Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Ето описание на един филм, дано някой се сети кой е:

един мъж, който спи с много жени, умира. после отива при бог (май) и бог му казва, че ще го върне на земята като жена, и за да влезне в рая трябва да намери поне една жена, която да го обича истински. на сутринта мъжът се събужда като жена, убеждава най-добрия си приятел, че това е той... по-късно тя забременява от него и при раждането тя умира. разбира се, че всъщност е родила момиче и това е жената, която ще го обича истински.

 

Ако някой се сети от описанието да пише :tongue

http://www.imdb.com/title/tt0103016/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте! Търся един филм но не се сещам името му. Не е нов. Беше за един психар, който чрез съзнанието си се прехвърляше в друга реалност (изградена от собствените му мисли, усещания и виждания за живота) и едни следователи ,които влизаха в тази реалност като се свързваха с някакви кабели с главата на този луд. Мисля ,че психаря беше затворен и така правеше убииства, а следователите така влизаха в главата му за да предотвратят бъдещи убииства. Даваха какво става в главите на лудите(беше много интересно). Общо взето доста психо филм.Ако някой има идея за какво говоря нека пише.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм но не се сещам името му. Не е нов. Беше за един психар, който чрез съзнанието си се прехвърляше в друга реалност (изградена от собствените му мисли, усещания и виждания за живота) и едни следователи ,които влизаха в тази реалност като се свързваха с някакви кабели с главата на този луд. Мисля ,че психаря беше затворен и така правеше убииства, а следователите така влизаха в главата му за да предотвратят бъдещи убииства. Даваха какво става в главите на лудите(беше много интересно). Общо взето доста психо филм.Ако някой има идея за какво говоря нека пише.

 

Дали не е Virtuosity ?

Link to comment
Share on other sites

Мерси за бързия отговор"Zaec", но не е той. Във филма , който имам предвид действието се развива във бъдещето или поне във някакъв паралелен свят.Следователите минаваха в света на психара като ги закачаха на някакви въжета и те бяха във хоризонтално положение само че във въздуха все едно левитираха и изпадаха в транс .Помня още, че накрая единия следовател(Те бяха мъж и жена)не можеше да се върне в "нормалния" свят и се наложи другия да го прибира от света на психаря.Преминаването ставаше като в "Матрицата"

Link to comment
Share on other sites

Значи гледах един филм за Red Bull Snowboarding обаче не мога да го намеря понеже го бях гледал в едно аверче което не мога да отркия и да питам та искам да разбера дали някои знае нещо ще поясня малко

Започва така:

Един от сноубордистите седи на един много готин фон в америка мисля ако не беше и даже някакъв резерват както и да е облякан като каубой

и приказва някви работи точно не мога да кажа какво заюото филма не е преведен.

Около 4 ма или 5 ма са сноубордистите но не помня точно колко има готинигледки които са снимани от хеликоптери направо ти остават там очите атези сноубордисти ги остават на различни места в различни държави и планини и те се спускат.

Даже един се спусна от наклон около 80*са и си разби на половината от пътя носът ако някой го е гледал .... нека да каже нещо по въпроса извинявам се за правописните и пунктационните грещки и благодаря за отделеното време :P

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм за едно бившо ченге, което излиза от затвора и му предлагат да убие някакъв с пушка, която стреля със стъклени патрони. Той размисля в последния момент и се скрива в една хижа в планината. Там започват проблемите с една ловна дружинка, която той в крайна сметка избива. Филмът съм го гледал в края на 80-те. Ако някой го е гледал и му знае името, ще съм му много благодарен да ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм но не се сещам името му. Не е нов. Беше за един психар, който чрез съзнанието си се прехвърляше в друга реалност (изградена от собствените му......

 

Май е този - http://www.imdb.com/title/tt0209958/

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся един филм но не се сещам името му. Не е нов. Беше за един психар, който чрез съзнанието си се прехвърляше в друга реалност (изградена от собствените му мисли, усещания и виждания за живота) и едни следователи ,които влизаха в тази реалност като се свързваха с някакви кабели с главата на този луд. Мисля ,че психаря беше затворен и така правеше убииства, а следователите така влизаха в главата му за да предотвратят бъдещи убииства. Даваха какво става в главите на лудите(беше много интересно). Общо взето доста психо филм.Ако някой има идея за какво говоря нека пише.

 

 

Намерих го !

Името му е:The Cell

Link to comment
Share on other sites

Търся един мини филм. Преди време го гледах във вбокса. Ставаше въпрос за фотограф, който караше хората да се усмихват, после срещна една мадама, която беше тъжна, защото майка й умираше (май) или страдаше от някаква болест. Мъчеше се всячески да я накара да се усмихне, но не успя и самият той стана като останалите - тъжен. Но накрая имаше happy end - двамата се събраха щастливи под дъгата и играха "кумбая".Общо взето е това, без частта с дъгата :).

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм,но не се сещам нито как се казва,нито кой е участвал в него.В началото на филма един на единия от героите му звъни будилника,той вади чук от един шкаф и го строши.После от другия шкаф вади нов часовник...Ставаше въпрос за една балетна двойка,която участваше в един конкурс и техните перипетии.Във финалния танц на конкурентната двойка главните герои им правят номера,от рода излизат на сцената във патешки костюми,ловци,с пърдящи възглавници..Ако някой се сети как се казва или поне кой участва,ще съм му много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Определено не става въпрос за балетна двойка. :)

 

Brain Donors / Мозъчни Донори (1992)

Да,да,тва е филма! :rolleyes:

Мерси много,но аз си спомням нещо такова,а и в описанието е споменато нещо подобно.Имам бегли спомени,ама смятам да си го сваля и да го гледам,навремето много се смяхх на него.

