Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Няма такова велико животинче като Мици! Трябваше ми малко адаптация, отнесох един кабел и един маркуч, но докато не стана тъмно и ледено студено не можах да слезна от машината! Не знам какво усещат донорите с пистаци между краката, но аз с моето тракторче съм ТОП! Пък и работа върша! 
Утрепах се доде закача мулчера, но - учим се в движение. 
Като знам нЕкои копченатискачи как крушка не могат смени като хората, питам се - кардан рязали ли сте да пасне по размер? :rofl: 

ЕДИТ: Галицин, укропитеците са навсякъде! И тука в селата са ни налазили! :ninja:
 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като не познаваш тънкостите машината и теренът е с метър дрънкаш отгоре стават и такива неща. Ама като се поразходиш с нея 3-4 часа всичко си идва на мястото. Иначе на бавна 4-та вдига предница! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

Емии тия тъпаци от Виваком като нямат бройки айфонЪ си останах с моя 4 годишен телефон :D 

Догодина живот и здраве Пикселче. 

 

Толкова ли не могат да ти доставят?

 

13 minutes ago, kotora said:

Чефо е прав. Гледайте какво стана. Трансджендър спечелва Мис Америка. 

 

Brian pictured on stage moments after being crowned Miss Greater Derry last week. The New Hampshire-based student said there were 'no words' to explain how much the win meant to her

 

Дали е Мис Америка, м? :D

 

Quote

Earlier this month, Brían Nguyen, 19, made Miss America history when she became the first transgender woman to win the Miss Greater Derry title.

 

Link to comment
Share on other sites

Поредното доказателство, че мъжете превъзхождат жените във всяко едно отношение :lol:

Иначе има траверси, дето може да те вкарат в размисли. Да спечели някакъв такъв - иди-дойди. Ама единственото нещо, което бих направил с това от снимката е да го посека с меча, за да спася принцесата...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз тва не знам дали има убиване с меч. По-скоро ще трябва някакъв мощен кърс и кастове с файър и лайтнинг бол.

 

П.п. Видене, ако не си карал Мейси-Фъргюсон от 49та година, значи нищо не си карал!  А ако знаеш каква гъзария е да отидеш с такова нещо на кръчма и да паркираш сред Кайени и прочее. :lol:

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Туй нЯщо горе е спечелило само щото да се покажат толерантни и т.н

Не се и съмнявам, че има и "хора", които го харесват, ама те са някви изратеняци и не са много.

Link to comment
Share on other sites

Оставяйки настрана всички лебарстко-толерастки дивотии, оня ден като четох статията си мислех колко е нечестно спрямо останалите участнички. Представете си цял живот, още от деца, диети, лишения, тренировки, уроци по моделстване, някаква амбициозна майка, дето ти дудне на главата ежедневно, всичките чичовски пишки, които си стрОшила по пътя към Мис "еди-коя-си" и накрая идва някакъв мазен дюнерджия в рокля и най-нагло те прережда. 

Още с появата на това чучело на конкурса е било ясно, че ще го добутат до титла за да се покажат какви толерантни и оупън-майндед демократи са организаторите. Та още в тоя момент ако бях на мястото на останалите- фърлям всичко и си тръгвам и да си се състезава сам дебелия. Игнор и само игнор за такива, иначе няма управия. 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

Discontinued? Ти не искаш ли да си вземеш 14?

Не, исках 13 про, ама няма :) Та за това ще си почакам малко и ще си взема pixel 7 или 7 pro( не знам дали си заслужава парите) 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:

Няма такова велико животинче като Мици! Трябваше ми малко адаптация, отнесох един кабел и един маркуч, но докато не стана тъмно и ледено студено не можах да слезна от машината! Не знам какво усещат донорите с пистаци между краката, но аз с моето тракторче съм ТОП! Пък и работа върша! 
Утрепах се доде закача мулчера, но - учим се в движение. 
Като знам нЕкои копченатискачи как крушка не могат смени като хората, питам се - кардан рязали ли сте да пасне по размер? :rofl: 

 

 

Давай да го пробваме на лозето как оре тоя мъник. :grin:

 

Иначе ако искаш да имаш правоспособност, да те пратя на курс? Ще трябва да се разкараш до Калояново няколко пъти, ама какво да правиш. Не знам сега като пари колко е, но мога да питам.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jozo said:

 

Давай да го пробваме на лозето как оре тоя мъник. :grin:

 

Иначе ако искаш да имаш правоспособност, да те пратя на курс? Ще трябва да се разкараш до Калояново няколко пъти, ама какво да правиш. Не знам сега като пари колко е, но мога да питам.


Само тва липсва и категория да взема! Официален тракторист ХАХАХА
 

1 hour ago, charmock said:

Водене, аз имам Т-категория, навремето я взех на едно ЮМЗ. От както го карах това чудо, след това на каквото и да се кача ми е песен. :D


Там не ми се мисли кво е без хидравлика.... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Не, исках 13 про, ама няма :) Та за това ще си почакам малко и ще си взема pixel 7 или 7 pro( не знам дали си заслужава парите) 

 

На черен Петък ще имат намаление. А с преордъра преди месец даваха безплатни безжични слушалки или смарт часовник.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Само тва липсва и категория да взема! Официален тракторист ХАХАХА
 


Там не ми се мисли кво е без хидравлика.... 

При ЮМЗ-то хидравликата не е толкова страшна, на ГАЗ-ката беше по страшна. Скоростите бяха по големия проблем. 

 

p_20210811_051502_77940.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Само тва липсва и категория да взема! Официален тракторист ХАХАХА
 


Там не ми се мисли кво е без хидравлика.... 

 

Е, че какво му е, тракторист, ама с тапия. :lol:

 

Има и ЮМЗ-та с хидравлика. Иначе моето няма и съм свикнал, все пак съм професионалист. :D

 

П.П. Скоростите ги знам наизуст и се свиква. Бавни рядко ползвам, основно карам на бързите скорости.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kotora said:

То хубаво ще има, ама в момента точно не ми се дават 1600лв :) Та ще изчакам. 

 

А колко очакваше, че ще дадеш за iPhone 13 Pro на Виваком? :D Втора ръка са по 1800-1900лв.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...