Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

12 minutes ago, plameni said:

Сериозните мероприятия се подготвят и изпълняват с години.


Да потретя - това "мероприятие" от 1990 година няма НИКАКВА стойност и НИКАКВО отражение, което да е извън Всяка Неделя. Или се опитваш да ми кажеш как има нещо общо с влизането му в политиката ЕДИНАДЕСЕТ години по-късно? Я пак?  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

8 hours ago, RaptoR said:

И НЕ! Естествено, че не оценявам някого по това колко го следват, а КОИ и КАКВИ го следват, има разлика. Недей като един кухолейник да се подхлъзваш по същата кал! Коментирах колко следват някого в сравнение с ТЕБ и МЕН, не с Азис например!!! Вземи чети и разбирай бе, иначе верно е безпредметно да се говори с тебе по темата - не че не е така от много време де. Та колко викаш те следват тебе?

Не-не-не :) Не може да отвориш темата и да започнеш да сравняваш, но да останем само със сравненията които ти отърват на теб. Двете неща вървят ръка за ръка,  нямам "следващи ме", но и не пиша общо взето, таа .. да :) . Но това автоматично отваря метода на сравнение и може да се прилага м/у тези които ти наричаш "никого" с в пъти повече "следващи ги" и твоята любимка. А кой и какви ги следва - да, вероятно нямат печата "одобрени от Виден", но какво от това? :) 

Следващият път се замисли коя бутилка отваряш, вместо да се оплакваш след това, че околните прилагат твоята собствена логика в обратна посока. 

8 hours ago, RaptoR said:

 Аз например също не крия, че идиотски туитове не поглеждам дори. 

Какви претенции имаш в такъв случай ? :)

 

8 hours ago, RaptoR said:

БАЛЪК 4 

Ех, ще останем с коментар по написаното, не автора. Винаги е забавно да се посмее човек на такива писания.

 

 

A Русия се върна към зърнената сделка, след като е получила гаранции, че Украйна няма да им бие флота :rofl:

 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ARPAnet said:

 

Не-не-не :) Не може да отвориш темата и да започнеш да сравняваш, но да останем само със сравненията които ти отърват на теб. Двете неща вървят ръка за ръка, да нямам "следващи ме", но и не пиша общо взето, таа .. да :) . Но това автоматично отваря метода на сравнение и може да се прилага м/у тези които ти наричаш "никого" с в пъти повече "следващи ги" и твоята любимка. А кой и какви ги следва - да, вероятно нямат печата "одобрени от Виден", но какво от това? :) 

Следващият път се замисли коя бутилка отваряш, вместо да се оплакваш след това, че околните прилагат твоята собствена логика в обратна посока. 

=========================================

Ех, ще останем с коментар по написаното, не автора. Винаги е забавно да се посмее човек на такива писания.

 


Горната част е някакъв неразбираем брътвеж, който не мога да схвана - не знам каква бутилка си отворил. Но последното изречение си казва всичко :laughing1:
На кол ще седнем, но да обърнем логиката в обратна посока. Мерси за уточнението. 
=================
Такива писания в нета са стотици, може би хиляди. Времето няма да ни стигне да ги анализираме. И далеч не всичко в тях е неистина - много истини има. За съжаление се подобни текстове се ползват от възможно най-грешните хора по възможно най-грешния начин. И в повечето случаи съдържат много плява. Ама много.
Каква потресающа неадекватност е обаче да си помислиш, че човек и журналист като Кеворкян би могъл да има нещо общо с такъв текст е вече друга работа. И то не един - ПЕТИМА един след друг се лизнаха и паднаха директно по гъз. Както казах това ясно показва "експертизата" - от това по-ясно не може да има.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Аз вече гледам само оригиналът, ето още от него:

Quote
Защо досега не чухме и думица за първата санкция, която отнесохме – слагането ни в списъка на неприятелските на Русия държави?
Някой изобщо схваща ли, какво означава това - или на „първите“ ни мъже им е достатъчно да се държат като разпищолени българофоби?

Защо?

Русия те слага в списъка си с неприятелски д-ви, ти си траеш. За Димитър Кеворкян обаче, това че не си хванал полета до Москва да хленчиш за милост пред управителя на Бензиностанцията, те прави автоматично българофоб?

---

Ба го, тоя го чета сумарно няма и 2-3 часа, но за мен мястото му е повече от заслужено в клипчето на Чефо. Даже можеше да го мръдне на по-предна позиция.

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, earache said:

Аз вече гледам само оригиналът, ето още от него:

Защо?

Русия те слага в списъка си с неприятелски д-ви, ти си траеш. За Димитър Кеворкян обаче, това че не си хванал полета до Москва да хленчиш за милост пред управителя на Бензиностанцията, те прави автоматично българофоб?

---

Ба го, тоя го чета сумарно няма и 2-3 часа, но за мен мястото му е повече от заслужено в клипчето на Чефо. Даже можеше да го мръдне на по-предна позиция.


