Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Godfather said:

Нищо не ти се разбира от горното, Мисир! Все едно ChatGPT се учи да говори на български. :lol: :rofl:


Разбира се! За мисири и бастуни е така! Мога да го преведа за неразбиращите с най-големите усти срещу сто еврО или на промоция - срещу подарък THE SETTLERS NEW ALLIES или ANNO 1800:rofl:

Обаче сега като се замисля фенчетата на драг България ужасяващо много ми приличат на Стефчо и Ферари! Едно към едно! Отборът некадърен, колата барака, разнасят ги като лайнян вестник из пистата, пардон - полИтиката вече дваесе гОдин, ама претенциите им в небето и зурлите нямат затъкване. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Разбира се! За мисири и бастуни е така! Мога да го преведа за неразбиращите с най-големите усти срещу сто еврО или на промоция - срещу подарък THE SETTLERS NEW ALLIES или ANNO 1800:rofl:

Обаче сега като се замисля фенчетата на драг България ужасяващо много ми приличат на Стефчо и Ферари! Едно към едно! Отборът некадърен, колата барака, разнасят ги като лайнян вестник из пистата, пардон - полИтиката вече дваесе гОдин, ама претенциите им в небето и зурлите нямат затъкване. :laughing1:

Мисир, нещо тотално си се чалнал. Единственото, което схващам е, че се опитваш да ме вкараш в някаква неясна твоя напълно измислена схема и си се радваш сам на постижението. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Godfather said:

Мисир, нещо тотално си се чалнал. Единственото, което схващам е, че се опитваш да ме вкараш в някаква неясна твоя напълно измислена схема и си се радваш сам на постижението. :lol: :rofl:


Напълно ми е ясно как се вихри мисирлъка ти, но ако това вземе, че стане, а шзнсъте много голям ще те спуквам във всеки пост от бъзици. То не че сега не е така :rofl:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Нищо не ти се разбира от горното, Мисир! Все едно ChatGPT се учи да говори на български. :lol: :rofl:


Имаме един квартален пияница - "Спиртакис" му викаме с жена ми. Тоя от време на време се курдисва пред кварталното магазинче и говори по подобен начин.

Link to comment
Share on other sites

Още някой да се покже като тотално неграмотен по тази тема? :rofl:
В смисъл да се знае да не му се обръща внимание като пише тъпотии... :D

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:

Още някой да се покже като тотално неграмотен по тази тема? :rofl:
В смисъл да се знае да не му се обръща внимание като пише тъпотии... :D


Mea culpa - тотално незапознат съм с привидно близкия до българския език, който често използваш в комуникацията в тоя форОм :lol: Все още не съумявам да намеря българо-виденски речник :lol:

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Antares said:


Mea culpa - тотално незапознат съм с привидно близкия до българския език, който често използваш в комуникацията в тоя форОм :lol: Все още не съумявам да намеря българо-виденски речник :lol:


Изобщо нямам това предвид, но така се получава чудесно. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kotora said:

Видене спря ли пиенето до лятото ? 


Казах ти, че от първи спираме - кое не е ясно? 

=================================


ХАХАХАХ - какво виждам преди малко - да видим тука превод нужен ли е за хора с увреждания:
 

Quote

ББ ДА НЕ СЕ ПОТРИВА
Радев тика партиите към бързи пазарлъци, от които нищо разумно няма да произлезе.
Той го знае – и те го знаят. 
Но се чувстват живи и важни, докато си играят на „парламентьори“и „миротворци“.
Макар че „войната“ не е между тях – а с Народа.
А работата е проста: ГЕРБ е безапелационен победител, това става съвсем ясно, когато се преброят по отделно гласовете за „шарлатаните“ на Радев и за тъй наречените „демократи“.
Затова ББ да не се потрива, а да направи кабинет на малцинството. 
Няма страшно – стига идеите му да са разумни. 
Колкото пъти останалите глутници ги отхвърлят, толкова пъти ще се злепоставят пред публиката. 
Изглежда лесно – стига човек да има идеи.  
Моралът никога не е имал място в политиката. 
Но поне някакво приличие трябва да се спазва. 
Ако ББ се спазари под каквато и да е форма с кирчовци, това ще бъде неприлично до отвратителност – дори само заради идиотския скеч с незаконното му арестуване. 
Само един бартер е решението: ако ПростоКирчо се съгласи да лежи в кауша, докато траят уговорките – на чужда територия - за „коалиция“ между ГЕРБ и „Продължаваме Промяната“. 
Няма да лежи дълго. 
Още по-отвратително ще е съглашателството с „демократите“. 
Техният шеф има опит в целуването на Бойковите патъци, беше известно време негов министър на правосъдието – и сетне бе натирен. 
За да отвори фабрика за ругатни срещу благодетеля си ББ.
Хайде сега, целувайте го по същата уста.
Впрочем, ако някой ден Законът „Магнитски“ започне да се прилага и по отношение на политическото проституиране, със сигурност ще бъде повече адмириран, отколкото сега. 
Нашите политикани тъй и не разбраха, че техните словоблудства, конкубинати и прочее изисканости създават негласно модели за поведение на публиката.
Притворното съглашателство е по-отвратително от всичко друго. 
То е като съжителството на престарели съпрузи – лежат под един юрган, колкото да си разменят телесни миризми, нищо повече. 
Давай идеи – и мисли за Народа.
Тема за облог: може ли Христо Иванов да „ре-легализира“ Бойко, както твърдят някои.
Отговорът е лесен: Не може, защото е в конфликт на интереси.
Бил е ваксаджия на Бойко.
Време е анализаторите – особено тия които бичат за центове – да обърнат палачинката за „Възраждане“. 
И да се сетят, защо хората все повече харесват тази партия.
Има и далеч по-важни въпроси. 
Например - Защо постепенно Народа се изгуби в свободата си?

