Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Искаш ли да ти кажа процента такива от професионална гледна точка? Само да не ти стане лошо. Но това е разговор за залата при есетрите, не за тука. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, RaptoR said:

Искаш ли да ти кажа процента такива от професионална гледна точка? Само да не ти стане лошо. Но това е разговор за залата при есетрите, не за тука. 

koga-smqh.gif

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kotora said:

Аз спирам алкохола до 26ти :lol:


Направи като мен - пий по малко и само вечер преди лягане. Повече от месец вече съм така и съм като турбиниран. Нямам ден без 10к крачки и отделно се занимавам с не знам колко работи едновременно. :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, earache said:

Аз ей така бях направил преди 2-3 седмици:

Добре ми се отрази.


АХАХАХАХАХ - да ти кажа не е точно така, много повече си се отровил са нтибиотиците, отколкото ако пиеше дори по кило хубава водка на ден.. А сега стомаха, червата, цялата флора вътре, бъбреци и т.н. са мата джос. Веднага промий подобаващо. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Antares said:

Чефич, надали някой от двама ни води тоя спор за да се прави на велик или да ти обяснява колко си зле. Никой не се опитва да те убеди, че е лесно, особено и предвид къде живееш и какви легенди се носят за храната там. Просто... доброто здраве е дългосрочна инвестиция и задължение изцяло на човека. Пък дали е лесно - не, не е. Лесни са инфаркта и диабета.

За съжаление само 5, 6 години са минали от как НЕ споря в нета. Казвам каквото имам да кажа, ответната страна е съгласна или не и до там. Няма никакъв смисъл да доказвам, че дроб сармата не мога да я ям, но умирам за мусака и те така. 

11 hours ago, RaptoR said:


Стефчем батьовата, на бая маси сме били заедно и нямам спомен да си бил някога лаком и да се тъпчеш. От друга страна знам какво е положението с плюскането там, където си. Имаше един момент към края на 90-те, в който чичо ми и кума му както са по близо два метра високи бяха станали по един метър широки. Като взеха да пристигат едни снимки на бизони без вратове, то беше чудо... С годините обаче се пощуриха по спортуване и задравословни шитни. Чичо ми и леля ми в момента са и двамата на 60+ и ако не са някои издайнически  белези не мож им даде повече от 45. Участват в маратони, триатлони и сега като луди в К3 ултра, което си самоубийство. Бягат по 30-50 километра! Леля ми докато работеше в Англия преплува Темза в един триатлон! За мен това е луда работа, естествено, защото с тебе други работи обичаме, а не да ставаме в 5 и да лягаме в 10 след 12-14 часа на памука. Боли ме фара, че ще удължа живота с 10-15 години в залеза, коги се напикаваш и си дементен, което е абсолютна НЕсигурност, като съм прекарал най-хубавата част като леминг или робот. Ти най-добре ги разбираш тия работи. 

Количеството е по-малко от това в България. 2 малки бири ме натоварват. Едвам ги изпивам. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DON_CHEFO said:

За съжаление само 5, 6 години са минали от как НЕ споря в нета.

Жив и здрав бъди - не целя конфронтация и да се дърлим като доброто старо време. Споделям личен опит, в крайна сметка всеки си е в собствения филм и решенията взима на базата на това.

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, RaptoR said:


Направи като мен - пий по малко и само вечер преди лягане. Повече от месец вече съм така и съм като турбиниран. Нямам ден без 10к крачки и отделно се занимавам с не знам колко работи едновременно. :laughing1: 

Аз не пия всеки ден като теб, а само петък/събота, но тогава е и с недоспиване, и се наслагва. Като цяло съм решил по-сериозно да тренирам, да започна пак да ходя на народни танци. Лягам си към 23 и ставам към 6:30 :)

Link to comment
Share on other sites

По стечение на обстоятелствата разполагам с бая количество овче месо. Дали да не вземем да направим един форомен курбан? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

По стечение на обстоятелствата разполагам с бая количество овче месо. Дали да не вземем да направим един форомен курбан? :rofl:


Като се събере кучето месо - сещам се за няколко китайски ресторанта :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

По стечение на обстоятелствата разполагам с бая количество овче месо. Дали да не вземем да направим един форомен курбан? :rofl:

В мултикукъра :) ама събира малко, няма да има за целия форум

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Antares said:


Като се събере кучето месо - сещам се за няколко китайски ресторанта :lol:


Аре ся приказки! :rofl:
 

17 minutes ago, mIRCata said:

В мултикукъра :) ама събира малко, няма да има за целия форум


Къв кУрбан ще праиш в мултикукъра бе, Слакър! :effemine2:

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mIRCata said:

Има изисквания за съда ли? Или минимално количество?

 

Ами за курбан си се искат сериозни съдове по принцип. 50+ литра. Освен ако не вариш супа за вечеря :laughing1:

 

19 minutes ago, kotora said:

Так като гледам тая овца ще е към 30тина кила месо с карантиите, та надали ще се събере в мулти кукъра :D 


Доста повече е... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Ами за курбан си се искат сериозни съдове по принцип. 50+ литра. Освен ако не вариш супа за вечеря

Тц. Изискват се сериозни съдове, само ако искаш да нахраниш много хора. Курбана си е курбан. И само на 5 човека може да раздаеш, ако решиш.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Тц. Изискват се сериозни съдове, само ако искаш да нахраниш много хора. Курбана си е курбан. И само на 5 човека може да раздаеш, ако решиш.


То верно сме 5 човека, но като докарате жените и децата и хоп! :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Те и да ги докарам, децата сигурно ще търсят картофи за курбан :lol:

 

Като стана дума за курбан, кой от коя партия е : застроен или бистър?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

Като стана дума за курбан, кой от коя партия е : застроен или бистър?


Млата ги наред, не ми дреме! Но като че ли бистрият е по-популярен. 
Бахти, последно се сещам един жесток курбан правихме у нас за общото благо - два огромни казана, три баби и аз... Ей такива вечери обичам, усмивки, щастливи и доволни хора, без шарени чорапи... Остават завинаги в съзнанието. 

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за застроения. Иначе все едно мръсна вода ми слагат :)

Не, че не ям другия, ама едно таквоа вътершно не ми е комфортно

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Какво значи застроен курбан? Курбан е сварено месо със сол и някой друга подправка, всичко останало НЕ е курбан, а вариация на тема супа!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

 


Принципно като ме ухапе кученцето и си купувам идиотски чорапи. Ако не забравя, на следващата среща ще дойда с най-шарените, дето имам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...