Jump to content
BulForum.com

Windows 10 Discussion


vagabont

Recommended Posts

3 minutes ago, ARPAnet said:

Вкъщи:

3х гейм десктопа, вярно от единият си работя. Но всичките си имат геймки, филми, принтер, всякакви глупави апове

2х лаптопа които се ползват редовно, отново за всичко.

3х лаптопа които се отварят от дъжд на вятър

Спокойно мога да сложа в сметката десктопа и лаптопа на майка ми, и лаптопа на баба ми. 

И всичко се ъпдейтва редовно. 

Всъщност корп-корп машината ми стои в гардероба и я пускам от дъжд на вятър колкото да не си загуба синка с домейна.

Как пък една машина не ми се омаза за 5+ години с 10, не знам. Ама и периода с инсталиране на десктопи като "профи" дейност го минах още като бях в училище .. :)


Вероятно, само предполагам, не си точно средностатистическия потребител, или съм се объркал нещо... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами защото се опитваш да ме убедиш колко е ужасен 10. 

И докато наистина си имаха издънки, и има линкове в темата, и някои хора пострадаха, аз лично не съм имал проблеми до сега. Не ми се е налагало да търся фиксове, да се ровя в нещо, да възстановявам файли и т.н. И едва ли съм единственият. 

Жена ми си работи и прави каквото си иска в/у лаптопа и вече 4 години. И освен да и помогна с някоя инсталация, и да се уверя че файлите и са бекъпнати, не съм го пипал този лаптоп. И тъй като го ползва и служебно и лично, ако имаше проблеми, щях да разбера моменталически. Главен счетоводител със счупена машина и/или липсващи файлове не е нещо което искаш вкъщи :D 

На баба лаптопа е стара моя машина която е с 10 от както излезна 10, и първо мина през майка преди да завърши при баба. Понякога аз или брат ми помагаме с инсталацията на аппче. Ама си се оправят и не се оплакват. Като конкретно майка е научена от много години, че може да си прави каквото си иска, защото ние ще го оправим, та тя не се притеснява и клика смело и безотговорно.  

Навсякъде си ползвам 10 Pro, никакви орязани enterprise версии, защото ме дразнят исторически. 

Всъщност, излъгах, едно нещо обичат да омазват и ме дразнят с това. Интел advanced драйвъра за влани, редовно го счупват и оправят с ъпдейт, а него го ползвам в/у десктопите ми, за да се местя м/у домашните и служебната мрежа.  

 

И ако човек наистина се притеснява от евентуални проблеми, нещото в/у което си струва да поработи са бекъпи, разумно разделени дискове, за да може спокойно да преинсталира и маже, без да си застрашава страничните файли. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, plameni said:

 

Чиста проба демагогия и изопачаване на фактите...

По същата логика мога да попитам, колко Service Pack-а за Windows 10 са пуснати за пет години? Знаеш, че отговорът е точно нула... Absolute zero...

Съзнателно ли пропускаш да отчетеш смяната на модела на предоставяне на ъпдейти? Или напр. Convenience rollup update от 2016-а, включващ всичко след SP1 (почти 0.5GB ъпдейти).

Monthly Rollup и Security-only update продължават да излизат всеки месец, като последният е от 8-ми септември.  

 

Не виждам как изопачавам фактите. Аз не казвам, че няма ъпдейти след Service Pack 1, а че няма големи ъпдейти.

За Windows 10 Нормално да няма Service Pack-ове, защото спряха да ги наименуват така след Windows 7. Вече са си просто ъпдейти. April Update, May Update, October Update и т.н. Вървят си редовно и добавят нова функционалност.

 

2 hours ago, RaptoR said:

Сега говорих с моите хора - категорично ми заявиха, че директно се елиминират секви ъпдейти при Вирус 10 след инсталация, щото става ЗЛОВЕЩО мазало = най-голямата лайнарщина в 10 са ъпдейтите. След малко ще ида с машината там директно. За 10 имало някакъв активатор уж, с който всичко работело за момента. Ако нещо не спори ще се мине на ключове. Всъщност какви пари искат тия чукундури ако някой нещастен човек се реши да плаща? 

