Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://news.plovdiv24.bg/108854.html

 

ИЗРОДИ! УБИЙЦИ! ХЕМ СЕ ЗАПУШВА ТРАФИКА, ХЕМ ЩЕ ИМА ПЪТИ ПОВЕЧЕ КАТАСТРОФИ!

С кое са изруди и убийци не успях да разбера. С това че правят всичките кръгови да са както е нормално и прието в Европа ли? Ако може и да ми обясниш как точно се запушва трафика? Скоростта в града ти е ограничена на 50 километра в час. Съвсем спокойно можеш да си намалиш от 50 за да минат тези които са в кръговото.

Link to comment
Share on other sites

Сам си прави извода, какво ни очаква. Те още на дясностоящ не знаят, че трябва да дават предимство, ти в Европата ги вкара с кръговото :lol:

 

А ти все още не си наясно (и никога няма да бъдеееш), че скорост над 140 км/h е летална при произшествие. И даваш акъл за елементарни предимства... Моля се дете да няма в лагерната количка, когато се правиш на спортист, но .... може да има дете отсреща...

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.bg/108854.html

 

ИЗРОДИ! УБИЙЦИ! ХЕМ СЕ ЗАПУШВА ТРАФИКА, ХЕМ ЩЕ ИМА ПЪТИ ПОВЕЧЕ КАТАСТРОФИ!

За мен е глупаво!

Хората пак като видят широк булевард и пак ще вдигат 100-120!, ама колко глупаво ще е някои тъпанар да ме хакне отзад докато давам предимство на онзи в колелото!

просто докато тъпия българин(повечето де) свикне ще има мноооого катастрофи, както беше със кръговото на SPS, с изключението че сега като се пресичат троен булевард с малка уличка и Бай Ганьо хич няма да си направи труда да намали

 

EDIT: На мен крака винаги ми е на спирачката! Защото шофЕри много!!!

Edited by riskov
Link to comment
Share on other sites

За мен е глупаво!

Хората пак като видят широк булевард и пак ще вдигат 100-120!, ама колко глупаво ще е някои тъпанар да ме хакне отзад докато давам предимство на онзи в колелото!

просто докато тъпия българин(повечето де) свикне ще има мноооого катастрофи, както беше със кръговото на SPS, с изключението че сега като се пресичат троен булевард с малка уличка и Бай Ганьо хич няма да си направи труда да намали

 

Ми то с кръговото на СПС-а още е така, е миналата седмица един чичка идвайки от Мария Луиза/Цариградско си се набута пред мен като поп, докато бях в кръговото и добре, че държа крака на спирачката. Ама по-интересното е, че даже и не разбра какво става и съм сигурен, че си мисли, че аз съм се объркал. Кьорав - карти не играе, другия път ще разбере.

Link to comment
Share on other sites

А ти все още не си наясно (и никога няма да бъдеееш), че скорост над 140 км/h е летална при произшествие. И даваш акъл за елементарни предимства... Моля се дете да няма в лагерната количка, когато се правиш на спортист, но .... може да има дете отсреща...

 

Аз съм наясно, но съм и наясно как да не се стига до произшествие! Писна ми да се спори за глупости! Щв ти дам егн-то да видиш в КАТ колко нарушения имам за 27 години на пътя и ще продължим със забележките ако има за какво. Не съди за другите шофьори по себе си. Бъди здрав.

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо - и аз ще ти дам мойто! Досието ми е чисто :laughing:

 

Логиката ти е на тинейджър. 2-20-220 години бе з произшествие - ФУРОР!

 

Едно ти е достатъчно и освен ако не си патологичен лъжец като Пазу си го просиш откровено.

 

Бъди наистина здрав и цял, както и семейството ти.

Link to comment
Share on other sites

Чисто?!?

 

Именно! Аз съм много гаден в тая зона и гоня до откат, но в този случай се отказах. Както се отказах да заведа дело срещу шефа на КАТ за злоупотреба със служебно положение и куп обиди и прочее. Защото кой негов подчинен ще ми дойде свидетел на делото срещу шефа си? А и с военна прокоратура трябваше да се подхващам... Заеби. Не си струваше 20 лева и 13 точки.

 

Друг шеф (зам. на следствието) успя чисто нова кола да облепи със знак 26 (спрян от движение) заради паднал болт на задния номер и пред дежурния офицер и две патрулки (които домъкна за демонстрация) да ми каже, че може и 10 коли да карам с тия номера - чекнаха ме в системата.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно чисто! По документи .... Не схвана иронията май.

 

А иначе това са 3 за преминаване в грешна лента (?!?!?!?!) и нарочно добавени 10 за колан. Споко, не се надъхвай. Подобни "произшествия" не се броят, не се прави че не знаеш какво визирам

Link to comment
Share on other sites

За мен е глупаво!

Хората пак като видят широк булевард и пак ще вдигат 100-120!, ама колко глупаво ще е някои тъпанар да ме хакне отзад докато давам предимство на онзи в колелото!

просто докато тъпия българин(повечето де) свикне ще има мноооого катастрофи, както беше със кръговото на SPS, с изключението че сега като се пресичат троен булевард с малка уличка и Бай Ганьо хич няма да си направи труда да намали

 

Хайде сега защото има идиоти които карат като състезатели и за да не ни треснат отзад да караме и ние така. Или защото хората били свикнали да е еди как си движението и да не го сменяме за да не се шашкат нищо че другото е по-правилно. Страхотна логика!

Link to comment
Share on other sites

Аз и у коментаро си изказах мнението. Какво правят и двамата идиоти в аварийната, подяволите?

 

Това е баси абсурда! Двама се сблъскали в аварийната лента!

 

Голфа е бил спрял там, явно повреден, нали за това е аварийна :S

Link to comment
Share on other sites

Аз и у коментаро си изказах мнението. Какво правят и двамата идиоти в аварийната, подяволите?

 

Това е баси абсурда! Двама се сблъскали в аварийната лента!

 

На теб ,ако недай си боже, ти се развали колата на магистралата в лявата лента ли ще спреш :confused

Link to comment
Share on other sites

Първоначалната информация беше, че и двата автомобила са се движили в аварийната лента. Чак сега се разбра, че голфът е бил спрял. Връщам си думите назад в такъв случай, тираджията за 5 години в затвора.

Link to comment
Share on other sites

Голфа е бил спрял там, явно повреден, нали за това е аварийна :S
Фолксваген Голф", шофиран от 46-годишен мъж от Асеновград, се е движел в аварийната лента, когато е бил блъснат отзад от ТИР с варненска регистрация.
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно безхаберие е това с аварийната. Спират си да си бъркат отзад на спокойствие. Закусват, пикаят, серът, пушат... за това спират в аварийната. Тирове карат в аварийната, всякакви дето "да не пречат че карат с 60"... Веднъж ми се наложи да спирам аварийно, че ми се беше сговнясал тпс-а и компа се нуждаеше от ресет. Ами не в аварийното - на тревата спрях отстрани и се оглеждах като гърмян заек да не ми скочи някой отгоре. Чудя се катажиите с какъв мерак седят в аварийното да спират с радара. Никога няма да им спра ако ми махат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...