 

Link to comment
Share on other sites

Отчитането на резултатите от тези избори е пълна пародия.
Нямам предвид цирковете по секциите. Дори протоколите на РИК-овете са с разминавания. Едни контролни сметки не са си направили преди попълването.

От 31 РИК, в протоколите на 15 от тях намирам разминаване. Това е само в бройките на действителните бюлетини. Други проверки не съм правил.

Това е към днешна дата (2023-04-06, 9:45 hrs):

 

image.png


При Пловдив Град и София Област има разминаване между числовите данни и сканираните протоколи.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, RaptoR said:

Пламене, познай #КОЙ е фалшифицирал и надувал фалшиви гласове най-много :laughing1:

 

Не си ме разбрал.

Не говоря за фалшифициране и манипулации, а за мърлява работа. В Районните избирателни комисии има представители на всички партии.
От това, което показвам, става ясно. че в почти половината от Районните избирателни комисии, даже не са се сетили, че трябва да си направят засечка на числата. 

Проверката с тези три числа е елементарна. Как се подписваш под протокол, явно без да ти пука дали е грешен? :censored2: :censored2: :censored2:

... че и пари взимат за тази работа.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Това е в СИК. Там буламачът е пълен. Аз говоря за РИК-овете, където би трябвало да са наистина отговорни хора.
Два месеца между 1530 - 1850 лв. чисти пари, освободени от данъци, че и осигурени за сметка бюджета.

 

Ясно е, че си нямаме доверие и отдавна трябваше да има преброителни центрове, с машинно сканиране на всяка една бюлетина и видеонаблюдение на броенето.
Урната в запечатано чувалче и транспорт под охрана до преброителния център.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, plameni said:

Ясно е, че си нямаме доверие и отдавна трябваше да има преброителни центрове, с машинно сканиране на всяка една бюлетина и видеонаблюдение на броенето.

Урната в запечатано чувалче и транспорт под охрана до преброителния център.

Това беше предложено, но хартиената коалиция го отхвърли.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината, ДПС предложи машинното сканиране, но от местните избори нататък, а ДБ - преброителните центрове.

Link to comment
Share on other sites

За РИК Пловдив град (16), хартиеният протокол е без грешки. Разминаването идва от ДВЕ грешки при въвеждането от ИО/ЦИК.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Не си ме разбрал.

Не говоря за фалшифициране и манипулации, а за мърлява работа. В Районните избирателни комисии има представители на всички партии.
От това, което показвам, става ясно. че в почти половината от Районните избирателни комисии, даже не са се сетили, че трябва да си направят засечка на числата. 

 

Не разбирам ти какво по-точно си очаквал? Всички взимат пари, но не само тези, които са като плата, а едни други пари за друга работа. Комшийката отдолу беше в комисия не знам колко време - вечно щастлива по избори и на амбразурата за гроб. За тулупа не даваше лоша дума да се чуе. Абсолютно нищо случайно няма, от години ви го говоря, не те разбирам какво си очаквал. Ето затова аз в тоя цирк не участвам и няма да участвам. Познавам си резултатите от всички избори без грешка :rofl:

ЕДИТ: Николчо, ако не си разбрал кой първи предния път, не мога да ти помогна, бастун. Иначе всеки месец има първи - верно е. :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Ето затова аз в тоя цирк не участвам и няма да участвам.

 

На мен пак не ми е ясно. Не гласуваш, защото няма електронно гласуване или защото няма за кого, или заради двете причини?

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

На мен пак не ми е ясно. Не гласуваш, защото няма електронно гласуване или защото няма за кого, или заради двете причини?


Смес от двете, но основна и най-важна е първата. Иначе както каза феранте по-назад - все ще измисля за кой да гласувам, така щото да отчете. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Смес от двете, но основна и най-важна е първата. Иначе както каза феранте по-назад - все ще измисля за кой да гласувам, така щото да отчете. 

 

1. Имаше два вота, с изцяло машинно гласуване и машинно отчитане - никой не е оспорил резултатите от тях.

2. И с бюлетина (принтирана или ръчно попълнена) можеш да гласуваш така, че да можеш да си провериш правилното отчитане на вота.

Специално за теб и такива като теб, си "откраднах" два поста:

 

"След като българинът в България го мързи да отиде до кварталното училище за 15 мин и да гласува, проблемни са му българите в чужбина..."

 

"Браво, пичове, наказвате яко. Целият политически елит стене от болки в момента."

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...