Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ама не беше ли тя тази която - .... Що като кажа на хората, че не искам да раждам деца и ме гледат кат' извънземни..... (цитирано по памет), или основният женски инстинкт взе да се обажда ?

Link to comment
Share on other sites

Сънувах куче, което сереше еднометрово лайно, защото простатата му нямала достатъчно движение. Сънувах жена, която щеше да се жени, и която (подобно на Горгона Медуза) имаше змии, вместо коса. Питах я, дали й цъфти косата...

Link to comment
Share on other sites

Сънувах куче, което сереше еднометрово лайно, защото простатата му нямала достатъчно движение. Сънувах жена, която щеше да се жени, и която (подобно на Горгона Медуза) имаше змии, вместо коса. Питах я, дали й цъфти косата...

И кво ти каза? Не, съска ми :):)

Аз пък сънувах, че отивам на гости в приятели и вместо да се кача по стълбите тръгнах да се качвам по дупката, която се образува между стълбите. С идеята, че у тях винаги така съм ходел. Обаче комшиите монтирали някакъв тапа от плексиглас и още на първия етаж почти го изкъртих от засилката. И вързали и вериги - та се почнаха едни истории, работи. Ама ми се губят вече подробностите.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че живея в Истанбул, защото се крия от някакъв маниакален тип, който иска да се жени за мен.

Бях управител на Кафе дюнасъ и клиент ме помоли да му намеря пиявици. Аз му се ядосах, защото закъснявах за премиера на неиздавана книга на Буковски. Ник Кейв щеше да чете, та бързах. И се шмугвам между сергиите на Пазара за подправките, питам първия изпречил се мъж откъде мога да намеря пиявици, а той започва да говори нещо на иврит. Аз си повтарям въпроса на български, гръцки, английски, но той явно решава, че колкото по-силно говори, толкова по-добре ще го разбера... И крещи, крещи някакви неразбираеми неща на иврит о.0

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че се прибирам след вечеря в няквква кръчмичка навън с приятели. На връщане някой взе да ме врънка да ходим по дискотеки, но аз отказах и тръгнах към нас. Малко преди да си стигна до блока обаче имах черна дупка и вместо да се прибера и да си легна, като си стигнах до блока беше вече сутрин. А аз нямах представа и спомен какво е станало през миналата нощ.

 

Като си стигнах до входа видях на пейките отпред Психара и още двама познати от ПУ, които са се разплули, все още почти мъртвопияни. В това време от входа изригна още някакъв познат и на бегом пресече улицата за да припадне и да поръвне в елхите остреща. На мен взе да ми става ясно...

 

Качих се горе и заварих апартамента си пълен с познати и непознати хора, които очевидно бяха вилняли цяла нощ из него... половината мебели в кухнята бяха счупени, имаше строшени стъкла посред зима, мебелите в хола бяха изподрани и прогорени, входната врата беше РАЗБИТА, всичко беше издраскано и изцапано... а всичко ми беше чисто ново... Попитах кой какво и някой от пияните си каза, че идеята да дойдат тука била на Психара и той дал акъл да се разбие вратата...

 

На мен ми причерня просто... Защото в будния живот тоя апартамент го ремонтираме, стягаме и обзавеждаме от почти една година и всичките пари ми отидоха в него и... като видях какво е станало... се почувствах толкова безпомощен и толкова бесен, че труд и пари 1 година са затрити от някакви пияни задници за 1 вечер... Пердето ми падна, излизам вънка и виждам как Психара в полупияно състояние се тъпче с ягодки от една огромна паница... Па като го награбих през врата и като започнах да му тъпча ягоди в устата, докато се задави и задуши... Щях да го утрепя на сън, няма майтап, но накрая просто го зашлевих зад врата да изплюе и реших, че ще го съдя, щото и да го утрепя няма да си взема парите за ремонта...

 

Ужасно беше, единствения резултат от съня беше, че се събудих уморен, изнервен и напрегнат, все едно не съм спал :|

Link to comment
Share on other sites

Оф, пак шашави сънища. Отивам в някакво селце, стигам до една приятна, позапусната къща и в двора и имаше някаква барачка, която представляваше покритие на безкрайно стълбище към някакви катакомби и аз трябваше да сляза и да трепя гадините долу. Е, да, ама ме хвана шубето, излизам и някаква бабка, облечена в народна носия и синя престилка ме пита

- Достраша те, а?

