Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ъъъъ... след някои случки в последно време - БЯГАМ от една възраст надолу (започваща с двойка отпред)....

 

Ъъъъ бягаш от всичко дето не е 30+ ? А привличат ли те 50+ годишните? :P

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ бягаш от всичко дето не е 30+ ? А привличат ли те 50+ годишните? :P

Неее..., той сънува дебели жени и питони - като сънищата му завършват с гушкане...

Link to comment
Share on other sites

Неее..., той сънува дебели жени и питони - като сънищата му завършват с гушкане...
Гадине, не е лъжа, че предпочитам да гушкам питони, пред някои жени... Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Сънувах, че ме ухапа по ръката някаква малка кобра и се чудех как да намеря Aquila, че той ще знае какво да правя. Ама във facebook чата нямаше никой, който му има телефона за да им кажа да му се обадят или да ми го дадат. :) :wir

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Много странно. В две последователни нощи сънувам две мадами. Едната е бившата, а на другата нощ една позната, която обаче е на майната си от Плд :). Това дали значи 3-ка? :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро 1-ца. :lol:

...Ахам..., с интензивни възвратно постъпателни движения на ръката....

Link to comment
Share on other sites

Аз почти никога не помня какво сънувам, но преди няколко дни се събудих сутринта с ярък спомен за сън ,в който сънувах непознато момиче. Много ми е интересно как ще сънувам човек който не познавам ,а още по-странното че съня беше точно за нашето запознанство . Май тотално съм изпляскал!?!

Link to comment
Share on other sites

Снощи учудих и себе си. Сънят ми беше точно в стила на ранните филми на Джеки Чан. Ама под стила имам предвид звуците (много специфичен звук от юмручен удар), движенията, мимиките и жестовете. Косматия Чък Норис, както изглеждаше в прословутия му бой с Брус Лий (само че още по-млад), някакъв недорасъл китаец и китайка ги обучаваше някакъв дърт сенсей. А сюжета на съня ми беше нещо средно между Street Fighter и Костенурките Нинджа...

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че убивам дядо си.

С Копче бяхме на гости в Асеновград. Той беше пиян, както винаги. По едно време взе да вика на баба ми и й посегна. Аз скочих да се намеся, той грабна военния си пистолет, аз грабнах нож и го наръгах.

 

А миналия ден за пръв път ме събудиха заради кошмар - въртял съм се истерично и съм мучал. Сънувах как ме нападат талибани с ножове. Явно съм на вълна хладни оръжия.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че убивам дядо си.

С Копче бяхме на гости в Асеновград. Той беше пиян, както винаги. По едно време взе да вика на баба ми и й посегна. Аз скочих да се намеся, той грабна военния си пистолет, аз грабнах нож и го наръгах.

 

А миналия ден за пръв път ме събудиха заради кошмар - въртял съм се истерично и съм мучал. Сънувах как ме нападат талибани с ножове. Явно съм на вълна хладни оръжия.

Човек трябва да успокоиш топката малко... :)

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че убивам дядо си.

С Копче бяхме на гости в Асеновград. Той беше пиян, както винаги. По едно време взе да вика на баба ми и й посегна. Аз скочих да се намеся, той грабна военния си пистолет, аз грабнах нож и го наръгах.

 

А миналия ден за пръв път ме събудиха заради кошмар - въртял съм се истерично и съм мучал. Сънувах как ме нападат талибани с ножове. Явно съм на вълна хладни оръжия.

 

Е от талибаните няма защо да се притесняваш. Ако сънят ти е нормален сън ти би трябвало да си бил с Калашник в ръка. Щото талибаните винаги вадят ножове и влизат в престрелка с тях :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Напоследък съм в серия от доста ярки сънища. Сутрин рядко си спомням какво точно съм сънувал, последния, който си спомням беше :X

 

Бях умрял фараон и отидох в залата за мумифициране и им казах, че вече са ми премахнали вътрешностите и могат да продължават. Следващия кадър (съзнанието ми е пропуснало момента с ваденето на мозъка с нагорещен шиш през носа) беше как оставят саркофага ми в някаква стая, запечатват и всички се изнизват... и аз нетленен седя до, прикован вовеки в тази стая саркофага и си мисля, че живота след смъртта мирише, че поне едно судоку са можели да ми оставят, иначе ще умра от скука... Та пренесох се в отвъдното, което беше по-скучно от постовете на kotora. Небето - едноцветно, един нюанс (нещо жълтеникаво), едно безрайно поле и щъкат разни тъпанари, дето се чудех как са ги пуснали в рая...

Link to comment
Share on other sites

Аз па сънувам reaper-и - по 20тина парчета подскачат пъргаво и за отрицателно време размазват на другарчето базата. И някакви void-oве ги гонят но нямат upgrade за скоростта а reaper-ите имат и само обикалят пъргаво и трошат здраво.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувам често че се качвам в няква кола и я подкарвам и винаги се блъскам някъде,защото само веднъж са ме учили да карам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сънувам, че отивам на Чепеларе на ски, печеше слънце, беше топличко и сигурно по тази причина ходех чисто гол. Стигам до касата и ми казват, че нямат еднодневни карти, да съм слезнел надолу към Чепеларе, в дясно имало мол - от там да си купя карта. Имаше огромна опашка нагоре, но не беше за лифта. Влезнах в един хотел, да си взема ски под наем и ми казаха, че работят от 21 до 5 часа. За капак -бях си забравил очилата...

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах нещо странно, но беше изключително реално. Както си бяхме където си бяхме с разни люде и засвириха сирените. В един момент аз казвам - това не е учебна тревога и хуквам. След няма и минута като затряскаха едни експлозии - хем от бомби, хем от артилерия и направиха всичко на салата. Изключително реално на всичкото отгоре. И като се появи след залповете една странна пехота (в смисъл с невиждана екипировка и тежко въоръжена), че като почна да отвършва де що е останало да мърда из руините... Последно помня хукнах с още 1-2 оцелели из разни подземия да се крием... Сутринта викам на жената - сънувах война...

 

Между другото много ме е яд, че още със събуждането губя ценни подробности от иначе редките си сънища. До обед повечето ги забравям изцяло... А предната седмица незнайно защо в две вечери имах сънища, по които ако се направят компютърни игри съм убеден ще са хитове. Единия си го повторих наум 2-3 пъти след като се събудих и горе долу го помня, но другия замина laughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...