Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Дежа Вю

Предикция основана на придобит опит и реално преживени ситуации ;)

 

За ужасите, зависи колко си впечатлен/а, колко ти е абстрактно мисленето (фантазията както я наричат някои) и т.н.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Де този късмет... До сега нито веднъж не съм сънувал нещо, което съм гледал, чел и т.н. Какви ли не сюжети с познати/непознати, които нямат общо с действителността. А пък и по принцип рядко сънувам.

 

 

Това е защото не си играл достатъчно дълго време Тетрис, че да видиш после как се сънува реденето на блокчетата :lol: А имаше един 3D тетрис (забравих му името) - ей тази игра буквално кошмари ми беше докарала...

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е Дежа Вю просто е малко странно не мислите ли на някого не му ли се е случвало да попада в ситуация и да почувства че и преди е бил била в нея и как се слага снимка на профила ??? :JC_golly: :JC_golly: :blowup: :happy: :tongue :P

 

 

това вече е доста побъркващо :D

Link to comment
Share on other sites

Да може би е така а в последно време ми се случва да гледам ужаси преди да си легна и после сънувам образите от филма в още по-страховит вариант а събудя ли се немога да заспя... :confused :confused :ghost :zzz :wacko: :wir :tongue

Link to comment
Share on other sites

Опънати са нервите или не носиш на такива филми.Защо въобще ги гледаш?

 

______________________

 

Или прави по-често секс.Аз си спя много спокойно после.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ми тогава свиквай да седиш будна :)

Link to comment
Share on other sites

оки тогава ще се свиква

 

тази нощ сънувах че сестра ми се превръща в някякво супер извратено чудовище и ми изпива кръвта и ми изяжда вътрешностите гадно нали ? :confused :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Или прави по-често секс.Аз си спя много спокойно после.
Ето човек, който склонява към педофилия. По спомени възрастта й е 11 години. От преди да заличи тази информация от профила си.

 

Ред: Не казвам, че я склоняваш към себе си. Дори не съм го мислил. Ма ще 'земе да те послуша и да тръгне да се шие наляво-надясно и някой после ще я лежи като човек...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Момче?Кой ти е казал, че имам намерение с нея да правя каквото и да е?Аз казвам, на мен какво ми действа и давам препоръка.

Link to comment
Share on other sites

Роси, имаш късмет, че някой админ ми е забърсал поста относно чудовищата...Иначе тая нощ пак имах такъв сън...Бахти...

Link to comment
Share on other sites

(това не е за @Grimjaur )

Общите ви усилия за показ на интелект и чувство за хумор са буквално безплодни, честно.

 

Antares тебе нещо ти е било криво...казал простотия, после още една - педофилия, еми явно си бил наясно, че единия партньор ще е под възрастовата граница (визирал си го) ами щом не съм и аз другия, то ... сещат се хората.

 

Това нещо с много "_^_{{{" в стата аз от къде да знам на колко е и длъжен ли съм?Този форум наистина почва гола вода да става - ни да се заяде някой свястно, ни шега да пусне.

 

____________________________

 

Спокойно се спи и след умерен физически/умствен труд.Прекаляването обаче също води до проблеми със фазите на съня.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Спокойно се спи и след умерен физически/умствен труд.Прекаляването обаче също води до проблеми със фазите на съня.

 

 

Например? При мен, ако прекаля с "труда", първите фази липсват - направо минавам към частта с дъскорезницата и по-точно "тъп трион - голяма върба лющеше" :rolleyes:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Този форум наистина почва гола вода да става - ни да се заяде някой свястно, ни шега да пусне

 

Споко аз съм тука - може да се заяждаш с мен колкото искаш - поне съм ти в категорията а и не го взимам навътре :P

 

 

Колкото до сънуването и мокрите сънища - не се притеснявайте - тва се пере :lol:

Link to comment
Share on other sites

ХиХи HOST нещо против ли имаш никнейм само кажи нп защо да се заяждаме бе хора това е за да обсъждаме сънища а аз мн често започнах да сънувам един познат и то все неща които няма да станат реалност почнах да изтръпвам вече :blush: :wacko: :wir :P :laugh: :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Егати кошмарите сънувах тази нощ. Значи сънувам че за закуска в хотела ще има зелеви сърмички, да обаче много ме мързи да стана и се излежавам до последно и излежавайки се сънувам (в съня си) една купа зелеви сърми. И накрая докато сънувам зелевите сърми са свършили и вече няма да има.

 

Събудих се зверски гладен с лек вкус на зелеви сърми в устата :)

Link to comment
Share on other sites

А, ся се присетих. Точно когато бях най-зле тая седмица легнах да поспя през деня и сънувах, че в някакво малко морско градче по някакъв начин се сдобивам с ключовете на някакъв доста луксозен, нов модел мерджан. Знаейки, че е на някакви мутри. И като го пришпорих със 100-150 km/h, минах през няколко курортни градчета (с мръсна газ), забивах някакви лъскави мацки по разни лъскави дискотеки (в съня ми бая кълвяха на мерцедес) и после пак газ (щото май мутрите ми бяха по петите). Подминах дигнатия слънчоглед на някакъв катаджия, по-късно спрях, в багажника намерих фалшиви номера, които нахлузих върху досегашните, и... стигнах Бургас. Там нещо се запилях по уличките, паркирах някъде в един панелен квартал возилото, зае*ах го там, и си продължих пеш, като пълен айляк... Баси шантавото.

 

В съня ми беше някакво доста айляшко и като се събудих се чувствах по-добре. От тогава почнах да се оправям...

 

Т'ва да не е сигнал тая година да ида на море?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не сънувам :allien ! Обикновено вечер съм толкова каталясал (или биропомазан), че само като ми лъхне на възглавница и ми пада шалтера....

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че Явор Дачков ме кани да пиша за вестника му Гласове срещу скромно заплащане. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че намирам един питбул, който го прибрах и взе, че осра наоколо, но иначе беше дресиран. Мисля, че по едно време намерих собственика и до там.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...