Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Търся един филм и знам как се казва, просто не го откривам по тракерите. :) Става въпрос за Особености на националния риболов. (на руски - особености национальной рыбалки) Също така и Особености на националния лов (Особенности Национальной Охоты). Благодаря предварително. ;)

http://zamunda.net/browse.php?search=%EE%F...&incldead=1

 

май в другата тема трябваше да питаш :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз търся името на един сериал който излъчваха преди доста време по пловдивския Евроком.Превода му беше "Трудни години", ако не се лъжа.На мен ми трябва оригиналното заглавие.Ако някой има идея...

Link to comment
Share on other sites

Търся два филма.Първият е американски екшън и се разправя за двама младежи каратисти и техният китайски учител по кунг фу,който работи като готвач в някакъв ресторант.Вторият е доста стар филм.Действието започва с това как мъж и жена крадът един диамант от магазин ли беше или къща вече не си спомням,но по време на кражбата пристигат полицаите и при бягството крадците за да се отърват от диаманта го закрепят с дъвка за вътрешноста на една китара в магазин за музикални инструменти с надеждата впоследтвие да дойдат и да си го приберат.На другия ден обаче китарите се продават и всичко се завърта в преследване на диаманта.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше филма с Еди Мърфи в който ставаше дума за обир на банка, той кашира в една сграда чанта с пари, след това го заловиха, пуснаха го след няколко години от затвора и тая сграда в която беше скрил парите беше станала полицейски участък и той правише там разни маймунджолъци да си вземе торбата :)

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше филма с Еди Мърфи в който ставаше дума за обир на банка, той кашира в една сграда чанта с пари, след това го заловиха, пуснаха го след няколко години от затвора и тая сграда в която беше скрил парите беше станала полицейски участък и той правише там разни маймунджолъци да си вземе торбата :)

Да не е Blue Streak , но там играе Мартин Лорънс и скрива диамант на строеж , който после става полицейски участък.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше филма с Еди Мърфи в който ставаше дума за обир на банка, той кашира в една сграда чанта с пари, след това го заловиха, пуснаха го след няколко години от затвора и тая сграда в която беше скрил парите беше станала полицейски участък и той правише там разни маймунджолъци да си вземе торбата :)

Да не става дума за "48 часа" с Ник Нолти?

Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря оригиналното заглавие на "Супер ченгета" с Терънс Хил.

 

ПП Намерих го.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря оригиналното заглавие на "Супер ченгета" с Терънс Хил.

 

ПП Намерих го.

Всъщност излезе, че не съм намерил същия филм.

 

След една експлозия, полицай Спийд получава супер сили, които изчезват, когато види нещо червено.

 

Днес са го давали по ПРО БГ в 15:00

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм и знам как се казва, просто не го откривам по тракерите. :) Става въпрос за Особености на националния риболов. (на руски - особености национальной рыбалки) Също така и Особености на националния лов (Особенности Национальной Охоты). Благодаря предварително. ;)

 

Напиши думата "особености" в Замунда - всичките са там открай време, вече ги има и в ДВД формати.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност излезе, че не съм намерил същия филм.

 

След една експлозия, полицай Спийд получава супер сили, които изчезват, когато види нещо червено.

 

Днес са го давали по ПРО БГ в 15:00

Cyberflic / Virtual Weapon ...

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм откъс от филм, в който участват Ал Пачино и Денис Куейд. Пачино е някакъв треньор по американски футбол и стои той заедно с отбора си в съблекалнята по време на паузата на срещата и държи някаква мотивираша реч на играчите си и ги надъхва. Куейд е един от ирачите. Тоя откъс с тази реч са го давали и като реклама на Премиършип по Диема. Някой ако знае кой е филмът?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Гледал съм откъс от филм, в който участват Ал Пачино и Денис Куейд. Пачино е някакъв треньор по американски футбол и стои той заедно с отбора си в съблекалнята по време на паузата на срещата и държи някаква мотивираша реч на играчите си и ги надъхва. Куейд е един от ирачите. Тоя откъс с тази реч са го давали и като реклама на Премиършип по Диема. Някой ако знае кой е филмът?

