Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Аз от тва което гледах от двата полуфинала си мисля че тая година почти няма свястна и хубава песен

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

22.00 => Песенен конкурс "Евровизия 2009" - първи полуфинал, пряко предаване от Москва.

Link to comment
Share on other sites

22.00 => Песенен конкурс "Евровизия 2009" - първи полуфинал, пряко предаване от Москва.

А, хубаво, че напомни, хич не следя програмата и всяка година го пропускам. Този път ще гледам.

Link to comment
Share on other sites

Такива жалки песни не бях чувал скоро.По принцип не го следя това ама нашия човек песента му беше доста по-добра от другите.Изпълнението на ТАТУ...думи нямам.Така се прави поп музика.Леко курвенско, с разбираем и глупав текст, страшно готин аранжимент и пълна боза от стилове( хора на руската армия ).Невероятно лайв изпълнение беше, страшно много ми хареса( то аз като цяло харесам Тату ).

 

А като казаха, че Армения продъжлава - извиненията ми - то това беше тотална смешка.По-добре да ходи най-продавания артист в страната, поне няма да се мрънка за пари, клипове и т.н.Който продава пИчели, който не да реве на 2-мата си фенове.

Link to comment
Share on other sites

22.00 (тази вечер) Песенен конкурс "Евровизия 2009" - втори полуфинал, пряко предаване от Москва.

Аз смятам да видя другите с какво ще се представят. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен за която бях разбрал още преди врема- гръцката. Sakis Rouvas - This is our night песента беше супер хубава и ми харесваше много и едва ли не чаках да пончне ЕВровизия само заради тази песен а като почнах да гледам там някъв полуфинал( този в който отпадна нашата песен) тя не беше изобщо сред кандидаите.Това ме навява на мисълта че най- вероятно песента е отпаднала което силно ме разочарова. А според мен наистина тази песен си заслужаваше супер много

Link to comment
Share on other sites

Ех начи аз пак блея и пак не съм разбрал и пропуснахм оя фаворт.дано поне го гледам ако е на финалите.

Link to comment
Share on other sites

Норвегия спечели. Песничката не беше нещо впечатляващо. но... да им е честото. :) За инфо да спомена, че ние дадохме 12 точки за Гърция.

Link to comment
Share on other sites

Ей, пуснаха един манекен да пее и всички айде за него. Имаше къде по-хубави песни. На мен на Азербайджан, Румъния и Босна ми харесаха повече.

А ние като всеки път, пак за Гърция. Бе толкова ли много гърци имаме тук или просто гласуващите са доста ограничени? Всяка година класацията е почти една и съща.

Link to comment
Share on other sites

С всяка изминала година все по-идиотска песен печели тая Евровизия.Тука се гласува по географски и политически принцип. Няма начин да я спечелим...

 

Ще си я въртят скандинавците, гърците, бившия СССР и бивша Югославия. :angry:

 

п.п Само с Преслава сме с едни гърди напред. Пратим ли нея, победата ни е сигурна! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ей, пуснаха един манекен да пее и всички айде за него. Имаше къде по-хубави песни. На мен на Азербайджан, Румъния и Босна ми харесаха повече.

А ние като всеки път, пак за Гърция. Бе толкова ли много гърци имаме тук или просто гласуващите са доста ограничени? Всяка година класацията е почти една и съща.

 

Според мен болшинството българи просто не гласуват. Гласовете идващи от България са най-вече от малцинствата, чиито държави, в случая Гърция и Турция, са се класирали по-напред и като гласуват за тях, по някакъв начин си запазват националното самосъзнание. ;) Така на пръв поглед колко приятели и познати имаш, които са гласували на Евровизията снощи? Щото аз нямам нито един...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде линк с песента която е спечелила?

 

 

edit:// аз я намерих - че тя по зле и от нашата...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Започна и тазгодишната надпревара. Песента на русата шведка току-що много ми хареса, а след малко и батко ви Миро ще се изяви:)

Link to comment
Share on other sites

Първо според мен не това беше подходящата песен за конкурса и второ- ква беше тая боза дето я направиха или изпей цялата песен на български, или изцяло на английски.

Link to comment
Share on other sites

Еми колкото и да ви е странно на всички, аз си спечелих от тая песен. Знаех си, че ще победи! От 39 се колебаех между Azerbaijan (които си взеха 12 точки от България), и Лена. И Лена взе че спечели!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Преди малко започна 1-вият полуфинал на Евровизия 2011. :)

 

1.Poland: Magdalena Tul - Jestem

2.Norway: Stella Mwangi - Haba Haba

3.Albania: Aurela Gaçe - Feel The Passion

4.Armenia: Emmy - Boom Boom

5.Turkey: Yüksek Sadakat - Live It Up

6.Serbia: Nina - Čaroban

7.Russia: Alexej Vorobjov - Get You

8.Switzerland: Anna Rossinelli - In Love For A While

9.Georgia: Eldrine - One More Day

10.Finland: Paradise Oskar - Da Da Dam

11.Malta: Glen Vella - One Life

12.San Marino: Senit - Stand By

13.Croatia: Daria - Celebrate

14.Iceland: Sjonni's Friends - Coming Home

15.Hungary: Kati Wolf - What About My Dreams?

16.Portugal: Homens Da Luta - Luta É Alegria

17.Lithuania: Evelina Sašenko - C'est Ma Vie

18.Azerbaijan: Ell/Nikki - Running Scared

19.Greece: Loucas Yiorkas feat. Stereo Mike - Watch My Dance

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...