Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Съвсем по темата:

WTF :confused

Момиче на 14 години се блъсна с БМВ в полицейска патрулка

Инцидентът станал снощи около 22:50 ч. :confused

 

Бахмааму, ченето ми увисна, четейки статията. :tongue

 

EDIT: Преместих спора за говоренето по телефон време на шофиране в темата за общи приказки. Моля продължавайте там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съвсем по темата:

WTF :confused

Момиче на 14 години се блъсна с БМВ в полицейска патрулка

Инцидентът станал снощи около 22:50 ч. :confused

 

Бахмааму, ченето ми увисна, четейки статията. :tongue

Прави ми впечатление, че все по-често има случеи, в които дете междъ 8 и 15 години взема някакво возила и прави някакви идеотщини. Що за деца? А иначе мислят как да се хранята "Нашите деца" по-здравословни в училищата и забраняват чипсове и други подобни. "Да отворят магазини за плодове" -че всяко лапе ще предпочите да си купи 1 цигара, отколкото 1 ябълка или 1 банан, ако ще и цигарата да е на 10мин път, а банана да е в училищния двор. Идеята ми е, че вече много неща куцат с двата крака...

Link to comment
Share on other sites

Plovdiv24.com :angry1 :blink: :wacko: :laughing:

17-годишен неправоспособен мотоциклетист е с три счупени зъба след катастрофа, станала вчера в с. Белозем. Около 11 часа мотоциклет "МЗ" с водач И.Н./17/ от Пловдив се сблъсква с внезапно излезлия на пътното платно лек автомобил "ВАЗ", управляван от К.М./42/ от с. Белозем. Дрегерът отчел 2,70 промила алкохол на шофьора на леката кола.

Link to comment
Share on other sites

Снощи някой се е омазал на завоя в края на Найчо Цанов (за него е било в началото). Нито новини, нито снимки...???

Баща ми ги е видял. Ако става дума за една и съща катастрофа. Каза ми, че са били бая народ и всичките свирки пияни. Не знам дали е разбрал правилно.

Link to comment
Share on other sites

Кое е Найчо Цанков ?

Вчера на новият път от сточна гара към тракия някой с Ц-класа се е размазал в дървото което е в разделителя на двете ленти , калдупкал се е бая и накрая е спрял почти в бензиностанцията , идвал е от към мебелна къща и не е успял да вземе завоя..... аз като минах го бяха дигнали един приятел ми разказа.

 

 

 

Иначе днеска на булевард Южен точно накрая до коматевският възел където е обръщалото на рейсовете беше ебати катастрофата , тролей излиза от колелото и се забива странично в Опел Фронтера като го размазва плътно до бордюра..... целият булевард беше затапен

Link to comment
Share on other sites

Снощи някой се е омазал на завоя в края на Найчо Цанов (за него е било в началото). Нито новини, нито снимки...???

 

 

Баща ми ги е видял. Ако става дума за една и съща катастрофа. Каза ми, че са били бая народ и всичките свирки пияни. Не знам дали е разбрал правилно.

A сигурни ли сте, че не става дума за

"66-годишен мъж е с разкъсна рана след катастрофа, станала вчера на кръстовището на бул."Източен" и бул."Хр.Ботев" в Пловдив. В 6.45 часа лек автомобил "Фолксваген Джета" с водач Х.А./58/ от Пловдив отнема предимство на движещия се направо "Фолксваген Голф". Пострадал е пътуващият в голфа С.Д./66/ от Пловдив, който след преглед е освободен за домашно лечение."

Link to comment
Share on other sites

Кое е Найчо Цанков ?

Вчера на новият път от сточна гара към тракия някой с Ц-класа се е размазал в дървото което е в разделителя на двете ленти , калдупкал се е бая и накрая е спрял почти в бензиностанцията , идвал е от към мебелна къща и не е успял да вземе завоя..... аз като минах го бяха дигнали един приятел ми разказа.

 

 

 

Иначе днеска на булевард Южен точно накрая до коматевският възел където е обръщалото на рейсовете беше ебати катастрофата , тролей излиза от колелото и се забива странично в Опел Фронтера като го размазва плътно до бордюра..... целият булевард беше затапен

 

Точно тоя новият път от Мебелна къща към Сточна Гара, за който говориш е бул. "Найчо Цанов".

Link to comment
Share on other sites

A сигурни ли сте, че не става дума за

 

Сигурни сме, че не става въпрос за това. Аз поне съм сигурен, че когато питам за нещо във форума, то не е било написано никъде във възможните сайтове и не е било индексирано от Гугъл до момента!

