Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Пффф....

 

Сънувам, че карам с някакъв пич по магистралата и ни преследват някакви мутри. Влезнахме в някакво локално, оставихме колата на една бензиностанция (до която имаше автоморга) и се чудим как да се скатаем. Решихме, че трябва да зарежем колата и добро място би било моргата и три коли гангстери пристигнаха. И всичките - директно да ни търсят в автоморгата. В тоя момент района беше отцепен от полицейски коли и аз викам на моя човек да откраднем полицейска кола.

Речено - сторено - колата беше някаква дамска, вътре - плюшени мечета, провесени сърчица и докато търсех с кое копче се пали колата и някаква мацка в униформа тръгна да влиза. Запалих, газ и отпрашихме. Почнахме да обикаляме някакви шопски села, търсейки как да стигнем до старото софийско шосе и изведнъж се оказваме в Пловдив. Там реших, че е крайно време да се отървем от полицейската кола, щото сигурно има GPS излъчвател в нея и я оставих през две пресечки от блока на наш'те и реших да търсим кола под наем.

 

Не съм гледал екшъни сигурно от една година. От къде по дядовите ми ги download-ва тия идеи мозъка ми - нямам идея...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип аз обичам да сънувам.И винаги интересни,понякога странни,плашещи неща,но чак кървища и подобни гадорий не.Например снощи си мислех за конете (ходя на конна езда затова) и специално за един много красив кон със странно и яко име : Кеш.Та да се върнем на съня: сънувах че с Кеш играем заедно и по принцип в реалността мисля че не ме харесва особено,но в този сън ме обикна.Сякаш бяхме станали най - добри приятели!После когато бяхме на едно поляна изведнъж се напълни със супер много коне и хора.Тогава изгубих Кеш и го търсих из цялата поляна.Не го открих,а след като в този мой сън той беше нещото безценно за мен се разплаках изведнъж и се събудих плачейки.

 

П.П. Мисля че тази тема е една от много интересните теми и се спуках около 1 час да чета пак и пак и пак ...

Прочетох коментара в който се споменава,че докато заспиваш сънуваш каквото си мислиш.

На мен често ми се случва да сънувам точно това,което мисля!

И все пак не мисля че някой ще отрече:това е доста интересна и полезна тема!Все пак трябва да казваме какво сме сънували все някъде!

БЛАГОДАРЯ,ЗА ОТЛИЧНАТА ТЕМА!!



Приятелите ми направо искат да напиша книга за моите сънища.Смешни (ама ако са смешни нямат равен супер смешни са)

Ето например преди 2 месеца сънувах,че убивам един съученик - Пешо.Дето много го мразя.Изобщо целият сън е пълен със приятели от нашият клас.Разказах го на всички умряха от смях.

Четете:

Значи Пешо какво направи чаша ли,чиния ли счупи не знам и като хванах един тиган и го подгоних...Настигнах го и като го фраснах два пъти с тигана по главата и паднаа.И приятелката ми Добито - неговото гадже - отиде до него подритна го и като ме подгони...Ама първо се върна и взе една брадва.И като ме гонеше държеше брадвата отстрани нагоре на себе си - отляво и минавайки покрай другата ни приятелка - Божидара я удари по главата с брадвата ама на нея нищо и нямаше. И като се извика " - Добооооооооо!!" подгони я и станахме в редичка направо.Ама докато се гонехме зад Божидара тръгна да я гони една мечка и я изяде.След като я изяде - Божидара буквално тръгна да излиза от мечката и то отвътре.Тогава мечката ни помаха скочи в морето за да не излезе Божидара.После падайки надолу я изяде огромен кит.Другият ни много нисък приятел за 4 клас - Калоян го настъпа мравка и умря.А приятелката ни - Мира снимаше всичко с една камера седеше на една пейка.От гората - направо ей така от нищото излезе един голям вълк - който ходеше на два крака.Седна най - спокойно и сериозно до Мира и се спука от смях.Смееше се като идиот и падна назад от пейката.

 

Абее изобщо съня е голяма цапаница,но ако го разказвам - не да го пиша мога да пукна всеки от смях! :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

...сънувах,че убивам един съученик...хванах един тиган и го подгоних. Настигнах го и като го фраснах два пъти с тигана по главата и паднаа... взе една брадва....като ме гонеше държеше брадвата отстрани нагоре на себе си ....Божидара я удари по главата с брадвата ...

