Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

....следва точно това:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1YNy2R3hg2Q

 

Плагиатстваш....макар и твоето да е малко по-яко от моето. :evil

 

Не знам, ама твоето видео много ми прилича на това долу...

 

https://www.youtube.com/watch?v=swHhWG-qioE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От тебе точно не плагиатствам - PLANET EARTH II, но така или иначе мисля визуализира добре нещата.  

 

EDIT: Даже и това не е точно от там - онова е EPIC

Link to comment
Share on other sites

А защо се пропуска избиването на турци преди това от гърците ? 

Нека не забравяме, че НАТО по дефиниция защитава своите членове, а не света. След като не се е стигнало до война м/у Гърция и Турция, не виждам смисъл да се намесва НАТО.

Ваденето на вода от кладенци май ти го правиш опитвайки се да препишеш задължения на НАТО, каквито тя няма до колкото ми е известно. 

 

Така и не разбрах къде на запад гонят хора от личните  им (тяхна собственост ) жилища, за да ги дадат на бежанци?

Сещам се как едни други са го правели  не толкова отдавна това в БГ ... :)

Това за НАТО и как гърците са избивали турци вземи да го кажеш на някой грък. Ама се приготви бързо да бягаш, щото там не са свикнали да преиначават историята им.

 

А за гоненето на хората, няма да ти постна линкове, ти си достатъчно умен и ще намериш инфо за онзи човек в Италия, който го изгониха от собствения му хотел за да настанят там навлеците. Както и за жената от Нихайм.

 

Чармок е прав! По-добре в Северна Корея и Венецуела, отколкото в Германия или Холандия :lol:

 

 

Точно заради този израз за "диктатурата" и аз се включих. По-велика глупост отдавна не бях виждал

Никоя диктатура или империя не е целяла да унищожи собствената си раса, заменяйки я с друга. Никога до сега бялата раса и въобще християнския свят не е бил толкова подтиснат както сега. Тенденцията е бялата, умна раса да се замени с евтини гласоподаватели. В момента в скандинавския свят, в Германия, Англия тече един процес на изпедирастяване на населението. Натрапва се едно мислене, че всички хомо, транс и всяква друга измет са ок и едва ли не всички трябва да са такива, а същевременно се вкарват орки които се плодят като мишки. И най-лошото е, че всичко това се натрапва почти насилствено и в държави които се опитват да се борят срещи това. В коя друга диктатура, населението е длъжно да работи за да изхранва и плаща сметките на едно малцинство (което вече не е и малцинство), в случая визирам най-вече проблема на България с циганите. Но нали все пак говорим за европейския съюз. В коя друга диктатура те натискат да си мълчиш, когато над теб има посегателство от някоя гнида? На скоро дори и една българска певица в Австрия мисля, че беше, стана жертва на бежанци и е била натискана да си мълчи. Това дори по телевизията го даваха. Миналата седмица моята балдъза си дойде от Англия и то с намерението, да не се връща повече там. А тя е лекар от 12 години в Англия, според нейните думи, положението там вече е нетърпимо. Ама мислете малко с тез глави бе другари, не винаги...

16602795_1395588053816551_78197105058201

 

Пак ще кажа - визира се диктатурата на либерастията и толерастията - не на Меркел, примерно! Мислете малко с тия глави! Диктатурата на толерастията е точно като в оня виц за оня дето си млател кайсиите с две тухли и разправял какъв кеф е като не уцели. Или именно това, което наричаме самоубийство, прострелване в крака, врата, гъза, корема. Каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи - казано е. Ташак или не - бялата раса се озова най-дискриминираната в света в момента. 

 

 

 

Ако ще ги вкарваш в пътя, което е невъзможно според мен - ще ги дресираш 100 години - с колкото най-малко са изостанали. По малко. Полека, с поколения, белким третото замяза на три преди тебе. Това е. Просто и ясно.  

 

P.S.  Вот вам КОНКИСТАДОРЕС! Бях там това лято - уникално място, също налазено яко, но в някакви приемливи граници. Тия хора имат ли мозък в главата според вас? 

Ведене, виж, че те не мислят, никой от тях не ти дава разумен аргумент, а само опит да се направи на интересен. Ако за единия това е напълно нормално, него рядко съм го виждал да напише нещо смислено, то искрено ме учудва деградацията напоследък на Дядо Мраз. Преди му четях с кеф постовете, а сега се е превърнал в един сърдит дядка на който само комунистите са му виновни и "никой друг на света не плаща заплати да види кво е".

