Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Ето това не го разбирам. Айде възрастните хора имат някакво извинение, но 24 годишен младеж ...

 

Вероятно е някакъв глупак...или е доверчив....или просто е задръстен (или и трите заедно...или пък никога през живота си не е гледал телевизия и не е чел новини). :grin:

 

Независимо от всички използвани досега схеми или пък новите, които тепърва ще измислят, принципът на "телефонистите" винаги е по някое време в разговора да ти поискат пари за нещо си - щом някой по телефона ти заговори за пари, да знаеш, че не му е чиста работата. Дали ще те омайва с далавера за изгодни климатици, дали ще си получил голям колет от чужбина,..или пък майка ти се била разболяла от свински грип и след това я е блъснала кола и се нуждае от спешна операция...или му трябва спешно преводач с добро заплащане...или пък просто ти се обади капитан Петров, който те успокоява, че оня, дето ти се е обадил преди минута и те е заплашил, че ако не му кихнеш ще те пребие заедно с цялото ти семейство, но благодарение на добрия капитан Петров провеждащ в момента акция по залавянето му, всичко ще е ОК, стига да съдействаш като пуснеш от балкона парите дето са у вас - все тая. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен едно време се пробваха да ме убеждават да инвестирам в някакви сделки. Аз почвам ужким заинтересован - добре де, колко ще е печалбата, за колко време ще стане, какво се иска от мен да правя. И се стига до "ми трябва да дадеш сега едни 10,000лв, после ще вземеш 15,000 след 2 месеца". Викам много добре, много, я чакай да те питам - общата сделка колко е, след като моето участие е 10,000... и те съчиняват там нещо.. аз го питам, добре де ти каква кола караш и жена ти има ли кола? Те обясняват как примерно има BMW 5ца.. Питам го "защо тогава не я продадеш и да инвестираш - 2 месеца ще бръмчиш с таксита, не е голяма загубата - ще спечелиш 5000лв и ще си вземеш по-нова кола" (или да пробва с ипотека на жилището в някоя банка - още по-изгодно ще е)... и пичовете почваха да псуват каруцарски след като схванат, че пари от мен няма да вземат...

Link to comment
Share on other sites

Във въздуха над Европа бяха измерени завишени количества на радиоактивен йод 131. Причината за повишената радиация е все още неясна.

 

Германски специалисти подозират, че в морето на Северния полюс е имало атомен експеримент, който е разпръснал радиация, пише "Дейли Мейл".

Йод 131 е засечен над Германия, Финландия, Полша, Чехия, Франция, Испания.

Според Федералната служба за защита от радиация стойностите на засечения йод 131 са повишени, но все още твърде ниски, за да представляват опасност за здравето на хората.

Link to comment
Share on other sites

Тъй де...я виж какви следи има зад всеки, дето го видиш. :P

 

...а между другото аз след манифестацията на 1-ви май '86-та пих йод - официално никой нищо не каза, ама по онова време агенция "клю-клю" беше велика работа. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Сблъсъци в с. Бродилово „за” и „против” ритуала „тричане”

 

Пед*лчета, че и от украйна ги докарали при това, за малко да ядат бой на село. Отишли да дават ум на местните как да изпълняват българските обичаи. Гледал съм го тричането. Нищо и никакво изкъпване на кучетата, след това са по-здрави. Добре е написал някой в коментарите - против тричането викате, а против кастрирането - не. Големи сте :))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Именно - точно затова е такова отношението, поради някаква степен на интелигентност, каквато в онова убито село никога не се е появявала. 

Link to comment
Share on other sites

И как го измисли това по-точно? Тезата ми била незащитена? Ама верно ли? Хората са пълни малоумници и тъпанари, тормозещи животните. Има такива по света - еволюцията не е еднаква навсякъде... Има уроди в Африка още обрязват момичета. В Амазония положително още има дебили,  които се ядат едни други... Има кретенски традиции, които ТРЯБВА да изчезнат.   

 

=======================

 

Е ВЕРНО ЛИ БЕ!!!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Има и добри новини. Специално за Чефо го слагам това тука https://mobile.nytimes.com/2017/02/25/us/ice-immigrant-deportations-trump.html?_r=0&referer=http://m.facebook.com/

Ако не извърша углавно престъпление, Тръмп може да ми направи свирка. Даже се надявам някоя институция да ми направи проблем за статута. Тъкмо да облажа малко и аз от дела. Хората милионери станаха така.

Link to comment
Share on other sites

И как го измисли това по-точно? Тезата ми била незащитена? Ама верно ли? Хората са пълни малоумници и тъпанари, тормозещи животните. Има такива по света - еволюцията не е еднаква навсякъде... Има уроди в Африка още обрязват момичета. В Амазония положително още има дебили,  които се ядат едни други... Има кретенски традиции, които ТРЯБВА да изчезнат.

