Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сънувах, че вървя по заснежен път, нарамил дълга двукрака стълба. По едно време пред мен изскачат вълци. Обръщам се да бягам, но и отзад има вълци. Тогава промушвам главата си през средата на стълбата и започвам да я натискам напред-назад като люлка и да ги удрям по главите...

Link to comment
Share on other sites

че не са ли ви хващали :)

Offtopic : 1 - 2 пъти само... :love

Link to comment
Share on other sites

Оф, снощи сън след сън. Първо - сънувам, че умирам, и умирам, и умирам, и умирам... После - срещам пред блока една съученичка от началното училище, която ме кани на яйца с оцет. Отивам и на втория етаж на жилището й (принципно живее в блок) се събра цялата й рода, не помня какво ядохме, но имаше два телевизора, на които вървеше филм за това как вечеряме. По едно време, виждам кадър, как една мулатка е прегърнала детето си, то я пипа за носа, а тя му отхапва пръста...

После попаднах на спортен полуден в старчески дом. Имаше състезание по плуване... в открит басейн... февруари месец... Организаторите бяха разчистили от сняг кората от лед на едно място, бяха пробили дупка и един дядо изкусно се гмурна... Само аз се сетих, че после няма да може да излезне на финиша, отидох и с крак пробих дупка, от която се опитах да извадя с една ръка почти безпомощното му тяло. След като извиках - дойде да ми помага един от организаторите, само за да го извадим до кръста и пак ми го остави. През това време обсъждаха състезанието... Търсих после одеала да го увием, някой ми каза, че трябвало да го съблечем. Той беше гол. Реакцията на ехидната ми забележка беше "а, да бе..".

Link to comment
Share on other sites

Аз пък постоянно сънувам риби. Малки риби - тип аквариумни (понякога и малко по-големи). Символика има ли си?

Последният път беше как една агресивна оранжева риба изяжда по-малка бяла риба и докато бялата стърчи наполовина от устата й, ги убивам с химикалка :blink:

Странно е да пиша това докато мирише на готвеща се риба вкъщи :blink:

Edited by Barurumm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз пък постоянно сънувам риби. Малки риби - тип аквариумни (понякога и малко по-големи). Символика има ли си?

Последният път беше как една агресивна оранжева риба изяжда по-малка бяла риба и докато бялата стърчи наполовина от устата й, ги убивам с химикалка :blink:

Странно е да пиша това докато мирише на готвеща се риба вкъщи :blink:

А за аватар имаш консерва на копърка :lol:

 

Аз пък сънувах че ходя из софия и изведнъж някфа нинжа изскача пред мен и почваме да се млатим.Аз набарах едно копие и му разпорих на нинджата корема ама тоя още беше жив.Сичко му изпада и ми каза нещо от сорта че е безсмъртен и избяга :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, заспах

Сънувах, че ям сандвичи в Subway!

събудих се, отидох на работа

 

ядат ми се сандвичи в Subway!

Link to comment
Share on other sites

Едвам заспах от някаква алергия, после сънувах че около мен бяха налазили всякакви гадини, като се събудих само кучето ме налазваше и после пак заспах.

:)

Link to comment
Share on other sites

Едвам заспах от някаква алергия, после сънувах че около мен бяха налазили всякакви гадини, като се събудих само кучето ме налазваше и после пак заспах.
Така ли се появяват всъщност върколаците? Като те "налази" куче?
Link to comment
Share on other sites

Така ли се появяват всъщност върколаците? Като те "налази" куче?

Май трябва да те обладае :lol: Но какво ли разбирам аз ...

Аз си сънувам макар и рядко моите откачени , взаимно несвързващи се глупости .

Link to comment
Share on other sites

Карай, то от хитри хора като антарес само до още по-хитри изводи се стига... израза да налазиш хладилника да не означава нещо друго? То момчето само за секс си мисли, та от няколко дни само предложения препраща, да си изпълнява заявките сам.

:D

Link to comment
Share on other sites

Карай, то от хитри хора като антарес само до още по-хитри изводи се стига... израза да налазиш хладилника да не означава нещо друго? То момчето само за секс си мисли, та от няколко дни само предложения препраща, да си изпълнява заявките сам.

:D

 

Да ти кажа и аз като прочетох какво си написал ми напираше отвътре да изръся подобна глупост после видях че Пешо го направил преди мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа и аз като прочетох какво си написал ми напираше отвътре да изръся подобна глупост после видях че Пешо го направил преди мен :lol:

Абе то винаги може да ти мине през главата подобно нещо, даже като го спомена и на мен ми стана смешно, като видях начина по който съм го написал. Обаче той много настоятелно изкривява темата към нещо еротично всеки път и за т'ва си правя извода, че освен за секс, за друго не мисли.

Да не ме вкарва в неговите сънища просто, не за друго... аз си сънувам кошмари през цялата нощ, хубаво че ви ги спестявам повечето, все гадории и кървища са.

:)

Link to comment
Share on other sites

Стига си гледал филми с върколаци и кървища тогава. Препоръчвам ти да поиграеш няколко дена само тетрис да видиш после как ще въртиш и на сън разни блокчета :)

Link to comment
Share on other sites

Стига си гледал филми с върколаци и кървища тогава. Препоръчвам ти да поиграеш няколко дена само тетрис да видиш после как ще въртиш и на сън разни блокчета :)

Не гледам филми с върколаци, то сънищата си ги има, та поне ми избиват страха, най-гадните са когато е намесено твойто зло "аз" в съня ти и иска да се докопа до теб.

Все едно мислите ви са свързани и знаеш какво ще направи, обаче сте отделни хора в съня. Плашещото е приликата по принцип... така съм се гърчил на сън.

П.П. Имал съм уникално страшни и готина сънича едновремено, ама те винаги са с гаден край за мен.

:)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Карай, то от хитри хора като антарес само до още по-хитри изводи се стига... израза да налазиш хладилника да не означава нещо друго? То момчето само за секс си мисли, та от няколко дни само предложения препраща, да си изпълнява заявките сам.
След такъв брилянтен психопортрет, мисля да уволня психоаналитика си.
Да ти кажа и аз като прочетох какво си написал ми напираше отвътре да изръся подобна глупост после видях че Пешо го направил преди мен :lol:
Тихо, че и ти ще станеш от "хитрите". Като гледам, дребното Стенли май е член на "Хитрите мишоци"...
Не гледам филми с върколаци, то сънищата си ги има, та поне ми избиват страха, най-гадните са когато е намесено твойто зло "аз" в съня ти и иска да се докопа до теб.

Все едно мислите ви са свързани и знаеш какво ще направи, обаче сте отделни хора в съня. Плашещото е приликата по принцип... така съм се гърчил на сън.

П.П. Имал съм уникално страшни и готина сънича едновремено, ама те винаги са с гаден край за мен.

:)

Разкажи ни сега, какъв искаш да станеш като порастнеш?
Link to comment
Share on other sites

сънувах едно бившо гадже, с което не се бяхме чували и виждали от около 4 години. Много як сън... на следващия ден ми се обади. Била ме сънувала... да сме се видели.. дрън дрън... Е, видяхме се. И съня не се сбъдна, уви...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах как с приятеля ми тръгваме на море със Смарта и товарим вътре едни каси с бира...къде сме ги събрали - не знам :lol:

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...