Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

БАХТИ ПРОСТОТИИТЕ!!!

Сънувах, че търся в гугъл едно гифче (ако си спомняте, някакъв тип отваря чадър и сума ти кози се вцепеняват и падат), накрая го намерих в един сайт, който устахових, че е на PSYCHOSIS. Разрових се из него и гледам негови снимки на 13 години и се пукнах да се хиля. Пратих му линка в скайп и ме предупреди със смъртно наказание, да не ги качвам във форума. Разбира се, че ги качих, след което гледам - линка го няма, "post was last edited by PSYCHOSIS" и го гледам - Борьо глобален модератор. И тогава се ядосах и отидох в София да бия него и Midex, задето постоянно ми редактират мненията без причина и пишат техни глупости вътре и ги намерих на някаква организирана разходка до софийските сметища. Е, ама как да ги набия, като са и двамата там. Та докато мислех пъкления си план, се оказах в училището, близо до Megaton от Fallout3... Е от там стана вече интересно, разни RTS, RPG елементи, атакувах с battlecruiser-и някаква база на орките, абе пълна, пълна лудница....

Link to comment
Share on other sites

БАХТИ ПРОСТОТИИТЕ!!!

Сънувах, че търся в гугъл едно гифче (ако си спомняте, някакъв тип отваря чадър и сума ти кози се вцепеняват и падат), накрая го намерих в един сайт, който устахових, че е на PSYCHOSIS. Разрових се из него и гледам негови снимки на 13 години и се пукнах да се хиля. Пратих му линка в скайп и ме предупреди със смъртно наказание, да не ги качвам във форума. Разбира се, че ги качих, след което гледам - линка го няма, "post was last edited by PSYCHOSIS" и го гледам - Борьо глобален модератор. И тогава се ядосах и отидох в София да бия него и Midex, задето постоянно ми редактират мненията без причина и пишат техни глупости вътре и ги намерих на някаква организирана разходка до софийските сметища. Е, ама как да ги набия, като са и двамата там. Та докато мислех пъкления си план, се оказах в училището, близо до Megaton от Fallout3... Е от там стана вече интересно, разни RTS, RPG елементи, атакувах с battlecruiser-и някаква база на орките, абе пълна, пълна лудница....

 

SEEK HELP laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

SEEK HELP laughing.gif
Help has arrived:
Очаквай смъртното си наказание :D

 

Редакция: Ето тези кози търсих в съня си:

umbrellavsgoats.gif

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Такова нещо не ми се беше случвало...

По някое време вечерта се събуждам и отивам до тоалетната, връщам се и задрямвам. Сънувам (въобразявам си?), че съм на село с баба ми и дядо ми. По средата на градината, вързан за един кол, стои...тигър. Пращат ме да го нахраня. Нося му една голяма торба с храна за котки, сипвам му и го галя по ушите, докато яде. В този момент чувам стъпки в спалнята ни, изскърцване на стола и после премляскване. Започвам да си мисля: "Това е тигърът, качил се е с предните лапи на стола и ми е изял пържолата от снощи." (наистина бях оставил една пържола на бюрото). След това стъпките идват към леглото и нещо мокро се лепва за крака ми. "Това е носът му". През това време съм замръзнал на място, очите ми са затворени. Тигърът започва да ближе пръстите на крака ми. Имал съм кучета и котки, знам какво е - същото усещане. "Какво да правя сега?!?!?" Решавам съвсем бавно и внимателно да си дръпна крака нагоре. В момента, в който го помръдвам, тигърът "нежно" го захапва за глезена, без да стиска. Аз вече съм в ужас. В този момент вече съм тотално буден и мисля трескаво. "Добре, това предишното беше сън, просто няма как в момента в стаята ми да има тигър!". Тигърът продължава да ми ближе пръстите. "Сигурно халюцинирам. Ама от какво да халюцинирам - нито съм пил снощи, нито нищо! Не, не, не - не може там долу да има тигър!" Решавам внезапно да отворя очи. Отварям ги, изправям се и...там няма тигър. Въздъхвам, облягам се назад и си измърморвам под носа: "WHAT THE FUCK!".

