Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Оня птеромисир и той бил в цикъл...

 

Доколкото виждам по графиките, в цикъл са единствено стойностите на въглеродния двуокис и зависещата от него температура...в поредния цикъл - направи си една студена екскурзия до "Восток" и иди да ги питаш - те ще ти го обяснят по-нагледно с изотопи. Това, че преди 130 хиляди години е било същото положение, но тогава човечеството е било малко по-различно като брой - също не го отричам....както между другото и преди 240 хиляди години....и преди 330 000...и все в тоя ред. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И двамата балъци, дето излизате от къщи на високосна година и киснете, даже врите на около 30 градуса, ви обръщам внимание по-малко отколкото на разгонените ми чинчили. Просто сте PATHETIC. И на Ники съм го казал, а той е по-ниско от тебе, ако дойде ден водата да се дигне - вие ще се напиканите ЗАД вратата. 

Link to comment
Share on other sites

Само едно изригване на някой по-големичък вулкан и в атмосферата навлизат повече замърсители отколкото цялото човечество е успяло да произведе до момента.

 

п.п. ... и потопи е имало и пак ще има :)

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

И двамата балъци, дето излизате от къщи на високосна година и киснете, даже врите на около 30 градуса, ви обръщам внимание по-малко отколкото на разгонените ми чинчили. Просто сте PATHETIC. И на Ники съм го казал, а той е по-ниско от тебе, ако дойде ден водата да се дигне - вие ще се напиканите ЗАД вратата. 

И си прав... и не си прав... А с пенливоста с, която защитаваш полу правилната си позиция си не по-малко.... забавен... от гореспоменатия от тебе.... :)

Link to comment
Share on other sites

И си прав... и не си прав... А с пенливоста с, която защитаваш полу правилната си позиция си не по-малко.... забавен... от гореспоменатия от тебе.... :)

 

Най-много бих искал на тоя свят за тия неща, ОЧЕВАДНИТЕ, да не съм прав. С муцуна чакъла бих ровил с удоволствие, ако имах някакво спокойствие за децата си и техните деца. Тъпанарската логика е, че като ги украсиш финансово и са готови... И дотам. А нещата са силно различни. 

 

В съвсем друг аспект - Красена е станала истинска ФЕЯ и те е одрала, келеш путински.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И двамата балъци, дето излизате от къщи на високосна година и киснете, даже врите на около 30 градуса, ви обръщам внимание по-малко отколкото на разгонените ми чинчили. Просто сте PATHETIC. И на Ники съм го казал, а той е по-ниско от тебе, ако дойде ден водата да се дигне - вие ще се напиканите ЗАД вратата. 

 

Не врим, напротив - много ни е добре на 30С, аз и затова се натискам да пиша тия неща, щото искам да ми е топло, пък и съм нависоко и не ме е страх от потопа...а и от сумати време се опитвам да се набутам в игрите с милионите от вредните емисии, ама нещо не ме пускат там...

Link to comment
Share on other sites

В съвсем друг аспект - Красена е станала истинска ФЕЯ и те е одрала, келеш путински.  :laughing:

А ти какво очакваш да произлезе от толкова.... красив... баща?

 

П.п. Колкото до другото. Мисирщини дрънкаш, баце, мисирщини....

Link to comment
Share on other sites

Не врим, напротив - много ни е добре на 30С, аз и затова се натискам да пиша тия неща, щото искам да ми е топло, пък и съм нависоко и не ме е страх от потопа...а и от сумати време се опитвам да се набутам в игрите с милионите от вредните емисии, ама нещо не ме пускат там...

 

Аз няма да доживея със сигурност да видя тъпашките ви изражения, когато стане напечено. Дано не идва ден да стане толкова напечено, но тъпашките изражения бих ги събрал в плакат, ако такъв се появи. А той вероятно не е далече - дето се вика циклично бре! Цикъл на градината в двора, рийш ли... 

 

А ти какво очакваш да произлезе от толкова.... красив... баща?

 

П.п. Колкото до другото. Мисирщини дрънкаш, баце, мисирщини....

 

Мисирщината ти е тотална на тебе, ама пак ще кажа - освен че спамим в тая тема и Красена е уникална ФЕЯ, кога ще дойдеш да ми опиташ пастърмите? 

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да доживея със сигурност да видя тъпашките ви изражения, когато стане напечено. Дано не идва ден да стане толкова напечено, но тъпашките изражения бих ги събрал в плакат, ако такъв се появи. А той вероятно не е далече - дето се вика циклично бре! Цикъл на градината в двора, рийш ли...

 

Както винаги нищо не си разбрал от смисъла на предишните ми постове и както винаги изобщо и не се опитваш да вникнеш в какъвто и да е смисъл - праволинеен до степента на окръжност. :moon:

 

П.П. И ако взаимствам от двама съфорумци - "Прав си, баце - винаги си прав!" (единият е с извода, а другият само те нарича "баце").

Link to comment
Share on other sites

Както винаги нищо не си разбрал от смисъла на предишните ми постове и както винаги изобщо и не се опитваш да вникнеш в какъвто и да е смисъл - праволинеен до степента на окръжност. :moon:

 

Паметник бих направил с тоя текст, ако беше на грам верен. 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си позволя в момента тежки напивания, а знам, че прекрача ли прага ти, няма да ми се размине, щото имаш и да ми връщаш :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си позволя в момента тежки напивания, а знам, че прекрача ли прага ти, няма да ми се размине, щото имаш и да ми връщаш :)

 

Отделно те обичам, няма грам шанс Кашалота де не е с нас и имаш опция да се катериш с мен да оправим поне един пресостат на хидрофора, ако издържи дотогава  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Паметник бих направил с тоя текст, ако беше на грам верен. 

 

Не ща паметник, аз сам съм си паметник....и айде сега влез малко в ролята на модератор и позачисти темата - ще триеш ли, ще местиш ли...ти си решавай.

Link to comment
Share on other sites

Отделно те обичам, няма грам шанс Кашалота де не е с нас и имаш опция да се катериш с мен да оправим поне един пресостат на хидрофора, ако издържи дотогава  :laughing:

 

Кашалот на оная ми работа ще кажеш... само няма да пипаш, да таковам и скрития манаф :D

Link to comment
Share on other sites

Кашалот на оная ми работа ще кажеш... само няма да пипаш, да таковам и скрития манаф :D

Не е скрит! Щом ми е гледал и бъркал в гащите....

Отделно, дето не е ясно дали е манаф или да речем... нежна душа, щом прави такива работи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не е скрит! Щом ми е гледал и бъркал в гащите....

Отделно, дето не е ясно дали е манаф или да речем... нежна душа, щом прави такива работи :rolleyes:

 

Потвърждавам - нежна душа е... и при мен се е пробвал. :popcorn:

 

Пламене,.... всъщност няма значение... Тъкмо излизам от ваната, та щях да ти кажа да ме побараш нейде. :effemine2:

 

П.П. Виж само как нежно ми маха...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...