 

2 hours ago, RaptoR said:

 

А тези с пуснатите масово оревават орталъка, защото са скапани, некадърни и им омазват машините. А ся да видим... Току що ми го казаха и хора, на които им е професия да инсталират и продават машини. Предимно ДОМАШНИ нали, да не се бъркаме пак с корпоративните кошници, в които има основно офис пакет и още нещо... Ха да видим тримцата корпорати (a plural for корави глави I invented today) кога ще го вденете това, Ясене.  

 

Аз няма какво да кажа. "Твоите хора" най-вероятно спират ъпдейтите, защото при евентуален проблем, хората ще ходят при тях и те предпочитат да не се занимават пред това, да имат доволни клиенти с оптимално работещи машини.

Щом и активатор ползват за активацията - ясна е работата. Само като си накичиш Аваст-а или каквото там ползваше - активаторът ще изчезне и уиндоусът ти няма да е активиран вече. Ако не се случи веднага, ще се случи след като Аваст си обновят дефинициите на даден етап.

Това ще ти го кажа още сега, за да не обвиняваш Windows 10 за смотаната работа, която "професионалистите" са свършили през пръстите си.

 

Аз ти казвам да правиш ъпдейт от 7-цата и да инсталираш с ключ за 5лв, или безплатния активационен скрипт. 

ARPAnet ти казва ако имаш лицензиран Уиндоус 7 да ъпгрейдваш директно към 10-ката безплатно, но ти много настояваш да отидеш при твоите хора да ти спрат ъпдейтите и да ти инсталират активатор. Все едно никога не си инсталирал ъпдейт самичък и не можеш да се справиш.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, w00x said:

Не виждам как изопачавам фактите. Аз не казвам, че няма ъпдейти след Service Pack 1, а че няма големи ъпдейти.

 

Convenience rollup update от 2016-а (събрани в едно всички ъпдейти за 5 години) малък ъпдейт ли е?

Че даже във форумите на Майкрософт неофициално го наричат Windows 7 SP2

 

8 minutes ago, w00x said:

За Windows 10 Нормално да няма Service Pack-ове, защото спряха да ги наименуват така след Windows 7. Вече са си просто ъпдейти. April Update, May Update, October Update и т.н. Вървят си редовно и добавят нова функционалност.

 

Поправка.

Доста преди Windows 10 станаха "просто ъпдейти".

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, plameni said:

 

Convenience rollup update от 2016-а (събрани в едно всички ъпдейти за 5 години) малък ъпдейт ли е?

Че даже във форумите на Майкрософт неофициално го наричат Windows 7 SP2

 

 

Поправка.

Доста преди Windows 10 станаха "просто ъпдейти".

 

Аз все още не разбирам какво искаш да ми кажеш? Каквото и якичко име да му измислят, пак не е Service Pack, а просто събрани ъпдейтите от следващите няколко години на едно.

Аз не съм казал, че не са го ъпдейтвали, а че не са му добавяли нови функции и не са променяли фондаменти на операционната система посредством сървис паковете, както беше при Windows XP на 3 пъти.

 

И как това е "поправка"?
Как "След Уиндоус 7" и "доста преди Уиндоус 10" показват различен период от време?

 

Последният "Service pack" за Уиндоус 7 ли е? Да.

За Уиндоус 8 има ли сървис пак? Няма.

Уиндоус 8 след Уиндоус 7 ли е? След Уиндоус 7 е.

 

След горните факти, твърдението "След Уиндоус 7 няма вече Service Pack-ове" правилно ли е? Правилно е.

Как ме "поправяш" тогава?

Дори аз трябва да те поправя, защото "след Уиндоус 7" е доста по-конкретно и правилно твърдение от неопределеното във времето "доста преди Уиндоус 10".

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам уин 10 на лаптопа в къщи,изтеглен,инсталиран от мен и със закупен ключ,никакви активатори и прочее,купих и пълен офис пакет за смешни пари на едно намаление,ами нямам никави ядове с нищо,всичко работи на 6.Антивирусна и игри не ползвам,освен дифендъра,ъпдейти си вървят като има и тн.През повечето време лаптопа се ползва от щерката,разбира се с ограничени права,не се е оплакала че нещо не работи...На моята си машина си ползвам линуксче Минт,бетон е ама за игри и някои специфични нужди не става.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

След горните факти, твърдението "След Уиндоус 7 няма вече Service Pack-ове" правилно ли е? Правилно е.

