Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

4 hours ago, ARPAnet said:

А с играчките нещата са интересни, синът ми има тенденцията да преоткрива играчки, та дори неща които някога е игнорирал, сега изведнъж му стават интересни и играе с тях, та не го мисля много много. Дори ровенето в пръста за червеи му е интересно. :laughing1:


Тука овации - така се прави. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вкъщи е малко стриктно от към устройства, заради жената. Не, че не гледат детско но не го търсят, като други деца.

Малкия беше обсебен до 3 годишна възраст от перални машини, стигна се до там, че всички играчки тип перални ги имам, и се принудих да направя една с барабан, оборотомер, и програматор (двеста лева на вятъра) защото няма и месец след това превключи на метро станции, метра и влакове до сега... и от 3 до 6 е обсебен от влакове. Имаме карти за намаление, пътуваме София-Банкя редовно. Оня ден седях половин ден на Лакатнишките скали да гледаме влаковете от високо. Бълнува "Внимание вратите се затварят, следваща станция ("господин") Величков. Намерил съм връзка, ще го качвам от пред на мутрисата в метрото. Поръчал съм поредния влак от алито...абе майката си трака....Сестра му е доста по-лесна - на вълна еднорози е.

Link to comment
Share on other sites

Руми, хиляди съм дал в зона НО, казват ми, че поне 50 квадрата помещение щя ми трябва, за да сбъдна нЕкои мои мечти плюс 15-20 хилки... Да видим ще доживея ли 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mIRCata said:

The best I can do is four.

Берекет :)

4 hours ago, RaptoR said:


Стефче, идеята не е ли да го гледаме? :laughing1:

Ша гледаш как драпам пишата кожа? :D

2 hours ago, w00x said:

 

Толкова ли е зле? :D

ситуацията е бая е дебела...100 кила

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, DON_CHEFO said:

Берекет :)

Ша гледаш как драпам пишата кожа? :D

ситуацията е бая е дебела...100 кила


АХАХАХАХАХАХА ще ме умориш, момче! Щи карам на дълги в града ей! АХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DON_CHEFO said:

Берекет :)

Ша гледаш как драпам пишата кожа? :D

ситуацията е бая е дебела...100 кила

 

Направи си един inspirational weight loss Instagram акаунт първо тогава. Тъкмо като направиш прехода, ще имаш последователи. :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


АХАХАХАХАХАХА ще ме умориш, момче! Щи карам на дълги в града ей! АХАХАХАХАХА

Само за едно съжалявам... Че не кандидатствах НАТФИЗ. 

15 minutes ago, w00x said:

 

Направи си един inspirational weight loss Instagram акаунт първо тогава. Тъкмо като направиш прехода, ще имаш последователи. :D

С моето работно време това ще 8мото чудо на света 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, w00x said:

Работното време помага за спазване на хранителния режим. Само жена ти трябва да ти приготвя порциите. :D

Няма проблем. Искам да видя как правиш мускулна маса ставайки в 5 сутринта, имащ 10 до 17 хиляди крачки (работещ пред компютър, уж) и прибиращ се в 7 вечерта. Ще сереш ли, ще вечеряш ли, ще се къпеш ли, ще си готвиш ли, ще пазаруваш ли или ще ходиш на фитнес...или децата ще гледаш. От 8 вечерта аз от умора не съм човек. Както Галена пее - за пари, за пари....и т.н

Link to comment
Share on other sites

Каква мускулна маса бе, нашия? Ти си на 25кг от правене на мускулна маса. :D 

 

Ама сериозно, 30-40 минути тренировка вкъщи са достатъчни. Само трябва да ги отнемеш от някое друго занимание. Преди или след работа.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DON_CHEFO said:

Искам да видя...

От 100 до към 82-3 работейки от вкъщи и никакво движение и никакъв спорт поради авария в коленете. 
Има начини, желание и постоянство са нужни.

Link to comment
Share on other sites

Той ви обяснява, че е на крак работейки по 14 часа от излизане до прибиране, вие му обяснявате как в къщи ставали работите.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mIRCata said:

Той ви обяснява, че е на крак работейки по 14 часа от излизане до прибиране, вие му обяснявате как в къщи ставали работите.

Не. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mIRCata said:

Той ви обяснява, че е на крак работейки по 14 часа от излизане до прибиране, вие му обяснявате как в къщи ставали работите.

 

Казва също така, че няма време за фитнес.


Аз му казвам, че няма нужда от ходене на фитнес, а като начало, дори няма нужда от физическо натоварване. Само промяна на хранителните навици.

 

Като стане от 100кг на 75кг, ще има повече енергия след тия 14 часа и ще може да отдели 20 минути преди баня за едни упражнения.

Link to comment
Share on other sites

Чефич, надали някой от двама ни води тоя спор за да се прави на велик или да ти обяснява колко си зле. Никой не се опитва да те убеди, че е лесно, особено и предвид къде живееш и какви легенди се носят за храната там. Просто... доброто здраве е дългосрочна инвестиция и задължение изцяло на човека. Пък дали е лесно - не, не е. Лесни са инфаркта и диабета.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DON_CHEFO said:

Всички сте прави. 


Стефчем батьовата, на бая маси сме били заедно и нямам спомен да си бил някога лаком и да се тъпчеш. От друга страна знам какво е положението с плюскането там, където си. Имаше един момент към края на 90-те, в който чичо ми и кума му както са по близо два метра високи бяха станали по един метър широки. Като взеха да пристигат едни снимки на бизони без вратове, то беше чудо... С годините обаче се пощуриха по спортуване и задравословни шитни. Чичо ми и леля ми в момента са и двамата на 60+ и ако не са някои издайнически  белези не мож им даде повече от 45. Участват в маратони, триатлони и сега като луди в К3 ултра, което си самоубийство. Бягат по 30-50 километра! Леля ми докато работеше в Англия преплува Темза в един триатлон! За мен това е луда работа, естествено, защото с тебе други работи обичаме, а не да ставаме в 5 и да лягаме в 10 след 12-14 часа на памука. Боли ме фара, че ще удължа живота с 10-15 години в залеза, коги се напикаваш и си дементен, което е абсолютна НЕсигурност, като съм прекарал най-хубавата част като леминг или робот. Ти най-добре ги разбираш тия работи. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Боли ме фара, че ще удължа живота с 10-15 години в залеза, коги се напикаваш и си дементен...


С'я... не че се опитвам да ти дам наклон на покрива, също и е възможно да имаш повече наблюдения над хора в тая възраст, но имам лични наблюдения над двама дядовци, живели много активно и фанатици на тема спорт и единия, бащата на майка ми си отиде на 85 с всичкия си. Другия - бащата на тъщата, си отиде на близо 101 - също здрав и със всичкия си.
Та е доста вероятно физическата ти форма да определя как точно ще си изживееш годините в залеза. Дали е така - още 20-30 години и ще си пишем, да сме живи и здрави до тогава :]]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...