Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Много отдавна по кабеларките въртяха (най често си спомням по диемата) един филм със едно семейство и тяхните роднини празнуват денят на благодарноста и го заснемат с камера и развръзки с извънземни ...... накрая си спомням че оставаше този който снимаше с камерата майка му и сестра му която беше много малка ... и ги отвлякоха изнвънземни .... смисъл целия филм беше заснет на домашната видео камера един вид като истински направено ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди няколко месеца гледах един прекрасен британски филм, но така и не мога да се сетя как се казваше.

Действието се развива в по-голямата си част в затвора и проследява планирането и бягството на няколко затворници. Основният инициатор беше възрастен мъж, чиято дъщеря се беше замесила с някакви наркотаци о.0

Много силен филм, с прекрасна актьорска игра... Ама пуста моя деменция.

 

Благодаря!

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах трейлъра на един хорър, ставаше въпрос за хора, които отиват в отдалечена хижа, но наблизо има стара мина, в която едно време се е използвал детски труд. И в района бродят разгневени духове на умрели деца от мината. Кои е този филм?

Link to comment
Share on other sites

Преди незнайно колко време гледах един филм.Не помня точно какво се разказваше в него , но ясно си спомням една сцена: Мъжа лежи в леглото с отпусната встрани от него ръка в която държи нож.Жената влиза с табла в ръка и изведнъж вади една пушка и стреля към мъжа.За съжаление не уцелва и изстрела попада във възглавницата до главата му.В тоя момент мъжа хвърля ножа към жената и доста точно я уцелва в гърлото.

Помагайте с името на филма .

Link to comment
Share on other sites

Преди незнайно колко време гледах един филм.Не помня точно какво се разказваше в него , но ясно си спомням една сцена: Мъжа лежи в леглото с отпусната встрани от него ръка в която държи нож.Жената влиза с табла в ръка и изведнъж вади една пушка и стреля към мъжа.За съжаление не уцелва и изстрела попада във възглавницата до главата му.В тоя момент мъжа хвърля ножа към жената и доста точно я уцелва в гърлото.

Помагайте с името на филма .

 

"Честта на фамилията Прици."

Prizzi's Honor

Link to comment
Share on other sites

"Честта на фамилията Прици."

Prizzi's Honor

Принципно същото което си спомням се случва в този филм.Странно защо помня пушка от страна на жената , но... Иначе мъжа верно така държеше ножа :) И жената верно уцели възглавницата.Явно спомените се променят с времето.

Благодаря за помощта!

Link to comment
Share on other sites

Значи става въпрос за филм който съм гледал може би преди 10 години :) Разправя се за едни хора които се опитват да се спасят от някакви подземни чудовища, които ядат земята, подобен е на ТРЕМОРС филма, но помня че тези хора избягаха с някакав самолет :) знам че не са много подробни описанията, но беше много отдавна, надявам се някой да се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Значи става въпрос за филм който съм гледал може би преди 10 години :) Разправя се за едни хора които се опитват да се спасят от някакви подземни чудовища, които ядат земята, подобен е на ТРЕМОРС филма, но помня че тези хора избягаха с някакав самолет :) знам че не са много подробни описанията, но беше много отдавна, надявам се някой да се сети :)

Я погледни за филма "Ланголиерите" :) "Ядат земята" и "избягват със самолет" :) Самолетът им премина през цепнатина в пространството и всички които бяха заспали преминаха а другите изчезнаха.

Link to comment
Share on other sites

Я погледни за филма "Ланголиерите" :) "Ядат земята" и "избягват със самолет" :) Самолетът им премина през цепнатина в пространството и всички които бяха заспали преминаха а другите изчезнаха.

