Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Здравейте мили хора ,търся един филм, който са давали преди доста време.

Разбира се незнам как се казва но мътно си спомням ,че беше нещо свързано с ченгета в токио или япоснки ченгета в ню йорк ,нещо такова помня , че ченгетата бяха японци май.

Понеже съм гледал този трейлар поне преди 5 -6 години а още тогава трейлара ме заинтригува но дълго време не бях си спомнял за това а и нямах възможност да го търся и сега разбира се имам но пък няма как да успея сам затова ви моля вас да ми помогнете защото ме човърка от вътре искам да разбера как се казва да го изгледам и най накрая да настъпи мир на духа ми :D

 

Благодаря предварително :]

 

П.п

Имаше доста взривове в трейлара и доста бой стил като карате или някви подобни.

 

В блзките 10 години сигорно няма да разбера как се казва този филм за жалост никой не помага :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много песимистично,много песимистично, BokoBoko7. Ти дойде да търсиш един филм .А аз като търся цели 5. И съм дал добри описания и засега никой не се е сетил вече доооста време. Тъй че... спокойствие-ако се сети някой -сети.А ти пробва ли да го издирваш?

Edited by TiratroN
Link to comment
Share on other sites

незнам точно какво става в филма гледах го преди 1-2 години :} даваха я по диема и група хора момчета се дрогирват и разпространяват дрога в една разхвърлена къща се дрогирват но не знам точно какъв гонят ги полицаи тва онва маа... незнам точно какво е що е .. ако някой знае този филм който го казах .. :}

Link to comment
Share on other sites

незнам точно какво става в филма гледах го преди 1-2 години :} даваха я по диема и група хора момчета се дрогирват и разпространяват дрога в една разхвърлена къща се дрогирват но не знам точно какъв гонят ги полицаи тва онва маа... незнам точно какво е що е .. ако някой знае този филм който го казах .. :}

Хм, може би това или това?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като заговорихме за Диема , не търся точно определен филм а филми които преди 3-4-5 години и нагоре са ги давали по диема и д2 за момента не се сещам за пример , но като се сетя ще пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Филмова програма на "Диема" за периода 28 юли - 3 август 2008: http://www.slusham.com/forum/viewtopic.php?f=113&t=5808#p15803 в същия форум - Филмите по "Диема" в периода 14 - 20 юли ----> http://forum.slusham.com/viewtopic.php?f=113&t=5623&start=0 поразтърси се, може да излезят и за по-стари дати тук има някакви за 2009 http://www.dtv-bg.com/showthread.php?p=27918 може да питаш също тук: http://www.diema.bg/forum/ - даже има подобна тема на твоята http://www.diema.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=360

Link to comment
Share on other sites

Търся следния филм:

Може би филма е 2005-2007г.

На обложката имаше 1 мъж с часовник спортен. Часовникът беше Casio G-Shock мисля.

Като цяло целия филм се въртеше около времето. Мъжът отброяваше всяка секунда и беше планувал всичко, докато един ден не се обърква нещо. Даже ако не се лъже един и същ ден се повтаряше доста пъти, тоест се случваше отново и отново...

Не си спомням повече за сега :)

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Търся следния филм:

Може би филма е 2005-2007г.

На обложката имаше 1 мъж с часовник спортен. Часовникът беше Casio G-Shock мисля.

Като цяло целия филм се въртеше около времето. Мъжът отброяваше всяка секунда и беше планувал всичко, докато един ден не се обърква нещо. Даже ако не се лъже един и същ ден се повтаряше доста пъти, тоест се случваше отново и отново...

Не си спомням повече за сега :)

http://www.imdb.com/title/tt0106188/

 

Дори и да не е този, препоръчвам ти и дадения от мен филм. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0106188/

 

Дори и да не е този, препоръчвам ти и дадения от мен филм. :)

Не е този. Иначе 12:01 съм го гледал, струва си ;)

Мерси все пак.

 

 

 

Edit: @w00x не е и този :) СПомням си, че мъжът знаеше колко пъти да си изчетка зъбите/или нещо от сорта/, знаеше за колко секунди отива до спирката, кога точно минава рейса...

Сериозен филм си е, не е нещо теен/Sci-fi...

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

Търся следния филм:

Може би филма е 2005-2007г.

На обложката имаше 1 мъж с часовник спортен.  Часовникът беше Casio G-Shock мисля.

Като цяло целия филм се въртеше около времето. Мъжът отброяваше всяка секунда и беше планувал всичко, докато един ден не се обърква нещо. Даже ако не се лъже един и същ ден се повтаряше доста пъти, тоест се случваше отново и отново...

Не си спомням повече за сега :)

 

 

Да не е един тийн филм в който момчето намира експерименталният часовник на баща си, който е учен, и го използва да спира времето и в последствие да спаси баща си от злодея, който иска въпросния часовник?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Търся филм с Джони Деп (поне така си мисля) в който с още един пич караха някакъв кадилак и се дрогираха с етер.. ?? Предположения?

