Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Търся един филм, който преди често даваха по диема. Ставаше въпрос за 2 милиона долара, който първи стигне до Silver city ;) Интересна комедия доста се смях само си спомням, че участваше Упи Голдбърг, Роуън Аткинсън, а за другите не се сещам име :P Мисля, че лесно ше се сетите принципно му забравих името как беше..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един филм, който преди често даваха по диема. Ставаше въпрос за 2 милиона долара, който първи стигне до Silver city ;) Интересна комедия доста се смях само си спомням, че участваше Упи Голдбърг, Роуън Аткинсън, а за другите не се сещам име :P Мисля, че лесно ше се сетите принципно му забравих името как беше..

 

Филма който търсиш е "Луда Надпревара - Rat Race" ,има го в замунда с бг дублаж.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаше един филм в който вече бяха започнали да модифицират генно децата си и като порастнат само генно модифицираните деца могат да заемат важни длъжности, и там един пич който беше станал инвалид даде или продаде своята идентичност на друг който не бше генно модифициран, пък на тоя втория брат му беше полицай и беше от генно модифицираните и т.н. :laughing: Та как се казваше филма :)

Link to comment
Share on other sites

"Гатака" с Итън Хоук и Джъд Лоу. Ако не се лъжа, това е филмът! http://www.imdb.com/title/tt0119177/

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Търся един филм от който успях да гледам само една част докато бях доста малък. Това ще рече началото на 90-те някъде. Вероятно филма е от 80-те. Спомням си няколко кадри в в които злодеят си сменяше разни приспособления на ръката. Отрязана му беше и единият път имаше огнехвъргачка, а при друг автомат. Това е всичко което си спомням :(.

Link to comment
Share on other sites

в imdb като напишеш огнехвъргачка ти излизат 182 заглавия ... едно от тях е .. Exterminator 2 ... дано да съм ти помогнал.

Погледнах картинките. Не мисля че е този филм. Една част от действието се развиваше в нещо като мазе. По - скоро на затвор приличаше. Имаше решетки доста. На ръката си слагаше като автомат. Ако не ме лъже паметта в един момент си сложи нещо като "пасатор". Знам че звучи странно, но по - точно определение не мога да дам.

Link to comment
Share on other sites

От вчера се мъча да се сетя името на един филм ама нещо нестаа :). Помня, че по едно време се боядиса целия град в червено, на табелата му пишеше 'Welcome to Hell". Филма е стар уестърн и мисля, че беше с Clint Eastwood. Давали са го и по тивито

 

Намерих филма: High Plains Drifter се казва.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,интересува ме един анимационен филм,много стар,да не кажа над 10години.Разправяше се за един зъл принц на едно ледено царство дето искаше да се ожени за едно момиче,но него го откраднаха някакви като първобитни хора и обезвредиха гледачката и,но по пътя е спаси един и тя се влюби в него,сюжета е и доста еротичен

http://www.imdb.com/title/tt0085542

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Търся един филм с Джордж клуни и един японец .. Филма се казваше нещо от сорта лудо преследване или нещо подобно търсих в замунда ала не =/ . Ако някой може да ми даде линк и точно име ще му бъда благодарен :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Добре де хора преди месец или два ,даваха един филм ,ще разкажа малко от него.

Първо да кажа ,че мисля, че се казва ,Анжелика но не съм на 100 % сигорен а и никаде не мога да го намеря.

Преди Да почене филма Излязаха някви надписи - Europe Production.

Действието се развива във Франзия париж около 2000 година.

Парижанин е затънал до гуша в дългове.

Дължи пари на цял париж ,както се казва дори го заплашваха по следния начин ако не върне парите до 24h ще го пуснат от Айфиловата кула.

А те се и побваха ама Главния герои ,Незнам как се казваше, едвам успя да ги разобеди да не го пускат ,щото един кораф от охраната на гангстера, държеше за гушата главияна герой извън парапета от Айфеловата кула.

А преди това 3 ма още щяха да го заколят ама и тях успя да разобеди и му дадаха и те 1 ден отсрочка.

Пробва да го затворят в близктото районно ама и там с неуспех.

Последният му вариант беше в американското посолството, щото явно имал американско гражданство обаче и там тшак.

Та отиде да се самообива ,обаче там пък една мноо корава пу.ка.

Мисля че трябва да сте се сетили за филма ако се сетите пишете нещо.

Тоя филм сигорно около 100 тина и повече човека им го разказвам ама незнаят как се казва точно, те даже не са го гледали, това е от мен чао.

Аре сега да ви видим, кви сте киномани ааа !!!