 

Мисля, че е точно този като го изгледам по-късно ще потвърдя :) Но благодаря много имаш бира от мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся един стар индийски филм... става въпрос за един слон (умен слон хаха)... има една сцена, в която той е на двора на някаква къща и едно бебе си играе покрай басейн... бебето пада в басейна, като слона се опитва да го спаси. После домакините мислят, че слона е бутнал бебето и следват наказания.... някой да знае как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Търся един стар индийски филм... става въпрос за един слон (умен слон хаха)... има една сцена, в която той е на двора на някаква къща и едно бебе си играе покрай басейн... бебето пада в басейна, като слона се опитва да го спаси. После домакините мислят, че слона е бутнал бебето и следват наказания.... някой да знае как се казва?

 

Не съм гледал "Слонът моя приятел" , но мисля че ти търсиш точно този филм.

 

Филмът,който аз търся, го помня под името "Поздрав от джъгера" (звучи абсурдно,знам),но никак не съм го намирал по този начин. Действието се развиваше в опустошеното от ядрена война бъдеще в некви пустини.Така наречените "джъгери" играеха една игра в която целта е да забиеш кучешки череп на кола на противниковият отбор.Ако някой знае как е оригиналното име на англ. или дали изобщо така е известен в Бг-нека каже :)

 

EDIT : Намерих филма,който търсих. За заинтересованите- казва се SALUTE OF THE JUGGER

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Ае тъкмо съм се сетил да питам и за още един.Фантастика е.Даваха го по кабеларките средата на 90те.Мисля че беше френски.В бъдещето се развива действието.Имаше едни сиамски близнаци,единия(едната половина) го убиха и тогава ги разделиха двамата и живия носеше мъртвия си брат наляво-надясно.Към края на филма ги зашиха отново заедно :) Дали пък някой би се сетил кой може да е тоя филм ?

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал "Слонът моя приятел" , но мисля че ти търсиш точно този филм.

 

Филмът,който аз търся, го помня под името "Поздрав от джъгера" (звучи абсурдно,знам),но никак не съм го намирал по този начин. Действието се развиваше в опустошеното от ядрена война бъдеще в некви пустини.Така наречените "джъгери" играеха една игра в която целта е да забиеш кучешки череп на кола на противниковият отбор.Ако някой знае как е оригиналното име на англ. или дали изобщо така е известен в Бг-нека каже :)

 

EDIT : Намерих филма,който търсих. За заинтересованите- казва се SALUTE OF THE JUGGER

 

 

Ами филма, който търся е малко по--тъжен като че ли... има и бойни сцени ако не се лъжа....

 

Спомних си, че стопанина на слона го удряше с някаква верига ли, синджир ли, когато стана случката с бебето в басейна...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко гледах един видео клип по THE VOICE със Брус Уилис.Гонеха се две коли по някакъв път и едната накрая падна във водата.

Някой дали знае кой е този филм?

Link to comment
Share on other sites

Преди малко гледах един видео клип по THE VOICE със Брус Уилис.Гонеха се две коли по някакъв път и едната накрая падна във водата.

Някой дали знае кой е този филм?

 

Eто го филма:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RIJICVkbyyM

Link to comment
Share on other sites

Eто го филма:

 

Благодаря Брато!

Това май не е от филм а просто Брус Уилис играе в този клип :)

Edited by mureto
Link to comment
Share on other sites

Точно!

Надявах се да е някой нов филм :)

Онези черни сенки които захлупиха ченгето ме накараха да мисля че е филм е и Брус уилис де :)

Както и де :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте мили хора ,търся един филм, който са давали преди доста време.

Разбира се незнам как се казва но мътно си спомням ,че беше нещо свързано с ченгета в токио или япоснки ченгета в ню йорк ,нещо такова помня , че ченгетата бяха японци май.

Понеже съм гледал този трейлар поне преди 5 -6 години а още тогава трейлара ме заинтригува но дълго време не бях си спомнял за това а и нямах възможност да го търся и сега разбира се имам но пък няма как да успея сам затова ви моля вас да ми помогнете защото ме човърка от вътре искам да разбера как се казва да го изгледам и най накрая да настъпи мир на духа ми :D

 

Благодаря предварително :]

 

П.п

Имаше доста взривове в трейлара и доста бой стил като карате или някви подобни.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...