Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Другари, докато сме редови мисири с различни специалности горе долу бива. Станем ли обаче такива мисири, приключваме и закриваме Форума...

 

16711600_1783746228317660_26810409699235

Link to comment
Share on other sites

Не смея дори да си помисля как попадаш на тия клипове ... :lol:

А аз пък дори не искам и да си спомням....

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че някои са решили, че за да се постне нещо тук, то трябва непременно на ТЯХ да им е смешно... Може би трябва да започнем да се консултираме преди да постваме дали им е смешно или не на ТЯХ и да искаме разрешение... 

Link to comment
Share on other sites

Тя, по някакъв начин, за мен лично наистина е смешна. Но не е задължително всеки да може да види същото, каквото и аз виждам в нея. Ескимосите например надали я намират за много забавна :))

Link to comment
Share on other sites

Аз питах, кое е смешното на ледената ако нещо не съм вдянал или видял да ми се каже, не съм го писал да се заяждам. А доколкото за тази жена с по-голем мустак от моя, доста хора ще го намерят за смешно, дори аз да не го намеря за смешно, поне знам за какво е тук.

Link to comment
Share on other sites

Ми явно на instinct му е смешна - иначе и на мен не ми е. Както и горната - не съм свикнал да се подигравам на човешките недъзи..

 

Ами реално не го възприемам за недъг и подкрепям мнението, че не трябва да се усмиват хората с недъзи. Аз я постнах главно заради текста, но явно и аз имам някакво странно чувство за хумор :) Просто ми се стори забавно :)

Link to comment
Share on other sites

Още 10 души ще кажат още 10 различни мнения. Затова да си постват хората - стига да не е нещо отвратително или в разрез с нормалните човешки норми - няма грижи. А който иска да се смее - който иска не. Вместо да вади статистики колко страници на него не му било смешно, сякаш на някой му пука... 

Link to comment
Share on other sites

Ми явно на instinct му е смешна - иначе и на мен не ми е. Както и горната - не съм свикнал да се подигравам на човешките недъзи..

Първо, това не е недъг. Елементарно последствие от мено паузата е. Което последствие повлеканата не се е постарала да тушира или прикрие. Тоест е нискоинтелигентна мърла, а това вече е доволно забавно.

Второ, вземи да прочетеш Странник в странна страна, за да си изкристализираш понятието -Хумор. Дори и аз на маса не мога да ти го кажа по-сбито и цветно, от това, което е казано там.

Трето. Имам чувството, че през последната седмица си един мисир страдащ от запек, или мисир, страдащ от дрисък.... или пък, мисир, страдащ от брутален недоеб.... Добре ще е да вземеш мерки, щото и трите са лечими в ранен до среден стадий. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...