Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Е как си плащат данъците без да имат соушъл секюрити? При нас такъв филм е невъзможен. Не знам при вас, може и да е друго.

Как ще нямат бре...това да не е Мексико дето една граница ги дели. Всички с J1 имат сошъл. Всички с работни и т.н също го имат. Само тия с туристическите визи не ги знам, но преди години явно е имало вратичка за вадене на сошъл(за туристическите визи). Сега не става, а и не се натискат да идват като гледам.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как ще нямат бре...това да не е Мексико дето една граница ги дели. Всички с J1 имат сошъл. Всички с работни и т.н също го имат. Само тия с туристическите визи не ги знам, но преди години явно е имало вратичка за вадене на сошъл(за туристическите визи). Сега не става, а и не се натискат да идват като гледам.

Е хубаво де, ама какво е незаконното в J1? Нали говорим за незаконни имигранти в случая - просто пресякъл границата, прескочил стената, пресрочил туристическата виза или преплувал океана без да го гепят.

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де, ама какво е незаконното в J1? Нали говорим за незаконни имигранти в случая - просто пресякъл границата, прескочил стената, пресрочил туристическата виза или преплувал океана без да го гепят.

Всеки без право на работа е нелегален. С телепорт, кораб, самолет, тунел...както искаш. Единствените три варианта да си в статут е с работна виза, зелена карта или американски паспорт. Всички други форми след изтичане на датата са незаконни. Ако ще да си бил студент - на следващия ден след края на студентската виза - нелегален си. J1 - след изтичането - нелегален си. Туристическа виза - тоже ;).

Link to comment
Share on other sites

Верно ли? Ама сериозно? Това от коя опорка го чу? Щото баш "вашите" хора са диктатурата, докато на запад може да са смотани либерали ама поне не е диктатура.  

 

 

Ама верно! Сериозно! От никоя опорка не съм го чул, голям човек съм, чета новини, познавам хора на запад, мога сам да се направя изводите. Щот баш "нашите" хора, няма да ти вземат детето ако пишеш нещо срещу пришълците, нито ще те изгонят от домът ти за да настанят навлеците. И вземи се спри с тоя саркастичен тон, никого в нищо няма да убедиш с него.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Ама верно! Сериозно! От никоя опорка не съм го чул, голям човек съм, чета новини, познавам хора на запад, мога сам да се направя изводите. Щот баш "нашите" хора, няма да ти вземат детето ако пишеш нещо срещу пришълците, нито ще те изгонят от домът ти за да настанят навлеците. И вземи се спри с тоя саркастичен тон, никого в нищо няма да убедиш с него.

На запад гонят от личният (твоя собственост) ти дом? Това много трудно мога да си го представя.

Link to comment
Share on other sites

Ако може и да обясни как НАТО са нападнали Кипър.

Ти се правиш на интересен или на глупав. Турция е член на НАТО и напада Кипър, избивайки няколко хиляди гърци, които (Гърция), също е член на НАТО. А през цялото това време НАТО не си мърда и пръста за да направи нещо. Кво повече има да ти обяснявам.

Link to comment
Share on other sites

Ето едно доказателство какви точно хартийки си разменяме и ние - пък нека да не са "фалшиви". Най-големият производител на такива в световен мащаб е САЩ. 

Link to comment
Share on other sites

И? Знаеш ли колко са без докменти...

И защо? Щото една работна виза е толкова трудно да се направи или щото ги мързи? Имали милиони в банките а не искат да си платят за адвокати за зелена карта. Аааа добре, гадния е Тръмп, съгласих се, а те са невинни жертви

 

Дедо, не продават бело...."фермери" в Калифорния са. На палатка по милион на сезон. Поне и тая година ще е така за другата ще видим как ще е закона. До един имат много по-голямо желние от мен да останат тук, но пустите документи им разказват играта, а има и майки с деца и т.н и т.н.

 

Браво. Сега сещаш ли се кой е за бой? Дошли полу-легално, правят разни врътки после кой им е виновен... 

