Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 year later...

=== NSFW; NSFL ===

 

Сънувах, че седя на диван в непозната стая. Влизат три жени и започват да се събличат една друга, да се галят и целуват. След малко една от тях коленичи пред мен и започва да ме "обслужва". Втората застава зад първата, вкарва едната си ръка в нея, после другата, после главата и се плъзва цялата вътре. Чува се къркорене, хрускане, писукане; главата на първата се разчеква като на змия и отвътре се показва главата на втората, цялата в кръв и черва. Третата почиства с ръце дреболиите и ги маже по гърдите си, а втората продължава с "обслужването".

 

WEIRDEST. BONER. EVER. :D

Link to comment
Share on other sites

Еййй...баба Марта какво ли не прави....навън котките мяукат...Психозиса и той се е размартил покрай котките, макар и в специфичния за него хард вариант. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Сънувах, че съм Ланчо и че трябва да правя репортаж за някаква кожухарска фабрика, а шефа на фабриката заплаши, че щото съм го псувал в ефир ще ме одере. Посрещнаха ме хора със скалпели, а аз тръгнах да си избирам рокерия.

Link to comment
Share on other sites

В някакъв апртамент съм. Отварям вратата към една от стаите и вътре виждам едно момиче, с което бях заедно в гимназията и в университета, да се гримира и оправя за някъде. Питам я :

 

- Как си, какво става ?

- Ами, не съм добре !

- Защо, какво ти е ?

- Сигурно е от факта, че майка ми и баща ми са брат и сестра . 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

По миналата нощ постоянно сънувам, че съм се заразил с криптовирус. Ама се събуждам, лягам пак същото сънувам. Миналата вечер си направих backup на всички важни неща...

Link to comment
Share on other sites

На пари е това, Пешо...

 

Да перефразирам оня виц:

 

Не били пари (Волга), а колело и не го е спечелил, а му го откраднали...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Сънувах, че на прозореца имам миниатюрна артилерийска установка със миниатюрен заряд. Виден ми даваше координати във форОма, а аз обстрелвах склада на Бау Макс... Магдаоноза писа във форума, че искал да си купи нещо, но казали, че нямат налични, поради взрив във склада, а на мен ми се стори ужасно смешно.

Не съм употребявал наркотици скоро. Може би трябва... :blink:

Link to comment
Share on other sites

аз си легнах около 1 ....станах в шибаното 6 часа сутринта и сънувах една нова програма за дизайн, която уча сега. Горе долу съм бесен. Сънувах я щото беше представена като нещо елементарно....не, че е толкова сложна, но не е и толкова елементарна и естествено ако искаш бързо да оправиш контура на къщата - трябва да си платиш. Помня, че се въртях и ги псувах....обещанието за повече пари какво ли не прави.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че на прозореца имам миниатюрна артилерийска установка със миниатюрен заряд. Виден ми даваше координати във форОма, а аз обстрелвах склада на Бау Макс... Магдаоноза писа във форума, че искал да си купи нещо, но казали, че нямат налични, поради взрив във склада, а на мен ми се стори ужасно смешно.

Не съм употребявал наркотици скоро. Може би трябва... :blink:

Баххаха, накажи ги здраво с установката...:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Сънувах, че в стария апартамент на наш'те, Бойко Борисов и барни ръбъл усилено се опитват да ме убедят да стана министър на правосъдието... WTF?!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Antares said:

Сънувах, че в стария апартамент на наш'те, Бойко Борисов и барни ръбъл усилено се опитват да ме убедят да стана министър на правосъдието... WTF?!

Във вид на карикатура може ли :lol:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Antares said:

Сънувах, че в стария апартамент на наш'те, Бойко Борисов и барни ръбъл усилено се опитват да ме убедят да стана министър на правосъдието... WTF?!

Отиди да ти леят куршум. :lol:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Antares said:

Сънувах, че в стария апартамент на наш'те, Бойко Борисов и барни ръбъл усилено се опитват да ме убедят да стана министър на правосъдието... WTF?!


What the hell have you been smoking?!?!?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Преди 10 години спрях тревата. Преди година и малко спрях цигарите. Вече не останаха оправдания :(

 

А може би организмът ти си иска своето? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Сънувах, че на шега кандидатствам в конкурс по програма за развитие на животновъдството от ЕС и печеля десет агнета, които ми ги разтоварват от един камион и се чудя дали пазя някъде телефона на Виден, че да го питам к'во аджеба да ги правя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...