После излезнах до някаква къща със снежнобели стени и чувам звук от спрей и си мисля, някой педал с'я ще я нашари с "Локо" и "Ботев" и полетях, видях нарушителя тъкмо да се връща от близката каменна кариера, където беше ходил да пикае, и за да го уплаша си излях чашата с чай върху главата му.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че съм учител във военна академия. Един ден случайно долавям разговор между двама от учениците си. Оказва се, че единият от тях - внукът на класната ми ръководителна в началното училище - е шпионин. Проследявам го и впоследствие го арестувам. Той обаче ме атакува и успява да избие пистолета от ръката ми. Тогава, незнайно откъде, вадя тежка картечница и изимитирвам де Ниро от Taxi Driver. Шпионинът този път се предава и се запътва към кабинета на директора, подбутван от дулото на картечницата. Точно в този момент обаче бие звънецът за междучасие и коридорът се изпълва с ученици. Гадът използва това и хуква да бяга. Аз го преследвам, но оръжието ми тежи. Вече сме на улицата. Осъзнавам, че никога няма да го настигна и в този момент времето спира. Чувам гласа на Джон Малкович!!! "Изпускаш го! Срамота! Трябва на всяка цена да го хванеш! Всякакви жертви са допустими! Знаеш какво да направиш..."

Връщаме се в реално време. Без да се замислям, натискам едно копче, подлагам картечницата под 45 градуса и изстрелвам някакъв огромен снаряд. Прави парабола, пада на земята, разчупва се, една голяма част отскача напред, а два по-малки снаряда отскачат съответно наляво и надясно и се взривяват. Снарядът продължава да отскача така напред и да сее разруха наляво и надясно.

И т.н.

В крайна сметка го хванах, а някъде по средата се появи Grimjaur и изпсува нещо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не е на добре...

 

Цяла вечер само ужаси, хем ужасни хем гадни...

 

Първо сънувах, че съм в някаква война, намирам се сред едни гадни, кални, голи хълмове. Свечерява се или просто няма слънце, ужасно сиво и тъмно. И аз разнасям една винтовка и требя врази, защото знам, че от нашите няма така или иначе. Утрепах трима поред, после пред мен изскача някакво дете на около 8-9 години, което държи пистолет, поглежда ме за секунда и се прицелва в мен. То пропуска, аз виждам, че е сериозно, и аз стрелям, пропускам, въпреки че съм се прицелил добре. И двамата повтаряме процедурата няколко пъти. Накрая то спира да презареди, аз притичвам по-назад и се скривам зад поредната кална бабуна. После се предадох и то реши да не стреля повече по мен, отидох при него, показах му с каква пушка съм и че не съм немец, дадох му парче хляб, то ми даде малко чиста вода, аз му оставих една книжка да чете и се разделихме...

 

После сънувах че съм Шерлок Холмс, ама така от първо лице. Движа се по някакви отрвратителни улици, кал, дъжд и гадост, тъмница, някакви убити фенери мъждукат на всеки 50-60 метра. По улиците се връткат някакви хора в сиви и черни наметала, почти не се виждат лица. Аз се прибрах за кратко до къщата си и после пак тръгнах навън да разследвам убийството на някакво момиче. Тука ми се хубят елементи, но ставаше дума за някакъв вид ритуално убийство, причинено от факта, че момичето без да иска научило прекалено много за групата хора, които са я убили. Ходих из разни гнусни места, имаше някакви улики и предмети покрити хем като с кръв, хем като с ръжда, някакви гадни уродливи хора, които разпитвах. Накрая почти си бях навързал нещата и се прибирах към къщата си по една особено гнусна, слабо осветена улица, в дъжда, нощем, пред мен ходеха двама младежи. Срещу нас се зададе една компактна групичка хора, овързани в черни наметала и със закачулени лица. Двете момчета пред мен бързо свиха в една отбивка и се опитаха да се отдалечат от хората, аз също изпитах силен страх само от близостта им и аз кривнах в уличката. След 20 метра обаче се върнах, защото някакси усещах, че закачулените са убили момичето и ако се върна и ги проследя ще разбера къде се събират и кои са. Оказа се обаче, че вече са изчезнали от поглед и не исках да се връщам, когато можеше да са навсякъде и да ме наблюдават. Догоних момчетата и чух как единия обяснява на другия, че знае как е умряло момичето и кои и как и защо са я убили, а другото момче като чу това нададе едни писъци като на душевно болен, започна с всички сили да крещи и да се вайка и да вика "Не искам да знам, не знам, защо ми го казваш, сега и аз съм мъртъв, те чуват и знаят всичко" и отминаха, а аз останах с неприятното чувство, че за съжаление и аз вече съм чул и знам...