 

Edit: Открих го! Fear and Loathing in Las Vegas

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди време гледах трейлъра на един хорър, ставаше въпрос за хора, които отиват в отдалечена хижа, но наблизо има стара мина, в която едно време се е използвал детски труд. И в района бродят разгневени духове на умрели деца от мината. Кои е този филм?

По-добре късно,отколкото никога..

 

Мисля,че това е филма Wicked Little Things (2006)

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм,в който през цялото време ставаше въпрос за една кола на магистралата,която неможеше да спре.

Сеща ли се някой?

Link to comment
Share on other sites

разправяха ми за някакво филмче ... някаква рок група намират перо за китара и се оказва, че дявола се бил вселил в него, та който го хване и свири като Бог. Ама го счупили и Дявола излязъл на китарен дуел с групата... свирил на китара с 8 ръце, примерно. Нещо от сорта. Някой може ли да помогне?

Link to comment
Share on other sites

разправяха ми за някакво филмче ... някаква рок група намират перо за китара и се оказва, че дявола се бил вселил в него, та който го хване и свири като Бог. Ама го счупили и Дявола излязъл на китарен дуел с групата... свирил на китара с 8 ръце, примерно. Нещо от сорта. Някой може ли да помогне?

 

Tenacious D in 'The Pick of Destiny'

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаше един филм,в който през цялото време ставаше въпрос за една кола на магистралата,която неможеше да спре.

Сеща ли се някой?

Вътре имаше жена с дете? По едно време решиха да изкарат детето като го прехвърлят през вратата (или прозореца) в една друга кола която караше до тях.А при цялата тая операция, за малко да го смачкат между колите. Беше заял педала за газта и не можеха да спрат колата. После с другата кола мисля че се мъчеха да удрят спирачки за да може да спрат авариралата ама не им се получи.Вярно ли го описвам или говоря за друг филм?

За съжаление името не мога да се сетя-аз също съм от забраванковците дето само гледат и нищо не помнят :) Писал съм тука 5-6 филма че търся ама няма файда досега :)

Link to comment
Share on other sites

Народе дано да успеете да ми помогнете...

значи има един филм който съм почти убеден че е преди 90 год.!Става въпрос за един пич дето го убиват някви типове докато той е с приятелката си на "кълъп" и след време той се превръща в нещо като дух и се връща на земята с една черна кола за да си отмъсти!

Отмъщението се изразява в следното:

значи тези типове дето го убиха карат разни спортни такива коли и тоя с черната кола отива при тях и без да слиза от колата им дава знак че иска да се състезава окгато застават един до друг и тръгват по едно вереме тоя с черната кола изведнъж дръпва много напред а ругия кара кара и изведнъг го вижда по средата на пътя и той до колата и се блъска в него и умира а другия с черната изведнъж се съживява и пак продължава....и така докато не убия цилата банда...

офф незнам дали ме разбрахте обаче ако някой го е гледал и му знае името ще се радвам да ми го каже...:)предполагам че е някъде около 87 година....

Сетих се за името. Казва се "Духът". Само дето никъде не намерих информация за него в нета.

 

ПОПРАВКА: http://www.youtube.com/watch?v=lq727N96M0U

http://www.zamunda.net/details.php?id=61989&hit=1

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

Аз знам как се казва xmas.gif , но не знам къде да го тръся.

 

Нещо ровех из стари филми и попаднах на Caligula ( предполагам всички знят филма )

Та оказа се че имало версия от 210 минути , която обаче никъде не намирам.

Всичките версии по познатите ми торенти са 156мин версията.

 

В Wiki-то пише това :

 

The rumored and infamous 210-minute unreleased version, shown in a private screening in Cannes, France (though not as part of the film festival). It might have been Russell Lloyd's (one of the original editors, before Giancarlo Lui took over the postproduction) rough cut with a few reels of hardcore sex shot by Bob Guccione added in or simply a rough cut of the 156 minute edition shown back to back with the making-of documentary. No official copy of this version is believed to exist.

 

Гледам в коментари под торенти , някакви хора твърдят, че са гледали подобна версия.

 

Някой повече инфо ?

 

Съжалявам, че пиша в тази тема , но не смятам , че си струва да се отваря нова wink.gif

 

edit: Май няма такава версия , така че anyway :D

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, не е особено нов, разправяше се за майка и 13 годишна дъщеря, която се запознава с едно момиче покрай, което тотално пропада, майката имаше проблеми с бившия си приятел и не можеше да и обърне внимание. Едното момиче беше бяло, а другото латино американка. Друго, което се сещам е, че двете момичета се натискаха на някакъв по-възрастен да правят тройка, но той ги изрита от къщата си.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...