Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Йей, най-сетне и нас да ни огрее. За мене песента е страхотна, точно, каквото трябва да е за този тип конкурс.

 

Какво ще рече, че е било втора по вот?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Йей, най-сетне и нас да ни огрее. За мене песента е страхотна, точно, каквото трябва да е за този тип конкурс.

 

Какво ще рече, че е било втора по вот?

 

Че за друга песен (която е първа по вот) са гласували повече хора.. После за наш'та и т.н. и т.н. и т.н. :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера хванах предаването от 12-тата песен и го догледах. Имаше г/д добри песни, но нищо впечатляващо. Според мен имаме големи шансове тази година. Дано песента стигне поне до финала

Link to comment
Share on other sites

Вчера хванах предаването от 12-тата песен и го догледах. Имаше г/д добри песни, но нищо впечатляващо. Според мен имаме големи шансове тази година. Дано песента стигне поне до финала

Ми тя стигна. Бих казал дано влезе в първите 10 та следващата година песента ни да отиде направо на финал

Link to comment
Share on other sites

Снощи нямах възможност да гледам телевизия, някой знае ли линк със снощното изпълнение или да ровя във ВБокс-а?

Link to comment
Share on other sites

Браво на нашите! :)

Иначе си умрях от смях на push the button, push the button, push the button, push the button... :D

Link to comment
Share on other sites

See this young lass there, eeeeee!

See this young lass sing, eee!?

There's a young lad coming from the village, Mitra-lassiee, Mitra-lass

Walking by his side's a wild young pony, Mitra-lassiee, Mitra-lass, -

 

английския превод избива рибата :laughing:

 

източник

Link to comment
Share on other sites

Предварителните отзиви в чужбина за българската песен на "Евровизия 2007" обаче

 

далеч не бяха изцяло положителни

 

В HecklerSpray.com например окачествяват "Вода" като подходяща да озвучи рекламен филм на водноелектрическа централа, неподходяща за конкурса и дори глупава.

 

Пеенето на Елица е оприличено на "звуци, издавани от делфин", а фонът наподобявал касета на рейвърите "Altern8", открадната от чуждестранен студент на обменни начала преди 20-ина години.

 

Текстът е определен като един от най-лошите в тазгодишната надпревара, макар че се има предвид английския му превод -

 

Тц, тц, тц... Добре че има такива начетени хора да отварят очите на нас - невежите... Само дето то й е пропуснал факта, че когато ние сме писали песни и история те са висели по дърветата _(_.

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц... Добре че има такива начетени хора да отварят очите на нас - невежите... Само дето то й е пропуснал факта, че когато ние сме писали песни и история те са висели по дърветата _(_.

Как може да се засягате от такива коментари. Та те са задължителни, за всичко, ама като е България и ох мале ле. Това е типично в стил Шоуто на Слави... е и? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бе така като гледам, то нашата песен е една от най-добрите там. Със или без много смислен текст. :) Всичките песни бяха едни умрееели. Толкова ли нямат тия държави свестни хитове, ми все пеят с някакви сапунени омръзнали до болка мелодии. От всичкие ми харесаха само 2-3, освен нашата. После се сърдели че имало балканска мафия. :lol: Тоя бобо ако си мисли, че му беше нещо добра песента (нищо по-различно от до сега каквото е създавал) много греши. Нищо чудно и на финала да се озовем на първите десети места, защо не и на челната тройка. ;)

Link to comment
Share on other sites

Повечето песни наистина са пълна скръб. Бях ги слушала в един сайт след като всяка държава избра представителите си и ми харесаха само 3. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що бе? Финландците бяха яки :music . Ако онова е най-добрата песен от Унгария, не искам да й видя най-лошата :sick .

 

Бтв... Винаги съм искал да питам... Защо по дяволите ИЗраел ( азиатска държава ) участва в всякакви европейски конкурси, първенства и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Повечето песни наистина са пълна скръб. Бях ги слушала в един сайт след като всяка държава избра представителите си и ми харесаха само 3. :lol:

Въпрос на вкус.

 

Що бе? Финландците бяха яки :music .

Винаги съм искал да питам... Защо по дяволите ИЗраел ( азиатска държава ) участва в всякакви европейски конкурси, първенства и т.н.

Защото ако участват на 'Азиявизия' в Иран, примерно, ще се лее доста кръв. Политически са причините по-скоро.

А на мен ми хареса македонката :wub: :woot

Link to comment
Share on other sites

Що бе? Финландците бяха яки :music . Ако онова е най-добрата песен от Унгария, не искам да й видя най-лошата :sick .