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Натрапва се едно мислене, че всички хомо, транс и всяква друга измет са ок и едва ли не всички трябва да са такива, а същевременно се вкарват орки които се плодят като мишки. И най-лошото е, че всичко това се натрапва почти насилствено и в държави които се опитват да се борят срещи това.

 И така се сдобиха с Алт-райт-а и с Тръмп. 

 

В коя друга диктатура, населението е длъжно да работи за да изхранва и плаща сметките на едно малцинство

Налага ли се да живеем в диктатура все пак?

 

На скоро дори и една българска певица в Австрия мисля, че беше, стана жертва на бежанци и е била натискана да си мълчи. Това дори по телевизията го даваха.

Либерализма не прощава

 

Миналата седмица моята балдъза си дойде от Англия и то с намерението, да не се връща повече там. А тя е лекар от 12 години в Англия, според нейните думи, положението там вече е нетърпимо. Ама мислете малко с тез глави бе другари, не винаги...

После се чудят как така англичаните подкрепиха Brexit-a... те същите се чудят и защо Тръмп спечели... та сълзи ляха, да се успокояваха с книжки за оцветяване, пластелин и лего.... тотално се инфантилизира лявото..

 

 

ПС: Не ме разбирай погрешно - аз не съм против монархията - даже напротив - считам, че е по-добра форма на управление от демокрацията. Но тъй като ти почна със "западната диктатура" все едно е нещо лошо и нямаше как да не се включа. 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Десороизация, или защо властите в Източна Европа си имат любим враг

 

... унгарският премиер Виктор Орбан е обявил 2017-та за "Година на прогонването" на Сорос. ...

 

В края на публикацията научаваме, че някои от най-гръмогласните критици на Сорос навремето сами са получавали стипендии от неговата фондация - например унгарският премиер Виктор Орбан, който през 1989-1990 финансира учебния си престой в Оксфорд именно с пари на Сорос.

Естествено, най-много облажилите се "соросоиди" от парите на Сорос, вдигат най-много врява. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, най-много облажилите се "соросоиди" от парите на Сорос, вдигат най-много врява. :lol:

Ти се възхищаваш на човек който е доказан банков измамник, човека който разори централната банка в Англия и който е съден за измами в поне две държави, а същевременно плюеш по човек който иска да си запази нацията? WTF...честно, не мога да те разбера теб.

Link to comment
Share on other sites

Това за НАТО и как гърците са избивали турци вземи да го кажеш на някой грък. Ама се приготви бързо да бягаш, щото там не са свикнали да преиначават историята им.

 

А за гоненето на хората, няма да ти постна линкове, ти си достатъчно умен и ще намериш инфо за онзи човек в Италия, който го изгониха от собствения му хотел за да настанят там навлеците. Както и за жената от Нихайм.

 

Тяхната или историята на Кипър? 

Какво точно да им казвам? За кървавата коледа от 63-та ли ? 

А опита за преврат малко преди окупацията от Турция да го споменаваме ли? Който опит реално е бил с цел да се присъедини Кипър към Гърция. Няма невинни в цялата история ... 

 

Иначе цялата ти логика се опира на идеята, че в Кипър живеят етнически гърци, съответно трябвало да бъдат защитени от НАТО ... Ами и в Македония живеят етнически българи, но ако утре някой реши да си откъсне парче земя, то НАТО няма причина да се намесва за да защити българските граници просто защото те няма да бъдат застрашени ...  На какво основание очакваш НАТО да се намеси в един такъв конфликт? 

 

Смешно е да се говори, че гърците не обичали да се преиначава историята, от българска гледна точка това :)) 

 

За жената в Анхайм живееща в общинско жилище, която е получила едногодишно предизвестие ? Общинските жилища не са личен дом, съжалявам. А формулировката ти е, че гонят хора от домовете им, което води към идеята за личен/частен дом.  За италианеца дори не ми се рови, имам предчувствието, че ще се окаже нещо подобно ...

Link to comment
Share on other sites

Ти се възхищаваш на човек който е доказан банков измамник, човека който разори централната банка в Англия и който е съден за измами в поне две държави, а същевременно плюеш по човек който иска да си запази нацията? WTF...честно, не мога да те разбера теб.

 

Няма и какво да му разбираш. Той ако има как ще пие и водата от измитите крака на американските боклуци... 

Link to comment
Share on other sites

Или по-стандартния  - "хамелеон".

 

Остана ли все още някой, който да продължава да се заблуждава, че всеки от тия, дето така напъват да влезнат в Парламента, го прави с единствената цел да ни направи по-хубаво? Да, със сигурност иска по-хубавото, но не за нас...