Как ме "поправяш" тогава?

Дори аз трябва да те поправя, защото "след Уиндоус 7" е доста по-конкретно и правилно твърдение от неопределеното във времето "доста преди Уиндоус 10".

 

:)

 

Приемам поправката, но твърдението ти отново не е вярно, защото това се случва още по време на Windows 7 и преди появата на следващия Windows.

Link to comment
Share on other sites

Добре. Приемаме, че по време на Windows 7 са ги спрели. Според мен просто не е имало какво толкова да му добавят, че да му сложат гръмкото име "Service Pack". Той си работеше добре. Проблемът дойде от това, че искаха да се ориентират към тъч екрани и таблети, както и да направят една обща операционна система за всичко. Затова и се появи недоразумението Уиндоус 8, което пък беше закърпено от Уиндоус 10.

 

Чета сега обаче, че ще му махат контролния панел на Уиндоус 10, за да може да се ползват повече гадните им настройки. От това определено не съм доволен. В Settings всичко е страшно неинтуитивно разположено. И новият дизайн го прави нечетливо.

Контролният панел беше много по-добро място за менажиране на настройките на операционната система.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, w00x said:

Според мен просто не е имало какво толкова да му добавят, че да му сложат гръмкото име "Service Pack".

 

Сега ми стана ясно, защо не се разбираме какво точно казваме... 

Ти очакваш в Service Pack да има добавки и фундаментални промени в самата ОС, а всъщност дори според терминологията на Майкрософт не е така:

 

Quote

Service pack
A tested, cumulative set of all hotfixes, security updates, critical updates, and updates. Additionally, service packs may contain additional fixes for problems that are found internally since the release of the product. Service packs my also contain a limited number of customer-requested design changes or features.

 

 

 

За контролният панел съм абс. съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Сървиз паковете или както и да ги наричаха, общо взето бяха просто сборка от ъпдейти, чат пат променяйки нещо по-видимо или невидимо и бяха лесни за пакетиране и аплайване като един файл на новоинсталирани компютри, и за по-слабия интернет навремето бяха адекватни, и общо взето сега не е кой знае колко по-различно, feature updates са "клон" в процеса на ъпдейти, които пакетират ъпдейти за "бета тестерите" - масовите Win потребители на всеки ~6 месеца, а LTSC едишъните им вървят по-"стабилните" секюрити и критични ъпдейти общо взето, вкл. на Server.

Ако се ползват LTSC, шансът да се прецака нещо е по-малък, но е по-голям някой драйвер по-нова версия да спре да работи. Това ми се случи с новата видеокарта и Server 2016, трябваше да ъпдейтна до 2019 за да се инсталира на нвидиа драйвера за да хване картата изобщо, а от някоя версия вече 2016 не се поддържа.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, plameni said:

 

Сега ми стана ясно, защо не се разбираме какво точно казваме... 

Ти очакваш в Service Pack да има добавки и фундаментални промени в самата ОС, а всъщност дори според терминологията на Майкрософт не е така:

 

 

Да. Аз визирах последния ред от цитираното. Service packs my also contain a limited number of customer-requested design changes or features.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

Сега говорих с моите хора - категорично ми заявиха, че директно се елиминират секви ъпдейти при Вирус 10 след инсталация, щото става ЗЛОВЕЩО мазало = най-голямата лайнарщина в 10 са ъпдейтите. След малко ще ида с машината там директно. За 10 имало някакъв активатор уж, с който всичко работело за момента....

 

Ако искаш истински ок да е всичко - слага се 10-ка enterprise, защото идва с по-малко боклуци вътре и позволява да се контролират останалите боклучета. И при другите версии това може да стане, но по-сложно.

След инсталацията се използва допълнителна програма за спиране на подмолно вървящи процеси на следене, докладвания и други ненужни услуги.

 

Автоматичните ъпдейти се държат изключени защото, без да питат, включват обратно каквото е спряно / развалят вече зададени добри настройки. Това е като допълнение към потенциалът им да прецакват неща, които до момента работят безпроблемно, и към вкарването чрез ъпдейтите на нова леш в системата (често излишна - каквото наистина е необходимо, може да се сложи ръчно).

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ARPAnet said:

Ами защото се опитваш да ме убедиш колко е ужасен 10. 


