Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 minutes ago, mIRCata said:

По-зле ли е от Батма и Робин - там с Клуни, Шварценегер, Търман и сие. Онова колко смотана пародия беше на Батман, не е истина.


В ПЪТИ по-зле

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

49 minutes ago, RaptoR said:


ЕДИТ: Ако си сипя трета паница курбан ще припадна... :rofl:

 

Снимай бистротата, че да се съберем тука комисията по окачествяване :lol: 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, deus_pld said:

Снимай бистротата, че да се съберем тука комисията по окачествяване :lol: 


Пропуснах! Турих мерудии и се позагуби. Иначе нито съм цедил бульон, нито нищо. Страхотийка! Като гледам част от гръбнака съм сварил заедно с едно бая мазно парче - абе чорба дето мъртви дига! :laughing1:
В темата за кукърите съм сложил снимка 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Стефче, далеч не всички шапкари са кухи. Това едно и второ - ти в краварево изкара поне три казарми, батьовата. Дали не са и повече. И по-зле от казарма го кара, ако не и до днес.. Просто тоя дето му козируваш ежедневно няма шапка. И малко повече те гъбарка. :laughing1:
+++++++++++++++++++++++
Къв Спок бе хахахах
Да доуточним - не си гледал и Властелина, Аватар, очевидно и Стар Трек. Обаче слагам бира, че си гледал всички филми на Ърнест и извратените им подобия, които наричат "комедия". Както сам каза - кой квото го влече :D
+++++++++++++++++++++++
тука няма как да не съм съгласен изцяло с тебе. Не виждам начин някога да пипна въйдъска. Добре единственият в семейството остаря и го изхвърлихме някъде на санитарките. Тежко му който го носи... 

ЕДИТ: Ако си сипя трета паница курбан ще припадна... :rofl:

Прав си, НО... поне за сега и нулите са много повече от колкото в казармата. Аз съм с ясно съзнание какво се случва и защо я правя тая гърбия.... Пусти 3 милиона, трудно се изкарват честно. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DON_CHEFO said:

Прав си, НО... поне за сега и нулите са много повече от колкото в казармата. Аз съм с ясно съзнание какво се случва и защо я правя тая гърбия.... Пусти 3 милиона, трудно се изкарват честно. 


Е то това е пределно ясно. Казармата е само учение за по-нататък - много пъти сме го казвали. 
Каи ся обаче за кво са ти баш три милиона!!! А не пет например!
Отивам до Първомай за сачове. За форомни деятели отстъпка! Казвайте доде е време. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Е то това е пределно ясно. Казармата е само учение за по-нататък - много пъти сме го казвали. 
Каи ся обаче за кво са ти баш три милиона!!! А не пет например!
Отивам до Първомай за сачове. За форомни деятели отстъпка! Казвайте доде е време. :laughing1:

Пенсия... Моментална. Без замисляне - всичко в индекси. Оставям си 1000 долара за билет и давай до свиданя. Напускам и оставям последния чек на шефа да има за бира. Няма нищо на светия, което мразя повече от работата (била тя и Крал на света) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

По-зле ли е от Батма и Робин - там с Клуни, Шварценегер, Търман и сие. Онова колко смотана пародия беше на Батман, не е истина.

Не го слушай чичо ти Виден. Филмът е доста добър. И това ти го казва човек, който хич не е фен на DC. 

 

Мрачна визия, добри актьори и завъртян сценарий. Аз лично не усетих, че е 3 часа. Зоито е баси яката жена котка, може би най-добрата след Мишел Пфайпфър. 

 

Оценката му в imdb също говори достатъчно. С една дума - хвърли му едно око. 

Link to comment
Share on other sites

Държа да му го хвърли, че да каже мнение... За теб съм вече ТОТАЛНО убеден, че си в некво друго филмово измерение... Това кенефно творение е ПОЗОР за името просто, позор и за всички замесени... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sothbiss said:

OK, ти си прав! :lol:

 

Пичове, я кажете в Пловдив хубав стъклар да направи 2 огледала по мярка? 


То не е до прав и крив, нека го гледа Миро, много искам да си каже мнението. 