Link to comment
Share on other sites

По много начини можем да ги наречем, но голяма част от така наречените "патриоти" в политическото ни пространство са точно такива. Нали и Болен, дето преди няколко години наричаше Станишев "гей" му озакони правителството с гласа си.

Link to comment
Share on other sites

И най-забавното беше, че всички, които бяха гласували за Волен защото са патриоти после мълчаха като гъзове и подминаваха въпросите как така един патриот влиза в коалиция с ДПС след като вторите ужким са етническа партия и ужким щяха да се борят с тях...

Link to comment
Share on other sites

Понеже явно визираш мен, ще ти отговоря. Когато казах, че на едните избори гласувах за Атака, също така казах, че и се разочаровах от тях. Това, че двама лешпери са си намерили място на което им се плаща е факт, но не е и чак такава драма на фона на другите мизерии сътворени от десните например. Да в момента в България няма патриотична партия на която да имам доверие, но това не значи, че ще се откажа от патриотичната идея. Не смятам да се обяснявам повече по този въпрос. Аз се определям като патриот и не мисля, че някога ще се променя.

Link to comment
Share on other sites

Служителките на БНТ не ги застрашава такава причина за уволнение...

 

BNT1_news_20170221_01.png

Добре, че последните пет години гледам само каналите на Дискавъри и Хистъри..., е... чат-пат и нещо от тракерите. Та съм пропуснал масовото освинване и годзилясване по нашенските канали. Инак ако ката ден ги гледах такивата, като горното добиче и олигофрените от Нова, жената щеше да има съвсем сериозни и основателни забележки за либидото ми....

Link to comment
Share on other sites

Понеже явно визираш мен, ще ти отговоря. Когато казах, че на едните избори гласувах за Атака, също така казах, че и се разочаровах от тях. Това, че двама лешпери са си намерили място на което им се плаща е факт, но не е и чак такава драма на фона на другите мизерии сътворени от десните например. Да в момента в България няма патриотична партия на която да имам доверие, но това не значи, че ще се откажа от патриотичната идея. Не смятам да се обяснявам повече по този въпрос. Аз се определям като патриот и не мисля, че някога ще се променя.

 

Може да се бъркам тогава, за което искам да приемеш моите извинения. Помня, че някой от върлите привърженици на Атака ми обясняваше, как всичко си било нормално и колко хубав човек бил Волен... 

 

Освен да са били едни мои съученици, с които се изпоблокирахме във фейсбука, защото комунизма им ми дойде в повече.

Link to comment
Share on other sites

Ти се възхищаваш на човек който е доказан банков измамник, човека който разори централната банка в Англия и който е съден за измами в поне две държави, а същевременно плюеш по човек който иска да си запази нацията? WTF...честно, не мога да те разбера теб.

Ъхъ, да не си пил от хапчетата за познаване на Виден, щото не си спомням дори да съм намеквал нещо за възхищение? Относно разбирането и аз не мога да разбера хора, които гласуват за същества като Болен Сидеров, но определено това не ми разваля съня.

Link to comment
Share on other sites

Има да целувате ръка на Сорос. Ако не беше спонсорирал толкова прогресивните те бавно и славно щяха след 50-100 години да направят така, че всеки да си мисли как това тяхното е нормално. Докато той избута нещата в онази посока прекалено бързо та да се осъзнаят хората накъде са се запътили и поне да има все още живи помнещи какво е било преди. 

 

Хеликоптерите недостигат за съжаление... и генералите на място...

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, да не си пил от хапчетата за познаване на Виден, щото не си спомням дори да съм намеквал нещо за възхищение? Относно разбирането и аз не мога да разбера хора, които гласуват за същества като Болен Сидеров, но определено това не ми разваля съня.

Ами може и да съм се заблудил от анонса ти към линка със статията ти и от някой други твои постове, за което се извинявам. А относно Волен...нещо май ти е голям комплекс...а!? Щот това да го повтаряш на всяко второ изречение, някак не ми изглежда като адекватно поведение.

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък Сорос почна да бави плащанията. Още си чакам хонорара за тролене от януари. Та... я кажете, Путин редовен платец ли е?

Link to comment
Share on other sites

https://www.plovdiv24.bg/novini/regionalni/Pomoliha-mlad-muzh-da-sudeistva-na-policiyata-toi-suzhali-gorchivo-706367 Ето това не го разбирам. Айде възрастните хора имат някакво извинение, но 24 годишен младеж ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...