 

За мексиканците и чалмите да прави каквото иска, да остави работещите на мира, щото с реднешкото му население няма да я прокопса

 

Това ще видим

 

Ама верно! Сериозно! От никоя опорка не съм го чул, голям човек съм, чета новини, познавам хора на запад, мога сам да се направя изводите. Щот баш "нашите" хора, няма да ти вземат детето ако пишеш нещо срещу пришълците, нито ще те изгонят от домът ти за да настанят навлеците. И вземи се спри с тоя саркастичен тон, никого в нищо няма да убедиш с него.

Аз отдавна спрях да се опитвам да убедя който и да било в каквото и да било. 

 

Относно "нашите" и "вашите хора" по въпроса с мюслитата нещата не са баш както ги разправяш, но че имат много кривини - имат. Само че ставаше дума за демокрация и диктатура в случая. Баш Русия да ми цитираш за не-диктатура е меко казано смешно. 

Link to comment
Share on other sites

 

Относно "нашите" и "вашите хора" по въпроса с мюслитата нещата не са баш както ги разправяш, но че имат много кривини - имат. Само че ставаше дума за демокрация и диктатура в случая. Баш Русия да ми цитираш за не-диктатура е меко казано смешно. 

Нещата с мюслитата баш са си така, че и по лошо. Да не говорим колко нападения и изнасилвания има от тях, а съответните държави натискат жертвите да си мълчат и да не дават гласност, че са жертва на навлеците. И къде точно съм цитирал Русия???????????? 

Link to comment
Share on other sites

Ти се правиш на интересен или на глупав. Турция е член на НАТО и напада Кипър, избивайки няколко хиляди гърци, които (Гърция), също е член на НАТО. А през цялото това време НАТО не си мърда и пръста за да направи нещо. Кво повече има да ти обяснявам.

Тази география къде си я учил? В путлерландия ли? Турция напада Кипър, не Гърция. Кипър и Гърция са две отделни и независими една от друга държави. НАТО е отбранителен съюз. Не са нападат и анексират. Имат няколко намеси по света основно като мироопазващи сили. Не знам дали се усещаш колко абсурдно звучи как НАТО били нападнали Кипър... Защо да не е ООН примерно?

Link to comment
Share on other sites

И защо? Щото една работна виза е толкова трудно да се направи или щото ги мързи? Имали милиони в банките а не искат да си платят за адвокати за зелена карта. Аааа добре, гадния е Тръмп, съгласих се, а те са невинни жертви

 

 

Браво. Сега сещаш ли се кой е за бой? Дошли полу-легално, правят разни врътки после кой им е виновен...

 

 

Това ще видим

 

Аз отдавна спрях да се опитвам да убедя който и да било в каквото и да било.

 

Относно "нашите" и "вашите хора" по въпроса с мюслитата нещата не са баш както ги разправяш, но че имат много кривини - имат. Само че ставаше дума за демокрация и диктатура в случая. Баш Русия да ми цитираш за не-диктатура е меко казано смешно.

Нещата за които говориш са ставали преди 20 години, включително и фалшиви зелени карти. Сега не става. Ама гледай аз как не давам съвети когато става дума за някой код ;)
Link to comment
Share on other sites

Тази география къде си я учил? В путлерландия ли? Турция напада Кипър, не Гърция. Кипър и Гърция са две отделни и независими една от друга държави. НАТО е отбранителен съюз. Не са нападат и анексират. Имат няколко намеси по света основно като мироопазващи сили. Не знам дали се усещаш колко абсурдно звучи как НАТО били нападнали Кипър... Защо да не е ООН примерно?

Всеки път когато нещо не ви устройва, се почва с клишето ква история си учил, ква география си учил, Путлер-Мутлер и т.н.. Обаче и от девет кладенеца вода да ми изкараш, фактите са си факти.Една държава член на НАТО, напада и анексира друга не зависима държава, като този акт води до геноцид на няколко хиляди човека от трета държава членка на НАТО. А мироопазващите сили си го местят от единия крачол в другия. Дори и основния участник в мироопазващите сили, подкрепя анексирането на Кипър, въоръжавайки съюзника си и изграждайки свои военни бази там. 

