Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето как падна първият асфалт по "Руски", срок на ремонта - 730 дни! - тия луди ли са??! 2 години за тая отсечка, дето няма и 2 километра...

Според гугъл е 1.4 километра. Яко де. 700 метра на година. После и цената ще е рекордно висока. Гарантирано от ГЕРБ.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да им изпратим клипчето с японците, които преместват мост за 48 часа (или нещо подобно беше). Може евентуално да се събуди някакъв заченък на професионална гордост, кой знае.

Link to comment
Share on other sites

А нали знаете, че идеята на тотев беше да се изсекат чинарите по булеварда? Добре, че хората се вдигнаха на сериозен протест и малоумният спря с тази идея.

Link to comment
Share on other sites

 

Предполагам,че в скоро време вече ще си сложи златно зъбче отпред.... :lol:

Ето как падна първият асфалт по "Руски", срок на ремонта - 730 дни! - тия луди ли са??! 2 години за тая отсечка, дето няма и 2 километра...

Безумие,по-скоро нас ,пловдивчани ни правят на луди.Добре,че не съм в Пловдив вече.

Link to comment
Share on other sites

Самир Аит Саид от Франция е един от претендентите за медал в спортната гимнастика на Олимпиадата в Рио. За жалост късметът изигра лоша шега на младата олимпийска звезда и Самир започна състезанието с тежко счупване на крак. 

 

 

Чист френски аристократ с потекло... Жалко обаче за ужасяващата травма, дано се оправи... 

Link to comment
Share on other sites

Чист френски аристократ с потекло...

 

Сефте...вече всички са чистокръвни.

 

...19-годишният нападател, който уби жена и рани петима души в Лондон снощи, е норвежец от сомалийски произход, съобщи британската полиция....

 

 

...и още един - чистокръвен белгиец...

 

Джихадистката групировка "Ислямска държава" пое отговорност за съботното нападение с мачете срещу двама полицаи в белгийския град Шарлероа, предаде близката до ислямистите агенция „Амак”. По-рано днес стана ясно, че мъжът, нападнал полицаите, е алжирец и е викал „Алах е велик” преди да бъде застрелян. 33-годишният нападател живеел в Белгия от 2012 година.
Link to comment
Share on other sites

Както винаги в цивилизования свят ДЕЙСТВАТ, вадят ги за ушите от болниците, а тук няма дори заведени дела, камо ли арестувани... За сметка на това всеки отявлен бандит се явява в съда с патерици или в инвалидна количка, а някои даже си изкарват присъдите в болницата... 

Link to comment
Share on other sites

Някои НЕЩА май ще се случат много по-скоро, отколкото предполагаме...

Не знам защо им се радваш. Тия така хубаво са налъгали американеца, че не е истина. Аз го правя, но само като ми е изгодно на мен... Защото в огромен процент от времето само си трошиш НОВАТА кола и се разправяш с неблагодарни мърши. Иначе на реклами правят пари като архитекти и адвокати ама в действителност компютрите са компоти.
Link to comment
Share on other sites

Не знам защо им се радваш. Тия така хубаво са налъгали американеца, че не е истина. Аз го правя, но само като ми е изгодно на мен... Защото в огромен процент от времето само си трошиш НОВАТА кола и се разправяш с неблагодарни мърши. Иначе на реклами правят пари като архитекти и адвокати ама в действителност компютрите са компоти.

 

Стефче, ПОТРЕБИТЕЛИТЕ казват, че са безкрайно доволни. И че UBER е връхтът. И както се вижда нещата вървят само нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, ПОТРЕБИТЕЛИТЕ казват, че са безкрайно доволни. И че UBER е връхтът. И кактосевижданещата вървят само нагоре.

