Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Търся един филм, действието се развива на деня на благодарността, едно семейство се събира за празника в къща (може би е ферма). Едно момче снима с камера през цялото време, май е по действителен случай. Две или три момчета излизат на вън да пускат фойерверки май и там виждат извънземни. Момчето с камерата ги заснема. По нататък затварят едното извънземно на горния етаж. На края остават камерата на плота и играят карти. Едно от извънземните отива към камерата и я спира...това е края на филма, семейството е изчезнало.

 

Благодаря предваретелно, на който ми го намери. :)

 

Alien Abduction: Incident in Lake County

 

Замунда.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един филм, комедия. В него главния герой само го базикат че не се е оженил и пича се жени малко на карамба за една която в последствие се оказва малко ку-ку. Отиват в Хавай и там на медения им месец пича почва да се зарибява по няква друга мадама. Филма е от преди някъде 3 години, някой сеща ли се как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, комедия. В него главния герой само го базикат че не се е оженил и пича се жени малко на карамба за една която в последствие се оказва малко ку-ку. Отиват в Хавай и там на медения им месец пича почва да се зарибява по няква друга мадама. Филма е от преди някъде 3 години, някой сеща ли се как се казва?

 

http://www.imdb.com/title/tt0408839/

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час по NatGeo Wild даваха един филм за еволюцията на вълци към кучета и обособяването на породите,само че не успях да го хвана от началото и не знам как се казва,а ми трябва много. Някой има ли представа как се казва? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Преди 1-2 години гледах един филм по BTV.Имаше някакъв тунел(под една река) на,който по едно време се срутват двата края и вътре остават затворени много коли и хора(срутиха се защото един караше много бързо и се блъсна в един камион с много гориво и той гръмна...)По същото реме двама работници си правят редовната обиколка(за проверка на инсталацията...)

Ако някой занае как се казва филмът да казва :unsure:

Link to comment
Share on other sites

да не е "дневна светлина" със Силвестър Сталоун

веднъж по нова пускаха един филм за едни извънземни,които ги намериха в една пещера,но бяха като някви червеи и по едно време почнаха да мутират или евулюират,та макар всички злини причинени от извънземните накрая цяла америка събра Head&Shoulders ( :lol: ) в една пожарна и избиха извънземните.във филма играе оня русия от царете на хаоса (новия) и си мисля,че играеше и няква чернилка или оня с брадичката от Джурасик парк,не помня.филма много ме накефи,обаче като не му знам името..

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

да не е "дневна светлина" със Силвестър Сталоун

веднъж по нова пускаха един филм за едни извънземни,които ги намериха в една пещера,но бяха като някви червеи и по едно време почнаха да мутират или евулюират,та макар всички злини причинени от извънземните накрая цяла америка събра Head&Shoulders ( :lol: ) в една пожарна и избиха извънземните.във филма играе оня русия от царете на хаоса (новия) и си мисля,че играеше и няква чернилка или оня с брадичката от Джурасик парк,не помня.филма много ме накефи,обаче като не му знам името..

Evolution http://zamunda.net/details.php?id=35118&hit=1

Link to comment
Share on other sites

Един приятел търси един филм:

 

Здравейте !

 

Преди много години (6-7) гледах един филм.По не особенно първокласен канал , но филма беше много интересен.Та в него се разправя за едно чудовище ,което избива децата в едно училище.Та то се крие в тоалетната на училището,и като убие някой , може да се превръща в в него..Та то ги дърпа през един люк от тавана на тоалетната.И накрая свършва :

Трима човека стоят в една палатка.И единият разказва цялата изтория (филма) , и накрая двама се превръщат в чудовища и убиват единия.

 

Моля , яко някой се сеща да ми каже как се казва, а по добре да даде линк :)

Предварително благодаря!

Малко ЪП :pirate :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе преди няколко години гледах едно много приятно фентъзи. В имагинерен свят, в който душите на хората вървяха във вид на различни зверове... Помня, че се оказа част от трилогия, а следващите епизоди не бяха излезнали още, та зачаках...