Няма такова нещо. Това, което казах е, че интерфейсът е отвратителен точно като травестит. Това и представлява. 
 

3 hours ago, w00x said:

 

Аз няма какво да кажа. "Твоите хора" най-вероятно спират ъпдейтите, защото при евентуален проблем, хората ще ходят при тях и те предпочитат да не се занимават пред това, да имат доволни клиенти с оптимално работещи машини.

Щом и активатор ползват за активацията - ясна е работата. Само като си накичиш Аваст-а или каквото там ползваше - активаторът ще изчезне и уиндоусът ти няма да е активиран вече. Ако не се случи веднага, ще се случи след като Аваст си обновят дефинициите на даден етап.

Това ще ти го кажа още сега, за да не обвиняваш Windows 10 за смотаната работа, която "професионалистите" са свършили през пръстите си.

 

Аз ти казвам да правиш ъпдейт от 7-цата и да инсталираш с ключ за 5лв, или безплатния активационен скрипт. 

ARPAnet ти казва ако имаш лицензиран Уиндоус 7 да ъпгрейдваш директно към 10-ката безплатно, но ти много настояваш да отидеш при твоите хора да ти спрат ъпдейтите и да ти инсталират активатор. Все едно никога не си инсталирал ъпдейт самичък и не можеш да се справиш.


Хората ги спират по напълно основателно причини и в последните няколко дни само и единствено това чувам от всички и отвсякъде. Естествено ти като един виден продавач на машини знаеш по-добре от тях. Днес дори коментирахме, че нарочно те сами правят инсталациите на ОС на машините, за да сигурни, че после няма да има проблеми, тъй като в повечето случаи останалите го правят през пръсти. 
Фактът, че ми говориш за Аваст, който не ползвам откак голямата ми дъщеря беше в памперси показва колко точно си наясно какво и как при мен. Не си длъжен да ми водиш статистика разбира се, но не се опитвай на сляпо, че много се излагаш. 
Преценил съм, че не искам ъпдейт и направихме чиста инсталация. Не, нямам лицензиран 7 и естествено прескочих съвета на Ясен.  
 

1 hour ago, instinct said:

 

Ако искаш истински ок да е всичко - слага се 10-ка enterprise, защото идва с по-малко боклуци вътре и позволява да се контролират останалите боклучета. И при другите версии това може да стане, но по-сложно.

След инсталацията се използва допълнителна програма за спиране на подмолно вървящи процеси на следене, докладвания и други ненужни услуги.

 

Автоматичните ъпдейти се държат изключени защото, без да питат, включват обратно каквото е спряно / развалят вече зададени добри настройки. Това е като допълнение към потенциалът им да прецакват неща, които до момента работят безпроблемно, и към вкарването чрез ъпдейтите на нова леш в системата (често излишна - каквото наистина е необходимо, може да се сложи ръчно).


За тия ъпдейти се наслушах за 3-4 дни - за пръв път откак се помня и аз ще ги държа изключени. Ще видим как ще потръгне.
 

============================================================

Така ли иначе машината вече е с 10, но още не съм я пуснал, че ще правя пълна профилактика. За ташак минути преди да инсталираме открихме във форумите на Стийм, че има начин Мафия да върви и на 7. Честно казано се поколебах за няколко минути, но тъй като рано или късно ще трябва да минавам на травестита 10 реших, че като сме почнали ще го караме докрай. Дано не се налага да псувам. Години наред - вече не знам колко - нямах абсолютно никакви проблеми с ОС. До такава степен, че буквално съм забравил какво е да имаш проблеми с ОС...  

Link to comment
Share on other sites

Това е като да ти продадат кола и да ти кажат да не я поддържаш, и да не сменяш частите, защото "оригиналните са си оригинални".

Windows Defender също маха активаторите.

А стой си без ъпдейти, щом ти е кеф. :) Щом "всички" "навсякъде" го повтарят, значи е истина...

Интересно е само ако не инсталират ъпдейтите, от къде знаят, че има проблем?

Link to comment
Share on other sites

Ангеле - преди години пак говореше подобни глупости и пак си останаха глупости във времето. Прекратяваме тоя разговор - твърде уморен съм за вентилаторстване. 