:(

 

MOD. EDIT:

Започнах да броя правописните грешки, отказах се. Боко - не знам дали ще намериш този филм (с това, което си дал като инфо - аз не можах да открия нищо), но през лятото вземи се упражнявай малко, че пишеш много неграмотно.

 

P.S. Благодаря ти w00x

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Angel-A е филма.

 

Приятелите ти сигурно не са го гледали, защото в средите в които се движиш е модерно бързи и яростни и продукции за които вървят трейлъри по телевизията. Нищо лично. Просто ти отговарям защо никой не може да ти помогне.

 

Приятно гледане.

 

Ето и едно линкче: цък, цък

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Angel-A е филма.

 

Приятелите ти сигурно не са го гледали, защото в средите в които се движиш е модерно бързи и яростни и продукции за които вървят трейлъри по телевизията. Нищо лично. Просто ти отговарям защо никой не може да ти помогне.

 

Приятно гледане.

 

Ето и едно линкче: цък, цък

 

 

Благодаря ти англески много.

Филма си заслужава просто.

от мен BokoBoko7 Чао :)

Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм , ест не знам как се казва но ще разкажа малко от него.

Първо филма е за пристрастяване към наркотиците.

Бабата на главния герой беше решила да отслабва, тогава отиде на лекар а оня и даде, няква амфетаминова диета разбираш ли ама тя от каде да знае,че това са наркотици

и тя няква такава, само на кафе и амфети и се побуркваше.

Внука и вупреки, че леко беше наркоманче и неговите приятели също, той доста беше загрижен за нея и като видя амфетите, аа непомня точно дали си ги присфои, ама доста беше загрижен за нея. Един от неговите приятели, на кратко негар, дето беше влязъл в 1 филм, и ето кво си представяше ,понеже беше яко друсал, херото гадно- както си седяха на една бъкалийка и до тях 1 полицай,

представя си ,както полицая седи до тях разбиваш ли , леко му придърпва пищака от кобура и почват да си го подхвърлят, но случайно го изпускат и тои гръмва , следователно ранява полицая и някв такъв излиза от филм и гледа ченгето, а той го гледа на криво.

Ии така де малко от малко си спомням, не съм го гледал целия ама помня онес яко се боцкаха и смъркаха.

А за фон една луда песен, нещо като рапсодия или незнам точно ама няква класическа песен, дето и нея искам да разбера как се казва.

Това е от мен чаоо.

:)

 

 

Извинявам се за правописните грешки ама мразя да пиша бавно :D

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Requiem for a dream.

 

http://www.imdb.com/title/tt0180093/

 

Песента също се казва така.

Link to comment
Share on other sites

Requiem for a dream.

 

http://www.imdb.com/title/tt0180093/

 

Песента също се казва така.

 

 

 

Благодаря Пич :)

 

Requiem for a dream.

 

http://www.imdb.com/title/tt0180093/

 

Песента също се казва така.

 

 

 

Благодаря Пич :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Requiem for a dream.

 

http://www.imdb.com/title/tt0180093/

 

Песента също се казва така.

Всъщност песента е на Клинт Мансел и се казва "Lux aeterna", което трябва да значи нещо на латински, но не знам точно какво :)

Нека някой по-разбирач да преведе :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Търся името на 1 филм в който се разказва как хората взимат лекарство за да немогат да имат чувства. Филм е екшън. На хората им е забранено да слушат музика, да гледат телевизия, да имат картини удома и изобщо всичко което може да ги накара да изпитат някакви чувства. Тези които не пият лекарствата за убивани. Накрая 1 полицай спира лекарството и се присъединява към хората който искат да свалят това правителство и успяват.

Link to comment
Share on other sites

Търся името на 1 филм в който се разказва как хората взимат лекарство за да немогат да имат чувства. Филм е екшън. На хората им е забранено да слушат музика, да гледат телевизия, да имат картини удома и изобщо всичко което може да ги накара да изпитат някакви чувства. Тези които не пият лекарствата за убивани. Накрая 1 полицай спира лекарството и се присъединява към хората който искат да свалят това правителство и успяват.

 

Equilibrium

Link to comment
Share on other sites

Имаше един много приятен филм, дето бяха един квартал само негри и евреи и се мразеха, пред гражданска война бяха, но по едно време един негър и един евреин направиха нещо като рап-танци-Филип Кутев-певческа група за младите негри и евреи и почнаха да ги сдобряват. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Разправяха ми го, но не се сещат как се казва.

 

Разправял се за двама приятели, които инцидентно си разменят телефоните и преди да се усетят, единия заминава на командировка в чужбина. И на този телефон започват да звънят жени за секс.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...