 

Въпросът е, как се казва филма и по възможност, ако са излезнали - следващите части от трилогията. Върти ми се из главата нещо златно...

Link to comment
Share on other sites

Абе преди няколко години гледах едно много приятно фентъзи. В имагинерен свят, в който душите на хората вървяха във вид на различни зверове... Помня, че се оказа част от трилогия, а следващите епизоди не бяха излезнали още, та зачаках...

 

Въпросът е, как се казва филма и по възможност, ако са излезнали - следващите части от трилогията. Върти ми се из главата нещо златно...

 

The Golden Compass

 

А иначе още ги няма другите две.

 

New Line Cinema commissioned Hossein Amini to write a screenplay based on the second book in the trilogy, The Subtle Knife, potentially for release in late 2009, with the third book of the trilogy, The Amber Spyglass, to follow.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Как се казваше ония филм, където главният актьор си хваща супер красива приятелка, но само според неговия мироглед? Всички други виждат, че тя всъщност е подвижен Мак Доналдс и единствено той я вижда като неповторима красавица.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся няколко филма ще ги подредя по обширност на данните за тях почвайки от тоя дето знам всичко за него:

1.

НАМЕРЕН . Die Bombe 1988 https://www.imdb.com/title/tt0092686/

Доста стар филм,дори не се сещам кога съм го гледал,може и преди 20 години да е било.

Дават някакъв площад,идва някакъв с кола и почва да вади някакви джунджурии от вътре и да сглобява.Лека полека се събира народ и се чудят тоя какво ли прави.След известно време човека съобщава че това е бомба .Не помня дали искаше нещо.Съответно полицията се сбира веднага.Първо се съмняват дали говори истината и правят проверки .Установява се че в някакъв склад липсва Плутоний и се разбира че тоя не се шегува.По едно време го атакуват и го залавят,само че той им съобщава че на всеки 4 часа трябва да въвежда код за да не избухне и така го пускат пак.Междувременно решават да евакуират града,но явно бомбаджията не бива да разбира а той гледаше телевизия, и на него му пускат фалшиви предавания.Накрая след като града се евакуира му освободиха да види какво е в действителност и че няма да постигне нищо дори и да взриви тая бомба.

2.

НАМЕРЕН

Филма започва с това че някакъв човек отива на една конференция и носи куфарче с бомба.После се оказва че той бил завербуван да работи за някакви хора чрез промиване на мозъка в специална машина.това той го установява в хода на филма .към края заедно с една мацка отиват в някакви изоставени хангари където има някакви машини покрити с найлони.Те махат найлоните и той си спомня как е бил там преди .Има някакви кутии като ковчези в които се ляга и те се пълнят с вода .После го питат как се казва и като отговори неправилно му правят някакви усещания от които го боли.Ако обаче отговори правилно му прожектират една мацка :)

На 28.юни.2010, докато дирих филм номер 1 , случайно намерих филм номер две :) Да ми е честит . Казва се Time Bomb (1991)

3.

Поради някаква причина е решено да се прави експедиция в космоса и набират екип.Строят най големия кораб досега-представлява нещо като голяма летяща чиния.А кораба се управлява с изкуствен интелект.Та литнаха хората и пътуват ама компютъра почна да прави интриги, подслушваше ги ,те се караха.

Прилича много на Lost in Space и 2001:A Space Odyssey ,обаче не е. Одисеята я знам-не мога да я сбъркам с друго пък и тя е ...реален филм.Наблегнато е на реализъм,няма измишльотини.Lost in Space -семейство Робинсън ...малко като детски е.

4.

Този може да е от сериал -не помня.