О и Н глас бре! В махалата са! Oh, wait... Май ти не си в махалата вече :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Анатема! Как можа да развалиш истинския курбан, Мисир такъв! :lol:


Мисирино, аз изпатках къмто кило и половина, раздадох още толкова, втори сварих и него застъпах! По-истински едва ли може да бъде. Ся, пределно ясно е, че мисир няма как да оцени тия ралти... Аз почвам да се притеснявам да не се повреди мултикукъра, че е делимановски :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, RaptoR said:


Мисирино, аз изпатках къмто кило и половина, раздадох още толкова, втори сварих и него застъпах! По-истински едва ли може да бъде. Ся, пределно ясно е, че мисир няма как да оцени тия ралти... Аз почвам да се притеснявам да не се повреди мултикукъра, че е делимановски :laughing1:

Нали горещия спор на предишната страница отсъди, че курбана трябвало да е бистър бе Мисирино. :lol:

Кажи сега какво стана с бесните псета, успя ли да очистиш глутницата?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Нали горещия спор на предишната страница отсъди, че курбана трябвало да е бистър бе Мисирино. :lol:

Кажи сега какво стана с бесните псета, успя ли да очистиш глутницата?


Ми той си е бистър бе, бастун! Обаче дса си призная, турих лучец във втората доза - друго си е дееВа. Че и по-бистър става. 

Кучетата са MIA за момента. Имаме подозрения, че понеже се разчу в селото какво става не е изключено някой да си ги е прибрал поне към момента. Иначе барикадирахме животните, аз продължавам да не спя и да съм с пушка на задната седалка. Работата няма да се прости, нито забрави. Междувременно се оказва, че имам и второ ранено животно, не се знае дали ще оцелее. В момента я лекувам, но като гледам така курбан ще иде и тя. Изведнъж се оказа, че има много кандидати! 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, RaptoR said:

Кучетата са MIA за момента. Имаме подозрения, че понеже се разчу в селото какво става не е изключено някой да си ги е прибрал поне към момента. Иначе барикадирахме животните, аз продължавам да не спя и да съм с пушка на задната седалка. Работата няма да се прости, нито забрави. Междувременно се оказва, че имам и второ ранено животно, не се знае дали ще оцелее. В момента я лекувам, но като гледам така курбан ще иде и тя. Изведнъж се оказа, че има много кандидати! 

Това ми се струва твърде невероятно, Мисире. Няма как аматьори да я свършат тая работа с таква глутница и то за нула време. Опитай се да провериш и версията за див звяр извършващ спорадични нападения.

Link to comment
Share on other sites

Той имаше предвид някой да си ги е прибрал вкъщи.

Но и това само по себе си ще е невероятно, къде се чуло и видяло някой дето храни бездомните кучета после да си ги прибере? :lol:

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, earache said:

Той имаше предвид някой да си ги е прибрал вкъщи.

Но и това само по себе си ще е невероятно, къде се чуло и видяло някой дето храни бездомните кучета после да си ги прибере? :lol:


Като се разчуе, че ще има акция за прибиране на помияри - редовно "добрите лелички" ги прибират по мазата. Та нищо чудно оная, дето ги храни да ги е прибрала, с надеждата, че ще се размине.

 

Видене, според мен основната ти цел трябва да е именно да намериш кой ги храни и да се погрижиш да разбере, че не е ОК.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, earache said:

Той имаше предвид някой да си ги е прибрал вкъщи.

Но и това само по себе си ще е невероятно, къде се чуло и видяло някой дето храни бездомните кучета после да си ги прибере? :lol:

Именно де, няма как да си прибереш такава подивяла глутница ей така в къщи, това и аз имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Довечера ще съм готов с курбана, може да ги мерим вече.

 

Относно кучетата, на село такива бездомни няма. Като се появат и ловджиите ги отстрелват на момента. Е стават грешки понякога...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, earache said:

Той имаше предвид някой да си ги е прибрал вкъщи.

Но и това само по себе си ще е невероятно, къде се чуло и видяло някой дето храни бездомните кучета после да си ги прибере? :lol:

 

О, ТОТАЛНО вероятно е. Както е вероятно кретени да слагат храна за тия помияри. Както е вероятно и разни "стопани" да ги разхождат по този начин. 
 

1 hour ago, Antares said:


Като се разчуе, че ще има акция за прибиране на помияри - редовно "добрите лелички" ги прибират по мазата. Та нищо чудно оная, дето ги храни да ги е прибрала, с надеждата, че ще се размине.

 

Видене, според мен основната ти цел трябва да е именно да намериш кой ги храни и да се погрижиш да разбере, че не е ОК.


Баш, Пеше, но аз съм от хората, които отлагат, но НИКОГА не забравят, ама НИКОГА. Та е въпрос на време. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Абе Видене, тракторчето да не ти седи на Младежка върху един бус?


Едва ли, но го чакам другата седмица да кацне по някое време. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...