 

Да изчезнат щото не ти харесват лично на тебе, очевидно. Конкретно за къпането на кучетата говоря. Познах за пропагандата и повтарянето на някакви лични чувства, все едно са причина някой да си наклони кура в друга посока.

 

За обрязването на ДЕЦА имаш право да протестираш, никой не ти го оспорва.

 

П.П. За въображаемия тормоз да не забравя да напиша. Селските вълкаци веднъж в годината ще ги топнеш в реката и ще им направиш впечатление на психиката ли?!? Да ти дам линк да гледаш традицията какво точно представлява, че иначе няма оправия с хора, които само четат новини, а личен опит и наблюдение никакви. Докато сме на темата - да затвориш животното между четири стени в града е много убаво и хич не го притеснява, така ли?! Еле ако е някое хъски или хрътка, дето трябва по цял ден да бяга. Ей за т'ва може да насочиш природозащитниците да си правят демонстрации, а не срещу българщината!

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Ти на това му викаш къпане? Ти у ред ли си?  :Facepalm:

 

https://www.youtube.com/watch?v=z-Si6N9P_no

 

Няма какво повече да си кажем. Пак казах - ежеседмично тричане за такива като тебе. С 20 метрово въже и двойно усукване за по-високи обороти. А за тия тъпоглави добитъци - ежедневно, особено зимно време. За здраве. Всичките тия дебили трябва да се кастрират да не могат да се множат. 

Link to comment
Share on other sites

I rest my case, дет' се вика. Векове наред това се прави така. Очевидно кучетата не се плашат, не бягат, и нищо им нема на здравето, особено ако си запознат с физиката на едно селско куче и изобщо как живее, и как реагира когато нещо не му харесва. Т'ва не са пудели и пинчери градски, дето ако им се намръщиш и собственика скача да те дава на съд. Да земат да забранят децата да се пускат по водните пързалки, че много въртене там, и да скачат с въже в реката. И зимата да не може от сауната в снега и водата, че студено. Как ли оцеляват хората с толкоз тормоз, чудя се направо. Хайде, със здраве, че тоя ритуал  тричането за това се изпълнява!

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Векове наред хората са пикаели и срали в гърнета, чието съдържание са изхвърляли през прозореца. Това не прави ритуала по-малко лайнян, по-малко нечистоплътен и по-малко миризлив. Не че намеквам нещо...

Link to comment
Share on other sites

I rest my case, дет' се вика. Векове наред това се прави така. Очевидно кучетата не се плашат, не бягат, и нищо им нема на здравето, особено ако си запознат с физиката на едно селско куче и изобщо как живее, и как реагира когато нещо не му харесва. Т'ва не са пудели и пинчери градски, дето ако им се намръщиш и собственика скача да те дава на съд. Да земат да забранят децата да се пускат по водните пързалки, че много въртене там, и да скачат с въже в реката. И зимата да не може от сауната в снега и водата, че студено. Как ли оцеляват хората с толкоз тормоз, чудя се направо. Хайде, със здраве, че тоя ритуал  тричането за това се изпълнява!

Очевидно кучетата не се плашели - хелоооооу?????!!!!!! Ти на колко си години и как прецени, че на кучетата нищо им няма на здравето? А на психиката? А на чувствата? Спор няма, че най-доброто предложение в случая е - всички любители на т.нар. тричане да бъдат тричани по същия начин по няколко пъти, докато се убедят в липсата на каквито и да били проблеми за здравето, било то физическо или психическо. Все пак не е зле да се постави началото на една нова традиция!!!

Link to comment
Share on other sites

Векове наред хората са пикаели и срали в гърнета, чието съдържание са изхвърляли през прозореца. Това не прави ритуала по-малко лайнян, по-малко нечистоплътен и по-малко миризлив. Не че намеквам нещо...

 

През прозореца май го правеха в Париж. Изглежда, че намекваш все пак :))

Очевидно кучетата не се плашели - хелоооооу?????!!!!!! Ти на колко си години и как прецени, че на кучетата нищо им няма на здравето? А на психиката? А на чувствата?

 

Ако за теб не е очевидно, не мога да ти помогна. Тук трябва опит, който в главата не се налива с черпак.

Link to comment
Share on other sites

Спор няма, че най-доброто предложение в случая е - всички любители на т.нар. тричане да бъдат тричани по същия начин по няколко пъти, докато се убедят в липсата на каквито и да били проблеми за здравето, било то физическо или психическо. Все пак не е зле да се постави началото на една нова традиция!!!

 

Не само у нас е пълно с индивиди, които не могат да си извадят главата от гъза... 

 

Ако за теб не е очевидно, не мога да ти помогна. Тук трябва опит, който в главата не се налива с черпак.

 

Ако си от това видиотено село от дебили, съветвам те да го държиш колкото се може по-скрито и да си запазиш опита за себе си. А за такива като тебе не е измисислен още адекватен по размер черпак. 

 

И както казах - всяка седмица тричане за здраве. Може и да си плащаш даже като всички, които ползват водни пързалки. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...