Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Ам че как! Аз се учудвам, че не са открили и хартийка със заповед от Путин с неговите отпечатъци и подпис...

Тая Скрипалката вече си щъка, дава интервюта и изглежда все едно нищо и няма, а уж доколкото четох тоя Новичок, бил 5 до 8 пъти по-отровен и силен от веществото, с което убиха брата на Ким Чен Ун, който хвърли кърпата за часове...

 

Има антидот, но!:

 

Первая помощь — это атропин и афин (холинолитические средства, которые используются в качестве антидотов фосфорорганических отравляющих веществ. — РБК)», — уточнил он. По словам Мирзаянова, также были разработаны «другие антидоты, более сильные». «Они есть, они помогают, чтобы как бы прекратить, остановить действие этого отравляющего вещества. Но! Они не вылечивают человека»

 

 

Ако са оздравели, както се твърди, то това не е новичок, а някое от производните му.

Със сигурност обаче то няма да е използвано от руснаци, защото при руснака грешка няма. Решат ли, никой не може да те спаси и няма да е изпълнено по този детски начин :)

VS/X не е новичок и атропина не помага. 

А сега си представи какви други вещества имат, защото тези отдавна не само са разсекретени, но и унищожени с участието на американски експерти.

 

На който му се чете:

https://nplus1.ru/material/2018/04/06/novaya-novichok

 

че е по-смилаемо :)

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И още един проблем за който всички в парламента мълчат:

https://demokrati.bg/upravlyavashtoto-mnozinstvo-ne-iska-elektronno-glasuvane/

 

Мартин Димитров и Петър Славов вече спечелиха няколко дела срещу ЦИК и пак нищо. Още на предишните избори трябваше да има възможност за машинно гласуване. Тогава се оправдаха, че изборите били скоро и нямали време да се подготвят... Вече мина година и нещо и все още няма развитие в тази тема. А наближават парламентарни избори.

Link to comment
Share on other sites

Аферим машала:

http://m.24chasa.bg/novini/article/6887619

Кое е страшното в статията? Ние сме във военен съюз с Турция. Това нещо за което говорят се прави сега, но с гръцки и румънски самолети. Вероятно си прочел, че е реципрочно. Наши самолети също имат право да летят над тяхна територия когато се наложи. Имам някакъв спомен и за полски самолети, но не съм сигурен. Нали това е идеята на общ отбранителен съюз(НАТО).
Link to comment
Share on other sites

Кое е страшното в статията? Ние сме във военен съюз с Турция. Това нещо за което говорят се прави сега, но с гръцки и румънски самолети. Вероятно си прочел, че е реципрочно. Наши самолети също имат право да летят над тяхна територия когато се наложи. Имам някакъв спомен и за полски самолети, но не съм сигурен. Нали това е идеята на общ отбранителен съюз(НАТО).

Ердоган е абсолютно непредвидим... а наши самолети над Турция сигурно се шегуваш...

 

Преследвайки самолет нарушител турските ВВС да могат да влизат във въздушното пространство на България.... и после какво да го свалят на нашите територия? Я си представи следния казус гръцки самолет навлиза във въздушното пространство на Турция и прави завой към България...Тия за малко да се избият за 2 безлюдни острова...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Ердоган е абсолютно непредвидим... а наши самолети над Турция сигурно се шегуваш...

Че то ние имаме български военни в Турция - Измир. Не знам кое точно те учудва. Че е непредвидим е факт и не го отричам това нещо. По линия обаче на НАТО все още няма големи издънки. Всъщност има, но не точно към целият съюз, а към отделни страни. Смятам обаче, че го стреснаха и от тогава не е правил големи глупости.
Link to comment
Share on other sites

Кое е страшното в статията? Ние сме във военен съюз с Турция. Това нещо за което говорят се прави сега, но с гръцки и румънски самолети. Вероятно си прочел, че е реципрочно. Наши самолети също имат право да летят над тяхна територия когато се наложи. Имам някакъв спомен и за полски самолети, но не съм сигурен. Нали това е идеята на общ отбранителен съюз(НАТО).

 

 

Че то ние имаме български военни в Турция - Измир. Не знам кое точно те учудва. Че е непредвидим е факт и не го отричам това нещо. По линия обаче на НАТО все още няма големи издънки. Всъщност има, но не точно към целият съюз, а към отделни страни. Смятам обаче, че го стреснаха и от тогава не е правил големи глупости.

И това трябва да ни радва ли? Щото мен ме отвръщава.

Link to comment
Share on other sites

И това трябва да ни радва ли? Щото мен ме отвръщава.

И кое по - точно те отвращава?

 

Ето и един забавен пример. Преди 10 дена карах един водолазен курс. Проведе се в Гърция, инструкторите бяха турци, а обучаващите се бяха българи. Глобализация в най - чист вид :). Много готини хора бяха. Изкарах си страхотно с тях. Доста забавно и същевременно свършихме доста работа. Вечерта си пийнахме(алкохол) и хапнахме подобаващо.

Ако искаш да бъдеш изолиран от целият свят, винаги можеш да имигрираш към путлерландия. Малко ще ти е студено, ще ти трябва и виза за да посетиш кое да е място в Европа(и не само).

