Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Сънувах как припадам в коридора в нас.И майка ми и баща ми бях пред мен.Както си бях прав и изведнъж колената ми омекнаха, опитах се да се подпра - не можах даже да си вдигна ръката на нивото на гърдите - усетих се как тръгвам да се свличам и ми се замъглява зренито.Опитах се да кара нещо от сортна на "Кръвното...кръвната захар..." ама ги смотолявих почти не разбираемо и аха да падна на пода и се събудих.

 

Извод - следобедния сън не ми подейства много ободряващо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Положението не е на добре...

 

Сънувах освен всички предишни простотии в същата вечер, как ходя из някакъв голям офис, ама беше нещо като миниатюрен град, не точно офис... И по едно време виждам танк с купола обърнат наобратно от мен. И аз се пльосвам в друг танк и почвам да стрелям по първия, щото явно беше вражески. Това очевидно се дължи на факта, че играя Call of Duty 5. После от вражеския танк се показа до кръста Раптора и започна яростно да ме стреля, и аз се показах и се постреляхме така известно време. Но в крайна сметка ни свършиха амунициите без да се утрепем и аз отидох да го поздравя с "gg" и си стиснахме ръцете.

 

Това на свой ред показва известния антагонизъм, който изпитвам към него поради модераторския му статус и някои различия, които сме имали, но стискането на ръцете пък показва, че вярвам в доброто начало в хората и в това, че всички различия могат да се изгладят.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че се бия с лидера на РЗС - Яне Янев... :unsure: Като си вкарахме по някой тукат и шамар, му казах: "Сори, но щом ми мислиш лошото, няма шанс да гласувам за тебе, *едал гърбав" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, отидох на работа

 

ядат ми се сандвичи в Subway!

Олееее мамицата ти ся и на мен ми се приядоха сандвичи от Subway :D .В България има ли някъде Subway??

Link to comment
Share on other sites

Неправилно тълкуваш нещата. Тоя сън показва че с Раптора не можете да стреляте, това показва :D

 

:lol: :rofl: :rofl: :bowdown:

 

курунире, килъра направо те закопа!!!

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, отидох на работа

 

ядат ми се сандвичи в Subway!

Ей тия сандвичи са уникални :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах, че отивам да участвам на турнир по FIFA 2010. При регистрацията администраторката, която е сляпо миньонче с бяло потниче и гащички с емблемата на Арсенал, ми подсказва кой плик да избера. Оказва се, че всеки участник си избира различен отбор. Пада ми се Франция. Тиери Анри е с мега набузени показатели и впоследствие печеля турнира. Администраторката ме хваща за ръка и ме води един етаж по-надолу в апартамент без лампи. Оставя ме да седна в средата на стаята и отива в друга стая. След малко се връща и оставя нещо в ръцете ми: "Ето ти белачката". Аз мигам на парцали и се чудя що за награда е това, при което осъзнавам, че седя по средата на голям куп картофи...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тц тц пак сънувах пълни прототии: Изпратиха мен и още 4 човека в миналото, за да откраднем някаква технология от извънземни които нападат земята, или поне да намерим начин да я унищожим, което беше малко самоубииствена мисия и им исках адски много пари и други простотии които ми ги дадоха :) След това последваха едни гонения и схватки с извънземни в миналото и точно когато изпълнихме мисията и щяхме да се връщаме в нашето време ме убиха... И се събудих

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че съм пехотинец. С групата ми бяхме заловили няколко араби и ги измъчвахме, за да издадат шефа си. Ама гадовете издържаха на бой и мълчаха. Накрая аз взех една раш пила и започнах да свалям кожата от ръцете на единия. Учудващо, той взе да пищи. Обаче не досънувах какво става после :(

Link to comment
Share on other sites

ами аз повечето сънища не ги помня ама винаги са на ралична тема:страшни :blink: ,хубави :laugh: ,нормални :happy: ,но по-често сънувам себе си със хора от игри и филми на места на които съм била но изглеждат много по различни,например си мисля че отивам например в една стая,но отивам или никъде или на място на което никога не съм била

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че съм се боядисала кестенява. Ужас за всички съфорумци :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах много странен сън.. то го сънувам абсолютно същия за 3ти или 4ти път вече де.. та вървим си аз и една приятелка по няква каменна пътечка из нещо като горичка и около нас има странни статуи.. та вървим си ние по-нататък и ставаме свидетели на огромна статуя на телетъбис , която оживява и почва да ни гони , ние се обръщаме и почваме да бягаме , а от храсталаците наоколо изкачаха някви туземци с копия , лъкове и с маски на 4те телетъбиса... Та те ни препречиха пътя и статуята ни стъпка..

 

qEDIT - Та , като разправям , че тия неща са зли , никой не ми вярва...