Глей ся. Аз лично съм и от двете страни на барикадата. На тия тъпанари им дай нещо евтино, отстъпка или подарък и им гледай сеира. А това, че за 3 кинта очакват червен килим едва ли не... Няма да го споменавам. От скоро пуснаха промоции и то от време на време иначе убъра е пълен ташак. За шофьора говоря. Не ме ебе за клиентите. Има толкова много неща дето не ги казват по статиите и пак повтарям ако им ги няма промоциите дори и на половина не се доближават до обещаните пари. Нали, за д има убър трябва да има хора дето да се жертват колите. Аз преди да спра д карам съм правил по 1000 мили за 5 дни. Това са ти поне 4000 мили всеки месец. Тия неща не ги казват като почват да обещават нереални суми. А това, че ти повръщат в колата и други "благинки"

 

Тука специално мен не могат да ми замажат очите

Ще ми е интересна реакцията на местните таксиметрови фирми

На нож са. Постоянно се съдят, все конфликти и всичко е за пари. Защото такситата имат медальони, които струват колкото една къща и хард карта, която също струва пари. За това е цялата работа. Реално и за едното и за другото ти трябва единствено и само гпс, нищо друго. Но на такситата без хард карти не им дават да влизат в даунтаун от летището и някви други забрани имаше(при убър вече няма ограничение..) Като си викнеш такси от летището е по- скъпо защото компаниите плащат един път на летището и втори път на Чикаго, после си плащат медальоните, заплатите на диспечирите и... Както казах всичко е за пари. И всичко е на гърба на шофьорите.
Link to comment
Share on other sites

Защото такситата имат медальони, които струват колкото една къща и хард карта, която също струва пари. За това е цялата работа. Реално и за едното и за другото ти трябва единствено и само гпс, нищо друго. Но на такситата без хард карти не им дават да влизат в даунтаун от летището и някви други забрани имаше(при убър вече няма ограничение..) Като си викнеш такси от летището е по- скъпо защото компаниите плащат един път на летището и втори път на Чикаго, после си плащат медальоните, заплатите на диспечирите и... Както казах всичко е за пари. И всичко е на гърба на шофьорите.

 

Лицензи и регулации. Кой им го изисква това? И за чий чеп е необходимо да имат всичките тези простотии? Юбер за да се набутат в такъв тесен кръг, управляван от профсъюзи трябва да имат наистина добри адвокати

Link to comment
Share on other sites

Лицензи и регулации. Кой им го изисква това? И за чий чеп е необходимо да имат всичките тези простотии? Юбер за да се набутат в такъв тесен кръг, управляван от профсъюзи трябва да имат наистина добри адвокати

Ситито го изисква. Че то в Америка ако не плащаш данъци такси, скрити такси, лихви и какво ли още не... Че то все едно не живееш тука. Ако искаш ти САМ да караш твое лично такси трябва да имаш медальон. Те са ТОЧНО определена бройка. Ни повече, ни по-малко. Ако искаш да го купиш - струва 5 цифрена сума. Ако искаш просто да караш такси. Вадиш по 700 на седмица мисля беше ако не бъркам таксата за кола а, плащаш си горивото и въртиш за лудо. Всички налози и изисквания за таксита и лимузини са спуснати от Ситито със закон. Точка. При убър - това е една много добре управлявана лъжа... За няколко милиарда долара. А тъпото американско стадо се манипулира лесно. Кажи му, че ще работи когато си поиска и край. Нищо, че може да изкара 50 или 500 долара з деня като горната граница е по-скоро химера. Рам знаеш ли кой е? . Чикагския кмет. Познай на кой Чикагски кмет брат му има дял в убър. И защо в Чикаго първо паднаха забраните за летищата. Темата е дълга и да... Имат сериозни адвокати, но и сериозен отпот във Вегас и Флорида да речем (примерно). Сега има възможност да замажат очите на хората като ни карат и нас да изкарване хард карти. Която е 1000 долара на калпак с училището и изпитите Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Необходимо ли ти е да обяснявам за монополи, профсъюзи и как това е една красива легална корупция както и да го гледаш или вече сам си стигнал до този извод.

 

А за "taxation is theft" май си на път като гледам.

Link to comment
Share on other sites

Абе нали са свободни и могат да носят оръжие. Това им е довода. А че ги чукат във всички пози.... Няма кой два го види това.

 

Вчера трябваше да ровим в гуугъл с хора дето ми се водят началници и уж интелигентни, за да разберем, че 80000 КИЛОвата генератор не се използва за къщи, а за малки селца в Уискансин. Не ми вярват. Не можело да бъде.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...