 

edit:

Забравих и още нещо по отношение на курса. Помощният ни водолаз беше пък чех...

Link to comment
Share on other sites

И кое по - точно те отвращава?

 

Ето и един забавен пример. Преди 10 дена карах един водолазен курс. Проведе се в Гърция, инструкторите бяха турци, а обучаващите се бяха българи. Глобализация в най - чист вид :). Много готини хора бяха. Изкарах си страхотно с тях. Доста забавно и същевременно свършихме доста работа. Вечерта си пийнахме(алкохол) и хапнахме подобаващо.

Ако искаш да бъдеш изолиран от целият свят, винаги можеш да имигрираш към путлерландия. Малко ще ти е студено, ще ти трябва и виза за да посетиш кое да е място в Европа(и не само).

 

edit:

Забравих и още нещо по отношение на курса. Помощният ни водолаз беше пък чех...

Нямам нищо против отделните турци, имам против държавата им да има достъп до небето ни, още повече знаейки какви са щенията на Ердоган към балканите. Между другото ще го напиша много внимателно така, че да не те обидя. Това Путлерландия, Путлер и т.н. е изказ присъщ за малкия ми син. Не мисля, че един голям и умен човек му приляга да използва такива термини. Намери ако искаш моите мнения и виж дали аз някога съм си позволил подобен език относно САЩ, НАТО и т.н. Иначе за Русия съм на ясно до колко би ми било студено, живял съм достатъчно години там. Дори в момента замислям една екскурзия на цялото семейство към Байкал.

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против отделните турци, имам против държавата им да има достъп до небето ни, още повече знаейки какви са щенията на Ердоган към балканите. Между другото ще го напиша много внимателно така, че да не те обидя. Това Путлерландия, Путлер и т.н. е изказ присъщ за малкия ми син. Не мисля, че един голям и умен човек му приляга да използва такива термини. Намери ако искаш моите мнения и виж дали аз някога съм си позволил подобен език относно САЩ, НАТО и т.н. Иначе за Русия съм на ясно до колко би ми било студено, живял съм достатъчно години там. Дори в момента замислям една екскурзия на цялото семейство към Байкал.

Май не си разбрал добре за какво точно става въпрос. Когато самолет на вражеска държава(твоята любима такава) се приближи до въздушното пространство на някоя от държавите в съюза, някоя от страните ще реагира. Това означава, че може и да се случи наши самолети да летят над турса територия. Споразумението не е за постоянно летене. Над крайбрежието е и то даже не знам дали изобщо може да се наложи да е над суша. Бай ерди може да има всякакви мераци, но не би тръгнал срещу която и да е европейска държава.

А термините които използвам са такива защото показват какво уважение изпитвам към тях. Сам може да познаеш, че е нулево.

Link to comment
Share on other sites

Май не си разбрал добре за какво точно става въпрос. Когато самолет на вражеска държава(твоята любима такава) се приближи до въздушното пространство на някоя от държавите в съюза, някоя от страните ще реагира. Това означава, че може и да се случи наши самолети да летят над турса територия. Споразумението не е за постоянно летене. Над крайбрежието е и то даже не знам дали изобщо може да се наложи да е над суша. Бай ерди може да има всякакви мераци, но не би тръгнал срещу която и да е европейска държава.

А термините които използвам са такива защото показват какво уважение изпитвам към тях. Сам може да познаеш, че е нулево.

Май ти не си разбрал добре. Тази вражеска държава е само в твоята глава. За 80% от останалия свят е ясно, че това е напълно нормална държава и благодарение на която, напълно не нужната организация НАТО точи пари за да съществува. Да дам ли пак примера с Крит...ам???

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Бай ерди може да има всякакви мераци, но не би тръгнал срещу която и да е европейска държава.

А термините които използвам са такива защото показват какво уважение изпитвам към тях. Сам може да познаеш, че е нулево.

Гърция и Турция се движат по бръснача на войната от доста време...Руснаците не са заплаха колкото и да ги мразиш,проблемния е "бай Ерди" На скоро се върнах от Турция,да ти кажа не са по-напред в демокрацията от Русия тъкмо обратното...е верно не е толкова студено като в Русия.Кремълския може да си води записки,що се касае за потъпкване на човешки права и тирания към собствения си народ от тоя в Турция.А примера с водолазния ти курс е леко нефелен,и аз обичам да се щурам из Истамбул ама да летят над страната ни турски изтребители да преследват други (които и да са те) е меко казано неприемливо поне за мен. Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

За 80% от останалия свят е ясно, че това е напълно нормална държава и благодарение на която, напълно не нужната организация НАТО точи пари за да съществува.

Това можеш спокойно да го обясниш на половин Европа. Направо ще ти повярват. Не мога да си обясня как българин, дори може да си помисли това нещо...

