Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.clubz.bg/51585-proevropejskiqt_premier_ryute_pecheli_vota_v_holandiq

Не са никак прости холандците. С доста съм имал контакт и съм работил през годините. С много положителни впечатления съм от тях. А какъв английски говорят, направо не е истина. От стотици с които съм имал контакт, само 1 не говореше перфектно и той не беше и холандец точно. Беше си леко черен. Даже направо на тъмно синьо избиваше.

Link to comment
Share on other sites

http://www.clubz.bg/51585-proevropejskiqt_premier_ryute_pecheli_vota_v_holandiq

Не са никак прости холандците. С доста съм имал контакт и съм работил през годините. С много положителни впечатления съм от тях. А какъв английски говорят, направо не е истина. От стотици с които съм имал контакт, само 1 не говореше перфектно и той не беше и холандец точно. Беше си леко черен. Даже направо на тъмно синьо избиваше.

 

"Второ място изненадващо делят крайно дясната Партия за свободата (ПЗС) на Геерт Вилдерс"

 

Нищо, другия път ще са с мнозинство... и всички ще са крайно изненадани.... освен тези, които следят независими медии. Малко като с Тръмп историята.

 

Сега цирка ще е с французойката Ле Пен, която май спряха да повтарят как няма да се класира изобщо, ама хич...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ебати скапаните кифли - на изкачването как да е, ама после на кръстовищата със светофарите да прелитат така, че и с дете отзад, че и селфи си правят...лайф из лайф и музиката да бичи, ама като се размажат някъде онова малкото отзад какво е виновно, пък и този в когото ще се размажат също... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Финална реплика от тези безотговорни същeства:

Може ли да има червени светофари?

 

За съжаление такива като тези не са малко. :nugget:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Всичко е заради глобите и заради това, че полицая е синоним на чучало, докато мен като ме спре кука и си ме е страх. Съдихме се с един педал на синьо такси и нищо, че беше в грешка, съдията познай на кого повярва.

 

Бившия съквартирант за малко да си преебе влизането в армията. Съвсем съзнателно отиде да си тества колата на магистралата ама го хванаха. Нищо, че имаше "Валентин 1". Не знам как адвоката го оттърва от обществено полезния труд(превишената скорост беше "45 and over". Може би щото се споразумяха да направи 4 цифрено дарение на Пожарникарите + 1 година изпитателен срок, в който нямаше право да се изплюе на улицата камо ли да го хванат в крачка.

Link to comment
Share on other sites

 

"Второ място изненадващо делят крайно дясната Партия за свободата (ПЗС) на Геерт Вилдерс"

 

Нищо, другия път ще са с мнозинство... и всички ще са крайно изненадани.... освен тези, които следят независими медии. Малко като с Тръмп историята.

 

Сега цирка ще е с французойката Ле Пен, която май спряха да повтарят как няма да се класира изобщо, ама хич...

Ле Пен ще спечели на първи тур, но на втори всички ще се обединят срещу нея и ще и е доста трудно! То тя ако спечели ще стане си ебало мамата...

 

Турция прекратява договорката с ЕС, вече няма да приема мигранти
Link to comment
Share on other sites

Трафик нюз отново във вихъра си:

 

Свалят незабавно генералския билборд на Бойко Борисов в Пловдив ВИДЕО

 

Capture.PNG

 

Тая медия си я представям с някой/я около 28 годишен/годишна като главен редактор и един куп надъхани 22 годишни около нея/него подскачащи като бълхи.

Link to comment
Share on other sites

 

Какво те учудва - той отдавна си засра пътищата към Турция и това е напълно нормално и логично писание от негова страна. А за Аспарух и останалото много не вярвай - то е казано във връзка с набутаните десетки българи в листите на ДПС. Преди 2 дена бях в Кърджали и из улиците на града вървеше син микробус с номера на бюлетината и рекламните надписи на ДПС, с високоговорители от всички страни, от които дънеше със страшна сила турска чалга, естествено изпята само на турски. Като казвам "чалга" имам предвид най-долната - имам поглед върху съвременната турска музика и турските изпълнители, доста от тях пеят наистина съвременен поп и денс на много високо равнище, но онова дето се чуваше през говорителите на синия микробус нямаше нищо общо и беше трудно за описване. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ле Пен ще спечели на първи тур, но на втори всички ще се обединят срещу нея и ще и е доста трудно! То тя ако спечели ще стане си ебало мамата...

Ъхъ, то и Хилъри щеше да спечели с 97% вероятност...

 

Въпроса е кога Германците ще се усетят.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, то и Хилъри щеше да спечели с 97% вероятност...

 

Въпроса е кога Германците ще се усетят.

Аз не го изключвам като възможност, след Брекзит и Тръмп, но ти казвам, че ако спечели и започне да си изпълнява обещанията, това ще е края на ЕС в сегашния му вид!

woox-e то в действително това представлява тази медия - аз познавам едно момиченце, което работеше там като беше 20-21 годишна... Виж че нямат новина без допуснати грешки - тотална неграмотност!

Скандалът с имамите, шпиониращи за Турция в Европа, се разраства
Link to comment
Share on other sites

АБСОЛЮТНО! И при тази явна и откровена пропаганда, ясно целенасочена към определената цел, отсреща ги чакат тъпаци с цветя и мечета. 

Link to comment
Share on other sites

Тука на границата трябват едни специфични хеликоптери - мощно залп с НУРС срещу сганта и гледай как всякакви потоци ще спрат на мига. След първия залп още.

Link to comment
Share on other sites

НУРС не... Скорострелните 30 милиметрови имат далеч по-назидателен ефект, щото ясно може да се види как мършата се пулверизира и в радиус от метри хвърчат пържоли, зъби и очи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...