 

Бтв... Винаги съм искал да питам... Защо по дяволите ИЗраел ( азиатска държава ) участва в всякакви европейски конкурси, първенства и т.н.

 

Поради същата причина поради която и Русия ( по-голямата и част е в Азия ) и Турция ( на нея също ) :) По чисто политически и икономически причини...

Link to comment
Share on other sites

Така и не успях да прегледам линка, дето ми даде по-горе Теди Кинг от предишното явяване, но сега гледам финала - мама му стара, така ме е яд за 2 неща - Елица не е певица, а перкусионистка и не издържа на напрежението и претоварването - на отговорни участия (свързани и с активни движения) гласът й е перманентно нестабилен... :cry ....а второто - нашите бяха единствените, които нямаха попълнение на сцената - всички останали бяха най-малко по 3-4-ма и нагоре, а нашите 2-ма малко се губеха на сцената.... :(

 

П.П. Това, за визуалното попълване на сцената го бях казал още когато беше класирането в BG, но все се надявах, че на самата Евровизия ще си доведат "пълнеж". ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега добре я изпя... Flawless... Елица аз доколкото разбрах е била в Мистерията на българските гласове... или нещо такова... следователно е и певица.

Интересно, засега букмейкърите дават най-голям шанс за Украйна ( коеф. 2:1 ), Сърбия ( 4:1 ), Беларус и България сме с по 16:1, имаше още 1 държава с 4:1 ама даже не си направих труда да погледна коя е :lol: .

 

П.П. Това, за визуалното попълване на сцената го бях казал още когато беше класирането в BG, но все се надявах, че на самата Евровизия ще си доведат "пълнеж".

 

Да гледат цици и да не слушат песента ли :lol:. I think not :P... Това според мен е в наш плюс. Набиваме се повече на очи.

 

Lame, По-голямата част от населението на Русия живее в Европа, Турция поне имат една плюнка земя в Европа... Израел какво имат O_o. Ама... нали знаеш "Интереса клати феса" , а "Парица е царица." :D.

Link to comment
Share on other sites

Така и не успях да прегледам линка, дето ми даде по-горе Теди Кинг от предишното явяване, но сега гледам финала - мама му стара, така ме е яд за 2 неща - Елица не е певица, а перкусионистка и не издържа на напрежението и претоварването - гласът и е перманентно нестабилен... :cry ....а второто - нашите бяха единствените, които нямаха попълнение на сцената - всички останали бяха най-малко по 3-4-ма и нагоре, а нашите 2-ма малко се губеха на сцената.... :(

 

П.П. Това, за визуалното попълване на сцената го бях казал още когато беше класирането в BG, но все се надявах, че на самата Евровизия ще си доведат "пълнеж". ;)

 

От "пълнеж" имат нужда само "празните" неща. В тази песен няма много за запълване, а и честно казано сама по себе си и настроението което носи тази песен създава доста силни емоции. Защо да се рискува с допълването на елемент към изпълнението, който може в крайна сметка да се окаже автогол ( ако например хореографията не е издържана докрай ) ?

Link to comment
Share on other sites

...следователно е и певица....

За мен е основно перкусионистка (и то добра), а пеенето й е бонус... :D ...ОК, нека приемем, че не е "издържлива"певица - при положение, че не може да си задържи стабилен гласа по време на изпълнението....ама то колко ли го могат....и Мадона фалшиви редовно на концертите си... :P

От "пълнеж" имат нужда само "празните" неща. В тази песен няма много за запълване, а и честно казано сама по себе си и настроението което носи тази песен създава доста силни емоции. Защо да се рискува с допълването на елемент към изпълнението, който може в крайна сметка да се окаже автогол ( ако например хореографията не е издържана докрай ) ?

Не съм на това мнение....хората първо гледат с очите и после слушат....не е необходимо да преоткриваме топлата вода, а и няма резон хореографията да не е издържана, при положение, че се направи от професионалист... ;)

Link to comment
Share on other sites

See this young lass there, eeeeee!

See this young lass sing, eee!?

There's a young lad coming from the village, Mitra-lassiee, Mitra-lass

Walking by his side's a wild young pony, Mitra-lassiee, Mitra-lass, -

 

английския превод избива рибата :laughing:

 

източник

R.O.F.L.

 

после защо ни мислели за индианци :pirate

Link to comment
Share on other sites

Абе като гледам Словенката и Молдовката си изпяха най-добре текстовете ,но дано Елица победи - остават 2 минути - стискам палци.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...