Link to comment
Share on other sites

Сънувах как в другия апартамент намерих в едно сгънато одеало гущер (50см дължина) - симпатяга един такъв, нито хапе, нито съска... Чудех се какво да го правя, хоп и го пускам на терасата - нашия блее от там към улицата (7ми етаж). И както нашия си се разхожда и едно куче (кокершпаньол) дойде. Тоя го ръфна за ухото, поскараха се малко и се събудих. :confused

Link to comment
Share on other sites

Такова нещо не ми се беше случвало...

По някое време вечерта се събуждам и отивам до тоалетната, връщам се и задрямвам.

 

Не каза какво си правила в тоалетната!!! А кой и как оставя пържола на бюрото (?!?!?!?!?!?!) е една друга тема laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Този сън е недвусмислен. Вървя из някакъв тъмен коридор, изпитвам някаква дива паника, осветявам много малка част от него с някакво фенерче и виждам, как не му остава много батерия. Виждам всичко сякаш играя на FPS. По едно време получавам съобщение, че някоя си е тежко болна от психическо заболяване. А около мен нещата не са розови. Минавам покрай някакви изродени статуи, като изведнъж една от статуите мръдва ръката си, друга се извърна и започна да ме гледа, трета, представляваше статуя на пазач в музей (от хамериканските филми), изведнъж ръката й, както беше надолу подскочи нагоре. Контурите на предметите постоянно се извиваха, формите се усукваха, а аз ясно осъзнавах, че всичко това е в моята глава и съм болен психически. Накрая излезнах от мрачния коридор и попаднах в някакво огромно помещение, напомнящо чакалня на голяма аерогара, със ужасно запустял вид. Перспективата си беше вече моята, бях излезнал от FPS. Имаше и други хора - повечето - психически болни. Видях онази, за която получих съобщението - беше в треска, постоянно се мяташе и говореше несвързано и нечленоразделно. Видях други хора, говорех си нещо, но не знаех какво, а подозирах, че те не чуват това, което аз казвам. По едно време отидох до някакъв автомат, от едновремешните едноръки бандити. Врътнах ръчката и още преди да са се паднали числата - заваляха монети от по 50 стотинки. Врътнах пак - същото. По едно време дотърча собственика на ротативката и ме помоли да спра да играя, щото ще го разоря. Казах му, да си прибере стотинките (които се сипеха все още по земята), щото в една психиатрична клиника за какво са ми пари. Човека се засмя и се съгласи....

Link to comment
Share on other sites

Понякога сънувам ужасни неща .. Убийства и всякакви такива. Наскоро сънувах как избивам семейството ми и после ги изяждам :sick :blink: :unsure: Но имам сънища толкова сладички. Все едно са поръсени със захар :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Случвало ли ви се е да сънувате продължение от стар ваш сън? Нещо като 2, 3, 4... и т.н. серия от дадена тема.

Случвало ли ви се е също да не помните въпросния стар сън, но да си го припомните като спомен, докато сънувате следващата серия?

Напоследък зачестиха такива тематични сънища при мен. И съм много изненадана, че в състояние на будност не помня съня, но заспя ли, изглежда имам друга памет - нещо като буфер, в който се складират всичките ми сънища! :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувам хора, места и норми на живот, каквито не съм виждала никога наяве. Насън живея друг живот, познавам добре съвсем нови за мене хора, живея на друго място, познавам всеки ъгъл от къщата си там, имам оранжерия, където отглеждам специални растения и както всички останали хора, на мястото където живея, увивам растенията си в тензух. Насън съм със съвсем друг живот. Имам дори брат! Вече сънувам може би 20-та серия от този друг живот и се страхувам едновременно и от двете събития. Едно, че сънувам този друг живот толкова детайлно и натрапчиво, и две - че може да спра да го сънувам...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сънувах следното:

Правя секс със три красиви и пищни жени , които правят всичко по силите за да направят факт перверзните ми фантазии.

