Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Не знам дали има по голяма идиотия на този свят от това, да гласуваш за Демократична България. Тези ако не се бяха обединили с ПП, нямаше да прескочат 4 процентната бариера.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам тия соц. проучвания как са платени, ама пп бяха каквото бяха, а тия джендъри от дб хич не ги смятам за някав фактор. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, charmock said:

Не знам дали има по голяма идиотия на този свят от това, да гласуваш за Демократична България. Тези ако не се бяха обединили с ПП, нямаше да прескочат 4 процентната бариера.

 

Те си имат твърд електорат от доста години. Виж броя гласове. Не знам защо реши, че нямаше да прехвърлят 4 процента..

Link to comment
Share on other sites

Радвам, се че има дискусия - моя съвет е избирайте най-некадърните по свое усмотрение и се насочвайте към урните вдругиден. 
 

Това е вероятно най-бързият начин да събудим обществото от летаргия. ;)
 

 

Link to comment
Share on other sites

Очаква се да стане интересно.
Мащабен теч от Москва разкри машината за хакерски атаки на Кремъл
Безпрецедентен теч на стотици документи от руска фирма за киберсигурност разкри мащабите на водената от Кремъл война във виртуалното пространство чрез хакерски атаки, пропаганда и др. способи. Разследването бе публикувано от 11 западни медии днес следобед и се основава на 5000 страници поверителни корпоративни документи, свързани с базираната в Москва компания "Вулкан". То за пръв път показва кухнята на атаките, с които се сблъсква целият свят, включително и България.

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2023 at 10:21 PM, charmock said:

Не знам дали има по голяма идиотия на този свят от това, да гласуваш за Демократична България. Тези ако не се бяха обединили с ПП, нямаше да прескочат 4 процентната бариера.

ДБ спокойно си прескачат 4-те процента. И са единствената партия в която преобладават нормални хора. И като подхвана темата за партиите. Какво стана с твоят любимец: бялата златка? Сега гледам се прехвърли към сивата златка, но старата е още на сцената. Любопитно ми е защо?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, netrootbg said:

ДБ спокойно си прескачат 4-те процента. И са единствената партия в която преобладават нормални хора. И като подхвана темата за партиите. Какво стана с твоят любимец: бялата златка? Сега гледам се прехвърли към сивата златка, но старата е още на сцената. Любопитно ми е защо?

Ти си ми голям симпатяга, някой ден ще те черпя бира. Не знам защо, ама си ми симпатичен. Може би заради музиката която слушаш. Верно, че си много не ориентиран, ама ще го оправим това.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, charmock said:

Ти си ми голям симпатяга, някой ден ще те черпя бира. Не знам защо, ама си ми симпатичен. Може би заради музиката която слушаш.

Подкрепям - Ванката е абсолютен пич и много добър човек.Трябва по-често да гледане през халбите, вместо през мониторите, форОмните схватки ще са далеч по-редки.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, chasti said:

Нашите пак ги дават да спечелят

 

image.jpeg.34f97e994a3614bdeb55f7ba509a7266.jpeg

 

 

Това трябва да е доста близко до неделните резултяти Без значение ПП или ГЕРБ има превес, то изглежда, че герб, бсп и дпс могат да направят кабинет. По едни супер груби сметки. Все пак големият губещ изглежда да е пп+дб на тези спрямо предишните избори. 

Link to comment
Share on other sites

Емиии на есен пак :( Тъпото е, че бюджет няма, цялата държава е батак, не че преди това не е била. Ама сега вече е тотален батак. Ще трябва да се измисли нещо, че така не може да продължава.

 

Мен ми е по-интересно за кой кмет ще гласуваме на есен ? Страшна мизерия е с тия булеварди в Пловдив, а Гробс-ата мафия се бие в гърдите колко добре правят всичко :lol:

Link to comment
Share on other sites

к'вот такова... 
Да бъдем оптимисти, че можеше да е много по-зле.

 

Що чак на есен? Не може ли още юли, както през 21-ва? :lol:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kotora said:

 Тъпото е, че бюджет няма

Има бюджет. Изпълнява се този от миналата година.

5 minutes ago, plameni said:

Що чак на есен? Не може ли още юли, както през 21-ва? :lol:

Защото есента са и кметските избори. Много ме съмнява да има и лятото и есента. Лятото ще е подобен парламента.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, netrootbg said:

Защото есента са и кметските избори. Много ме съмнява да има и лятото и есента. Лятото ще е подобен парламента.

 

Съмнявам се, че някой ще се наеме да организира толкова сложни избори.

Представям се каква каша ще настане.
Бюлетини за:
1. Народни представители;
2. Общински съветници;
3. Кмет на общината;
4. Кмет на кметство;
5 Районен кмет (в София, Пловдив и Варна).
А ако намърдат и някой друг референдум, наистина става страшно за изборната администрация.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, plameni said:

А ако намърдат и някой друг референдум, наистина става страшно за изборната администрация.

Е то това е целта. Между другото снощи се оплакваха, че в някакъв минимален процент от секциите е работело видео наблюдението. По едно време гледам, че беше под 1%. Колко беше накрая, не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

В моята секция така и не се появи видеонаблюдение, докато от секции в същата сграда имаше.

 

EDIT:

Качиха запис. Не знам как да се нарече по друг начин, освен саботаж.

50 мин. тази картинка:

image.png

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Ще се влиза в някви учебници... По политически или циркаджийски науки.... Не се знае. Толкова да му е писнало на народа, че и в някоя далечна китайска провинция ни разбраха вече. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой гласува за тия от Възраждане. 30к души извън България са гласували за тях. А Възраждане са против ЕС :lol: 

 

Тотална пародия е всичко. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kotora said:

Не знам кой гласува за тия от Възраждане. 30к души извън България са гласували за тях. А Възраждане са против ЕС :lol: 

 

Тотална пародия е всичко. 

 

Тези вече са се устроили навън и не искат други българи да идват при тях :lol:

Тези също:

№21 - ВЪН от ЕС и НАТО - 485

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...