Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колкото аз за спортен коментатор...

Че ти си имаш приятен глас, а ако ти липсват нужните познания - набавят се ;)

Link to comment
Share on other sites

Да си беше мълчал, най-добре :) Гласът ти е... твой... Нищо повече не мога да добавя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах, че на един светофар отзад ме подпира полицейска кола. От нея излиза един хилав новобранец и започва да ми се извинява и да ме моли да не се обаждам на колегите му, че щели да му се присмиват цял живот. Даже взе да ми иска адреса, за да ми прати бидонче с домашна ракия...

Link to comment
Share on other sites

Колкото аз за спортен коментатор...

 

Тя да се поотърка малко, че да може после като и каже някой нещо накриво да има кой да я защитава. Женска солидарност да го ева, но напоследък забелязвам и мъжка такава. Но в тоя месец изпълнен с нежни празници е нормално мисля :)

Link to comment
Share on other sites

Тя да се поотърка малко, че да може после като и каже някой нещо накриво да има кой да я защитава. Женска солидарност да го ева, но напоследък забелязвам и мъжка такава. Но в тоя месец изпълнен с нежни празници е нормално мисля :)

За*би другото , ами и следващия месец има нежен празник...

Link to comment
Share on other sites

Преди 2-3 години доста често си сънувах приятелката :lol: Иначе мн ми се е случвало да сънувам как печеля супер мн пари, или как падам от някъде, ама се събуждам преди да се приземя :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мъжки или женски?

 

Женски

 

Ало, модераторската булка - ай дъ спазвами добрия тон!

 

Тоя път не съм се старала да те засегна :lol: И какво му е на тона ми? Просто казвам какво сънувах снощи! Сега ще проверя какво ще каже съновника по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Коментирах изказа ти, не, че си ме засегнала. Освен това хвърлянето на боб е доказано по-ефективен начин. Установено е лично и от поредица емперични изследвания. Последния път опитах да гледам и на газове, след гледане (и злоупотреба) с боб с чушки... И пак е по-добре от съновника на прехвалената Крушка, носителка на две поредни награди за общ принос към окултното изкуство от вещерския събор в Симитли...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Пешо, този път ти на мен ми докарваш коремни болки от смях, явно всичко се връща :laughing:

 

Ти да беше прочел в другата тема какво е сънувал Пешо (или някой друг) :) Аз 10 мин не можах да се съвзема...

Link to comment
Share on other sites

След вампирския сериал, който гледах до 3, очаквах нещо по-вълнуващо.

Сънувах, че съм в командировка в Бургас сама и трябва да отида до Варна, но през Стара Загора. Имах на разположение един чисто нов модел на Мерцедес, а идеята да го подкарам ме ужасяваше. И стоях, и разсъждавах, че багажът ми е твърде много, за да тръгна с автобус.

При голямото ми желание да шофирам в действителност, наистина странен сън.

Link to comment
Share on other sites

След вампирския сериал, който гледах до 3, очаквах нещо по-вълнуващо.

Сънувах, че съм в командировка в Бургас сама и трябва да отида до Варна, но през Стара Загора. Имах на разположение един чисто нов модел на Мерцедес, а идеята да го подкарам ме ужасяваше. И стоях, и разсъждавах, че багажът ми е твърде много, за да тръгна с автобус.

При голямото ми желание да шофирам в действителност, наистина странен сън.

Аз сънувах как карам Тойотата из Калифорния...беше много яко :punk B) :P

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах, че си говоря с приятелката на mobo, как той (помня, че говореше за него като "мобо") е голям социопат. После самият mobo се опита да се самоубие на един американски самолетоносач...

Брррр

 

:wir

 

П.П. Нямам никакъв визуален спомен за външността на който и да е от двамата...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Сънувах много странно, но хубаво нещо - че с Jozo ни хващат как правим се*с :love

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че играя линийдж и някакъв играч ми атакува домашния любимец. Отвърнах на удара и взех, че го убих... После, се оказа, че за да ми се махне отрицателната карма - трябва да изпия десет литра домашно вино с едно от NPC-тата... Съответно се омазах като дива свиня в разгара на ловния сезон

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...