Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

22:00 Песенен конкурс "Евровизия 2011" - втора полуфинална вечер, пряко предаване от Дюселдорф

 

1.Bosnia & Herzegovina: Dino Merlin - Love In Rewind

2.Austria: Nadine Beiler - The Secret Is Love

3.The Netherlands: 3JS - Never Alone

4.Belgium: Witloof Bay - With Love Baby

5.Slovakia: TWiiNS - I'm Still Alive

6.Ukraine: Mika Newton - Angel

7.Moldova: Zdob și Zdub - So Lucky

8.Sweden: Eric Saade - Popular

9.Cyprus: Christos Mylordos - San Aggelos S’Agapisa

10.Bulgaria: Poli Genova - Na Inat

11.F.Y.R. Macedonia: Vlatko Ilievski - Rusinka

12.Israel: Dana International - Ding Dong

13.Slovenia: Maja Keuc - No One

14.Romania: Hotel FM - Change

15.Estonia: Getter Jaani - Rockefeller Street

16.Belarus: Anastasiya Vinnikova - I Love Belarus

17.Latvia: Musiqq - Angel In Disguise

18.Denmark: A Friend In London - New Tomorrow

19.Ireland: Jedward - Lipstick

 

Дано да се класираме и да отидем на финала. :)

 

Нищо, здраве да е, другата година повече. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Жалко, мислех че ще стане. Не знам на мен ли ми се тсрува обаче днешния полуфинал е сигурно първия изощо етап когато съм гледал Евровизия, в който почти всички песни да ми допаднат в няква степен.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

И аз гледам, но още се въздържам от някакви отзиви....обаче имаше доста смехория - като оня с потурите, дето се друсаше или онази, дето каза, че обичала "мъжките полове" (ако правилно го чух). :P На този етап само ще кажа, че ако онази, дето пееше с Цецо Елвиса си беше избрала някой по-добър в музикално и гласово отношение партньор, щеше да има доста повече успех...голяма резачка е, а и песента не беше лоша. :punk

 

П.П. Що ми се струва, че ставката на Евровизията е взета 1:1 от Pinball-а, в момента в който се зарежда топчето? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...онази, дето пееше с Цецо Елвиса ...голяма резачка е, а и песента не беше лоша. :punk

Сочно парче, напомня визуално Ани Цолова :). Да, и песента не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

Като излезе Стефан Димитров, просто си знаех какво ще съобщи - и двете изпълнителки....какво ли съм пил днеска за познаване....:P

Link to comment
Share on other sites

Kато видях колко трагикомично е живото предаване на БНТ и ми се отщя да слушам, който и да било изпълнител.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Да видим какво ще направим тази година, номер 8 сме. :)

 

Какви песни избраха... падам от стола... :Facepalm: Другата година пак ще се пробваме. :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя конкурс е егати шегата. При тия песни, да не продължим с тая песен? Тия нормални ли са? Глухи ли гласуват в тва жури?

Link to comment
Share on other sites

Песента на Софи-то беше просто EPIC FAIL, не знам как изобщо някой би очаквал да се класираме за финала с тоя trashblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Нашата песен беше много повече от половината, които класираха. Самият конкурс е направен така, че да не можеш да се класираш, ако не си в подходящата вечер. Кой ни е покрепил тази вечер, от всички които можеха? Само Турция, никой друг. Как очаквате да се класираме. Това правило, да могат да те подкрепят само от страните, с които се явяваш вечерта на полуфинала е мнооого тъпо и повече от ясно беше, че нямаше как да се класираме, което е жалко, защото песента ни беше за финал. Може би не за спечелване на Евровизия, но поне заслужаваше финал.

Link to comment
Share on other sites

1. Селин Дион?!?!??! - сириъсли???

 

2. Селин Дион и ЕВРОвизия? Нещо пропускам май, но Канада някак си не би трябвало да участва...

Link to comment
Share on other sites

Участвала е и аз не знам защо представявайки Швейцария през 1988.

My link

 

Два пъти не успя сама да се утрепе...

 

По случайност, бидейки гост на комшии, ми се наложи да гледам тая боза... Каквото и да си говорим, няма нито смисъл, нито цел, нито посока в избора. Не че си е наша циганката, но песента за пръв път от години насам беше сравнително добра и което е по-важно - доста по-добра от много от избраните... Но тоя панаир е толкова бутафорен, че нямам думи... Наложи се като гост да го изтърпя.

Link to comment
Share on other sites

Споделям мнението на Виден, още повече, че бях в аналогична ситуация... За мен си е точно "хляб и зрелища".

Link to comment
Share on other sites

Победителката. Става на фона на останалите. :)

 

Обикновено всяка година гледам докрай евровизията (от чисто професионални подбуди), но тази година, откак класираха Софка да ни представлява, реших да пропусна. Не знам какви са били останалите песни, но това на клипчето изглежда доста свежо. :music

Link to comment
Share on other sites

Тази шведка заедно с целия екип, са си чисти скандинавци. :laughing:

 

Иначе, на пук на негативното ми отношение към БЮРМ, тяхната песен ми хареса най-много.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Започна Евровизия. Сега дават първия полуфинал. Ние сме във втория, в четвъртък.

 

След 30 мин. започва. Стискаме палци на Елица и Стоян. :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Дам.... и тази година няма да отидем на финал. Не знам с каква песен трябва да се представим за да продължим. Имаше песни, които не бяха кой знае какво, но продължиха. То е ясно, че трябва яко $$$ и яко лоби, но здраве да е. :)

Link to comment
Share on other sites

Или може би твоя музикален вкус се отличава от останалите?

btw, пак ли с няк'ва мазна чалга ни излагаха пред Европа?

Link to comment
Share on other sites

Или може би твоя музикален вкус се отличава от останалите?

 

btw, пак ли с няк'ва мазна чалга ни излагаха пред Европа?

Съмнявам се чак толкова да се отличавам. :) Ако някой е гледал вчера полуфинала, си мисля, че ще е на едно мнение с мен.

 

Представихме се с това - Елица & Стоян - Само шампиони.

[media]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...