 

Гърция и Турция се движат по бръснача на войната от доста време...Руснаците не са заплаха колкото и да ги мразиш,проблемния е "бай Ерди" На скоро се върнах от Турция,да ти кажа не са по-напред в демокрацията от Русия тъкмо обратното...е верно не е толкова студено като в Русия.Кремълския може да си води записки,що се касае за потъпкване на човешки права и тирания към собствения си народ от тоя в Турция.А примера с водолазния ти курс е леко нефелен,и аз обичам да се щурам из Истамбул ама да летят над страната ни турски изтребители да преследват други (които и да са те) е меко казано неприемливо поне за мен.

бай ерди е мега вреден и изобщо не го харесвам. Факт е обаче, че до момента няма враждебни военни действия спрямо Европа. За путлер не може да се каже същото. Там всичко му е насочено в тази посока. За наша радост са толкова силни икономически, че не могат да нанесат поражения. Цели 1.8% от световната икономика им се пада... смях

 

 

 

 

FB_IMG_1527662344080.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това можеш спокойно да го обясниш на половин Европа. Направо ще ти повярват. Не мога да си обясня как българин, дори може да си помисли това нещо...

 

attachicon.gifFB_IMG_1527662344080.jpg

Аз също се чудя как българин се радва, че Турция ще му пази небето...ама на виж. Факт.

А тези 10-ма смешника просто няма какво да ковентирам. По голямата част от българския народ иска отношенията с русия да се нормализират, това също е факт.

Link to comment
Share on other sites

Аз също се чудя как българин се радва, че Турция ще му пази небето...ама на виж. Факт.

А тези 10-ма смешника просто няма какво да ковентирам. По голямата част от българския народ иска отношенията с русия да се нормализират, това също е факт.

Трудна история с ненормалните руснаци. Не може да ни заплашват с ракетите си в Крим защото съюзниците ни пратили 2 танка за някакви общи учения...

Има достатъчно партии които са За отношения с Русия, що не си изберете една от тях? Нали сте по-голямата част? :))

Link to comment
Share on other sites

Изключително смешно е как разни малоумници си въобразяват, че "ненормалните" руснаци са някаква константна заплаха за всичко и всеки. 

Link to comment
Share on other sites

Това означава, че може и да се случи наши самолети да летят над турса територия.

Въх, ако турците го объркат, отиде ни и спартана.

Тогава фалкона ще ползваме, ако не е паднал още :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въх, ако турците го объркат, отиде ни и спартана.

Тогава фалкона ще ползваме, ако не е паднал още :lol:

Тук става въпрос за изтребители, не за транспортни самолети.

 

Аз също се чудя как българин се радва, че Турция ще му пази небето...ама на виж. Факт.

А тези 10-ма смешника просто няма какво да ковентирам. По голямата част от българския народ иска отношенията с русия да се нормализират, това също е факт.

Къде съм казал, че се радвам?

Отдавна трябваше да са закупили нови самолети и да разкарат бракмите. На времето може и да е бил хубав самолет, но вече са прекалено стари. Радва ме обаче нещо друго. Че се поделят разходите между страните. Силно се надявам и да има единна европейска армия, а не отделна за всяка страна. Това се отнася и не само за армията де, но нали тази тема захванахме.

Какво разбираш под нормализиране? Да им действаме подчинено каквото каже великият император? Да се отдалечим от ЕС и западните ни партньори. Много добре се вижда евразийският му съюз на какво ниво е. Че то българската икономика не просто ще фалира без европейските пазари. Да не говорим за огромните инвестиции които ще дойдат от към путлер. Той неговата си страна не може да стабилизира, ти говориш за близки отношения с него. Пак ти казах какви са параметрите. Европа е кажи речи най - големият пазар в света. Говорим за хора с пари. Те Индия и Китай са в пъти повече, но нямат тази финансова възможност. Да не споменавам исторически как русия ни е враг. Сигурно и окупацията от WWII ще отречеш, че се е случвала?

 

 

edit:

Какво точно визираш под нормализиране на отношенията? Няколко милиарда да потънат в големият шлем на агент гоце или нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

Надали има човек който да не знае за далаверите на мамин тотьо. Сега вече и Диков се зае с него. Надявам се да се вдигне колкото може повече шум. Доста народ трябва да влезнат в затвора.

Ето една част от последното му предаване. Това е втората част. В първата също има относно Пловдив, но там са основно да покажат къщата му, хотелът и новият строеж на Каменица.

 

Link to comment
Share on other sites

Тез глупаци украинците, тоя път доста се наакаха, щом и доказано русофобската медия Дойче Веле ги хейтва.

34102365_10156481865959511_1994466418648

 

 

Въобще украинците са странен народ. Ако зависише от тях всички руснаци трябва да умрат...обаче кога става въпрос за газ реват като ощипани моми, даже и Германия ги скастри.

Link to comment
Share on other sites

Тез глупаци украинците, тоя път доста се наакаха

 

Въобще украинците са странен народ.

Те па щото англичаните са по-различни.

Да не говорим за гербаджийте, дето сега южен поток бил нещо великолепно, а преди 5 години беше нещо опасно и ненужно.

За АЕЦ-ца да споменавам ли?

А, за баце, дето риташе Путин 10 години по кокалчетата и спъваше стратегическите проекти, а сега мрънка: трябва ни евтин газ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...