 

От наш'та партия си - за 11-годишна супер сънища сънуваш, направо...самата невинност :angel2:(трябва да те зачислим в отряда за изтребление на Атанас).

И понеже тука си имаме разни астролози, които най-вероятно ще ти разтълкуват какво значат тези сънища...очаквам скорошно включване. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Добре.Ще ги прочета :))



Прочети включванията на PSYCHOSIS в темата.

 

Чета...чета...

Все по - интересно става.Това са странни сънища и по - скоро интересни...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах, че Иван (psihara) умира във верижна катастрофа, след което се връща между живите, като нещо подобно на зомби. Целта на завръщането му беше да отмъсти смъртта си. През това време ми беше нещо като съквартирант. Та, намери жената шофьор на ТИР, която го смачка, преряза ѝ гърлото и умря пак, като ме увери, че трупа му, ще изглежда сякаш е умрял от инфаркт. На другата сутрин се събуждам, намирам спалния чувал, в който спеше и вътре намирам само пепел и останки от череп. И почнах да се чудя какво ще обяснявам на полицията, че в жилището ми са тленните останки на човек и дали да не го заровя някъде и да си спестя неприятностите... :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че на някаква чуждестранна гара ми открадват куфар и раница с лаптоп и друга техника, документи, пари, дрехи и др. Обаждам се по телефона на човека, с който пътувам - оказва се, че вече се е качил на влака и е заминал. Скубя си косите, обикалям и разпитвам хора, но никой не говори английски. По едно време виждам как две дрипави циганчета дърпат куфар с въже - моя куфар! Настигам ги, бутам ги на земята, отварям куфара - вътре има само една бучка сирене! Започвам да се вайкам и да им обяснявам как всичките ми неща са били в този куфар, а те ми мигат насреща и си ядат сополите...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е няма такъв сън...

 

Сънувам, че се разхождам по черни пътища из някакви тропически джунгли и на някакъв кръстопът виждам на една полянка трима-четирима мъже в работнически гащеризони седят и кибичат. Отивам и ги предупреждавам, че тук си играят котките ми. Ония помислиха, че ги е*авам и се засмяха. И наистина - излизат два-три леопарда, един тигър и две пантери, които дойдоха да си играят с мен и да ми се галят. Работниците, леко шашнати, казаха, че ще разширяват близкия квартал и ще строят тук вила. Та грабвам си котките и тръгвам някъде, където няма да застрояват. 
След време се разхождаме из развалините на някакъв град , разбирам, че съм в Австралия, която е раздирана от гражданска война. В следващия момент прелитат някакви хеликоптери и почват престрелка с наземни части. По едно време наизлизаха някакви пехотинци и почнаха да се стрелят с други въоръжени части и тигъра му дойде в повече и се хвърли и разкъса двама. Изведнъж се появи някакъв грамаден тип, с бронята на Боба Фет и държащ огромен снайпер и се прицели в тигъра. Изкрещях на котките да се спасяват в гората и вече доволно вбесен му изтръгнах пушкалото, тряснах го с приклада и контролно - в главата. След което почнах да тичам към гората, като пътьом изпозастрелях сума ти народ. Качих се на верандата на някаква къща и почнах да пуцам, докато будилника не се разпищя.


Сега не знам какво е станало с котките ми :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сънувах, че на последния етаж на някаква сграда в Пловдив се появява някаква супер якра светлина, която започва да се разпространява из целия град и аз се опитвам да евакуирам всичките си близки и приятели.

И между другото, с тия сънища, имам една грандиозна идея от която за по-малко от 2 години ще стана най-богатия човек на планетата. Самоче проблема е, че за да я реализирам, трябва да съм най-богатият човек на планетата...

Link to comment
Share on other sites

Пич!

Намали долнопробните водки, майна... Тая светлина може да се дъжжи и на загиващите ти очни нерви в следствие на метанолово отравяне :unhappy:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Преди повече от месец сънувах, че съм на стадиона преди мача Арсенал - Байерн и половината стадион си изглежда нормално, а другата половина е обточена с плажни барове. Аз, разбира се, бях в по-хубавата половина и обикалях сред приятели, пиейки джин с фреш грейпфрут. :) Като цяло не е никак интересно това, впечатляваща беше комбинацията от скамейки за стадион и барове.

