Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Е, прав се указа:

Бай дъ уей. Всичките дискотечници там от този сезон са предприели изключително сериозни мерки за обезшумяване! И на всичкото отгоре вършат работа мерките  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, това го казаха вече много пъти. И между другото дори само това да е ефекта от панаирите на малоумника - пак е нещо. 

Link to comment
Share on other sites

Повярвай ми, ефект ИМА! От притеснение и прекомерна фрустрация направо вече ми иде да си направя секуро, че не съм в час с най-модните бийтове за сезона.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Повярвай ми, ефект ИМА! От притеснение и прекомерна фрустрация направо вече ми иде да си направя секуро, че не съм в час с най-модните бийтове за сезона.... :unsure:

 

Той ще дойде Армин и ще изпадат джамовете  :laughing1:

 

Иначе смЕтай за кви пари говорим да се изолират така на открито. Не че ги нямат де, предвид какво вадят и не че не трябваше още преди поне 6-7 години да се вземат такива мерки. Крайно време беше. Интересно онази клоака в сърцето на клоаката как е изолирана... 

Link to comment
Share on other sites

 

Зам.-министърката с работен билет за 8300 лева: Вероятно сгреших, но не съжалявам на фона на протестите за повишаване на социалните плащания и мрънкането, че нямат пари е жалко!

 

Link to comment
Share on other sites

Той ще дойде Армин и ще изпадат джамовете  :laughing1:

 

Иначе смЕтай за кви пари говорим да се изолират така на открито. Не че ги нямат де, предвид какво вадят и не че не трябваше още преди поне 6-7 години да се вземат такива мерки. Крайно време беше. Интересно онази клоака в сърцето на клоаката как е изолирана... 

ВЕрвай ми, сериозно се изолираха.... Такъв материал не бях виждал и все още сериозно подпитвам какво е това чудо.

А армин (нарочно го пиша с малка буква) и изобщо да не идва, пак никой няма да се сети за него, изключая разни модни фенове със страни вкусове и тотално измисирясали бирени културисти. Кво остава да бута джамовете....

Link to comment
Share on other sites

И аз го искам тоя чудния материал... че засега знам само каменна вата. Дебело ли е, вижда ли се горе долу какво, колко, снимка?

Link to comment
Share on other sites

Има некви текстили с такъв ефект обезшумяващ. Само дочух презентация на търговец от северна България.

Едит: Сетих се, пондс се казват или нещо подобно.

 

Edited by lubo1972
Link to comment
Share on other sites

Бъзикът в оригинал е достатъчно очеизваден (нарочно постнах тъпия нашенски превод). Само не можах да схвана дали Перучката наистина си мисли, че не го препикават, ами го ръми дъждец? Знам, че е тъп, селски тарикат, ама чак пък толкос.....

Link to comment
Share on other sites

Щото според мен е със смахнато тупе, тъпият хил били...

Ама пък Линч е прав. Може пък селякът и наистина да се окаже американският президент, станал причина за наистина драстични промени. Дали за добро или за още по-зло, това само времето ще покаже.

 

П.п. А, да... и умственият потенциал на масата, наречена, ъъ... североамериканска нация...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не е перука бе, мисир! Колко пъти става го поднасят и даже му размачкаха перчема многократно. Ся дали е присаждал нещо, не знам... Но дотук не могат да докажат да е фалшива коса... 

Link to comment
Share on other sites

за неразбралите

 

Поредния индивид предизвикал медиен шум...Славея Сиракова.Пази боже от "елита" на България!

Image_6921904_500_0.jpg

 

, може ли да рязясните кво е прегрешението на сираковото?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...