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

Така е, особенно когато ги мразиш, после те се връщат в кошмарите ти за да си отмъстят!

Плана беше същият и с Грижовните мечета, да те убият с тяхната си любвеобилност!

:tongue

 

Аз сънувах че гледам филма "Заразно зло" и нещо ставаше после, нямам много спомени от този сън!

 

Иначе преди дни имах сън, който вероятно беше повлян от моята were-мания!

Бях в къщата на един приятел (която си беше цял блок, една огромна сграда) и той излезна за нещо, обаче се оказа че ме е зарязъл там и аз не мога да си тръгна, защото не ме пускат икономите да изляза.

Къщата беше построена на сушата, обаче всичко беше като след огромен потоп, вода на всякъде.

Та идеята ми беше да скоча от прозореца и да се пльосна в по-дълбоките локви с цел да оживея. :laughing:

Ама прозорците бяха залостени! *Мамка му*

Тръгнах по коридорите и там кой да видя, някакъв спец отряд нахълтал от отсрещната срграда през терасата и обикалят из къщата да спасяват заложници.

Та точно спец отрядът ми направи впечетление, единият беше куче, другият някакъв тип котка и така, бяха тримца или четирима! Оказа се че аз съм последният заложник в къщата и те решиха да ме изведът през прозореца като се спусна с въже. Спрях се пред прозореца, двама се спуснаха, а аз си мислих дали наистина съм преодолял страха си от височини и в този момент моя приятел се връща и единият от спец отряда останал с мен в стаята ме бута от парапета и скача след мен.

Хванах се за въжето, висях известно време и се събудих.

 

А, сега отивам да си пия хаповете хахахаха!

:)

 

Хост, ти си възглавницата!

Т'ва е единственото рационално обяснение!

 

Ама съм и акъл... как ще цъкна нов пост!

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Аз сънувах себе си.Как ставам от леглото като се виждам в гръб как съм седнал, гол до кръста и изпъвам ръце разбуждайки се т.н.Точно все едно си ставах ама се виждах от гледна точка на леглото.Шантава работа.

 

Това при следобеден сън.

Link to comment
Share on other sites

Аз сънувах себе си.Как ставам от леглото като се виждам в гръб как съм седнал, гол до кръста и изпъвам ръце разбуждайки се т.н.Точно все едно си ставах ама се виждах от гледна точка на леглото.Шантава работа.

 

Това при следобеден сън.

 

Хост, ти си възглавницата!

Т'ва е единственото рационално обяснение!

 

Ама съм и акъл... как ще цъкна нов пост!

 

Бях по-скоро от към средата на леглото като преспектива ;)

 

Вероятно просто си легнал върху едно от очите си!

:tongue

 

Аз съм имал много сънища в които се гледам от всякакви ъгли и височини, много е забавно по принцип.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах, че аз и колеги сме от един отбор с някакви истинки оръжия срещу някакви други. По едно време, без оръжие изскочих срещу 2-ма, върнах се и намерих от някъде вилица и лъжица. Взех да ги причаквам до една врата. По едно време се появи единия, някакво мангалче и аз взех да го удрям с лъжицата по главата, забих му и вилицата и падна на земята. Взех да причаквам другия и се събудих . :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз сънувах, че временно живея при някакъв роднина, но жена му и едното му дете ме дразнят много. Решавам да убия жената и я скривам в гардероб(!) във вътрешния двор на къщата, а главата ѝ, понеже се вижда като се отвори горното крило на гардероба, засипвам с личните ѝ бижута. После, нямам идея защо, и детето убивам и също го скривам (май беше усетило какво съм направила с майка му), но по едно време започвам да се притеснявам, понеже е топло и телата ще започнат да се разлагат. Опитвам се да накарам мъжа-роднина да излезе за продължително време, за да закопая телата, но той упорства. И после се събудих...

А най-странното беше, че нямах спомен да съм убивала хората, но се чувствах отговорна за смъртта им. И съм напълно убедена, че този сън е продиктуван от превъртането на Black Mirror :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте много ме заинтригува въпроса защо сънуваме и по въпроса за така нареченото Дежа Вю иначе сънищата ми са странни свързани с ужасите които гледам преди да си легна :moon: :ghost :evil :sayjin :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте много ме заинтригува въпроса защо сънуваме и по въпроса за така нареченото Дежа Вю иначе сънищата ми са странни свързани с ужасите които гледам преди да си легна :moon: :ghost :evil :sayjin :rolleyes:

Де този късмет... До сега нито веднъж не съм сънувал нещо, което съм гледал, чел и т.н. Какви ли не сюжети с познати/непознати, които нямат общо с действителността. А пък и по принцип рядко сънувам.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...