Е па то иска мислене защо и как, МИСЛЕНЕ иска... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Да потретя - това "мероприятие" от 1990 година няма НИКАКВА стойност и НИКАКВО отражение, което да е извън Всяка Неделя. Или се опитваш да ми кажеш как има нещо общо с влизането му в политиката ЕДИНАДЕСЕТ години по-късно? Я пак?  

 

Разбира се, че има. 

На незнаещите беше обявено, че съществува и може да си го имат едно на ум. 

Като толкова добре познаваш работата на агента, можеш ли да ми кажеш, колко на брой са интервютата му продължаващи повече от час?

По време на Жан Виденовата зима името му беше подхвърлено като алтернатива, само че тогава народонаселението още не беше узряло за идеята.

Нали знаеш вица за котката и горчицата? Стратезите знаят как се предизвиква действие - "доброволно и с песен".

 

31 minutes ago, earache said:

"Като не ви пускат в Донецк или Луганск – потърсете тогава Никита Михалков, световноизвестния режисьор и актьор, чуйте поне неговият разказ."

:Facepalm:

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

United Nations watchdogs threw more cold water on widely dismissed Russian allegations that Ukraine was making radioactive “dirty bombs.” After weeks of unsubstantiated claims by Kremlin officials, UN inspectors went in at the invitation of Kyiv to take a look. They said they “found no indications of undeclared nuclear activities and materials.” 

 

—Margaret Sutherlin

 

Кеворк Кеворкян да отиде да им покаже къде са. Той знае.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:


Да потретя - това "мероприятие" от 1990 година няма НИКАКВА стойност и НИКАКВО отражение, което да е извън Всяка Неделя. Или се опитваш да ми кажеш как има нещо общо с влизането му в политиката ЕДИНАДЕСЕТ години по-късно? Я пак?  

Да бе, рабрахме, Мисирчо. Такова животно нема! Кажи сега за биолабораториите, или и това е фейк. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2022 at 1:08 PM, plameni said:

 

Разбира се, че има. 

На незнаещите беше обявено, че съществува и може да си го имат едно на ум. 

Като толкова добре познаваш работата на агента, можеш ли да ми кажеш, колко на брой са интервютата му продължаващи повече от час?

По време на Жан Виденовата зима името му беше подхвърлено като алтернатива, само че тогава народонаселението още не беше узряло за идеята.


Мисир, ако си мислиш, че интервюто със Симеон от 1990г има някакво политическо и/или въобще обществено отражение, то за пореден път доказваш, че си ВСЕЛЕНСКИ мисир... :laughing1:
 

On 11/3/2022 at 1:23 PM, earache said:

Това е заглавието на доноса, не е въпрос, който задавам. :lol:


Какъв домнос, кви 5 лева? Казах, че иска мислене! Между другото много правилно се е изразил както винаги. Но без мислене не може да има осъзнаване... Та така. 

===============================================

Междувременно макара да съм се абстрахирал максимално от политлайната, няма как да не подочувам разни неща. Понеже сме цъфнали и вързали и сме в топ класациЙти на Европа сме щяли да пращаме оръжие на укрите... Пак жабата с вола. Пак излишно слагачество, пак тотален резил. На гол тумбак ще пращат това, което нямат. Че наште олигарси им продадоха вече оръжие за стотици милиони! Те поне под пари останаха, а ние както в сръбския виц ще добием пак пи%и въшки! Маломници!
И както винаги отново се оказах прав - гробдпс връщат чувалите и протколите а.к.а завръщане на бял кон по старата система с 50 лева... Никой нищо не казва. Пламене, къде си? Страници наред ми говориш небивалици срещу електронното гласуване, сега си траеш! Вземи се възмути поне бре! Отново и най-големият кретен с влияние ще може да манипулира изборите. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Пламене, къде си? Страници наред ми говориш небивалици срещу електронното гласуване, сега си траеш! Вземи се възмути поне бре! Отново и най-големият кретен с влияние ще може да манипулира изборите. 

 

Пак не си разбрал. Противник съм на всякакъв ДИСТАНЦИОНЕН вот. Дали ще е електронен или по пощата, или комбиниран е все тая.

Освен контролирания вот, мантрата за 2 млн. гласа "отвън" ме стряска и насън като си припомня за предпочитанията им на последните (а и не само) избори.

 

Поне за манипулираните хартиени бюлетини може да се направи нещо. Има предложение за преброителни центрове с видеонаблюдение на процеса.

А който иска да е сигурен в правилното отчитане на гласа му - да гласува машинно.

 

EDIT:

малко flashback

 

On 7/13/2022 at 4:50 PM, plameni said:

Картинката се променя от това, че нямаш НЕГРАМОТЕН вот (с хартийка) или машинации (пак на хартия). За сметка на това има силно мобилизиран етнически вот. Само в Турция - от 20-30 хил. през април и юли, до над 80 хил. през ноември. Срещу него имаш тези, които продължават да чакат НезнамСиКваПромяна и не гласуват.