Link to comment
Share on other sites

Ники, за да ти дам един дзен отговор, ще ти разкажа следното:

Учителят Ляо Цзъ попаднал в един пекински бордей и решил да участва в една от прочутите оргии. Загасили всички лампи и се отдали на удоволствия телесни. След време учителят запалил една лама и изрекъл думи, променили историята:
- Пичуи, ари 'а вкараме малко ред, че вече четири пъти ме е*аха и три пъти духах...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сънувах 2 отново смешни съня.Единият с баба другият с динозаври!

Първият с баба беше:Бях с баба ми (тя е дебела баба) във едно много странно и мрачно място.Гадничко местенце.Там се разхождахме и изведнъж стигнахме до нещо като вход на някаква мина.От там излязоха някакви скелети и казах на баба да бягаме.Обаче баба бягаше много,много,много,много бавно.Тогава скелетите се върнаха да си вземат мечовете и тогава аз се върнах взех баба на ръце вдигнах я нагоре и започнах да тичам.Те започнаха да ни гонят и аз се събудих. - Интересното ми е как не си счупих гръбнака вдигайки баба в съня пък беше баш баш закръглена.

 

Вторият сън е:Бях на село с другата ми баба и кучето ми Рекси.И си лягаме - тогава започнах да сънувам как всякакви видове динозаври ме гонят.Събудих се - Рекси беше на прозореца махнах му и пак легнах обаче сънят пак продължи.Тогава станах пих вода,ходих до тоалетната,пак легнах и пак продължи.Много ме раздразни този сън.

 

Че пък интересното е,че помня всичките си сънища.Мога да ви разкажа 10 съня,които си спомням в момента.

Edited by - ThE WolF GirL
Link to comment
Share on other sites

Аз тая сутрин се будя в 7 часа от ебати и реалистичния сън, в който шефа ми ми държи доста сериозно конско за това, че не работи една от основните услуги на един сървър... Баси... Е, в края на деня бях победител в неравностойния бой с m3ua!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Аз тая сутрин се будя в 7 часа от ебати и реалистичния сън, в който шефа ми ми държи доста сериозно конско за това, че не работи една от основните услуги на един сървър... Баси... Е, в края на деня бях победител в неравностойния бой с m3ua!

Говорете ми за реалистични сънища...

Одеве се събудих, цялата схваната от ужас, от кошмара, който сънувах...  То бива шантави сънища да сънувам, ама понякога прекалявам... :grin:  Ама пък, ако се режисира, голям филм ще стане!!! :laughing:  Е, вярно, познат сюжет, но пък каква графика...!!! :grin:   Незнайно как и защо, стана някакво извънземно наводнение, с огромни вълни, повече, отколкото човек може да понесе... И като се започна едно бягство, някакви нечовешки опити да се измъкне човек от неизбежното... Постепенно България остана под водата... Гадост просто, и като прибавим факта, че трябваше да спасявам и малкото си дете, а аз самата и в съня, и в реалния живот не мога да плувам, кошмарът бе просто шедьовър... Като се събудих, успях да кажа само: "Господи, благодаря ти, че беше само сън!!!"  :grin: :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Като се събудих, успях да кажа само: "Господи, благодаря ти, че беше само сън!!!"  :grin: :CryBaby:

А може би си провидяла какво ще стане скоро? :ninja: :ghost  ;)

Като Final Destination

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

А може би си провидяла какво ще стане скоро? :ninja: :ghost  ;)

Като Final Destination

Хехххх, не с лошото де, нЕма да се пУашиме сега... :grin: 

Мани, мани, бегай, добре, че наистина бе само кошмар... Много мразя такива апокалиптични сънища...

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че в съудружие с Васко и няколко други от кръга Булфорум сме взели заведение на Главната под наем. Някъде точно до Дупката (останаха само бегли спомени от локацията, но мисля, че беше където са художниците в средата между двата ръкава на Главната - може и да греша). Помня, че изглеждаше много добре, но беше само неостъклена конструкция и предстоеше да го оправим и обзаведем. Групата се радвахме, че и в двете посоки от нас на доста разстояние няма конкуренция и се точехме за добри печалби... Аз естествено оглеждах конструктивно сградата и обмислях предстоящите СМР. Незнайно защо Васко влезе в пререкание с мен относно строителни работи, които хич не му бяха ясни. Аз му казах, че като човек, който има заведение и евентуално разбира от тия работи, е редно да остави строителните работи на мен и да мисли какво, как и откъде ще зареди и колко и какъв персонал ще назначи... Та нещо се разправяхме, докато останалата част от групата обсъждаше бъдещия интериор на заведението.... Добре съм, няма проблеми.... :laughing:  :laughing:  :laughing:   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...