Дръж си ъпдейтите, дай 300 долара за Вирус травестит или ключ, дето утре мое загасне. Аз ще пробвам засега така. 

 

Link to comment
Share on other sites

Да, със сигурност са останали глупости във времето. :D Щом си казал..

300 долара не виждам как ще дам. Не виждам и на кой ще ги дам, при положение, че цената е различна.

Казах $3. И вече съм ги дал. Преди година и половина. Още си имам лиценз. Преди това, 4 пъти съм се занимавал да оправям активатори и в един момент ми писна. Но щом твоите хора казват, значи това е идеалният начин. :)  Оправям периодично активаторите на още 4 човека, защото "това е най-добрият начин". Ама ти като спреш ъпдейтите и дефинициите няма да ти се ъпдейтват, така че си айляк. Forever safe си. :) 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни глупости във времето разбира се - става вече къмто 10 години чакам някой да ме хакне и прочее, преди почти толкова махнах антивирусната нацяло и пусто пак така и не става! Бах маа му, Ранга! Слагам каса бира, че същото ще е и с травестита Вирус 10. Много е вероятно да умра без ъпдейти... След 10 или повече години...  
 

Quote

There are many ways to get a Windows 10 activation / product key, and they range in price from completely free to $309 (£339, $340 AU), depending on which flavor of Windows 10 you want.


От линка на Ясен по-горе от сайт, доказал се с годините. 
 

Между другото покрай целия панаир днес се видяхме с Асен на живо :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Аз кога съм казал, че ще те хакнат?

А както установихме, антивирусна си имаше активна. Просто си толкова скаран с Уиндоуса, че дори не го осъзнаваше. :D 

 

А, ти избирателно ги гледаш. Ясно. Да де, защо ли съм изненадан...

https://www.technopolis.bg/bg/bg/PC-Softuer/PC-Softuer-MICROSOFT-MS-WINDOWS-10-PRO-64BIT-EN-OEM/p/545634

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Аз кога съм казал, че ще те хакнат?

А както установихме, антивирусна си имаше активна. Просто си толкова скаран с Уиндоуса, че дори не го осъзнаваше. :D 

 

А, ти избирателно ги гледаш. Ясно. Да де, защо ли съм изненадан...

https://www.technopolis.bg/bg/bg/PC-Softuer/PC-Softuer-MICROSOFT-MS-WINDOWS-10-PRO-64BIT-EN-OEM/p/545634


Нищо не гледам, давах рандъм примери, но ти докато ПАК не се плеснеш сам в тигана явно няма да се спреш. А вируската антивирусна ти я имаш за антивирусна? Ти верно ли, щото няма кво да с кажем повече при такива съждения... А навремето пак така скачаше на тема антивирусни и техните ъпдейти и по същия начин хората ти казваха да дишаш дълбоко. Така и НИЩО НЕ СЕ СЛУЧИ, ето минаха къмто 10 гОдин. Същата глупост изтърси с блока в Изгрев преди няколко дни... Така и не е ясно как през всичките тези години поне тук не помня някой от познатите да се е оплакал от проникване, влизане през отворената врата и прочее дивотии. Ясно е, че имаш някакво професионално изкривяване вероятно и е разбираемо, само че не ги вменявай на нас тия. Или поне не на мене. 

Link to comment
Share on other sites

Има си хора, които тестват дали определена антивирусна е антивирусна или не. Microsoft Security Essentials беше на една от челните позиции след излизането си.

 

Кои са тия "хора" бе, Видене? :D Стига с тия неопределени "хора". От тук пишещите, само ТИ и instinct проповядвате спирането на ъпдейтите на операционната система. Той не е ясно защо. Ти, защото така си чул от някой, чието мнение явно зачиташ повече от това на хората, пишещи тук.  Щом ще проповядваш тази философия, препоръчвам спирането на всякакви други ъпдейти. Аз лично имам най-много проблеми с драйверите на видеокартата. Спри ги и тях, че както ти върви една игра, така може и да не върви след ъпдейт.

 

Нямам идея за какъв блок в Изгрев говориш... Започвам да се съмнявам и в останалите неща, за които винаги си убеден.