## Резюме : Трима умопобъркани-адвокат,шофьор на такси и безработен се опитват да отърват вдовица от богатството й, убеждавайки я да ръководят балетна трупа за нея.
Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм за едно бившо ченге, което излиза от затвора и му предлагат да убие някакъв с пушка, която стреля със стъклени патрони. Той размисля в последния момент и се скрива в една хижа в планината. Там започват проблемите с една ловна дружинка, която той в крайна сметка избива. Филмът съм го гледал в края на 80-те. Ако някой го е гледал и му знае името, ще съм му много благодарен да ми помогне.

 

В този филм май Уестли Снайпс беше главния герой,дори и да не е той пак някакво негро беше.И стреляше с ледени патрони,за да се разтопят в тялото на жертвата.Имаше по някое време и една мацка спасяваше ли кво ставаше,та ходиха в един изоставен военен лагер или база,и ги гониха феберето за нещо.

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица в 6-цата (рейсовете с мониторите) дават някакво анимационно филмче с пчели. Някой има ли си идея как се казва? Все не мога да го хвана отначало, но пък и едва ли му дават името. Където съм го гледал едни пчели излитат от кошер, попадат на тенис корт, една пчеличка се хваща за топка, и я изстрелват, пада в една кола, изплашва хората, едно куче я изплашва нея и ....

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да питам, някои знае ли мексикански сериал "Търси се мъжът" го превеждали, дават го от 5 следобед по ТВ7 дали го има някъде в интернет, или поне ако може да ми кажете как е на английски, че майка ми ми наду главата за него :)

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица в 6-цата (рейсовете с мониторите) дават някакво анимационно филмче с пчели. Някой има ли си идея как се казва? Все не мога да го хвана отначало, но пък и едва ли му дават името. Където съм го гледал едни пчели излитат от кошер, попадат на тенис корт, една пчеличка се хваща за топка, и я изстрелват, пада в една кола, изплашва хората, едно куче я изплашва нея и ....

BEE MOVIE ????

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да питам, някои знае ли мексикански сериал "Търси се мъжът" го превеждали, дават го от 5 следобед по ТВ7 дали го има някъде в интернет, или поне ако може да ми кажете как е на английски, че майка ми ми наду главата за него :)

Se Busca un Hombre

Тук има рипове на доооста епизоди http://vbox7.com/channel:88996

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Търся един филм, действието се развива на деня на благодарността, едно семейство се събира за празника в къща (може би е ферма). Едно момче снима с камера през цялото време, май е по действителен случай. Две или три момчета излизат на вън да пускат фойерверки май и там виждат извънземни. Момчето с камерата ги заснема. По нататък затварят едното извънземно на горния етаж. На края остават камерата на плота и играят карти. Едно от извънземните отива към камерата и я спира...това е края на филма, семейството е изчезнало.

 

Благодаря предваретелно, на който ми го намери. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи гледал съм го отдавна , та ще пиша само памет . Филма беше англииски , след 2000 година е . Ставаше дума за един пич дето живееше с приятелката си до някви жп.линии , ходеше на работа в някъв мега голям офис , шефката му беше една мазна такава ужасна , и той май че я пречука щото му бъркаше в здравето (имаше сцена където тя си празнуваше рожденният ден на работа) , и като се прибра у тях колегата му тъпчеше жената ... помня че ми хареса много , ама и най-малка представа си нямам как се казваше :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Търся един филм, единственото което си спомням е че беше комедия и по едно време се удряха с едни надуваеми чукове който казват "I love you".

Link to comment
Share on other sites

Значи гледал съм го отдавна , та ще пиша само памет . Филма беше англииски , след 2000 година е . Ставаше дума за един пич дето живееше с приятелката си до някви жп.линии , ходеше на работа в някъв мега голям офис , шефката му беше една мазна такава ужасна , и той май че я пречука щото му бъркаше в здравето (имаше сцена където тя си празнуваше рожденният ден на работа) , и като се прибра у тях колегата му тъпчеше жената ... помня че ми хареса много , ама и най-малка представа си нямам как се казваше :)

 

Филмът си е чисто американски. Wanted (2008)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел търси един филм:

 

Здравейте !

 

Преди много години (6-7) гледах един филм.По не особенно първокласен канал , но филма беше много интересен.Та в него се разправя за едно чудовище ,което избива децата в едно училище.Та то се крие в тоалетната на училището,и като убие някой , може да се превръща в в него..Та то ги дърпа през един люк от тавана на тоалетната.И накрая свършва :

Трима човека стоят в една палатка.И единият разказва цялата изтория (филма) , и накрая двама се превръщат в чудовища и убиват единия.

 

Моля , яко някой се сеща да ми каже как се казва, а по добре да даде линк :)

Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм на ужасите.Разказваше се за това как отвличат млада жена и я изтезават системно,после ми е доста смътно какво ставаше,но мисля,че имаше още една измъчвана жена,а в самия край на филма се оказва,че това е някакъв експеримент,който цели да се разбере какво става след смърта и че такива експерименти са се правили от много дълго време,а нашата героиня е първата,която можеше да разкаже какво е станало.Събраха се някакви хора в 1 зала и чакаха ръководителката да се появи,а тя се самоуби...Възможно е и да бъркам на места сюжета.Филма мисля,че е сравнително нов.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...