Link to comment
Share on other sites

Всеки път когато нещо не ви устройва, се почва с клишето ква история си учил, ква география си учил, Путлер-Мутлер и т.н.. Обаче и от девет кладенеца вода да ми изкараш, фактите са си факти.Една държава член на НАТО, напада и анексира друга не зависима държава, като този акт води до геноцид на няколко хиляди човека от трета държава членка на НАТО. А мироопазващите сили си го местят от единия крачол в другия. Дори и основния участник в мироопазващите сили, подкрепя анексирането на Кипър, въоръжавайки съюзника си и изграждайки свои военни бази там. 

А защо се пропуска избиването на турци преди това от гърците ? 

Нека не забравяме, че НАТО по дефиниция защитава своите членове, а не света. След като не се е стигнало до война м/у Гърция и Турция, не виждам смисъл да се намесва НАТО.

Ваденето на вода от кладенци май ти го правиш опитвайки се да препишеш задължения на НАТО, каквито тя няма до колкото ми е известно. 

 

Така и не разбрах къде на запад гонят хора от личните  им (тяхна собственост ) жилища, за да ги дадат на бежанци?

Сещам се как едни други са го правели  не толкова отдавна това в БГ ... :)

Link to comment
Share on other sites

Това самоубийство, което се извършва в момента е факт, който едва ли остана някой да отрича. Асен има предвид диктатурата на либерастията и толерастията до степен свалени гащи и намазан анус с овча мас. Напълно съм съгласен, а събитията в последната година-две ясно показват накъде се върви. И понеже аз съм виждал какво е с очите си и в Англия, и в Мюнхен, и в Амстердам и то преди броженията - напълно подкрепям тезата, че самоубийството е налице - и което е по-лошо, път назад няма, защото тая сган не можеш вече я изгони безкръвно. Лекичко, тъничко, но за сметка на това ефективно и целенасочено сганта вече превзе и европейските столици. И както е лекичко и тъничко, виждаме вече какво се получава откъм самочувствие, изисквания и откровена наглост. В следващите години нищо хубаво не предстои.      

Link to comment
Share on other sites

Аз също не отричам, че западните вождове са тотал щета. И че с тия мангали Европа се простреля не в крака, ами в корема. Ама да твърдиш, че са по-зле от която и да е диктатура е прекалено. Смисъл - дъното е много дълбоко и не е стигнато. Особено и с оглед на лидерите на цитираните държави, които са впрегнали целия си народ да копае под въпросното дъно.

Link to comment
Share on other sites

Пак ще кажа - визира се диктатурата на либерастията и толерастията - не на Меркел, примерно! Мислете малко с тия глави! Диктатурата на толерастията е точно като в оня виц за оня дето си млател кайсиите с две тухли и разправял какъв кеф е като не уцели. Или именно това, което наричаме самоубийство, прострелване в крака, врата, гъза, корема. Каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи - казано е. Ташак или не - бялата раса се озова най-дискриминираната в света в момента. 

 

Повтарял съм го много пъти, ще го кажа пак - няма начин да има равенство и равноправие в тоя свят. НЯМА! Човека не е устроен така. Има нации, които са векове назад в културата и разбиранията си - те не могат да бъдат равни с други нации, които са пред тях с едно 200 години. Няма как да стане! Китайци, руснаци, резаци, негри и т.н. - това има нужда от железен юмрук! Пуснеш ли му каиша и целият свят ще замине. Дикататурите и силните режими там са жизнено необходими! Не може тия хора да са с холандците, с германците, с швейцарците да не говорим и т.н. Например изтървеш ли Китай и Русия, следва точно това:

https://www.youtube.com/watch?v=1YNy2R3hg2Q

 

Ако ще ги вкарваш в пътя, което е невъзможно според мен - ще ги дресираш 100 години - с колкото най-малко са изостанали. По малко. Полека, с поколения, белким третото замяза на три преди тебе. Това е. Просто и ясно.  

 

P.S.  Вот вам КОНКИСТАДОРЕС! Бях там това лято - уникално място, също налазено яко, но в някакви приемливи граници. Тия хора имат ли мозък в главата според вас? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...