Друг сън пък : намирам се на улицата , момче си продава колелото за 10 лева , аз имам парите и му предлагам да го купя.

Момчето беше бедно а аз имах пари и въпреки това щях да се възползвам от това.

Но ме хвана някакво странно чуство "съвест" тогава му дадох 10 лева и му казах ,"тези пари паднаха от джоба ти приятелю".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Легнах да дремна малко, че сутринта станах в 4. И какъв сън ме налетя...

 

Сънувах, че ми се обажда една съседка, с която бяхме дружки до 7 клас, после всеки тръгна в различна гимназия и се забравихме, а след това тя замина за Франция.

Та, обажда ми се. "Здрастиииии, айде да се видим, аз съм си в България! А имаш и един зъб за оправяне!"

Аз се замислям, че наистина имам кофти зъб и отговарям: "Разбира се, ще се радвам да се видим. А майка ми ще ти отстъпи кабинета си и ще ми оправиш зъба!".

 

Следва дупка в съня.

 

Сънувам, че се събуждам. Тя спи в спалнята на нашите. Аз се пльосвам на компютъра и започвам да се ровя из нета. По едно време чувам писукане и ровене. Поглеждам под бюрото и виждам малки слузести мишлета, които излизат иззад бюрото и почват да ръфат стената. Продъжлават да изникват едно след друго. Скачам аз, отивам в съседната спалня. Тя вече е будна и ме гледа с мазна усмивка, галейки някакво чисто бяло куче-табуретка с дълги щръкнали уши.

"Какво по дяволите става?!?!?!?"

"О, не ти ли харесва подаръкът ми от Франция? Виж колко са красиви, за нула време ще изядат къщата ви!"

"Фак ю, бич, сега ще видим колко са красиви като ти ги сервирам за закуска!"

Изваждам огромен нож за дюнер мръвки и капак на тенджера и тръгвам към хола, където почвам да сека малките мишки и да ги слагам на капака. След това я погвам из хола, повтаряйки "Ном, ном, ном, ном!", а тя търчи по риза и гащи, пищи до небесата, кучето й лае като съдрано...

 

В този момент вън заваля и се събудих. Сега сериозно се замислям за някакви хапчета :D

Link to comment
Share on other sites

Борисе, сериозно! Трябва да си вземеш тетрадка, лаптоп, или каквото и да е било, на което да записваш сънищата си и в бъдеще да издадеш сборник! Честно, нямаш слабо! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Хм... генератора на простотии пак се е включил.

 

Сънувам си аз, че съм пратен на разузнавателна мисия с хеликоптер над някакъв град, погълнат от някаква зараза и понеже толкова и мога да карам хеликоптер - катастрофирах. Излизам, паля някакъв камаз и тръгвам да търся изход. Плених някакви идиоти, затворих ги в една клетка в каросерията, после видях някакъв лъв, наполовина обхванат от заразата (някакви растителни паразити), който спасих с някакъв серум. Накрая се стъмни и тръгнах да търся къде от шибаното табло се пускат фаровете... Биийп-бииийп-бииийп-бииийп...будилник...

Link to comment
Share on other sites

паля някакъв камаз

Това е гледка дето си заслужава да се види - Пешо върти геврека на Камаз. Трябва и прозореца да е отворен да ти се вее косата :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Antares, ти си сънувал някой куест най-вероятно, ама не си разбрал каква е целта. Твоят сън много ми прилича на това:

"Лъв броди из пустинята. Едно време имаше задача за физици да се приложи метод за хващане на лъва и поставянето му в клетка. Ето как се решава тази задача в епохата на информационните технологии:

Куест- геймър: Търси из цялата пустиня лъв и го слага в джоба. След това търси из цялата пустиня клетка, като по пътя се опитва да напъха лъва в чайник, телевизор, кофа с боя и други попаднали му съдове." ;)

 

И за да не съм съвсем офтопик, а се наспах вече, ще споделя и аз един сън, доста футуристичен и пак малко куестов.

