Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога да ги разбера тия хора. Всеки ден стават стотици катастрофи с десетки жертви, а някои хора продължават да се мислят за безсмъртни. Не се ли замислят, като предприемат рискована маневра или когато си надценяват уменията, че сладващите могат да са те?!

Link to comment
Share on other sites

Мммм ей сега се бяха навъртяли 4-ри броя един в друг на коматевския.Идвали са от бул.Копривщица в посока Коматевско шосе.Нямаше много щети.Ама като никой не спазва дистанция и знаци......

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Това е жесток удар....

... едва ли е карал с 90км.....

Това ми напомня,за онзи дето в раздела за Макс скорост ми разпряваше,че точно там на Пещерско вдигнал 165км/ч с Кадет ;)

Link to comment
Share on other sites

Снощи имаше някаква катастрофа на брезовско, но не можах да схвана как е станала. Едната кола беше в крайна дясна лента, а другата се беше ударила челно в нея.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Преди малко на руски имаше 30тина бакшиша струпани на едно място , линейка и полиция , втора кола не видях само един смачкан бакшиш май беше блъснал човек , мамицата му мръснааааа

Link to comment
Share on other sites

13 души са загинали при станалите през изминалото денонощие 23 пътнотранспортни произшествия, съобщиха от пресцентъра на МВР.

При катастрофите са ранени 30 души, като четирима от тях са с опасност за живота. Само в София са станали 64 катастрофи, две от които тежки, при които е загинал един човек и един е ранен.

Вчера от МВР съобщиха за общо 7 загинали за часове. Четирима души, между които дете, загинаха наведнъж в кола, която се заби и буквално влезе под автобус. Шофьорът и двама от пътниците в рейса бяха ранени.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, заглавието на същата статия е добре да се спомене също: Шофьор без книжка виновен за смъртта на четирима

 

И още:От началото на годината при злополуки по пътищата в страната са загинали 726 души, а само за октомври - 61.

Link to comment
Share on other sites

На кръговото за пазарджик, един тир се беше врязал в мантинелата на насрещно движещите се коли, но като цяло мисля че инцидента се е разминал леко.

Link to comment
Share on other sites

Показал си само последствията - ТУК е истината!

 

Според мен този е нямал спирачки. И все пак дори и така да е скоростта му е страшно висока за тази обстановка.

Link to comment
Share on other sites

Ми те и наш'те любими шофьори (на градския транспорт) да не карат по-бавно.Днес един такъв шемет за малко да ме направи на пица.От ляво мантинела, от дясно автобус и аз по средата.Онзи изобщо не ме видя и си се престроява в лявата лента.Изтръпнах направо.Пък в неговата лента нямаше нищо което да го накара да се престроява.Идиот.Като скочих на клаксона и спирачките.Добре че островчето с мантинелата е тип градинка и бордюра му беше нисък, та успях да се кача без последствия за колата, но лявото ми огледало направо си облиза мантинелата.Тв'а се случва от северната страна на тунела, в посока тримона, с около 40км/ч.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Кв'о им пука.Нали карат големи, служебни коли с каско и возят картофи.Ако иска и на светло цикламено ще мине.Мамицата им.Ама като няма кой да ги контролира.Е нали им забраниха да пушат и да слушат чалга в кабината.Преди около два месеца ползвах услугите на един такъв "непушещ" и " неслушащ мазни гюбеци", любезен шофьор. :angry1

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Да но аз съм в абсолютна почуда ЗАЩО го правят? От всички шофьори на този свят те са единствените на които им е все едно дали ще стигнат 5 минути по-рано или по-късно. Особено в задръстването никой не може да им каже копче. Автобусите особено нито са особено маневрени нито са малки за да правят змиорки (а го правят) или подобни джигитски изпълнения. За мен няма никаква логика да правят подобни неща но съм го виждал с очите си и то не един или 2 пъти, като напоследък става все по-често. Да не би да има някакво състезание между шофьорите в градския транспорт подобно на онази руска ролетка за която писаха?

Link to comment
Share on other sites

Да но аз съм в абсолютна почуда ЗАЩО го правят? От всички шофьори на този свят те са единствените на които им е все едно дали ще стигнат 5 минути по-рано или по-късно. Особено в задръстването никой не може да им каже копче. Автобусите особено нито са особено маневрени нито са малки за да правят змиорки (а го правят) или подобни джигитски изпълнения. За мен няма никаква логика да правят подобни неща но съм го виждал с очите си и то не един или 2 пъти, като напоследък става все по-често. Да не би да има някакво състезание между шофьорите в градския транспорт подобно на онази руска ролетка за която писаха?

 

Много си се объркал. Гонят разписание и има контрольори, които ги дебнат и ги глобяват персонално. При мен например е последната спирка на 113 и има един, който редовно ги дебне и ги строява, доста често ги и глобява.

Link to comment
Share on other sites

На 9 със сигурност не спазват толкова стрикнто.Макар че карат като шемети.С 80 до метро и не му пука.А има и един лятото си слага торба на главата и жули гръцко и уиски :(

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Много си се объркал. Гонят разписание и има контрольори, които ги дебнат и ги глобяват персонално. При мен например е последната спирка на 113 и има един, който редовно ги дебне и ги строява, доста често ги и глобява.

 

E какво разписание с 5 следобед в задръстването? Особено откакто затвориха моста на Герджика.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...