Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Лично за мен бнт в повечето случаи винаги са били отвратителен организатор независимо дали конкурс за красота евровизии или други по-добре е някой друга телевизия да организират евровизия..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

*бах ги в гъза ,нищо не ми хареса от тъпата Евровизия.Тея БНТ да бяха си оправили малко озвучаването , песните им имаха много лошо качество.Даже се чуда нещо което ми превлечи вниманието.И мисля ,че "Групата " трябваше да спечелят,пък си и бяха най-готини.Общо взето тази година е най-слабата.(Може би и миналата.)Дано до година да наблюдаваме една нормална ЕВРОВИЗИЯ с един нормалнен организатор :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тия бяха малко по-различни от другите и определено този път имаме действителен шанс да стигнем финала :) Малко ме притеснява голямата разлика от гласове между тях и останалите(близо 25 000 гласа), ама да не ставам новия Слави Трифонов :bgrin: .

В началото Азис ме утрепа от всякъде. Как може да го дават тоя по телевизията :angry1 . По принцип нямам нищо против хомосексуалистите, ама като го видя тоя и полудявам :angry1

Link to comment
Share on other sites

Жалко само, че "Вода" е една от най-слабите им песни. ;) ......и Елица има тенденция към постоянно леко повишаване в пеенето - дано да не е от притеснение, а от лошо озвучаване (липса на подходящ мониторинг), понеже във Финландия всичко по звука ще е на 6. Освен това ми се струва, че трябва да направят малко пълнеж от хора на сцената, защото сцената във Финландия е 2-3 пъти по-голяма от тазвечершната.... Иначе се радвам за тях, че ги класираха с такава преднина. :punk

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че беше от озвучаването или по-точно от липсата на токова. За пореден път Канал 1 доказа, че не може да се справи с такова нещо. Не знам дали обърна внимание на песента на Аксиния. Имаше доста осезаеми смущения на микрофона й, но така и не го оправиха до края на песента. Добре, че Аксиния има по-висок глас (въпреки лекия й говорен дефект), та се получи нещо от песента й...

Link to comment
Share on other sites

Водещите като се появиха в началото с онези микрофони от едно време с кабела, който виси от тях и направо се спуках от смях :) Скоро не бях виждал такива.

Link to comment
Share on other sites

Накой може ли да каже, кой спечели тая Евровизия, че да чуя песента, с която ще се излгаме пред Европа?

Link to comment
Share on other sites

Накой може ли да каже, кой спечели тая Евровизия, че да чуя песента, с която ще се излгаме пред Европа?

Moжеш да я свалиш от тук.

chistacha, спечелиха с много на малко пред останалите.

Link to comment
Share on other sites

Според мен имаше 2-3 хубави песни,но нито тези,които спечелиха,нито на "Каризма" са сред тях.Пореден провал ще има на Евровизия според мен !

Link to comment
Share on other sites

Според мен имаше 2-3 хубави песни,но нито тези,които спечелиха,нито на "Каризма" са сред тях.Пореден провал ще има на Евровизия според мен !

 

 

Това трябва ли да ни учудва ?

Link to comment
Share on other sites

Честито на Каризма :angry: , БНТ ги закара до Финландия.

 

Обичам когато "разкритите конспирации" не се осъществяват :>

 

Който даде най много пари ще отиде то се знае още от самото начало.

 

Тогава що живееш? :) Целия живот е така, по един или друг начин. Пък и като нямаш доказателства различни от "бе то се знае, ясно е" звучиш смешно ;)

 

Някой има ли пълния лист с песните?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Както си цъках из програмите и гледам по Канал1 дават Евровизия...хванах края на нашата песен... пфу... :(

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа не си изпуснал много. Изобщо не ми хареса изпълнението на нашите. Елица 2 пъти си изпусна гласа. Търчеше из сцената, следователно малко започна да се усеща, че трудно си поема въздух. Положенито направо беше "Митре ле..." :laughing:

 

Песента на чехите рулира :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Много се изложиха наште, тая Елица направо много зле пя, чуваше се когато си поемаше въздух.

Съзирам някакъв източно-европейски заговор :). Изглежда е важна не песента, а колко си я промотирал в чужбина. Две от песните, които ми харесаха - Холандия и Норвегия така и не продължиха

Link to comment
Share on other sites

Зле или не - Финал ;)

 

Много ми харесаха 2 песни - на Сърбия и на Македония и не виждам за какъв заговор може да се говори.. все пак хора всякакви и вкусове също..

Link to comment
Share on other sites

Официален сайт на Евровизия 2007

 

Последни новини

 

Гърция запя „Вода” с Елица Тодорова и Стоян Янкулов

Елица Тодорова и Стоян Янкулов ще пеят в Рим

„Вода” прозвуча и в Белград

Фенклуб на Елица Тодорова и Стоян Янкулов

Елица и Стоян представиха ВОДА в Словакия, Австрия и Германия

Вода подлудява феновете на Евровизия на словенската Ривиера

ТВ КАНАЛИ ИЗЛЪЧВАЩИ ПЕСЕННИЯТ КОНКУРС НА ЕВРОВИЗИЯ - ХЕЛЗИНКИ 2007

Елица Тодорова и Стоян Янкулов покориха и Малта

Високи сини планини: до Андора и назад

Рано пиле рано пее

На добър час – българската вечер на "Евровизия 2007"

Втора репетиция на Елица и Стоян

Българско хоро се изви в Хелзинки

ХАРТУОЛ АРЕНА, Хелзинки

ПОЛУФИНАЛ - Информация за гласуването

 

БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ С НОМЕР 21 , НО ПО ВОТ ВТОРА

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...