 

Все ми е тая какво правиш с техниката си, честно да ти кажа. Аз го написах единствено, за да може ако се появиш с проблем след някакво време, да го има черно на бяло, защото ако го няма черно на бяло, ще намериш начин да се изметнеш и да кажеш, че съм бил имал нещо друго предвид. :) Случвало се е.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

Има си хора, които тестват дали определена антивирусна е антивирусна или не. Microsoft Security Essentials беше на една от челните позиции след излизането си.

 

Кои са тия "хора" бе, Видене? :D Стига с тия неопределени "хора". От тук пишещите, само ТИ и instinct проповядвате спирането на ъпдейтите на операционната система. Той не е ясно защо. Ти, защото така си чул от някой, чието мнение явно зачиташ повече от това на хората, пишещи тук.  Щом ще проповядваш тази философия, препоръчвам спирането на всякакви други ъпдейти. Аз лично имам най-много проблеми с драйверите на видеокартата. Спри ги и тях, че както ти върви една игра, така може и да не върви след ъпдейт.

 

Нямам идея за какъв блок в Изгрев говориш... Започвам да се съмнявам и в останалите неща, за които винаги си убеден.

 

Все ми е тая какво правиш с техниката си, честно да ти кажа. Аз го написах единствено, за да може ако се появиш с проблем след някакво време, да го има черно на бяло, защото ако го няма черно на бяло, ще намериш начин да се изметнеш и да кажеш, че съм бил имал нещо друго предвид. :) Случвало се е.


Ангеле, след като не помниш кво си говорил преди няколко дни логично не очаквам да помниш какво се е дискутирало преди години. Но в случая аз помня. Разбор няма да ти правя, не съм ти длъжен, нито си ми платил времето, което и без това губя днес заради тебе за пореден път
Цял живот ъпдейтите ми са били под мой контрол - никога автоматични. Проблеми не съм имал с тях. Ще видим с травестита дали ще имам - сега не мога да гадая. Страшно много хора ИМАТ - ФАКТ! Това, което е сигурно със сигурност е, че нищо няма да се случи както ти си казал. Доказано с години. 
Останалото са глупости, които няма да коментирам, че ще се повторя за 'мнайсти път... 

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Значи приемаме, че не помниш или че си осъзнал, че си сгрешил и е бил някой друг. :)

Чувството е взаимно. Натоварих се преди няколко мнения. Ако стилът ти на комуникация не включваше лични нападки, щях да съм спрял до сега. Както написах - компютърът си е твой. Ако искаш в контейнер с вода си го дръж. Все ми е тая.

 

Аз нищо не съм предрекъл, че да следим дали ще се случи или не. :) 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, w00x said:

Ясно. Значи приемаме, че не помниш или че си осъзнал, че си сгрешил и е бил някой друг. :)

Чувството е взаимно. Натоварих се преди няколко мнения. Ако стилът ти на комуникация не включваше лични нападки, щях да съм спрял до сега. Както написах - компютърът си е твой. Ако искаш в контейнер с вода си го дръж. Все ми е тая.

 

Аз нищо не съм предрекъл, че да следим дали ще се случи или не. :) 


Не, нищо такова не приемаме. Не съм ти секретарка - това е сигурно. 
Ти изобщо наясно ли си какво пишеш ли пак ще излезне, че си вечно неразбран??? ВЕЧНО неразбран!

 

Бах маа му!!! Още не съм изчистил, не съм смазал и не съм затворил кутията и травеститът Вирус 10 чрез Ангел ми скъсва повече нервите от всички ОС на Вирус до момента взети заедно! 

 

EDIT: Ето първа тежка греда - при синхронизацията някак си Хром реши, че няма да ми върне последния си вид, като по този начин ми изчезват къмто 40-50 прозореца, които ми бяха важни. Сега трябва да ги търся на ръка с часове в историята... Но това да кажем се лекува. Да видим какво ще да се случи като опрем до синхронизация с телевизора... Ей затова мразя генерални промени, ненавиждам ги 

Link to comment
Share on other sites

Тогава недей да сипеш безпочвени обвинения. Не се дръж така, сякаш ми правиш услуга. Аз нищо свързано с Изгрев не помня да съм споменавал. Грешиш.

Аз много добре знам какво пиша и този, който "ВЕЧНО" ме неразбира, си единствено ти. :) 

 

И тази греда със синхронизацията на Хром я отдаваш на Windows 10 ли? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...