Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

САМО ТАКА! Трябва да се краде яко от държавните пари. Ама яко, че да им светне на хората, как държавата им прибира едни пари ужким за пътища и здравеопазване, а отиват камари пари за ей такива безумия (защото това е едно безумие, а има още 10,000,000 за които никой не е и чувал)

 

Това ние в нашата сфера го наричаме White Hat

 

И какво предлагаш като решение?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дъщерята на американския президент Доналд Тръмп ще има офис в Белия дом. Това съобщава Би Би Си, позовавайки се на представител от администрацията на държавния глава.

Представителят на президентската администрация потвърди също информациите в медиите, че 35-годишната Иванка Тръмп ще има достъп до класифицирана информация.

Link to comment
Share on other sites

Има още много такива европейски проекти усвоени само и единствено с цел да се вземат едни пари...

 

Тия взеха да стават все по-нагли, токова ли са прости всички, че няма кой да им скръцне със зъби?!?!?!

 

Дьорт, дьорт, дьорт...Технологията на турския вот в кърджалийските села
Link to comment
Share on other sites

 

Това е новина отпреди 8 години. ;)

 

А що се отнася до Турция - Ердоган явно е решил вече за започне "свещената война" в стил един срещу всички и за каквото и да е...

 

Турция с обвинение срещу български граничари за случай на 9 години

Link to comment
Share on other sites

Пичове, взехме да се дублираме ми се струва   :laughing:

 

Как се търпи ТОВА НЕЩО?!?! Докога ще мълчат "великите" сили? Къде са и американските чифути с големите дзурли, дето цял полк да сере в тях не може ги затъкна??? 

 

 

 

 

Тия взеха да стават все по-нагли, токова ли са прости всички, че няма кой да им скръцне със зъби?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво става с Биволъ??? Защото тая публикация ме кара да повърна. Отделно в последно време всичките им публикации във ФБ са "търсиме пари щото водиме дела", но реклама на ЧЕРВЕНИ тролове? Тия нормални ли са?!?!? Или аз нещо не разбирам? 

Link to comment
Share on other sites

Това с държавни пари не се прави. Прави се с "европейски" пари. 

понеже тва обяснение го срещамчесто и покрай шумотевицата на уолтопията:

 

кой по дяволите си реши че европейските пари не са наши? ние не сме ли европейци?

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал, че не са? Но да сметнем ли какъв процент от тях са наши в сравнение със 100-те процента бюджетни? Дип че не се и връщат? 

 

==============================

 

Да не си мислите, че няма КОЙ да удари Шок, Трафик и прочее в земята  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Запитай се за парите къде отиват...И при кого най-вече.Това е същностния въпрос.

И? Според теб още повече данъци дали ще решат проблема или ще продължават да ги наливат в гушата на същите хора? Защо според теб не трябва да намалим данъците? Примерно ДДСто наполовина, а пенсионните осигуровки да станат по желание. Примерно.

 

 

И какво предлагаш като решение?

Да гласуваме за Пеевски или за БСП че да се насере пейзажа тотално. Щото на разни хора не им увират тиквите ама всеки път като дойдат на власт БСП същите тези хора ги ебат неправилно и все по-зле. Ама трябва така 3 мандата подред да са БСП че хубаво и тотално всичко да се наака, та и на малките деца да им светне къде е проблема. След това някой отвори ли дума за социална политика да бъде моментално и безжалостно линчуван или направо да бъде разходен с хеликоптер. 

 

Тия взеха да стават все по-нагли, токова ли са прости всички, че няма кой да им скръцне със зъби?!?!?!

 

Дьорт, дьорт, дьорт...Технологията на турския вот в кърджалийските села

Споко, те германците ще траят още малко. В тях ни е надеждата. Ей сега Льо Пен като спечели изборите във Франция след това ще дойде ред да сменят Меркел и ще настане истинската веселба.

Link to comment
Share on other sites

Пичове, взехме да се дублираме ми се струва   :laughing:

Ъъъ... Айде опитай пак.

 

П.п. Дейба, тва пиринско хич не ти се отразява добре....

Link to comment
Share on other sites

То много държи...изключителен траен ефект - още не мога да забравя вкуса му от миналата година. :lol:

 

Абе и на мен ми направи впечатление, че са различни, ама реших да не се обаждам...

Link to comment
Share on other sites

Off/ Жената разбира се... ;) ...общо взето без значение от вярата й...

И серщу майка и, и срещу МАЙКА и!!!

Link to comment
Share on other sites

Това е описание на балканите в две изречения. Винаги някой срещу някой е в конфликт. Видния българомразец Чърчил казваше: "Балканите произвеждат повече история, от колкото могат да изконсумират".

Link to comment
Share on other sites

Корнелия: Разследващ полицай си призна, че денят е започнал с подкупи!

Аз лично съм изненадан. Напълно неочаквано от това невинно дете от респектирано семейство!

Мда точно така се прави като се дава подкуп: се вдигат всички на крак и се разправя наляво и надясно, даже ако може и интервю по ефирна телевизия се дава, за да не останат неразбрали! Уж сте умни мислещи хора, как вярвате на такива глупости не знам... Както и да е

 

 

19-годишен българин стана българка с 3 операции СНИМКИ - внимавайте като пийнете какво налазвате, че стана страшно :lol:
Link to comment
Share on other sites

 

Мда точно така се прави като се дава подкуп: се вдигат всички на крак и се разправя наляво и надясно, даже ако може и интервю по ефирна телевизия се дава, за да не останат неразбрали! Уж сте умни мислещи хора, как вярвате на такива глупости не знам... Както и да е

 

 

Просто в случая всички имаха огромни подозрения, че са били раздавани подкупи дори и преди тая прес-конференция.

Link to comment
Share on other sites

Просто в случая всички имаха огромни подозрения, че са били раздавани подкупи дори и преди тая прес-конференция.

 

Ясно какви подозрения има, ама малко от малко не е зле да се замислят хората имат ли въобще логика нещата които четат...

Изстрели пред британския парламент, има ранени

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ясно какви подозрения има, ама малко от малко не е зле да се замислят хората имат ли въобще логика нещата които четат...

 

То целият живот е нелогичен...караш си в 1 през нощта бавничко и изведнъж се намира някой, дето кара със 150, че и спира с таран точно в твоята кола - никаква логика...по това време и при толкова празно място.

 

Айде да приключим тая тема, че доникъде няма да стигнем...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...