Any Given Sunday ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филма който търся мисля, че беше с Пенелопе Круз, но не успявам да го намеря.Помня, че накрая на филма тя отива в къщата на автор (все си мисля, че филма беше биографичен за Хемингуей) в гората и иска да останат двамата.Той много я обичаше и искаше да бъдат двамата, но я отпрати.После, ако не се лъжа се самоуби.

Много ви моля, ако си спомняте нещо да драснете.

Хубав ден на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма:

ФИЛМ 1: Репортерка в Мексико прави репортаж за местния "Fire department". Пожарникарите получават повикване и се отзовават на адрес, а тя е с тях. Пристигайки разбират, че ситуацията е доста странна. На 3тия етаж на зградата намират полудяла жена, която е доста агресивна. Ставаше въпрос за някаква мутация. Малко след това зградата е поставена под карантина. Хората вътре полудяват и един по един започват да умират или да се заразяват. Превръщат се в нещо подобно на зомбита. Главните герой стигат до последния етаж, където установяват, че е провеждано проучване от учен финансиран от Ватикана. Имаше някакъв индивид (мъж/жена), който беше първоизточника на заразата точно в същия апартамент.

Доколкото си спомням са 2 филма и може да съм смесил сюжетите. 1вия е мексиканския, след което излезе и холивудски кавър с абсолютно същия сценарий с изключение на няколко детайла около сюжета. Филмите са от миналата и по-миналата година ако не се лъжа.

 

ФИЛМ 2: Ферма в САЩ. По време на някой от техните големи празници се събират доста хора във въпрсната къща. Започват да се случват странни събития.

Ставаше въпрос за някакви извънземни, които светеха в червено. Филмът трябва да е на около или 10+г.

 

И двата филма са снимани в стил наподобяващ този на "Проклятието блеър".

 

Поздрави ;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Търся няколко филма:

ФИЛМ 1: Репортерка в Мексико прави репортаж за местния "Fire department". Пожарникарите получават повикване и се отзовават на адрес, а тя е с тях. Пристигайки разбират, че ситуацията е доста странна. На 3тия етаж на зградата намират полудяла жена, която е доста агресивна. Ставаше въпрос за някаква мутация. Малко след това зградата е поставена под карантина. Хората вътре полудяват и един по един започват да умират или да се заразяват. Превръщат се в нещо подобно на зомбита. Главните герой стигат до последния етаж, където установяват, че е провеждано проучване от учен финансиран от Ватикана. Имаше някакъв индивид (мъж/жена), който беше първоизточника на заразата точно в същия апартамент.

Доколкото си спомням са 2 филма и може да съм смесил сюжетите. 1вия е мексиканския, след което излезе и холивудски кавър с абсолютно същия сценарий с изключение на няколко детайла около сюжета. Филмите са от миналата и по-миналата година ако не се лъжа.

 

ФИЛМ 2: Ферма в САЩ. По време на някой от техните големи празници се събират доста хора във въпрсната къща. Започват да се случват странни събития.

Ставаше въпрос за някакви извънземни, които светеха в червено. Филмът трябва да е на около или 10+г.

 

И двата филма са снимани в стил наподобяващ този на "Проклятието блеър".

 

Поздрави ;) !!!

Филм 1 - REC

Филм 2 - Alien Abduction: Incident in Lake County

И двата ги има в замунда. :)

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм ставаше въпрос за едно момче което живееше с майка си в тропическите гори при някакво племе но после мисля майка му го изпрати при баща му в Париж и от там започват приключенията на малкия в този непознат за него свят. Благодаря предварително за помоща :)

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, в който главната героиня е прислужница в една къща, чиито собственици заминават на почивка мисля. Тя трябва да се грижи за къщата. Главният герой се запознава с нея в един ресторант, и мисля, че решават да се женят. Правят купон, неговите родители пристигат на летището, той отива и ги взима. Тя кани своите роднини и става лудница в къщата. Разбира се, в същото време си пристигат и собсвениците.

 

Филма мисля, че е американска продукция, за година не се сещам, но отдавна го търся и не мога да го намеря. Ще се радвам ако някой помогне.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...