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя боец как се е праснал в стълба посред бял ден на такъв широк булевард не ми стана ясно изобщо :bgrin: ...

 

 

 

 

От лента само за наляво е карал направо, но този от средна лента не го е пуснал - предполагам.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

И съвсем правилно е направил. :lol:

Малко или много всеки го е правил но напоследък масова практика да се изтарикатът да не чакат в задръстването

Link to comment
Share on other sites

Тва да не успееш да прецениш, че няма да можеш да го изпревариш и да се хакнеш по тоя начин е...

 

 

Аз предполагам, че тъкмо е щяло да светва зелено... той се е бил засилил отдалече, но не е видял, че първата кола на светофара е по-мощна и е тръгнала по-бързо от него...

 

Аз така щях да кача една петица на едно островче, пичът беше решил, че може да мине преди мен.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,това ако се не лъжа е първият сфетофар като влизаш от Асеновград към Пловдив преди мебелна още след като слезеш от моста ;) А там няма отделна секция за на ляво,което отново ни връща в патова ситуация за начина на удара :)

Link to comment
Share on other sites

Този номер на седмица поне по веднъж го правя на идиотите на семинарията (където беше бившия китайски ресторант). Застават в лява лента (която е за 6-ти септември) и като светне зеленото дават яко газ към тунела, че да прередят всички и да се шмугнат преди да е свършило кръстовището. Бялото ми магаре обаче има още живи поне 100-на коня и тоя номер рядко минава. Последния път (в понеделник мисля) един "с жип с мерник" чак до сточна гара ми караше на 20см. зад бронята с дълги за да покаже, че не е доволен, че щеше да се нахака в мантинелата. Моля да не ми се чете морал, аз съм агент от отдела "борба с простотията по пътищата".

Link to comment
Share on other sites

Моля да не ми се чете морал, аз съм агент от отдела "борба с простотията по пътищата".

 

Аз мисля да те почерпя при първа възможност. На мен дотам ми е писнало от нахалници и селски тарикати че на моменти направо превъртам и се чудя кога ли ще свърша някоя простотия...

 

 

Днес за сметка на това излизайки от Ж.Жорес към 6ти септември, на завоя на Ж.Жорес и 8ми март винаги е тясно понеже има спрели коли и от 2те страни... та там обикновено който идва от 6ти септември се навира и спира в последния момент и разминаването обикновено е съпроводено с благославяне на роднините от женски пол толкова ли не успя да спре 1 метър по-назад а от другата страна викове "аре по-бързо бе от тук и камион ще мине"... та днес изненадващо спира един джип но така че да мога да мина спокойно. Махам му за благодарност и какво излиза - човека беше един мой познат... изненадах се - не само че срещнах един наистина културен шофьор ами и го познавам...

Link to comment
Share on other sites

От лента само за наляво е карал направо, но този от средна лента не го е пуснал - предполагам.

Между другото онзи ден в точно такава ситуация в Сърбия - Kragujevac ме изуми, че полицай спря точно такъв наглец. И то имайки предвид, че при червен светофар завоят наляво е позволен и въпреки това пича си беше спрял там за към направо, където както и в случая няма лейн за направо. И хоп - палка :) На печелившите честито :)

Link to comment
Share on other sites

като стана въпрос за готини куки,снощи след концерта на слави, някъв тип с корса от ръбатите нямаше гърне явно и само ръм ръм докъто даде назад от паркинга пред ескалкбур / ся друг е въпросът че въпросната кука беше чичката с мустака и очилата.. / та отиде си кат пич и ги попита дали може по силно да ръмжи и да си даде документите :D

Link to comment
Share on other sites

Преди малко на Вапцаров и Македония.Патрулка, ударена странично(в лявата част, шофьорската врата).В нея забито челно няк'во комби, май беше Форд, но не съм сигурен.И двете коли бяха много смачкани.Със сигурност е имало сериозно натъртени.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Преди малко на Вапцаров и Македония.Патрулка, ударена странично(в лявата част, шофьорската врата).В нея забито челно няк'во комби, май беше Форд, но не съм сигурен.И двете коли бяха много смачкани.Със сигурност е имало сериозно натъртени.
астра комби, мина на червено и засече патрулката... нямаше пострадали, само смачкани ламарини...Това кръстовище напоследък е доста проблемно, може би светофарите не са синхронизирани правилно... Edited by lichko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...