам...да се разхожда спокойно из родния си град и пак никой нищо не е разбрал. :Facepalm:

 

 

Edit: Цитат от брифинга, който тече в момента:

 

Въпрос: - След като през цялото време си е бил в родния Ботевград, защо не е бил заловен досега?

Отговор: - Амиии...не знаехме, че е с променен външен вид - беше облечен със суичър с качулка и си беше пуснал брада...

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Съмняваш ли се в тях? Не видя ли какво търсене падна, като уж имаха информация, че единия е в Пловдив? Клепаха 3-4 денонощия на доста места и наблюдаваха с празен поглед минаващите коли, все едно ония ще мине и ще им махне - "Аз съм, задръжте ме!"... Толкова са безполезни и ги мързи, че спокойно може с една брада и слънчеви очила да си минава покрай тях всеки ден и на никого не му направи впечатление!

Link to comment
Share on other sites

Недей така - те правят "всичко възможно" колкото им е възможно. :grin:  Даже когато казаха, че бил пуснал брада добавиха за оправдание, че досега той никога не е ходил с брада. :lol:

 

Майтапим си се тука ние, но положението всъщност е трагично. Щом още преди 2 месеца когато оня го гонеше чистачката, министърът на вътрешните работи Валентин Радев излезе и каза "Не е важно кога ще го хванем - важното е да го хванем..." - е, хванаха го...умрял. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Съмняваш ли се в тях? Не видя ли какво търсене падна, като уж имаха информация, че единия е в Пловдив? Клепаха 3-4 денонощия на доста места и наблюдаваха с празен поглед минаващите коли, все едно ония ще мине и ще им махне - "Аз съм, задръжте ме!"... Толкова са безполезни и ги мързи, че спокойно може с една брада и слънчеви очила да си минава покрай тях всеки ден и на никого не му направи впечатление!

 

Затова ли бяха "засилените" блокади, пардон - присъствия, дето бяха общо взето сериозни предпоставки за ПТП?  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

А иначе колко трябва да си тъп и малоумен да не напуснеш страната след това бяство... Нямам думи...  

 

ЕДИТ: Като прочета ей такава лайнарщина и откачам!!! За какъв чеп са ни тия камери тогава бе, дебили нещастни!!! Аз дори записвам всичко от камерите във входа ми и мога да се върна месеци назад!!!!

 

На мястото има 4 камери, но според първоначалната информация те не са записали стрелбата 
Link to comment
Share on other sites

МВР не открило цял месец Пелов, защото бил с брада

 

Полицията в Ботевград от един месец е разполагала с оперативна информация, че избягалият затворник Владимир Пелов, който снощи беше убит, се е укривал в града, а през това време полицията е получавала по десетина сигнала на ден, които са проверявани. Това стана ясно от брифинг в прокуратурата, на който бяха дадени подробности около убийството на беглеца тази нощ. Причината МВР да не го открие е това, че Пелов е бил с променен външен вид. По първоначални данни екзекутираният първо пробвал да убие ботевградчанина Марио Панчев-Големия.  Причакал го на едно мостче близо до дома му. Бил с качулка плътно пристегната за лицето. Марио обаче отвърнал светкавично на изпратените срещу него куршуми. В престрелката бил ранен. Марио Панчев е известен в крими средите, с множество регистрации за различни престъпления.

Link to comment
Share on other sites

... вече няма да смея да попитам някого "Ти женен ли си?", щото може да ми отговори "Не, омъжен съм и съм съпругата...". :lol:

 

Какво ти пречи да попиташ "Семеен ли си?"

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Тц, не ми харесва - прекалено съм задръстен и съм свикнал мъжете да се женят за жени. :)

 

Светът вече не е същият...и е много-много по-лош! :CryBaby:

 

Дефилето по бански отпадна от конкурса "Мис Америка"

 

Организаторите на конкурса "Мис Америка" премахнаха дефилето по бански, като обясниха, че повече няма да оценяват участничките по техния външен вид.

 

Вече нямало да ги оценяват по външен вид...абе направо да ги пускат в долното облекло и да се свършва! :woot

 

293-158742-0_wide.jpg

Link to comment
Share on other sites

Затова ли бяха "засилените" блокади, пардон - присъствия, дето бяха общо взето сериозни предпоставки за ПТП?  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

А иначе колко трябва да си тъп и малоумен да не напуснеш страната след това бяство... Нямам думи...  

 

ЕДИТ: Като прочета ей такава лайнарщина и откачам!!! За какъв чеп са ни тия камери тогава бе, дебили нещастни!!! Аз дори записвам всичко от камерите във входа ми и мога да се върна месеци назад!!!!

Така ми каза един полицай, като го попитах защо клепят неговите колеги из града вече 3 денонощия :D

Че защо да я напускаш? Не виждаш ли какво търсене се извършва? Пускаш една брада и сменяш прическата и вече си нов човек. Даже може и в същия град да си живееш - докато не сгавиш, както виждаш, шанса да те хванат клони към нула...

Link to comment
Share on other sites

Въпрос: - След като през цялото време си е бил в родния Ботевград, защо не е бил заловен досега?

Отговор: - Амиии...не знаехме, че е с променен външен вид - беше облечен със суичър с качулка и си беше пуснал брада...

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Как смеят тия престъпници да си сменят дрехите!?

Link to comment
Share on other sites

Как смеят тия престъпници да си сменят дрехите!?

Да бе дейба, че и бради пускат, как да ги намерят в град с 21 000 човека (5 пъти по-малко от Кичука)

 

34596463_1946581228694966_45183581271369

Link to comment
Share on other sites

Кое не може да се случи никога? Или това беше сарказъм?

 

Сега прочетох новината.

Disregard.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 

Пеевски поиска антикорупционната комисия да обяви резултата от проверката срещу него - нагъл до безобразие е свинята! Разобличавал шаката олигарси и затова го мразели...  :angry1  :Facepalm:  :Facepalm: 

 

Link to comment
Share on other sites

Как смеят тия престъпници да си сменят дрехите!?

 

Току що по Господарите ги направиха на нищо...заслужава си да се изгледа началото на тазвечершното издание...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...