Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един филм. Някой ако знае да помага.

Мисля, че е в излязъл в периода 2002-2007г. Разправя се за едно градче с много малко население и там преди 300 години е имало масово самоубийство. Останало без никакво население и сега действието пак се развива там. Филма мисля че е доста дълъг. Около 3-4 часа. Може би е по Стивън Кинг, но не съм сигурен.

П.П. Мисля, че хората се събираха в църква ако не се лъжа. И се прокарваше мотива, че е имало масово самоубийство преди години...

Това е мисля, ако някой може да даде някъкво предположение.. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм. Някой ако знае да помага.

Мисля, че е в излязъл в периода 2002-2007г. Разправя се за едно градче с много малко население и там преди 300 години е имало масово самоубийство. Останало без никакво население и сега действието пак се развива там. Филма мисля че е доста дълъг. Около 3-4 часа. Може би е по Стивън Кинг, но не съм сигурен.

П.П. Мисля, че хората се събираха в църква ако не се лъжа. И се прокарваше мотива, че е имало масово самоубийство преди години...

Това е мисля, ако някой може да даде някъкво предположение.. Благодаря предварително.

Събирането в църквата и времетраенето на филма отговаря на - Storm of the Century / Бурята на века (1999), но пък не се връзва с историята ти за терора от преди 300 години и периода, който си упоменал. Не ми се вярва да става въпрос и да новата адаптация на Salem's Lot (2004), защото там няма нищо от това, което си написал освен годината - 2004.

 

 

 

 

P.S.

Благодаря! Storm of the Century е филма.

 

Няма за какво ;)

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Събирането в църквата и времетраенето на филма отговаря на - Storm of the Century / Бурята на века (1999), но пък не се връзва с историята ти за терора от преди 300 години и периода, който си упоменал. Не ми се вярва да става въпрос и да новата адаптация на Salem's Lot (2004), защото там няма нищо от това, което си написал освен годината - 2004.

 

Благодаря! Storm of the Century е филма.

Link to comment
Share on other sites

това

От някакъв филм е предполагам ? Кой е той. Мерси предварително

В заглавито на клипа си пише :)

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd - това е името на филма на английски.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм. Мисля, че е френски. Ставаше въпрос за един мъж от Франция, който на връх Нова година намери врата към собственото си бъдеще в апартамента си. В бъдещето Франция представляваше пустиня, там той се запозна с роднините си. И в края на филма си спомням, че главният герой застана на един балкон и започна да вали пясък :ghost

 

Екскюзе муа за дъбъл поустинг :)

Link to comment
Share on other sites

В заглавито на клипа си пише :)

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd - това е името на филма на английски.

Нямах си и представа, че така се казва филма ;) Мерси много

Link to comment
Share on other sites

Търся филма Shaka Zulu от 86-та,ако е възможно със субтитри :) Много благодаря предварително,че го търся от месеци!!!

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм в който става въпрос за двама приятели.Единият го раздава голям плейбой,а другият пуши много джойнт.Спомням си само една сцена където дават успоредно как първият започва да съблича една мадама , през същото време другия започва да свива , после първият налазва момичето , другият облизва лишчето,след това първия пристъпва към същинската част :hump: , другия запалва , и накрая и двамата се облягат назад с густо :grin:

Link to comment
Share on other sites

Кой е този филм, в който Russell Crowe целува друг мъж?? Ще трябва да е от ранните години на кариерата му

 

Едит: TAZ, мерси! Отново :)

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Кой е този филм, в който Russell Crowe целува друг мъж?? Ще трябва да е от ранните години на кариерата му

The Sum of Us (1994) клик

I played a, uh, a gay, football-playing plumber. [laughter] And I had to kiss an actor called John Polson. Whenever people ask me, you know, "so Russell, what's been your favorite screen kiss to date?" I always say that, just 'cause it freaks people out, you know.

 

Russell Crowe, From Interview magazine, Sept 1997

Link to comment
Share on other sites

Имаше един сериал едно време "Разкази с неочакван край", много беше готин, но не знам как му е заглавието на английски, няакой сеща ли се? Сериала беше от сорта на "Зоната на здрача", "До краен предел" и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Тръся един филм който съм гледал преди години, но съм забравил как се казва..

 

Значи част от филма е един мъж го залавят и го карат да играе на едно баскетболно игрище сам. Трябва да вкарва на 2 коша да ги редува и има време, ако не успее го трепят, но той успява последния му кош е от 1 краи до другия. Актьора е с дълга кафява коса, такъв страшен тип с 2 пистолета отстрани мисля, че целта на филма бяха някви куфарчета..

Edited by Refuse
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,интересува ме един анимационен филм,много стар,да не кажа над 10години.Разправяше се за един зъл принц на едно ледено царство дето искаше да се ожени за едно момиче,но него го откраднаха някакви като първобитни хора и обезвредиха гледачката и,но по пътя е спаси един и тя се влюби в него,сюжета е и доста еротичен

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...