Трябваше задължително да се използва моментът "само машинно гласуване", че току-виж върнали пак хартийките и ще има пак една напред, две назад и три встрани.

 

ЕДИТ2:

За да имаш електронен или какъвто и да е дистанционен вот, това трябва да се гласува в НС от мнозинство, което го желае.
Как ще се появи това мнозинство, като лично ти и такива като теб не се помръдвате, за да дадете гласа си за тези, който биха го направили?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, plameni said:

 

Как ще се появи това мнозинство, като лично ти и такива като теб не се помръдвате, за да дадете гласа си за тези, който биха го направили?


Другото горе долу бива, ама КО РЕЧИ?!?! Я ми кажи #КОИ по-точно са тия?!?! киро тъпото и компания ли?!?! Защото ако имаш предвид тях веднага ще те питам каква газ си пил...  

Link to comment
Share on other sites

Не те агитирам за нищо. Намери си политическа партия със съответната платформа. 'Секи сам си преценя'

Между другото, дали знаеш, че вносител на Закон за електронно гласуване е бил и Иван Костов? :lol:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, plameni said:

Намери си политическа партия със съответната платформа. 


Таква категорично НЯМА! Май съм го казал 50 пъти. А и да се появи някога след години, гродпс и лекетата им няма да я допуснат.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, plameni said:

Много жалко, ако това ти е ако не единствената, то поне най-жизненоважната причина да не гласуваш.


Надявам се не говориш сериозно - че каква по-голяма причина от това? Причина две е разбира се 1000% нагласените избори поради липса на електронно гласуване. И не е нужно да носиш повече вода от всеки от 40-те извора - мнението ми няма да се промени.  

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:

Надявам се не говориш сериозно - че каква по-голяма причина от това? Причина две е разбира се 1000% нагласените избори поради липса на електронно гласуване. И не е нужно да носиш повече вода от всеки от 40-те извора - мнението ми няма да се промени.  

 

т.е. би гласувал за политическа формация, която има твърдо и сериозно намерение да въведе електронно гласуване? Обаче ще трябва да го направиш по сегашната 1000% нагласена система, защото тя иначе няма шанс да влезне без твоята и на съмишлениците ти подкрепа.

 

Лекинко парадоксално ми се вижда :lol: 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, plameni said:

 

т.е. би гласувал за политическа формация, която има твърдо и сериозно намерение да въведе електронно гласуване? Обаче ще трябва да го направиш по сегашната 1000% нагласена система, защото тя иначе няма шанс да влезне без твоята и на съмишлениците ти подкрепа.

 

Лекинко парадоксално ми се вижда :lol: 


Ти мислиш, че бих гласувал за някой САМО заради електронното гласуване? Не че ми е топ приоритет. Да не би да бъркам или киро тъпото, който не само НИЩО не направи от всичко, за което плямпаше, но и осра света беше планирал да се работи приоритетно в тая насока? 

Link to comment
Share on other sites

Хич не е лекинко… 

Бях спрял да ходя на избори. Пропуснах май към пет гласувания (президенти, парламенти). От последните три, (с изключение на президентските) гласувам редовно за някой. Категорично трябва да се гласува.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mockingbird said:

Хич не е лекинко… 

Бях спрял да ходя на избори. Пропуснах май към пет гласувания (президенти, парламенти). От последните три, (с изключение на президентските) гласувам редовно за някой. Категорично трябва да се гласува.


И като гласува литнахме! Фръкнахме направо! Работата е за ешафоди ама... Говорил съм по тия въпроси вече, а и сега имам огромен проблем и нямам време за приказки

(Борислав е страхотен пич!!!) 

Link to comment
Share on other sites

Ми как да фръкнем като птичка пролет не прави. Само магданоза не е достатъчен. Ти като седиш и още 1млн кат теб.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:


И като гласува литнахме! Фръкнахме направо! Работата е за ешафоди ама... Говорил съм по тия въпроси вече, а и сега имам огромен проблем и нямам време за приказки

(Борислав е страхотен пич!!!) 

Не сме фръкнали, но когато се осъзнаят повече хора, може и да мръднем на някъде…

Пич е разбира се. Няма да ти пратя някой лольо. Около мен само стабиляги има…

15 minutes ago, mIRCata said:

Ми как да фръкнем като птичка пролет не прави. Само магданоза не е достатъчен. Ти като седиш и още 1млн кат теб.

Факт.

 

 
Всички реват срещу тъпото и кокорчо… Моята мисъл по темата е, че на тези не им дадоха никакъв шанс. Активираха държавната машина срещу тях и за шест месеца ги смачкаха….за да се случи нещо, трябва една партия, горе-долу адекватна, централно лява или дясна няма голямо значение, да е с мнозинство, за да има шанс да изрине окопалите се из всички етажи… и една мацка като Кьовеши ако си намерим, ще е чудесно…

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...