Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:

Ти пак ли сънуваш нещо? Поръчал съм точно два монитора, като единият ще го върна сигурно. Или ще го продам.

ЕДИТ: Дел и Елиенуеър е едно и също нещо - е те тука ти се губи един хахахах

 

Не, не сънувам. Просто отново съм се заел с невъзможната задача да разбера какво си искал да кажеш. Виждам, че и ти се объркваш вече. :D 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След проведената анкета при родителите, огромен процент искали присъствена форма при учениците. В момента който наближи понеделник, заляха училищата с декларации за дистанционно обучение?!Да не говорим, че голяма част от учителите пускат болнични да не ходят, кой ще им преподава на децата? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Във връзка с това, че "Българите почти не умират от КОВИД сравнено с останалите"

 

Поправка - ако вземем статистиката от НСИ + тази, дето я даваш ти, става така: "Българите престанаха да умират от друго, и започнаха да умират само и предимно от ковида" :lol:.

 

Не ти ли хрумва, че след като общия брой смъртни случаи в страната като цяло е подобен на този от миналите години, то реално няма починали в повече - все същата бройка са. Тоест - статистически, и без вируса щеше да има също толкова загубили живота си хора. Тоест, ако гледаме цифрите, все още няма нищо извънредно случващо се (по отношение на смъртността).

 

Именно това имах предвид като казах, че в България е по-особено.

 

 

 

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Добре.

Аз през изминалите 20 години съм пропуснал ежегодната кризата с болниците, недостиг на медицински персонал и линейки идващи на следващия ден.

Всичко си е така, както си е било преди.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jozo said:

Да и ти всеки път викаш копирна машина и изкуствени пелени вместо Памперс!? Хайде стига глупости, ясно е че не го правиш и всеки един може да си го казва както му е кеф. 


По принцип всичко може, Жоре, но ти не си ми безразличен. 
 

1 hour ago, w00x said:

 

Не, не сънувам. Просто отново съм се заел с невъзможната задача да разбера какво си искал да кажеш. Виждам, че и ти се объркваш вече. :D 


Ангеле, тая невъзможност май е постоянна при тебе. Я се върни назад, щото писаното си стои, па ми кажи къде точно съм планирал или обявил повече от два монитора, дип че и толкова не са предвиждани. 

Link to comment
Share on other sites

Аз те цитирах бе, Видене, колко пъти? Защо ми губиш времето в писане на ненужни разяснения?

Не съм само аз тоя път. И друг път не съм, но просто друг път никой не споменава.

И Жоро 2 пъти повтори, че също не е разбрал какво си купувал и ти каза, че звучи като да си купил 4 монитора.

 

Жоро е питал за двата модела, които него го интересуват, а ти си го цитирал и си отговорил:

 

18 hours ago, RaptoR said:

 Поръчал съм ги и двата, само кажи

 

ПоръчаЛ - минало свършено време. Показва действие, което се е случило в миналото. ПоръчаЛ си и двата монитора, за които Жоро се чуди. И тъй като двата монитора са различни от двата, които ТИ вече си купил, мониторите стават общо 4.

В последствие (след твоята реакция) се разбира, че си имал предвид "Само кажи и ще ги поръчам и двата", но тъй като, пак да повторя, тука не сме врачки и не можем да знаем в на Виден главата какво се върти, четем написаното така, както е написано.

 

Уж всичко знаеш, а всеки път трябва да ти обяснявам като на четвъртокласник.

Link to comment
Share on other sites

ДВАТА, да ДВАТА!  Не ЧЕТИРИТЕ! Няма какво да ми обясняваш - ти си ненормален явно, честно! И има повече от 4 човека в тоя Форум, които са сигурни в това!

Link to comment
Share on other sites

Пак не четеш бе. Обяснил съм и това, което си написал, но ти пак бързаш да отговаряш преди да прочетеш.

 

Жоро коментира ДРУГИ 2 модела, които е избрал, а ти му казваш, че си ги ПОРЪЧАЛ. ДРУГИ 2 монитора. + твоите 2 вече поръчани монитора = 4 монитора!

 

За съжаление тези, които имат същото мнение за теб, вече не посещават този форум, та не мога да ги привикам за свидетели. Повече от 4 са.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

За съжаление тези, които имат същото мнение за теб, вече не посещават този форум, та не мога да ги привикам за свидетели. Повече от 4 са.


Аз обаче мога да ги привикам по телефона - всичките. И нито един няма с диагноза като твоята. И нито един не го е напускал заради мен лично. Тия глупости продължават да ме забавляват.

Link to comment
Share on other sites

Видене, по така написаното и аз разбрах, че си взел 4 монитора, така че грешката е при теб. А адашът прекалено много се обяснява :D. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sothbiss said:

Видене, по така написаното и аз разбрах, че си взел 4 монитора, така че грешката е при теб. А адашът прекалено много се обяснява :D. 


На него съм му свикнал, само дето не мога да го осъзная логично тва с 4-те монитора, ама нека да са 6 викам аз. 

Зимаш от Сърбия една дюлева, топла, слагаш мааалко - 400, 600, максимум 800 грама водка, разджуркваш добре, пиеш и караш :laughing1:

ЕДИТ: посипвам си главата с 4 монитора :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Еййййй, прокле ме някой днес... Дано да не е Ангел. Току що в последните минути, последният троен стъклопакет, най-големият естествено, изпука на 50 санта от леглото си... 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, earache said:

Преди това съм виждал линейка наживо може би преди 5-10 години.

 

 

 

Не си виждал линейка 10-15 години ?! А хора или други превозни средства виждал ли си на живо последните години ?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dunc said:

 

 

Не си виждал линейка 10-15 години ?! А хора или други превозни средства виждал ли си на живо последните години ?

Точно така. Както казах, 15-20 години не бях виждал линейка наживо. :lol:

Само да отбележа, че изключвам линейките, които съм видял на Слънчака, понеже там си е Кербала нон-стоп.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, jozo said:

Бе те хората и копирна машина казват, ама ние казваме Ксерокс и подобно. Та у нас си му викаме така, франсетата как са го кръстили е друго.

Само дето трябва да му казваме зирокс, щото така си е в оригинала, обаче сме го побългарили. :lol:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Godfather said:

Само дето трябва да му казваме зирокс, щото така си е в оригинала, обаче сме го побългарили. :lol:

 

Ами аз това казах, че не е 1:1 като оригинала винаги, но като всички го използват си остава като име.

Link to comment
Share on other sites

Вместо да се спра, тоя път вдигнах от 2 на 3 бона, ама пак не мога да те стигна в мисирщината! Карикатура направиха за тебе не забравяй :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...