Сънувам, че се намирам в някакъв флуид, ама не е вода, нещо по-гъсто е, освен това си дишам без проблеми в него. Съдържаше някакви светещи частички в него и това ми позволяваше да виждам на някакво разстояние. Нямаше никакви познати неща, като примерно идея за дневна светлина или помен за дъно. Увиснала там в едно нещо като желе - това бях. По едно време до мен започна да се материализира някаква сфера, метална сякаш беше или нещо подобно на метал, която беше обсипана с малки полусферични огледалца - в тях се оглеждаше някаква част от мене, ама изкривено. Където и да погледнех, виждах някаква моя анатомична част, ама сякаш фокусирано на нея, при това нямаше никакъв ред; до едното си око виждах пръст от крак. Сферата беше голяма, така колкото автомобил, но имаше и на едно място дръжка, която като хванах и се закопча за ръката ми. Понесох тази сфера с мене някъде, по-точно плувах с нея... ама не е точно плуване, а някакво такова шантаво гребане в светещото желе. Не беше тежка. По едно време видях под мене някакво завихряне на флуида и се отправих натам, а когато стигнах, сферата започна да се разгражда някак. Просто се топеше сякаш, като дръжката остана последна в ръката ми и последно се разгради. Обаче, докато се разграждаше кълбото, завихрянето се увеличаваше, а накрая намаля и съвсем спря. Пак се оказах насред желето. Поогледах се и видях в далечината един силует, загребах нататък, и когато приближих видях че това е някакво тъмно петно, от което стърчи опашка на риба. Статично си стоеше безформено петно, а опашката, което беше единственото подаващо се нещо от петното, стоеше неподвижна. Хванах опашката и петното ме дръпна рязко в неговата посока. Опашката все така стоеше неподвижна. Опитах да видя какво има в това петно, но то беше черно и плътно. Усетих под краката ми пак завихряне и погледнах надолу - имаше си нов желиран циклон и загребах нататък, подозирайки, че и петното с опашката трябва да заведа там. Добре, ама петното се бореше, при това сериозно, като опашката в ръката ми си беше все така статична, студена и безжизнена, заболяваше ме ръката когато ме дърпаше към него и си усещах издрана дланта от люспите по опашката. Е напредвах, ама доста бавно, като гледах изобщо да не поглеждам петното, че нещо ме плашеше в него. Стигнах близко до циклона и той пак започна да разгражда петното. Полека избледняваше и видях, че в петното има друга риба, чиято опашка беше от другата страна! Доста по-голяма риба си беше. И докато се чудех каква е тази риба с две опашки, петното съвсем избледня и видях, че голямата риба е и с огромна паст, захапала друга риба. Челюстите на рибата бяха направо страховити и не ми приличаха на нищо познато, а тя самата се беше просто оказала заклещена с хапка, която не може да прегризе, нито да изплюе. Гледаше ме злобно рибата и усещах как само ако изплюе опашката, аз ще съм следващата. Уплаших се и се събудих тогава.

Link to comment
Share on other sites

След тия твои дълги премеждия, мислех да те разпитам за детството ти, за да ти дам някакво фройдистко обяснение, но понеже съм си елементарен и тривиален, реших да не се правя на по-интелигентен, отколкото съм и да се опитам с нещо по-простичко като това, че топката ще да е била няк'ва DJ-ска с по-едри огледалца, предвид разминаването на "частите" ти, а огледалцата сигурно са ги лепили с желатин щом се е стопила накрая :P Рибоците пък вероятно си асоциирала след гледане преди време на някоя от безбройните схемички "fish eat fish", но трансформирани в нещо такова. ;)

Абе направо ти се чудя как може да помниш толкова дълги сънища - аз моите ги забравям почти винаги.:zzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...