 

Бах мама му, следващия път преди лягане ще ударя 2 чаши вино за по-здрав сън... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че ровя из нета за извратени клипчета. Попадам на един японски сайт (ако японците не са извратени, кой друг). Пускам първото клипче и виждам как две дългокоси момичета влизат в голяма обществена тоалетна. По средата на пода има казан с някаква черна мазна течност (катран?). Двете потапят ръце вътре и започват да мажат по стените. Топват, мажат, топват, мажат. След стените минават към мивките, кабинките, тоалетните чинии, докато всичко не стане черно. След това започват да се мажат една друга и накрая се лепват за стената. Чува се някакъв коментар на японски и клипчето свършва.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че напускам работа, като за причина използвам това, че една колежка е пушила в офиса.

 

В реалния живот още на сутринта ми стовариха работа по още 2 проекта, които с настоящия стават общо 3 за седмица и малко. а през тази седмица пък ми предстоят 3 изпита.

 

Мисля, че сънувам пророчески сънища :)

Link to comment
Share on other sites

Има един сън който ме вълнува от доста време и не мога да си го разтълкувам. Сънувах баба Ванга и че споря нещо с нея и тя ми се усмихваше.

 

 

Най любимият ми сън е когато летя :) това чуство е много много якооо :)

Link to comment
Share on other sites

Първо сънувах, че съм на меден месец в някакъв хотел, където правехме размяна на партньорките и мъжа на жената, с която се паднах ми даваше указания как да й намеря g-точката. На тръгване на следващия ден не можах да си намеря жената и от рецепцията ме питаха не беше ли ето онази и ми сочат един 200 килограмов кит, при което избягах като бит педераст (някой да ме застреля, моля).

След това карах BMX и правех скокове и трикове по някаква алея, заобиколена с питони.

 

След това - сънувам, че живея в някаква непозната къща и под дивана в коридора имаше огромна кралска кобра, от която ме беше адски шубе, а в спалнята откривам един много любвеобилен леопард, който, като си легнах се навря при мен под завивките, защото му беше студено.

wierdo.gif

Link to comment
Share on other sites

Първо сънувах, че съм на меден месец в някакъв хотел, където правехме размяна на партньорките и мъжа на жената, с която се паднах ми даваше указания как да й намеря g-точката. На тръгване на следващия ден не можах да си намеря жената и от рецепцията ме питаха не беше ли ето онази и ми сочат един 200 килограмов кит, при което избягах като бит педераст (някой да ме застреля, моля).

След това карах BMX и правех скокове и трикове по някаква алея, заобиколена с питони.

 

След това - сънувам, че живея в някаква непозната къща и под дивана в коридора имаше огромна кралска кобра, от която ме беше адски шубе, а в спалнята откривам един много любвеобилен леопард, който, като си легнах се навря при мен под завивките, защото му беше студено.

wierdo.gif

Хъм....! Менкане на партньори..., някакъв ти дава акъл кво да правиш с жена му..., подсъзнателен страх от жени, че за капак питони и гушкане :blink: !!! Пешо, бих могъл да ти спретна такъв анализ на този сън, че дори и ти би се изчервил - майна!

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах, че съм си намерила някакъв приятел холандец, та бях решила да му ходя на гости. И слизам аз на аерогарата, ама тя всъщност е вход към метро. Човекът ме чака - един чернокос и къдрав, а на мен ми се стори, че съвсем малко го познавам. Изглеждаше много влюбен и въодушевен от срещата, водеше със себе си кучето си - някакъв жизнерадостен и любопитен дакел, който ходеше по тавана(?) на помещението съвсем свободно.

После отидохме у тях да си оставя багажа и се оказа, че приятелят живее с група българи, които учат в Холандия. Интересно беше, че дакелът си взе душ след като се прибрахме. На мен много ми се говореше с всички, особено много ми се разглеждаше прекрасната и просторна кухня, но трябваше да търся преводачи и нотариуси, планът за целия ден беше запълнен с обикаляне.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хайде пак простотии... Разхождаме се с баща ми из Москва и попадаме на някакъв площад, където се провежда рап концерт на Мила Йовович. За мой ужас баща ми прескача прегражденията и нахлу сред публиката, ядно изпсувах на полски и ме заговориха семейство поляци. На развален полу полски, полу български, полу английски обясних, че съм играл с поляци в онлайн игра, а жената тръгна да ме запознава с 12-13 годишната си дъщеря. За щастие в този момент баща ми изникна от някъде и се махнахме...

Link to comment
Share on other sites

Съзнателно може би, но тук говорим за подсъзнателни желания. Пък може именно щот си си забранил и да ти липсва :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...