Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

И другите са същите шофЕри според мен, обаче по-дресирани заради глобите. Ако не им висят на главата и не ги гледат по камерите, направо не ми се мисли какво ще си причиняват с техните шес'найселентови магистрали и часове пик, дето траят през половината ден.

 

А за летящите коли безплатно им давам идеята първо да ги пуснат в Индия - там са най-добрите пилоти на градско :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това с летящите коли на този етап е много далечна работа. Вече за един дрон да го вдигнеш във въздуха и да снимаш започнаха да искат да имаш разрешително, какво остава за нещо с размерите на кола и с хора вътре. То си е същото все едно да си изкараш курсове и разрешително да управляваш едномоторен самолет или малък хеликоптер. Не ми се мисли като се напълни "въздуха" с такива, колко весело ще бъде с по-високите сгради или хълмове, с високоволтовите далекопроводи или пък ако задуха малко по-силно. Отделно тия 200 метра, дето трябват за да излети не знам къде ще ги търсят, освен ако не ги принудят да излитат и кацат на някакви специално изградени за тях писти, което малко обезсмисля мобилността им, а да ги накарат да ползват летищата няма как да стане, защото тотално ще объркат трафика на големите самолети. Склонен съм да приема, че доста по-бързо ще се напълнят пътищата с автономни превозни средства (без шофьори), отколкото масово въздуха с летящи и управлявани от човек, освен ако до някое време не ги направят и тях да летят предимно на автопилот.

 

П.П. Другият момент е, че когато ти се развали обикновената кола, просто спираш вдясно и се обаждаш на пътна помощ, а когато това се случи с летящата...ти остава само да се прекръстиш веднъж и да се помолиш да ти бъдат простени греховете. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aнгeлa Mepĸeл: Eвpoпa тpябвa дa пpиeмe пoвeчe мигpaнти! Това, че на госпожата и трябва решение за локалния проблем, евтина работна ръка и евентуални гласоподаватели за партията и, не значи, че трябва да повлича цяла Европа. Лебералната западна диктатура е по лоша от която и да е друга на света.

Link to comment
Share on other sites

В Париж битка с мигрантите 2017

 

Не ги мисли тях - те са си свикнали с техните от гетата, дето си ги имат от много години, щото нали разбираш..."ние сме много либерални и отворени...".

Лека-полека големите градове на Европа ще се превърнат в едни големи гета....само време им дайте - ония се множат доста бързичко....и по много...

Link to comment
Share on other sites

В Париж битка с мигрантите 2017

 

Според вас какъв е шансът това да го видите в центъра на Москва?  :grin:

 

И какво ли ще се случи още в първите 10 минути? 

Link to comment
Share on other sites

И този ще го съдят!?!

http://m.24chasa.bg/novini/article/6066429

Няма как да го убият 500 пъти, но двеста кyра може да отнесе, преди да му пръснат главата един единствен път!

Link to comment
Share on other sites

Българи, турци, гърци и словенци искат да ги защитава Русия. Ми напълно нормално, хората все още помнят нападението на турците над Кипър, където избиха няколко хиляди гърци и НАТО не си мръдна и пръста в тази ситуация.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Българи, турци, гърци и словенци искат да ги защитава Русия. Ми напълно нормално, хората все още помнят нападението на турците над Кипър, където избиха няколко хиляди гърци и НАТО не си мръдна и пръста в тази ситуация.

Кипър не е и никога не е бил член на НАТО ;).

Link to comment
Share on other sites

Според вас какъв е шансът това да го видите в центъра на Москва?  :grin:

 

И какво ли ще се случи още в първите 10 минути? 

За Москва не знам, но тука почнаха да стават свинщини и естествено  покрай сухото гори и мокрото. Няколко рейда имаше за нелегални, бая мексиканци изгоряха, почти всички са криминално проявени, но се чува, че и шофьори на камиони са сваляни от кабините и край, както и в Шамбург е имало рейд, а там живеят бая българи. Няколко мои дружки почнаха да си точат банковите сметки и лека по лека да изнасят "сухотията", че не знае. Тоя педал Тръмп много почна да мъти водата.

Link to comment
Share on other sites

За Москва не знам, но тука почнаха да стават свинщини и естествено  покрай сухото гори и мокрото. Няколко рейда имаше за нелегални, бая мексиканци изгоряха, почти всички са криминално проявени, но се чува, че и шофьори на камиони са сваляни от кабините и край, както и в Шамбург е имало рейд, а там живеят бая българи. Няколко мои дружки почнаха да си точат банковите сметки и лека по лека да изнасят "сухотията", че не знае. Тоя педал Тръмп много почна да мъти водата.

Е нали уж гони само нелегалните? Ти за какво се шашкаш? :confused

Link to comment
Share on other sites

Лебералната западна диктатура е по лоша от която и да е друга на света.

Верно ли? Ама сериозно? Това от коя опорка го чу? Щото баш "вашите" хора са диктатурата, докато на запад може да са смотани либерали ама поне не е диктатура.  

 

За Москва не знам, но тука почнаха да стават свинщини и естествено  покрай сухото гори и мокрото. Няколко рейда имаше за нелегални, бая мексиканци изгоряха, почти всички са криминално проявени, но се чува, че и шофьори на камиони са сваляни от кабините и край, както и в Шамбург е имало рейд, а там живеят бая българи. Няколко мои дружки почнаха да си точат банковите сметки и лека по лека да изнасят "сухотията", че не знае. Тоя педал Тръмп много почна да мъти водата.

СУПЕР! Браво на Тръмп! Поразчистил е леко мръсотията... и ти се оплакваш..... защото??? Ти от тези ли си? Нелегален ли си нещо? Кое точно те смущава?

 

Или ти за един прЕател говориш дето продава бяло и отдавна му е изтекла визата?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Е нали уж гони само нелегалните? Ти за какво се шашкаш? :confused

И? Знаеш ли колко са без докменти, а имат поне милион в банките, а някои дори редовно си плащат данъците и понеже са без документи единственото нещо, което могат да правят е да карат/накупят камиони и ремаркета(вече и това не могат), а не като мексиканската и черната сган

 

Дедо, не продават бело...."фермери" в Калифорния са. На палатка по милион на сезон. Поне и тая година ще е така за другата ще видим как ще е закона. До един имат много по-голямо желние от мен да останат тук, но пустите документи им разказват играта, а има и майки с деца и т.н и т.н.

 

За мексиканците и чалмите да прави каквото иска, да остави работещите на мира, щото с реднешкото му население няма да я прокопса

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И? Знаеш ли колко са без докменти, а имат поне милион в банките, а някои дори редовно си плащат данъците и понеже са без документи единственото нещо, което могат да правят е да карат/накупят камиони и ремаркета(вече и това не могат), а не като мексиканската и черната сган

 

Дедо, не продават бело...."фермери" в Калифорния са. На палатка по милион на сезон. Поне и тая година ще е така за другата ще видим как ще е закона. До един имат много по-голямо желние от мен да останат тук, но пустите документи им разказват играта, а има и майки с деца и т.н и т.н.

 

За мексиканците и чалмите да прави каквото иска, да остави работещите на мира, щото с реднешкото му население няма да я прокопса

Е как си плащат данъците без да имат соушъл секюрити? При нас такъв филм е невъзможен. Не знам при вас, може и да е друго.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...