Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

това за първи път го гледам и имам чувството, че всяка държава дава точките си на съседите (сигурно защото не може да ги даде на себе си)

не съм гледал всички песни, ама ... т'ва чувство все повече се засилва като ги гледам сега.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Ае май свърши евровизията :) Сърбите кефят.Песента се казва "Молитва".Абе така ли ми се струва или песните са супер смешни... Особенно на някой от държавите.Ние сме 5ти.

Link to comment
Share on other sites

Айде, другата година сме директно на финал. Дано изберат някоя хубава песен поне.

 

Светльо от Хиподил :D! Или братя Куленови :lol: .

Не мога да разбера кво толкова й харесаха на турската песен... тя беше като гръцката... Шикирим тра-ла-ла... Айде от Германия и Австрия хубаво... там има много емигранти, ама от другите Oo...

Link to comment
Share on other sites

Като за 3-та година (ако не се бъркам) добре се представихме. 2008 поне ще имаме гарантирано място във финала :)

Трябва да населим повече Европа, за да цъкаме смс-и за другата година!

Link to comment
Share on other sites

Друга хубава песен в близките 10 години няма да имаме споко :D. Тва с народни песни, перкуси и т.н. вече се изтърка... Кво й харесват на сръбската песен.... пълна бълвоч! Ами украинската... X_X.

Link to comment
Share on other sites

Според мен реално бяхме трети след Сърбия и Украйна , но след Турция НЕ ????? Това има едно обяснение - в Германия а и по цяла Европа има милиони турци , така , че е ясно защо са преди нас . Браво на Испанците и Гърците , че ни подкрепиха с най-много точки.

Link to comment
Share on other sites

Сравнете гръцката и турската песен... Мелодията е повече от "приличаща си".

Гръцката: Shake it up, Shake it in...

Турската: Shake it up, Shakirim...

 

Защо тогава те са пред нас и защо поне не са на едно ниво с гърците O_o...

 

И естествено всеки гласува за съседите... Евала на испанците и гърците наистина. НА гърците им върнахме услугата и очаквах 12 точки от тях, но испанците бяха приятна изненада :].

Link to comment
Share on other sites

Да вярно е че има много турци, но германците се кефят на точно тоя тип песни, така че...

Браво на Гърция.

Песента на Сърбия е боза! На Молдова рулираше.

На Русия...е това беше много стойностен боклук.

Link to comment
Share on other sites

А колко сърби има в Австрия? Ами колко турци в Германия... Вотът си беше малко емигрантски, но... айде да свикваме, нали сме в Европа! :)

Link to comment
Share on other sites

Е тва е Гърция гласува за нас на Евровизия и ние гласувахме за нея, още повече започвам да ги почитам :love

Link to comment
Share on other sites

Пето място е добре, въпреки че Турция не заслужаваше да е преди нас. Но както каза някой за трето участие и първо на финал сме си повече от добре! :)

Точките от Испания наистина бяха приятна изненада. Скандинавските страни като видяха, че нищо не могат да направят и се подкрепяха една друга поне да не са на последните места, Ирландия също побутна Кралството от последното място, но затова пък те го заеха.

Според мен песните на Босна, Грузия и Франция трябваше да са по-напред, но нищо. Като цяло Финландците се бяха постарали и шоуто беше добро. ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Пето място е добре, въпреки че Турция не заслужаваше да е преди нас. Но както каза някой за трето участие и първо на финал сме си повече от добре! :)

Точките от Испания наистина бяха приятна изненада. Скандинавските страни като видяха, че нищо не могат да направят и се подкрепяха една друга поне да не са на последните места, Ирландия също побутна Кралството от последното място, но затова пък те го заеха.

Според мен песните на Босна, Грузия и Франция трябваше да са по-напред, но нищо. Като цяло Финландците се бяха постарали и шоуто беше добро. ;) :P

 

Имаше един момент в който заради нашето гласуване Търция ни изпревари. Мноо яко си го набихме :(

Link to comment
Share on other sites

Абе то по хубаво да не бяха пяли изобщо, така или иначе никой не гласуваше според качеството на песента, балканските народи се подкрепяха взаимно, скандинавските също, руските републики и те...

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме и Кипър Белгия и Австрия, които ни дадоха по 10 точки. Разочарован съм от тъпите албанци и неблагодарните евреи, които не ни дадоха нито една точка

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме и Кипър Белгия и Австрия, които ни дадоха по 10 точки. Разочарован съм от тъпите албанци и неблагодарните евреи, които не ни дадоха нито една точка

Според мен не е толкова важно че някой съседни държави не са ни дали точки ,а това че който е гласувал е гласувал за страната, а не за песента.Например на мен много ми хареса песента на Грузия (мисля че стана 12-13 място).Така че това не ми харесва в Евровизията.Ако се гласуваше за песента мисля че хващахме минимиум 3 то място ;)

Link to comment
Share on other sites

Сръбската песен е много добра и заслужено си стана първа. Нашите също бяха на ниво. Мисля си че имаме още резерви и скоро може да се представим и по-добре. Само незнам ако случайно някога спечелим как ша организираме шоуто за следващата година като все още няма една свястна зала в цялата страна. :D Не виждам нищо странно, че балканските и източните страни са напред. На всички вече им е писнало от типичния поп на западните страни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...