Летят си нашите из космоса и срещат някакъв космически кораб по стар модел който дори няма свръхсветлинни двигатели.Формата му е като ракета , с една яка дюза отзад.Имаше една особеност че като дадат яко тяга и скоростта им се вдигаше много и времето около тях почваше да тече по-бързо и следователно те се прецакваха така.Филма не е много стар понеже ефектите бяха добри.

5.

В този филм няма фантастика .

двама пича с един микробус подслушват един апартамент посредством лазерен лъч насочен към стъклото.Един от хората в апартамента обаче вдига чаша с вино (мисля че бутилка беше) и през нея вижда лъча.Излизат и погват тия от микробуса.Те скриваха касетата със записа,но не се сещам къде.

6.

НАМЕРЕН

Ей тоя много искам да го открия щото го гледах сравнително скоро.

Нашите хора отиват към една база (или на друга планета или не) на входа още ги пресреща някакво дете с яке и с качулка и им казва нещо да му помогнат или какво беше там.Само че се оказва че не е никакво дете ами е робот който по тоя начин се присламчва към хората и после ги атакува.Якото беше че отваря една голяма уста с егати зъбите :) Та нашите хора си влизат там , гледат на компютъра че има няколко прототипа с такива роботи.А те първите изключително глупави- повтарят винаги една и съща фраза. за последния вид обаче нямаше информация.По нататък се разбра че всъщност последния вид вече е с тях :) защото е много интелигентен и прилича напълно на човек.

НАМЕРЕН- Screamers 1995г.

Дори бях забравил че става дума за подземни гадове,иначе дечицата с качулките ...мръсни гадини...

------------

Дано да ми помогнете поне малко че като се сетя още какви филми има да издирвам леле леле.То няма такова дирене.За единия дори не знам абсолютно нищо освен рекламата за него-три огнени кълба в космоса и някакъв надпис - демек името на филма хахаха имаше такава реклама да.

Edited by TiratroN
Да се знае какво съм намерил.
Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма ще ги подредя по обширност на данните за тях почвайки от тоя дето знам всичко за него:

 

3.

Поради някаква причина е решено да се прави експедиция в космоса и набират екип.Строят най големия кораб досега-представлява нещо като голяма летяща чиния.А кораба се управлява с изкуствен интелект.Та литнаха хората и пътуват ама компютъра почна да прави интриги, подслушваше ги ,те се караха.

 

Това звучи малко като

 

Lost in Space и 2001:A Space Odyssey

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, в който главната героиня е прислужница в една къща, чиито собственици заминават на почивка мисля. Тя трябва да се грижи за къщата. Главният герой се запознава с нея в един ресторант, и мисля, че решават да се женят. Правят купон, неговите родители пристигат на летището, той отива и ги взима. Тя кани своите роднини и става лудница в къщата. Разбира се, в същото време си пристигат и собсвениците.

 

Филма мисля, че е американска продукция, за година не се сещам, но отдавна го търся и не мога да го намеря. Ще се радвам ако някой помогне.

Edited by billab0ng3r
Link to comment
Share on other sites

6.

Ей тоя много искам да го открия щото го гледах сравнително скоро.

Нашите хора отиват към една база (или на друга планета или не) на входа още ги пресреща някакво дете с яке и с качулка и им казва нещо да му помогнат или какво беше там.Само че се оказва че не е никакво дете ами е робот който по тоя начин се присламчва към хората и после ги атакува.Якото беше че отваря една голяма уста с егати зъбите :) Та нашите хора си влизат там , гледат на компютъра че има няколко прототипа с такива роботи.А те първите изключително глупави- повтарят винаги една и съща фраза. за последния вид обаче нямаше информация.По нататък се разбра че всъщност последния вид вече е с тях :) защото е много интелигентен и прилича напълно на човек.

 

Това не е ли терминатори филма ?

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм и знам как се казва, просто не го откривам по тракерите. :) Става въпрос за Особености на националния риболов. (на руски - особености национальной рыбалки) Също така и Особености на националния лов (Особенности Национальной Охоты). Благодаря предварително. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...